A Microsoft Game Studios és az Ensemble Studios lerántotta a leplet, a napokban előkerült Age of Mythology kiegészítőjéről. A pontos címe AoM: The Titans lett, és idén ősszel kerül majd a boltok polcaira. Ebben a kiegészítésben a játékosnak lehetősége nyílik majd különféle titán istenségeket irányítani, és még egy negyedik kultúra is megjelenik a játékban. Az egyjátékos mód 12 új kampányt rejt magában, szóval lesz mivel nyomulni :) Sajnos még nem jött ki újabb kép róla, csak az az egy szem, amit korábban bemutattam nektek... Update: Schwarz jelentette, hogy márpedig DE :D Ő biza talált képeket, és nem is akármilyeneket :)
A Lucas Arts volt oly kedves, és megosztotta a nagyvilággal, nemrégiebn napvilágot látott játékának, nevezetesen az Inidana Jones and the Emperors Tomb-nak a demóját. Ha esetleg még nem próbáltad volna Indy fiú legújabb kalandjait, érdemes letöltened. Egyetlen szépséghibája, hogy nem kevesebb, mint 235MB-tot kóstál... Innen bármikor leránthatod.
A THQ médiahadjárata tovább folytatódik. Gyakorlatilag minden héten kiadnak egy-egy új videjót, idén áprilisban megjelenő akciójátékukból, a Yager-ből. A legújabbat is feltettem a szerverre, így máris leránthatjátok. Bővebb infó itt.
A Gamershell szállította az infót, mely szerint elérhető egy publikus változata, a Half-Life-hoz készített Worms modifikációnak. Ebben a jól ismert kukacocskákkal kell harcolnunk, a jól megszokott körülmények közepette! Szerintem annyit megér, hogy lerántsátok innen ezt a 40MB-os stuffot...
A Eutechnyx égisze alatt készülő Big Mutha Truckers című alkotásnak megjelent a kipróbálható demója. Ebben két pályát próbálhatsz ki, egyetleg választható karakter kiséretében. Az Xbox-os változata már egy jó ideje a boltokban van, a PC-sre azonban még várnotok kell csöppet. Ám addigis innen leránthatjátok a demóját!
Nos, a mai napon az nVidia is lerántotta a leplep két újabb grafikus chipjéről. Az ATi 3 új megoldása mellett az nVidia 2 terméket mutatott még be. Egyik a GFFX 5600, míg a másik az 5200-as. Az első a cég elmondása szerint 30 százalékkal nagyobb teljesítményt nyújt fele annyi áron, mint a GF4Ti4600. A GFFX 5200 pedig ugyan csökkentett képességekkel lesz ellátva, mégis mindösszesen 79 dollárba kerül majd (ez kb 16 ezer forint!). Szóval azt kell mondjam, ismét elég kiélezett a verseny, bár szerintem ezúttal az nVidia óriása bajban van... Itt és itt találhattok egy-egy leírást a kártyákról!
Az Argonaut Games és az Electronic Arts a mai napon lerántotta a laplat a készülő Bionicle: The Game című alkotásukról. Ez, a bizonyos korosztályokban elég népszerű lego-harci-cuccosok virtuális reinkarnációja... Elvileg még idén érkezik sok konzolra, és PC-re is... Az első képek itt találhatóak.
Üdv mindenkinek! Sajna ma nem sikerült olyan reggel felkelnem, mint azt elvárhattátok :) Bocsika érte :) Azonban már nem kell sokat várni, és rögvest hozom a délelőtti érdekességeket. Mint tegnap is elmondtam, most is megemlíteném, hogy készíthetitek a lerántó droidot! Azonnal lesz két videjó, egy demó, aztán még ki tudja miket találok ma :D Azonnal hozom a képeket!
Már egy jó ideje megjelent a Toca Race Driver igen korai demója, mely még tele volt hibával. Most megérkezett a kevésbé hibás beta demó, mely már sokkal jobb finomságokkal lett felszerelve. A BHMotorSports-nak hála még én is feltehettem lokálba, szóval izzítsátok csak azt a bizonyos lerántó droidot. Megéri!!!
Üdvözlet ébredező. Te most a GSOnline adását hallod... izé látod... vagy mi :) Nos, ma reggelre nem túl sok manna jutott, de az legalább minőségi. Hogy mi az? Nos, egyelőre csak annyit mondhatok, hogy bizony kezdhetitek előkaparni azt a bizonyos lerántó droidot, mert néhány percen belül egy 100MB-tos bithalmazt kell lecibálnia! Addigis szemléljétek meg a mai képecskéket...
Üdv minden koránkelőnek. Huh, mit is mondhatnék. Mostanra olyan sok érdekességek sikerült összerángatnom, hogy nem is tudom mivel kezdjem :) Van itt demó, egy rakat animáció, ARANYos hír, és így tovább. Azt kívánom, bárcsak minden nap ilyen jól indulna. Nem is húzom tovább az időt, biztonsági öveket bekapcsolni, és készítsétek azt a bizonyos lerántó droidot :D
A nap meglepije, hogy kijött a napokon belül megjelenő Splinter Cell felújított demója. Ebben immáron három küldetésben kell helytállnod, szóval érdemes lerántani. Igaz, hogy mérete 180MB, de szerintem legalább ellesztek vele egy darabig. Ha érdekel, itt a letöltési link...
Megérkezett hát a sokat várt Bonus Pack, az Unreal Tournament 2003-hoz. Vele szinte egy időben kijött a legújabb patch is. Természetesen mindkettőt leránthatod tőlünk, csak kattanj alant:
A CDV kiadott egy újabb videjót a néhány héten belül megjelenő No Man's Land című RTS játékából. Ennek mérete 39MB, és a játék hivatalos oldaláról azonnal leránthatod. Nemsokára lokálba is felteszem, ha akarod, várd meg azt.
Az Eagle Dynamics újfent némi digitális médiával kecsegtet azok számára, akik már tűkön ülve várják a Lock On: Modern Air Combat megjelenését. Ez egészen pontosan egy animációt jelent, melyet a Ubi Soft FTP szerveréről bármikor leránthattok. Klikk.
A Cinemaware kiadta az első játék közbeni animációt, a PC-re és PS2-re megjelenő sikervárományosáról, a Robin Hood: Defender of the Crown-ból. Ezt bármikor leránthatjátok, ha ellátogattok ide!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)