Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 270

Damn Dirty Apes közeleg!

Hír | 2003.04.25 14:17

Egy újdonsült angilai fejlesztőcsapat, nevezetesen a DarkmonthStudios épp az imént jelentette be első saját játék. Ez egy érdekes kis 3D-s akciójáték, amolyen rajzfilm jelleggel. A játék mi az Ape hadsereg elit alakulatát irányíthatjuk, és a rendelkezésre álló csapatokat kell átvezetni különféle ütközetekben. Ám ne egy igazi háborús játékot képzeljetek el, sokkal inkább a mókára összpontosítottak a fejlesztők (mint a Team 17 a Worms esetében). A honlapjukon még több infó találhatóbár az igazi özönre még várnunk kell az E3-ig...

Játékok DVD-n?

Hír | 2003.03.21 19:05

A HomeLan harcos cikkírói alakulata beszerzett némi infót, a játékvilág jövőjéből. Egészen pontosan arról faggattak bizonyos fejlesztőcsapatokat, hogy szerintük mikor érkezik el az az idő, amikor a PC-s portékák már DVD-n érkeznek majd... Ugyan egyértelmű választ nem kapunk arról, hogy "mikor?", de szerintm érdemes elolvasni a cikket.

SoFII Liga!

Hír | 2003.01.05 20:45

Nemrégiben Pano megdobott egy maillel, melyben sokak számára döntő fontosságú információ lakozott... Mindjárt át is adnám neki a szót: "Az -[OBI]- Clan (Old Boyz Incorporated) Soldier of Fortune II ligát indított. Ők tették le a magyar SoF II társadalom alapköveit, hiszen rengeteg profi szervert biztosítottak a magyaroknak! A ligában indul az összes magyar SoF II clan, illetve külföldi csapatok is. Amennyiben téged is érdekelne a dolog, feltétlenül látogass el erre az oldalra!"

Iron Storm (2002/11)

Teszt | 2002.12.01 23:49

Belegondoltál abba, milyen lenne a világ, ha 50 éve folyna a háború? Rommá lőtt pusztaságokon maréknyi csapatok feszülnének egymásnak elkeseredetten, a tehetetlen dühtől hajtva. Hangulatábrázolás terén az Iron Storm zseniális...

Készül az Emergency 2!

Hír | 2002.09.19 18:39

A Take-Two Interactive a mai napon bejelentette, hogy készül az egykori Emergency folytatása, a The Ultimate Fight for Life. Ebben a játékos résztvehet a rendőrség és a mentő csapatok munkájában, és átélheti az egyes katasztrófák okozta stressz lehetőségét is! Már következő hónapban a boltokba kerül! Az első képekr még várnunk kell egy-két napot... Update: Mégiscsak itt vannak a legújabb képek, hála az Eurogamer-nek!

Neverwinter Nights Module

Hír | 2002.06.22 10:40

A BioWare kiadta az első kis "kisegészítést" - module-t, alig néhány napja megjelent szerepjátékához, a Neverwinter Nights-hoz. A Contest of Champions segítségével csatába keveredhetünk más csapatokkal, két különféle aránéban. Aki legtovább talpon marad, nyer...Ha érdekel, klikk ide.

Új Xbox játék - egyelőre titkos

Hír | 2002.03.30 22:51

A srácok az XboxGames-nél egy készülő játékra bukkantak, melyet egyelőre még (a címét is beleértve) teljes titokban tartanak. Értesülések szerint a progi japán és angol fejlesztőcsapatok koprodukciójaként lát majd napvilágot, hogy mikor arról sajna még nem szól a fáma. A program stílusát tekintve autóverseny lesz, mégpedig a CART sorozatot dolgozza majd fel. Ha kíváncsi vagy még néhány infómorzsára és exkluzív képekre, látogass el ide.

Championship 4 Xbox-ra

Hír | 2002.03.21 11:30

Érdekes lesz az biztos... De tényleg el fog készülni a Championship 4 a Microsoft konzoljára, abban pedig csak bízhatnak a rajongók, hogy a "doboz" kontrollerével normálisan tudják majd kezelni a progit. Az viszont bíztató lehet a játékosok számára, hogy a projektben Ray Houghton segíti a fejlesztőket. Aki nem ismerné, ő olyan csapatokban fordult meg pályafutása során, mint az Aston Villa, a West Ham, de az 1980-as években tagja volt az akkor szinte verhetetlennek számító Liverpool-nak is. A Houghton úrral kiegészült Sports Interactive tehát elég ütős programot hozhat össze, feltéve ha az irányítás is klappol majd. Ha kíváncsi vagy némi infóra, kattints ide.

World War II: D-Day to Berlin

Hír | 2001.11.30 09:43

A Bitmap Brothers (akiktől az osztott nézeteket kapott Z: Steel Soldiers is származik) bemutatta legújabb alkotását. Ez egy második világháborús akció-stratégia lesz, melyben a játékos a szövetséges csapatok parancsnokaként kell érvényesüljön. A World War II: D-Day to Berlin a Codemasters gondozásában jelenik majd meg, valamikor 2002 harmadik negyedévében. Az első art képeket megszemlélhetitek itt.

TeamWarz

Hír | 2001.07.12 17:17

Ismét megrendezésre kerül a nagysikerű TeamWarz lan-party, a csapatjátékok szerelmeseinek. A megmérettetés helye a Csillebérci gyermektábor, időpont: 2001. Július 27-29. A háromnapos non-stop rendezvényen nem csak Quake, Quake3 Arena és Counter-Strike versenyszámokban, de akár a helyi focipályán vagy a medencében is összemérhetik erejüket a csapatok, hiszen ezek is mind a versenyzők rendelkezésére állnak. A TeamWarzra a verseny hivatalos honlapján lehet nevezni.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)