Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 338

'Reggelt!

Hír | 2006.11.20 09:46

Kellemes hétfőt! A szokásos hét eleji pangásnak vagyunk egyelőre a tanúi, de persze attól még a háttérben (értsd: a szerkesztőségben) már ég a kezünk alatt a klaviatúra a sok munkától. Azért van itt pár érdekesség is.

Száguldás az Árkádban

Hír | 2006.11.18 20:58

Ha lemaradtál volna, még holnap is ellátogathatsz a budapesti Árkád üzletközpontban megrendezésre kerülő Need for Speed: Carbon versenyre, melyen a GameStar szerkesztősége is képviselteti magát.

'Reggelt!

Hír | 2006.11.15 08:05

Kellemes szerdát! Úgy tűnik, a Playstation 3 megjelenése a világon mindenütt felkavarta a szaksajtót. Mára is jut majd belőle elegendő. Szerkesztőségünkben egyébként a hét elején rögtönzött Xbox 360 tesztet tartottunk. A hétvégén pedig bárki találkozhat velünk az Árkád üzletközpontban az Örs vezér terén a földalatti szinten elhelyezett Xbox 360 játékcsarnokban.

'Reggelt!

Hír | 2006.11.07 08:43

Kellemes keddet! Jobbat se kívánhatnánk egyelőre, hiszen viszonylag szép az idő, és néhány hír is akadgat már. Ráadásul mintha valami virágillatú tisztítószerrel takarítottak volna a szerkesztőségben :)

Ivott a nyuszika, kijön a kocsmából, eldől. Arra jön a róka meg a farkas és verekedni kezdenek a nyúlon. Végül nem bírnak egymással, mindketten elterülnek. Felébred a nyuszika, és így szól: - A csudába! Nem gondoltam, hogy ha iszom, így megvadulok!

'Napot!

Hír | 2006.10.25 11:17

Kellemes szerdát! Jó hír, hogy gőzerővel készül a novemberi GameStar magazin, és már a teljes játék is megérkezett a DVD mellékletünkre. Annyi tesztverzió potyog a szerkesztőségbe, hogy lassan már tényleg kifutunk a helyről... No, de most lássuk inkább a friss híreket.

Egy férfi bemegy a bárba, rendel egy sört. Már emelné a szájához, mikor előugrik egy majom és belemártogatja a hátsó felét a sörébe. A férfi undordva mondja a pultosnak: - Én ezt nem iszom meg, adjon másikat. A pultos ad egy másik korsót, de a majom megint elintézi. A férfi felháborodva kérdi a pultostól: - Nem tudnák ezt a majmot máshol tartani? Már a második korsót nem tudom meginni miatta. - A majom a zongoristáé, vonja őt felelőségre. A férfi odamegy a zongoristához és megkérdi: - Uram, azt tudja, hogy a majma a sörömbe mártogatta a fenekét? - Hát, így nem, de ha dúdol belőle egy kicsit, megpróbálhatom.

'Napot!

Hír | 2006.10.20 10:14

Kellemes pénteket! Végre itt a hétvége, legalábbis hamarosan, ráadásul most három napos lesz. A suliba járók egy részének pedig most kezdődik az őszi szünet... vagy a jövő héten? :) Egyébként ma érkezik meg szerkesztőségünkbe a Need for Speed: Carbon teljes verziója! A demóról sajnos továbbra sincs semmi infónk, de amennyiben a kiadó engedélyt ad rá, még a mai nap folyamán írunk egy rövid exkluzív előzetest az autóversenyzős játék új részéről. Ugyanez várható a Splinter Cell: Double Agent-tel kapcsolatban.

Parád régebben egy kis falu volt, de mostanra akkora üdülőparadicsommá nőtte ki magát, hogy megvásárolta Budapestet. Azóta mindenhol Hirdetik, hogy Budapest Parádé.

'Reggelt!

Hír | 2006.10.19 08:01

Kellemes csütörtököt! Örömmel jelenthetem, hogy annyi játék érkezett már a szerkesztőségünkbe, hogy jelenleg azon tanakodunk, vajon hogy fog mindez elférni a novemberi GameStarban... És hol van még a lapleadás :) Szerencsére hírekből is akad elég, főleg az érdekesebb fajtából. Kezdjük is a fontosabbakkal.

- Hogyan lehet megkülönböztetni a lovat a tehéntől? - ??? - Egymás mellé állítod őket, és amelyik a ló mellett áll, az a tehén.

WoW Burning Crusade Mega-előzetes + GSTV

Hír | 2006.10.14 15:01

Természetesen a GameStar szerkesztősége is az elsők között cuppant rá a World of Warcraft: Burning Crusade zárt béta tesztjére. Mivel manapság nagyon dívik az online szemlélet, így aztán kollégáim gyorsan össze is dobtak néhány gondolatot a népszerű MMORPG kiegészítőjéről.

Hamarosan WoW: Burning Crusade első benyomások

Hír | 2006.10.13 19:55

A szerkesztőségünkben mindenki kapott egy Burning Crusade béta accountot, úgyhogy az este folyamán valamikor egy kis iromány formájában megosztjuk veletek első tapasztalatainkat, amelyet folyamatosan frissítünk.

'Napot!

Hír | 2006.09.26 10:21

Kellemes keddet! Szerkesztőségünkbe vezető sétálóutcánkban ma reggel finom csokit osztogattak. Előfordult már, hogy komplett reggeli csomaggal, stresszoldó gömböcskével, mogyorókrémes szendvicsekkel vártak minket a hostesslányok. Tök jó :) Emellett tegnap sikerült megnéznem az Egy bolond százat csinál című magyar filmfeldolgozást, melyről - ahogy az időm engedi - hamarosan élménybeszámolót olvashattok. Addig is lássuk a híreket.

Szőke nő elveszíti a kutyáját. Odamegy hozzá egy pasi és azt mondja neki: - Asszonyom, mi történt? - Elvesztettem a kutyámat. - Ne aggódjon, a kutya okos állat, majd hazatalál magától. Mire a szőke nő: - Tudom. De mi lesz velem?

Sparta: Ancient War Előzetes

Hír | 2006.09.21 15:58

Akik már regisztráltak SMS hírszolgáltatásunkra, azok már napokkal ezelőtt megtudhatták, hogy szerkesztőségünkbe megérkezett a Sparta: Ancient Wars című valós idejű stratégiai játék előzetes tesztverziója. Most erről meséli el élményeit Bad Sector. Kellemes olvasgatást az érdeklődőknek!

'Reggelt!

Hír | 2006.08.07 09:56

Különleges ez a hétfői reggel több szempontból is. Először is már javában zajlik a GameStar tábor Kecskeméten, ZeroCool és én viszont mégis Pestről, a szerkesztőségből jelentkezünk. Ennek oka, hogy Gyut kivittük a repülőtérre, mert Varsóban ma jelenése lesz egy FIFA 07 sajtótájékoztatón. Mivel elvileg csak ma sikerült a tábor szálláshelyén netkapcsolatot teremteni, ez nekünk is jól jött, mert így tudunk addig dolgozni a szerkiből. Az eddigi történésekről egy képekkel dúsított élménybeszámolót rittyentünk össze nemsoká. Hírek sajnos ilyenkor általában még nincsenek - de ne feledjétek, hogy ma érkezik a LEGO Star Wars 2 demója!

Két ember beszélget a kocsmában: - Hallottam, hogy naponta három liter folyadékot kell inni. - De hát az csak hat sör. - Nem, a sör az vízhajtó, abból sokkal többet kell inni.

'Reggelt!

Hír | 2006.08.05 07:53

Reggelt - ismét! A GameStar szerkesztősége tíz órakor egy emberként indul el Kecskemét felé, hogy birtokba vegye az idei tábor helyszínét. Szent feladatunk, hogy a táborozók holnapi érkezésére minden készen fogadja őket, s persze addigra mi is ki tudjuk magunkat pihenni. Van egy olyan sejtésem, hogy majdnem mindenki másnapos lesz... :) Terveink szerint minden nap beszámolunk az aktuális tábori történésekről itt az online-on. Addig is stay tuned!

Az egérke feleségül veszi az elefántot. A nászéjszaka után megkérdezi tole: - Nem fájt kicsim? A sárkány egy páncélos lovaggal találkozik. - Micsoda pechem van - sóhajt fel - megint konzerv!

Ingyenes videómegosztó portál a T-Online-tól

Hír | 2006.07.28 12:21

Videa néven egy új, az internetfelhasználók által feltöltött videótartalomra épülő szolgáltatást indított el a T-Online Magyarország. A népszerű YouTube.com szolgáltatáshoz hasonító Videa.hu-n az egymás számára elérhetővé tett tartalmak között úgy lehet böngészni, hogy nincs szerkesztőség vagy kiadó, amely meghatározná, befolyásolná az oldal jellegét és irányultságát. Tovább >>

'Reggelt!

Hír | 2006.07.24 09:14

Kellemes hétkezdést mindenkinek! Ez a kánikula már tényleg kezd kibirhatatlanná válni... Erősen gondolkodom rajta, hogy bent alszom a szerkesztőségben, mert itt legalább van légkondi. Hétvégén egy jó barátommal elmélázgattunk azon, hogy vajon a Half-Life univerzumban milyen konkrét szerepe van G-Mannek, aki a lehető legtitokzatosabb karakter az eddig felfedett történetben. A hivatalos fórumon olyan találgatások is születtek, hogy G-Man valójában Gordon a jövőből és azért kíséri végig utunkat, hogy befolyásoljon, a rossz lépéseket elhárítsa. Mások szerint a történet végén vissza kell majd mennünk az időben, hogy megakadályozzuk az első részben bekövetkező katasztrófát. Sok kérdés felmerül, például az, hogy látszólag G-Man azon ügyködött, hogy odaérjünk időben a kísérlet helyszínére és mindenképp mi toljuk a kristályt a sugárba. No mindegy, Nektek mi a véleményetek erről? :) Kicsoda valójában G-Man és hogyan folytatódhat innen a történet?

A rendőr megállítja a kamionost az országúton, és meg akarja szondáztatni. - Fújjon bele! - Nem fújok -válaszolja a kamionos. - Fújjon bele, amíg szépen mondom! - erősködik a rendőr. - Nem fújok -jön ismételten a válasz. - Fújjon bele, mert ha én fújok bele, egész életre ugrik a jogsija!

[KéPZ] Kánikula ellen nem véd

Hír | 2006.07.19 16:08

Óriási hőség van odakint, ki se merünk mozdulni a légkondícionált szerkesztőségből, és sajnos ezen a mostani képfrissítés sem sokat segít. Van azonban mit nézni bőven, sikerült néhány nagyon szupi néznivalót összegyűjteni. Kellemes szemezgetést.

  • Guild Wars: Nightfall (4)
  • Heroes of Annihilated Empires (7)
  • Officers (21)
  • Scarface (7)
  • The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar (3)

  • [MOVIE] Dark Messiah - az év játéka lehet!!!

    Hír | 2006.06.23 12:48

    Őőőőő, ez kéééééééész!!!!! Iszonyatosan szigorú videó futott be kicsiny szerkesztőségünkbe az imént a Dark Messiah című alkotásból. A közelharcot csodálhatjuk meg, amint hősünk gyepálja az ellent cipellőjével és éles kardjával. A vér fröcsög, végtagok és arcok röppennek le, a zene kiváló, a grafika pedig mesés - a játékot a Half-Life 2 idején megismert Source táplálja, tehát nem nagyon fogunk benne csalódni. A videó alant, és bár tudom, hogy sokadjára ismétlem magam, KÖTELEZŐŐŐŐŐŐ !!!! :)

    HIBÁS DVD CSERE!!!

    Hír | 2006.06.12 09:12

    Többen jeleztétek, hogy az aktuális számunkhoz adott DVD mellékletet nem olvassa be a meghajtótok. Akinek hasonló gondja van, kérjük küldje vissza szerkesztőségünkbe a korongot, és posta fordultával küldjük a csere lemezt. Hatalmas elnézést mindenkitől, főleg azoktól, akik még mindig nem tudták megtekinteni a mostani, igen speciális GameStar TV adást! Ha további kérdésetek, észrevételetek van, forduljatok bizalommal a terjesztési osztályunkhoz a terjesztes@idg.hu címen, vagy az 577-4301-es telefonszámon!

    Hogy szuperálnak Vistán a játékok?

    Hír | 2006.05.31 19:45

    Már önmagában az is elszörnyülködést válthat ki egyesekből, hogy a Windows Vista legújabb Béta 2-es változata 12 gigabájtot telepít fel a gépre, és fél gigabájt alatti memóriamennyiséggel gyakorlatilag használhatatlan a legegyszerűbb műveletekre is. De mi a helyzet a játékokkal? Szerkesztőségünk is kezelésbe vette már a Microsoft új operációs rendszerét és meggyőződésünk, hogy jó lesz ez, számos újítást tartalmaz a Vista, amire már régóta nagy szükség volt, más lehetőségek feleslegesnek tűnnek egyelőre, de abban mindenki egyetért, hogy az Aero kezelőfelület bekapcsolása mellett tényleg irreálisan magas gépigény kell a szoftver megfelelő futtatásához. De térjünk vissza a játékokhoz :) Az ExtremeTech emberei kifejezetten játékos szemszögből vették górcső alá a Vistát, egy igencsak felsőkategóriásnak számító PC segítségével, és véleményüket több oldalon keresztül ecsetelik. A képekkel és mérési eredményekkel tarkított cikkből kiderül, hogy egyelőre úgy tűnik, minden bizonnyal lesznek majd kompatibilitási problémák, ahogyan az az XP esetében is előfordul néhány idősebb játéknál. A gépigénnyel állítólag nem voltak nagy problémák, de figyelembe véve a konfigurációt (Athlon 64 FX-62 2.8GHz, ATI Radeon X1900 XTX, 2 GB RAM) ez nem is meglepő, főleg ilyen fél-egy éves játékokkal. Mókás, hogy az egyik legnagyobb gondot ezúttal is a StarForce másolásvédelmi eljárás okozta. Hiába ismeretes a Vista erre vonatkozó szabványleírása jó ideje, a másolásvédelem készítői ezt továbbra is figyelmen kívül hagyják, és nem oldják meg a problémát. Ebben a fényben már teljesen érthető, miért dönt egyre több kiadó úgy, hogy a jövőben megjelenő játékait másmilyen másolásvédelmi technológiával vértezik fel.

    [KéPZ] BRUTÁL GIGA FRISSÍTÉS!!

    Hír | 2006.05.11 07:08

    Arra felé is dörgött az ég? Nos, itt a szerkesztőség fölött nem az eső-, hanem a képfelhők gyülekeztek és ránk zúdították mindazt, amit az E3 szele erre fújt... Kellemes böngészgetést kívánunk a 60 játék 765 képe között! :)

  • Age of Pirates: Captain's Blood (16)
  • Age of Pirates: Caribbean Tales (25)
  • Auto Assault (10)
  • BattleStations: Midway (10)
  • Call of Juarez (4)
  • Cars (10)
  • Chrome 2 (10)
  • City of Villains (13)
  • CivCity: Rome (31)
  • Civilization IV: Warlords (7)
  • Command & Conquer 3: Tiberium Wars (4)
  • Darkstar One (25)
  • Dead Island (10)
  • Desperate Housewives (5)
  • Dungeon Runners (23)
  • Dynasty Warriors BB (1)
  • Elveon (12)
  • Everquest II: Echoes of Faydwer (6)
  • Exteel (17)
  • Gene Troopers (7)
  • Gods and Heroes: Rome Rising (6)
  • Gothic III (9)
  • GTR 2 (18)
  • Happy Feet (4)
  • Hellgate: London (6)
  • Hitman: Blood Money 13)
  • Infernal (15)
  • Joint Task Force (35)
  • LEGO Star Wars II: The Original Trilogy (19)
  • Madden NFL 07 (4)
  • Open Season (4)
  • Pacific Storm (21)
  • PC Football 2007 (4)
  • Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow (9)
  • PRISM: Threat Level Red (7)
  • Rise & Fall: Civilizations at War (11)
  • Rogue Trooper (22)
  • Seven Kingdoms: Conquest (13)
  • Shadows of War (2)
  • Sid Meier's Railroads! (24)
  • Snoopy vs. the Red Baron (10)
  • SUN (12)
  • Sparta: Ancient Wars (4)
  • Star Trek: Legacy (12)
  • Stranglehold (26)
  • Stronghold Legends (19)
  • Tabula Rasa (13)
  • The Guild 2 (8)
  • The Movies: Stunts & Effects (8)
  • The Witcher (9)
  • Titan Quest (8)
  • Two Worlds (1)
  • Unreal Tournament 2007 (9)
  • Warhammer 40000: Dark Crusade (3)
  • Warhammer Online: Age of Reckoning (22)
  • Wild Summer (18)
  • World Racing 2 (9)
  • World of Warcraft: The Burning Crusade (32)
  • Xpand Rally Xtreme (12)

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)