Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 289

Swords - Nyerd meg a képregényt, vagy egy konzolos F1 2011-et!

Hír | 2011.09.30 14:57

A magyar fantasy képregény megjelenését nyereményjátékkal ünnepeljük. Regisztrálj és nyerj!

Shadow Harvest: Phantom Ops - Myra Lee belopakodik

Hír | 2011.03.28 12:14

Kuba, Dubai, Szomália - három olyan helyszín, ahol a felszín alatt forronghat a világ valamikor a jövőben...

Bleach: The 3rd Phantom - DS teszt

Teszt | 2010.02.27 11:07

Górcső alá vettük a SEGA körökre osztott RPG-jét.

Tölthető a Darkest of Days demó - frissítve

Hír | 2009.08.11 14:12

Nyakunkon a szeptember. Ez ugyan annyira nem jó hír az iskolásoknak, de kárpótlásul érkezik a Darkest of Days.

Darkest of Days - Ne ölj, csak sebezz!

Hír | 2008.03.21 15:55

A német Phantom EFX időutazós FPS-e új ízt hozhat egy lassan-lassan sótlanná váló műfajba? A stúdió alapítója válaszol.

Utazás az időben, jön a Darkest Of Days

Hír | 2007.05.24 08:34

A Phantom EFX lerántotta a leplet legújabb fejlesztéséről, ami a 8Monkey Labs különleges grafikus motorját használja majd a pixelek mozgatására.

A Phantom EFX FPS-t fejleszt

Hír | 2006.12.20 16:29

A Phantom EFX közel tíz éve fejleszt kaszinó játékokat és üzleti alkalmazásokat PC és MAC platformra, ám most új vizekre eveznek a fejlesztésben.

Phantomból Evo? - avagy újabb konzol-PC hibrid

Hír | 2006.07.12 20:14

Bizonyára sokan emlékeznek még az Infinium Labsra, akik annak idején nagy port kavartak Phantom névre keresztelt PC alapú konzoljukkal, amelye soha nem jelent meg. A cég azóta is él, hamarosan kiadnak (talán) egy formabontó billentyűzet-egér párost. Most egy újabb cég vállalkozik valami hasonlóra. Az Envizions Computer Entertainment Corporation bemutatta Evo: Phase One névre keresztelt masináját, amely idén októberben máris boltokba kerül 679 dollárért.

Az Evo: Phase One gyakorlatilag egy olyan PC és médiaközpont keveréke, amely leginkább játékok futtatására, illetve multimédiás alkalmazásokra lett kihegyezve. A belsejében egy Sapphire RADEON HDMI X1600 Pro grafikus kártya dolgozik 500 MHz-es magórajellel, illetve 128 megabájtnyi, 800 MHz-es DDR3 memóriával. Egyéb érdekesség, hogy a hűtésről egy vízrendszer gondoskodik, valamint helyet kapott benne egy biometrikus ujjlenyomat-olvasó, és egy digitális videofelvevő egység is. A készülék szolgáltatásait 24 órás ügyfélszolgálat és különböző, külön megvásárolható szolgáltatáscsomagok is kiegészítik. Az online és hálózati lehetőségek folytatódnak majd a következő fázisokban, ahol már bizonyos hardver alkatrészeket újabbakra lehet cserélni. A Phase One csomaghoz tartozik továbbá egy darab vezetéknélküli kontroller és egy kedzveményre jogosító kártya. Ezen kívül további kapcsolódó termékek vásárolhatók majd meg a megjelenéssel egy időben, amelyekkel akár a masina külsejét is testre szabhatjuk.

Kénytelen mozgolódni az Infinium Labs

Hír | 2006.05.30 12:43

Az Infinium Labs annak idején a Phantom nevű PC-s alapokra építkező konzollal lopta be megát a köztudatba. A készülék a folyamatos késések és mellébeszélések miatt végül süllyesztőbe került, ám a cég fennmaradt, és azóta is küzd a túlélésért. Íme egy újabb próbálkozás. Tavaly decemberben bemutattak egy új eszközt Phantom Lapboard névvel, ami tulajdonképpen egy vezetéknélküli billentyűzet-egér kombináció. Különlegessége, hogy a klaviatúra 360 fokban forgatható egy rögzített talpon, így bal- és jobbkezesek egyaránt használhatják. Az egér használata is a talpon történik. Áprilisban aláírtak egy megállapodást az Itron Technology gyártóval, így az eszköz talán nagyobb eséllyel kerülhet piacra - elvileg hónapokon belül. Van azonban egy másik gond... Az Infinium Labs elnök-vezérigazgatóját, Timothy Roberts beperelték, amiért a vállalat értékpapírjait mesterségesen duzzasztotta. A botrány vége várhatóan az lesz, hogy az Infinium Lab nevet lecserélik Phantom Entertainmentre. A vezetőség úgy gondolja, hogy az új elnevezés jobban felkeltené az érdeklődő befektetők figyelmét, nem beszélve a majdani vásárlókról. További terveik között szerepel a vállalat részvényeinek megduplázása hatszáz millióról 1,2 milliárdra. Ennek érdekében hívnak össze egy gyűlést Floridában július 13-án. Erre azért van szükség, mert a vállalat az utóbbi negyedéveit sorra veszteséggel zárta. Az összes veszteség már elérte a 69 millió dollárt, így jelenleg ezt az egy kiutat látják a vezetők.

Új vizeken az Infinium Labs elnöke

Hír | 2005.11.22 08:17

Az Infinium Labs talán ismerős cégnév lehet. Ők jelentették be annak idején a Phantom konzolt és online játékszolgáltatást, amely azonban nagyon úgy néz ki, hogy kudarcba fulladt, mert azóta nem sok hírt hallani felőle. Nos, valószínűleg így látta ezt a cég elnök-vezérigazgatója, Kevin Bachus is, aki egyébként az első generációs Xbox tervezői gárdájában tevékenykedett korábban: lemondott tisztjéről. Helyére Greg Koler, korábbi fő pénzügyi vezető lépett, aki bőséges játék- és televízióiparban eltöltött tapasztalatot szerzett az elmúlt tizenöt évben. Kár, hogy a cég terveiről és jelenlegi helyzetéről hallgatnak...

Hivatalos európai Phantom bemutató

Hír | 2005.09.02 11:56

Az éjjel hivatalosan is bemutatták Londonban az Infinium Labs új gyermekét, a Phantom névre hallgató PC alapú konzolt. A cég újonnan kinevezett elnök-vezérigazgatója, Kevin Bachus elmondta, Európa és az Egyesült Királyság egyaránt óriási szerepet játszik a tartalomfejlesztésben. Nagy erőfeszítéseket teszünk egy olyan online csatorna támogatására, amely közvetlenül eljuttathatná a játékokat a vásárlók részére.

WarCraft III bónusz pálya

Hír | 2005.04.16 14:42

Előkerült egy újabb WarCraft III bónusz pálya. Név: Full Phantom. Leírás: Egy ősi horror bújkál e vidéken. Senki se merészkedik arra, csak a legbátrabb bajnokok. E hősök beképzelt magabiztossággal lépnek be a rettegés területére, abban reménykedve, hogy tettüket örökségül hagyhatják az utókornak, amely megőrzi majd azt. Ám nem tért vissza még senki, ki oda merészkedett... A pályát itt találjátok.

Domination PC-re

Hír | 2005.01.19 10:41

A Dreamcatcher bejelentette legújabb kiszemeltjét PC-re, a Dominationt. A játék egy stratégia, mely egy világméretű konfliktust próbál háborúval megoldani. A Nations Union és a Phantom League közötti háborúban rengeteg egységgel, megoldással és miegymással találkozhatunk. Európába előreláthatólag 2005. áprilisában érkezik majd. Thanks Uros Jojic.

Képz light

Hír | 2004.08.19 15:31

Tegnap ütősebb képek érkeztek, vagy legalábbis olyan címekből, amikből nem jön olyan sűrűn vagy olyan sok :) A mostaniak nem érdemelnek, csak egy ábécés listát...

  • COPS 2170: The Power of Law
  • Face of Mankind
  • Lost Paradise
  • Massive Assault: Phantom Renaissance
  • Men of Valor
  • Painkiller: Battle Out of Hell
  • Pirates Of The XXI Century
  • Sonic Heroes
  • Stolen
  • The Saga of Ryzom
  • The Witcher
  • Wish

  • [MOVIE] Phantom bemutató

    Hír | 2004.05.15 21:40

    Végre működés közben is megtekinthetjük a Phantom konzolt. Igen, ez konzol, bár alapjában véve PC. Olyannyira, hogy az Unreal Tournament 2004 PC-s verziója simán elfut, amint azt a mellékelt videó is mutatja. A masináról bővebben itt olvashatsz és találsz néhány szép képet is. Személy szerint nekem nagyon teccik! :) (Thanks: Gamer's Hell)

    Itt a Phantom!

    Hír | 2004.05.10 15:18

    Az E3 közeledtével végre valóban bemutatták a Phatom konzolt teljes valójában. A hivatalos oldalán nagyon szép új képek, tömegnyi infó, és sok érdekesség található. A hardver maga a következőképpen "hangzik":

  • 2,5GHz CPU
  • DX9-es grafkártya
  • 5.1-es hang
  • 256 MB memória
  • 40GB merevlemez

  • Massive Assault kiegészítő

    Hír | 2004.05.04 16:38

    Bejelentették, hogy készül a Massive Assault című háborús játék kiegészítője Phantom Renaissance alcímmel. Kapunk:

  • Hat új bolygót
  • Két "Mega-kampányt"
  • Húsz új szingli küldit
  • "Támadás" játékmódot
  • A többi már a szokásos sallang, bővebben a fenti linket olvashattok róluk :)

  • Nincs pénz a Phantomra???

    Hír | 2004.02.20 08:47

    Az Infinium Labs egy egészen új kezdeményezést indított a minap. Elsőként a [H]ard|OCP internetes hardver portált szólította fel, hogy 10 napon belül szedje le oldaláról azt a cikket, melyet még tavaly szeptemberben publikáltak. A jelenlegi infók szerint ez nem valós információkat tartalmaz az elvileg hamarosan megjelenő konzolról. A [H]ard|OCP csapata csak annyit mondott: "Szerintünk a Infiniumot csak az zavarja, hogy véleményt is mondtunk termékükről. A megjelenés óta már nagyon sok információval bővült az iromány, eleddig mégsem szólt arról senki, hogy valami bibi lenne. Véleményünk van, volt és lesz is, és ezen semmilyen módon nem kívánunk változtatni". Na, vajon mi lehet a valódi háttér? Nincs pénz a Phantomra és jogi uton akarnak esetleg kaszálni? Nevetséges...

    Massive Assault küldi

    Hír | 2004.01.22 17:55

    Előkerült a Massive Assault című stratégiához egy ingyenes küldetés, mely az Ice Storm, azaz Jégvihar fedőnevet viseli. Ha lerántjátok a pici gyöngyszemet, elkalandozhattok Antarcticusra, ahol is a Phantom Szövetség parancsnokaként meg kell tisztítanod a bolygót a Szabad Nemzetek Szövetségének haderejétől... Fincsinek hangzik, nem igaz? ;)

    A Phantom él!

    Hír | 2004.01.13 11:12

    Annak ellenére, hogy a GameSpot állítása szerint az idei CES keretein belül csak egy működséképtelen Phantom konzol volt jelen, ezen cikk írójának szent meggyőződése, hogy működik. Hogy a mellékelt fotók valósak e avagy sem, nem nagyon lehet tudni. Állítása szerint a jelenlegi verzióban 3200+-os AMD processzor, 1GB memória, GeForce FX 5700 és hasonló okosságok voltak. Ez persze még nem a végleges változat, az ár alacsonyabban tartása végett ezen még biztos módosítanak majd.

    Update: Érdekességképp megemlíteném, hogy a konzol hivatalos oldalára egy igen emberes lista felkerült. Ezen játékokról azt állítják, hogy már tökéletesen fut a gépecskén (mondjuk PC alapokon ez nem olyan extra meglepetés...).

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)