Szép jó napot. Jó kedvvel ébredhettek a diákok, hiszen ma még annak a tudatában keltek fel, hogy bőséges szabadidőrengeteg áll előttük - amit kihasználhatnak játékra is. Vagy akár hírolvasásra, ugyanis ma délelőttre úgy néz ki jut azért rendesen. De előbb:
Egy fiú megy hazafelé, meglát egy totál részeg embert, aki össze-vissza csinálta, hányta magát. Azt mondja neki:
- Bácsi, miért nem annyit ivott, amennyi jólesik?
- Mert nem volt elég pénzem bakker!
Víg napot! Aki eddig nem csodálta még meg a CRC képeket, az menjen és azonnal lesse meg őket! Személy szerint úgy érzem magam, mintha még nem ébredtem volna fel (lehet, hogy tényleg nem? :D), ám ennek kiküszöbölésére létezik 1-2 módszer... Az alábbi sorokért köszönet Netonnak:
A bérgyilkos bemegy a templomba gyónni. Azt mondja a papnak:
- Atyám... Vétkeztem... Gyónni szeretnék... Megöltem 10 embert...
Mire a pap:
- Lenne egy kis meló...
- Mi a teendő, ha egy epilepsziást találsz a fürdőkádadban?
- Bele a szennyest, meg a mosóport, osztan hadd menjen!
Bár már nagyon sok animáció látott napvilágot a The Sims 2-ből, mégis folyamatosan bámulattal tölt el a kidolgozottsága. Ezt bizonyítja a legújabb mozgókép is, mely magát a flörtölést prezentálja. Érdemes meglesni, és nem is olyan nagy :)
Durva mennyiségű és ráadásul elég jó minőségű anyag gyűlt össze így az éjjel. Már ami a mozielőzeteseket illeti :) Mindenféle további felvezető nélkül kezdjük is a listát.
Collateral
Taxisofőrünk eddigi 12 évnyi pályafutása hirtelen fordulatot vesz, miután beszáll a hátsó ülésre egy bérgyilkos (Tom Cruise). Persze ez nem derül ki mindjárt az elején, de végül kénytelen lesz megbarátkozni a gondolattal és magával a gyilkossal is... Érdekes film lesz :)
I, Robot
2035-ben járunk, amikor a robotok már mindennapi "segédeszköznek" számítanak a háztartásokban. Kicsit túlságosan is önállósulni akarnak, ugyanis az egyiket egy ember megölésével gyanúsítanak. Előkerült egy új, kizárólag interneten elérhető előzetese, ám van már egy, illetve mégegy trailer belőle.
Shrek 2
Na, azt hiszem ő az, akit senkinek se kell bemutatni... Shrek felkerekedik azzal a szándékkal, hogy bemutatkozzon menyasszonya, Fiona szüleinek, akik tudvalevően igen előkelő személyiségek. Ami azt illeti, Shrek nem hazudtolja meg önmagát és valóban jól bemutatkozik... :) Most jött egy másfél perces új előzetes, mely nem mutat túl sok újat az előző trailerhez képest.
The Chronicles of Riddick
Richard B. Riddick utóbbi öt évét galaxisunk peremvidékén fellelhető elveszett világokban töltötte, remélve, hogy rejtve marad az őt kutató szemek elől. A Helion nevű fejlődő, multikulturális társadalmú bolygón köt ki, melyet Marshall nagyúr tart hatalma alatt. Egy elmebeteg, aki az emberiséget kívánja leigázni saját fekete seregével Riddick egy földalatti börtönbe kerül, s onnan egy régi ismerőssel, Kyrával próbálják megváltani a világot.
A teaser után most végre megérkezett a fullos előzetese is. Valószínűleg ez lesz Vin Diesel eddigi legjobb alakítása :) Egyébiránt a Pitch Black - 22 évente sötétség c. sci-fi/thriller folytatása ez a remekmű. (Thanks: Serphentiot)
Ja, igen, ez új!! Nyomás, szedni! Király lesz! De tényleg! Naaaa!!! :D 2035-ben járunk, amikor a robotok már mindennapi "segédeszköznek" számítanak a háztartásokban. Kicsit túlságosan is önállósulni akarnak, ugyanis az egyiket egy ember megölésével gyanúsítanak. Vajon igazak-e a találgatások? Mármint, sikeres lesz ez a film? Minden bizonnyal igen. Kérdezzük csak meg Will Smith-t. De csak miután megnéztétek a film új előzetesét. (Igen, van már egy.)
Egy játék életében felvetődik az a kérdés, vajon mennyire fontos az, hogy a fejlesztőket a hivatalos szervek is támogassák, amelyek esetleg kapcsolatban állnak a játék tárgyával. Ha erre a választ egyértelműen nem is lehet megadni, az biztos, hogy ez egy erős támpont, mely még valóságosabb érzetet kelt a nyüstölés közben. A GTR: The Ultimage Racing esetében a fejlesztő társulat -SimBin- élvezi az FIA GT sorozat jelenlegi csapatainak, gumi-gyártóinak és magának az FIA-nak a támogatását is. Azaz még valóságosabb lehet a körök rovása, pláne, hogy a pályákról is részletes információkkal szolgál az FIA a SimBin részére. Élvezet lesz majd egy Saleennal vagy Ferrari 550 Maranelloval a monzai pályán 200 körüli tempóval száguldani! Aki esetleg nem ismerné, amiről szó van, vagy részletesen szeretne olvasni, például az autókról, az ide fáradjon!
Ahogy az anno be is lett ígérve, megérkezett az Unreal II: XMP csomag. A 103 megába sűrített anyag a sok-sok új pályán kívűl, hangulatos zenéken át még rengeteg mást is tartalmaz. Azt hiszem nem mondok egetrengető dolgot azzal, hogyha kijelentem: egy Unreal rajongó számára kötelező! Az esetleges bug-okról és problémákról ezen a fórumon olvashattok, valamint ti is jelezhetitek őket! Sok sikert és kellemes időtölést a pack-hoz!
Nemtudom, ti hogy vagytok vele, de én időnként már tényleg nagyon unom, hogy nem aludhatok addig, amíg jólesne... Talán rátérünk a reggeli 5 liter kávéra, esetleg a fogpiszkálóra szemhéj alá, de egyelőre nézzük csak a híreket. Gondolom ti is, akárcsak én, nemrég még ezt csináltátok:
Magára a processzorokra még várnunk kell, de kedvcsinálónak az AMD ma nyilvánosságra hozta az új, szerverekbe és munkaállomásokba szánt Opteron, illetve asztali és mobil számítógépekbe szánt Athlon 64 processzor logóját. Az Athlon 64 az Opteron processzoroktól eltérően a jól bevált "plusszos" jelölésnél marad, mindössze egy 64-es jelző kerül a processzor neve elé. Pletykák szerint 754 tűs foglalatba illeszkedő, egycsatornás memóriavezérlővel rendelkező változatokon kívül, egy 940 tűs modell is készül, mely kétcsatornás memóriavezérlővel rendelkezik majd és állítólag Athlon 64 FX lesz a neve. A jelölés a típuson belüli különbségeket jelzi majd.
Lazy szállította az infót, miszerint a hivatalos Star Wars: Galaxiesoldalon immáron csak és kizárólag a PC-s jelölés található meg. Ez azt jelentené, hogy abbahagyták a konzolos fejlesztéseket? Nem feltétlenül, hiszen lehet, hogy csak nevet váltanak, vagy valami hasonló. Mindesetre szerintem még mindig jobb így, mintha a PC-s logót tüntették volna el. Abban az esetben már nagyon szitkozódnék... :)
Teljesen új alapokra helyezné a biztonságot a Microsoft, írja a Newsweek. Nem az év eleji nagy felbuzdulásról van szó, hanem egy grandiózus, hosszútávú tervről, amely jelenleg Palladium kódnéven fut, és kulcsfontosságú változtatásokat eszközölne a PC-architektúrában. A cél a biztonsági rések, a hackertámadások kiküszöbölése, a személyes adatok maximális védelme és ellenőrzése akár az után is, hogy az elhagyta számítógépünket. Ami igazán érdekessé teszi, hogy szükséges hozzá egy biztonsági chip, amelynek gyártására máris megegyezés született az Intellel és az AMD-vel. Hogy pontosan mi lesz ebből, azt nehéz megjósolni, de ha van valami új hír vagy konkrétum, visszatérünk rá.
Az International Game Developers Association bejelentette az idei év Game Developers Choice Awards jelöltjeit. A nyertesek pontos névsora az idén, március 19-23 között, San Jose-ban megrendezésre kerülő rendezvényen derül majd ki. Ha kiváncsi vagy a kategóriákra, és a jelöltek teljes listájára, klikkelj ide.
0 mp. múlva automatikusan bezárTovább az oldalra »
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)