Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4015

NFS: MW Black Edition csak PS2-re

Hír | 2005.11.14 11:34

Igen... A konzolok megint előnyben Európában! Ugyan nem hivatalos az infó, de úgy tűnik, hogy PC-re sajnálatos módon a Need For Speed: Most Wanted Black Edition nem jelenik meg kontinensünkön, csak és kizárólag PS2-re. A korábban általunk leközölt infók tehát megdőlni látszanak. No hát ez van, meglátjuk mi lesz. Új fejleményeket azonnal leközöljük. THNX BerGamO!

[KéPZ] Splinter Cell 4

Hír | 2005.11.11 15:35

Megérkeztek az első képek a Splinter Cell 4-ből, ahol Sam Fishert rabruhában láthatjuk viszont. Kíváncsi leszek, mit hoznak ki belőle - már épp ideje volt egy kicsit elrugaszkodni a sablonsztoritól. A grafika viszont nem sokat fejlődött. Mondtam én, hogy csúnya??!!

WCG végleges csoportbeosztás

Hír | 2005.11.10 10:45

Bejelentették a World Cyber Games végleges csoportbeosztását. Mintegy negyvenezren vannak túl a selejtezőkön. Amerikából 184-ből például 16-an fogják képviseltetni magukat Szingapúrban. A hivatalos közleményben szót ejtenek a rendezvényen használt számítógépekről is. Idén a Video Pro nyerte a pályázatot Intel, Kingston, Seagate, Asustek, Foxconn, Cooler Master és Samsung alkatrészekkel. Hatszáz számítógép és harminc konzol lesz jelen a bajnokságon.

Suffering 2: Ties That Bind

Teszt | 2005.11.09 12:37

"Aki szörnyetegekkel küzd, óvakodjon tőle, nehogy saját maga is szörnyeteggé változzék." Bár az idézet Nietzschétől származik (ha nem hiszed, járj utána), egy Torque nevű elítélt sokat mesélhetne erről az érzésről - tekintsünk bele mi is.

Félúton a GalaxisRPG

Hír | 2005.11.08 11:15

Obi-Wan átküldte a legfrissebb helyzetjelentést készülő projektjükről, a GalaxisRPG-ről: "A Star Wars Galaxis oldalán készül a GalaxisRPG (ismertető), de több időbe telik, mint gondoltuk. Kb. 1 hónappal ezelőtt úgy volt, hogy novemberre elkészül a játék, ez még kérdéses, de az szinte biztos, hogy ebben az évben kész lesz. Egy hónap alatt sok minden történt: - Elkészült a szörny megtámadási rendszer (már bizonyos helyeken felbukkanhatnak szörnyek - jelenlegi állás szerint 240 szörny lesz) - Elkészült jópár helyszín (bár [Cantina], fogatverseny pálya, járműtelep, fegyver- és mindenesbolt) - Már kész a fegyverek kezelése (meg lehet őket venni, eladni és persze használni) - Kész a járművek kezelése, és így gyorsan el lehet jutni bizonyos helyszínekre - Kész - talán a legjobb mind közül - a harcrendszer a játékosok között

Lehet hogy a listából valami kimaradt, de ha elkészül a játék, mindent megtapasztalhattok majd. Mikor kész lesz, jön fél hónapnyi béta teszt, (amire jelentkezőket keresünk - részletek az oldalon) aztán indul a GalaxisRPG!"

Karácsonyi meglepetés a Topware-től

Hír | 2005.11.08 09:43

Az ünnepek közeledtével mindenki igyekszik valami újjal előrukkolni. Ez alól a játékkiadók sem kivételek. A Topware volt az első, aki elárulta, milyen árcsökkentett játékokkal kívánnak majd nekünk kedveskedni. World War III Black Gold, Chicken Shoot, Earth 2150 Trilogy, EEP, Emergency, Gorky 17, Jack Orlando – Director’s Cut, Knights and Merchants – The Peasant Rebellion, Kings of the Dark Ages, Septerra Core, World War II Panzer Claws II, és HeliHeroes - mindez tízdolláros egységáron, dupla DVD tokban. James Seaman igazgató szerint a következő évben még több játékot tudnak majd kezdvezményes áron a rendelkezésünkre bocsátani, legalábbis a tervek szerint. Persze nem szabad elfelejteni, hogy ezek az akciók is a vásárlók pénztárcájának kicsavarására irányuló utolsó kísérletnek minősül :)

[MOVIE] Gang War

Hír | 2005.11.07 14:16

Most jött el a pillanat hosszú idő után, hogy végre mozgásban is megtekinthessük a Radioactive-Software gyermekét, a Gang War-t, ami egyébként egy akció-stratégia. Ezt ők is érezhették, ezért nem egy, hanem rögtön hat videót bocsátottak a rendelkezésünkre - amiket mi inkább egybe csomagoltunk.

The Lost Crown - Vadássz szellemre!

Hír | 2005.11.07 13:31

A Darkling Room angliai székhelyű fejlesztőgárda bemutatta The Lost Crown címmel szellemvadászós kalandjátékát, 2006-os megjelenéssel. "Utazzunk Nigel Danversszel az Anglia keleti partjain található hátborzongató városkába. Sajátítsunk el paranormális kutatóktól különféle technikákat és fedezzünk fel egy ősi mítoszt, valamint a kincset. De vigyázzunk: nem minden városlakó kíván a segítségünkre lenni! Akár élnek, akár nem." Gyakorlatilag point and click interfészben belső vagy külső nézetben játszhatunk majd, szellemekre vadászva. Harmincnál is több játékóra vár ránk. Jonathan Boakes (Dark Fall és Dark Fall II: Lights Out) írta a történetet.

[DEMO] TrackMania Sunrise eXtreme

Hír | 2005.11.04 16:31

Kikerült a TrackMania Sunrise eXtreme játszható demója, melynek köszöhetően mindenki kipróbálhatja a TrackMania Sunrise hivatalos bővítését, melyben helyt kapott kettő verseny kihívás, kettő mutatvány kihívás, kettő platform kihívás, kettő puzzle kihívás és egy pályaszerkesztő.

VIVO Games álláslehetőség!

Hír | 2005.11.04 10:11

A VIVO Games Entertainment új munkatársat keres leendő projektjéhez. Át is adnám a szót... "Vivo Entertainment-nek az új projectjéhez keresünk C++ programozót. Ami kell: -a C++ nyelv alapos ismerete -csapatmunkára való készség -minõségi, pontos munka -Rugalmas idõ alatt elvégezni a kiadott feladatot. Kor, Lakhely, nem - Nem számít! Lényeg hogy érts ahhoz amihez kell :D Jó Engine-el dolgozhatsz, kiváló csapatban. Jelentkezni: Gáti András Email: gatia@vivogames.com MSN: gatia@vivogames.com" További infó itt.

WoW csíterek Sony adatvédelemmel

Hír | 2005.11.04 10:04

Egyes World of Warcraft hackerek megerősítették, hogy egy elég súlyos biztonsági rés van a játékban. A dolog úgy fest, hogy a Sony BMG másolásvédelmi szoftvert át lehet úgy alakítani, hogy csalhassunk, anélkül, hogy felfedeznének. A rootkit több tízezer zenei lemezen megtalálható. A Blizzard által kiadott Warden nevezetű másolásellenőrző program nem érzékeli a Sony féle adatvédelmi szoftverben elrejtett tartalmakat. A cég már kiadott egy javítást, amivel befoltozzák a hibát, ám a Blizzard eddig nem reagált semmit. Márpedig nekik kellene lépni, nem csak a Sonynak.

'Reggelt!

Hír | 2005.11.04 08:43

Kedves egybegyűltek! Bár péntek van, sokaknak holnap is dolgozni kell a múltkori hosszú hétvége következtében. Ne keserítsen el ez senkit.... mi is vért izzadtunk, hogy leadhassuk végre a jövő pénteken megjelenő novemberi GameStart. Naggyon zsír lesz, tele finom játéktesztekkel és egyéb nyalánkságokkal. Addig azonban maradjatok velünk, itt az online-on. Mai mondásunkat Netonnak köszönjük.

"Kivánságműsorban: Jó napot kívánok! A trafipaxoló rendőröknek szeretnék küldeni Császár Elődtől valami gyorsat!"

Új magyarosítócsapat

Hír | 2005.10.31 18:29

Délután pottyant a levelesládámba egy e-mail, melyben FAR jelezte, hogy új játékmagyarító-csapat született. Az együttes fordítói rég gyártanak profi magyarosításokat, így például olyan játékok magyar verzió köszönhetőek nekik mint a Sacred (Plus), Cold Fear, FlatOut, BloodRayne, Silent Hill 4, Enclave, Armed & Dangerous, Giants: Citizen Kabuto, American McGee's Alice, MDK, Unreal 2 XMP. A team egyelőre nem rendelkezik névvel, azonban a névadásra is hamarosan sor kerül. Lelkes embereket keresnek az alábbi feladatkörök ellátására (nem mellesleg a F.E.A.R. átszabása van soron):

  • Fordító: olyan 18 év körüli vagy feletti egyéneket keresünk, akik legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkeznek. A tudást egy próbafordítással ellenőrizzük minden esetben. Ezen felül legyen lelkes és elhivatott, tudjon csapatban és egyedül dolgozni egyaránt, valamint kifogástalan magyar helyesírással és nyelvérzékkel rendelkezzen.
  • Programozó: profi programozók jelentkezését várjuk, akik jártasak szerkesztők, ki-és becsomagolók, telepítők készítésében és fontszerkesztésben. Több platform ismerete előny (pl. PC, XBOX).
  • Grafikus: tapasztalt munkatársakat keresünk, akik képesek textúramódosítást végezni és felirat nélküli átvezetőkhöz szöveget illeszteni.
  • Weblaptervező: honlaptervezőket keresünk, akik segítenek az oldalunk létrehozásában és folyamatos fenntartásában. Jelentkezés az alábbi címen.

  • 'Reggelt...

    Hír | 2005.10.30 09:11

    Kellemes vasárnap reggelt mindenkinek. Noha a sok elektronikus kütyü automatikusan átállította az órákat, ami a falon csüng, azt sajna kézzel kell - ne felejtsétek el ezeket visszatekerni. Sajnos úgy tűnik, hogy ma uborkaszezon elé nézünk, egy hír azért mindenképp lesz.

    Mórickát felcsalja a tanárnő a lakására, hogy aludjon nála. Befekszenek a franciaágyba, de Móricka nem mozdul. - Menj át a másik felére az ágynak! - szól a tanárnő. Móricka felkel, megkerüli az ágyat majd befekszik a tanárnő mellé. A tanárnő csak tovább apropózik: - Feküdj át a másik oldalamra. Móricka ismét felkel, és megkerülve az ágyat lefekszik. De a tanárnő nem adja fel: - Most úgy menj át a másik oldalamra, hogy ne kelj ki az ágyból. Móricka úgy tesz, és amikor pont a tanárnő fölé kerül, az megállítja: - Most csináld azt, amit nagyon tiltanak a szüleid. Mórickának felragyog a szeme, kiugrik az ágyból, és körbe szaladgálva a szobában úgy tesz, mintha motorbiciklizne: - Brr! Brr!

    [MOVIE] The Movies

    Hír | 2005.10.26 15:24

    Bár a Lionhead másik sikervárományosa, a The Movies már elkészült, még mindig várat magára. Egyesek szerint nagyobb népszerűsége lesz, mint a Black & White 2-nek... Nos, ez majd kiderül, de addig is tekintsünk meg egy újabb videót belőle.

    Háztűznézőben

    Hír | 2005.10.24 23:23

    Apróbb mozgolódások figyelhetők meg a SunAge háza táján, ugyanis felkerült a játék új oldala. Jelenleg még elég szegényes a tartalom, de azért néhány képet megnézhetünk és olvasgathatunk a játékkal kapcsolatosan. Az érdeklődök itt találják az oldalt.

    [MOVIE] ParaWorld

    Hír | 2005.10.24 23:04

    A Sunflowers egy újabb trailerrel kíván gazdagítani minket az SEK-nál készülő prehisztorikus időkbe kalauzoló stratégiájából, melyben közel két percen keresztül ismerkedhetünk meg a játék rejtelmeivel és újdonságaival. Az érdeklődők erre lesznek szívesek fáradni a tizenöt és fél megás filmecskéért.

    [MOVIE] Gears of War

    Hír | 2005.10.23 11:29

    A Gears of War azon játékok egyike lesz, mely elsőként alkalmazza a már most is méltán elismert Unreal Engine 3.0-át. Láthattunk már belőle nagyon szép jeleneteket, de ez az új videó mégjobban megerősítheti bennünk a játék iránti rajongásunkat. Sajnos új jeleneteket nem mutat, viszont egy korábbinak ez most a HD verziója. Szerintem érdemes letölteni! Thanks Xbox365.hu

    [MOVIE] TrackMania Sunrise eXtreme

    Hír | 2005.10.21 20:39

    A jelenleg pénzügyi gondokkal küszködő Digital Jesters kiadott egy videót a TrackMania Sunrise hamarosan megjelenő, teljesen ingyenes kiegészítéséről, az eXtreme-ről. Ezen több, mint két percig szemlélhetjük a jobbnál jobb új lehetőségeket, mindezt egy igen kellemes minőségű felbontással. Ha érdekel, ciblád alant:

    Ingyen CoD2 az NV fanoknak

    Hír | 2005.10.19 10:58

    Az nVIDIA és az Activision legújabb akciójának keretében az év legütősebb videókártyáját választó kedves vásárlók az év várhatóan legjobbnak számító II. VH-s FPS-ét kapják ajándékba, szól a reklámszöveg az nV egyik lapján. Ha kicsit tovább olvasunk a lap sorai között szépen konkretizálódik a helyzet és kiderül, hogy mit is takar a jólcsengő reklámszöveg. Ha valaki az akció ideje alatt nVIDIA GeForce 7800GT VGA-t vásárol az ajándékba kapja a kártya mellé a Call of Duty 2-t. Hogy azért mégse örüljünk annyira természetesen nem fognak minden féle OEM kártyák mellé teljes verzió CoD2-t osztani, ha szeretnénk hozzájutni a bónusz gammához akkor akciós XFX vagy eVGA kártyát kell vételeznünk a b'ótban, amelyek kiváló minőségük mellett igen magas árfekvésükről is híresek.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)