Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 251

Gary Grigsby's World At War

Hír | 2004.02.18 14:32

Gary Grigsby, közel nem olyan híres, mint Peter Molyneux, ám ott van a nagyok közt. Többek közt ő a Steel Panthers sorozat atyja, több mint 25 háborús játék megalkotója. Legújabb műve már ténylegesen az ő nevével jelenik meg, így lett Gary Grigsby's World At War a címe. Ez szintén egy stratégia, amiben az egész 2. VH-t újrajátszhatjuk. Ennek megfelelően 5 hadsereg (Német, Japán, Szovjetunió, Nyugati Szövetségesek, Kína) közül kell választanunk, és több mint 350 helyszínen bizonyíthatunk. A készítők egy hihetetlenül kemény AI-t ígérnek (persze fokozatai lesznek), ami manapság elég egyedinek számít a stratégiák közt. Egyelőre semmilyen megjelenési dátumot nem közöltek, így biztosan nem fog késni a játék :)

[MOZi] Csillagközi Invázió 2

Hír | 2004.02.01 08:42

Biztos emlékeztek még a '97-es Csillagközi Invázióra (Starship Troopers), mely egy sci-fi/akció/kalandfilm és Paul Verhoeven rendezésében mutatta be, mi is történne, ha idegen rovarszerű lények lepnék el bolygónkat - mindezt egy szerelmi szál keretein belül meséli el a tisztelt nézőnek. Ha esetleg nem rémlene, itt megnézhettek belőle egy kis előzetest. Amúgy a filmből játék is készül. Nos... az elsők között tudhatjátok meg, hogy jön a folytatása Csillagközi Invázió 2: A Szövetség Hőse (Starship Troopers: The Hero of the Federation) címmel! Annyira friss az infó, hogy azon kívül, hogy készül, szinte semmit nem lehet róla tudni, csak hogy Phil Tippett rendezi és 'hamarosan jön', vagyis Amerikában áprilisra tehető a premierje. Találtam Nektek egy 15 mp-es QuickTime TV-reklámot...

Massive Assault küldi

Hír | 2004.01.22 17:55

Előkerült a Massive Assault című stratégiához egy ingyenes küldetés, mely az Ice Storm, azaz Jégvihar fedőnevet viseli. Ha lerántjátok a pici gyöngyszemet, elkalandozhattok Antarcticusra, ahol is a Phantom Szövetség parancsnokaként meg kell tisztítanod a bolygót a Szabad Nemzetek Szövetségének haderejétől... Fincsinek hangzik, nem igaz? ;)

ÚJ JÁTÉK A DIGITAL REALITY-től!

Hír | 2003.09.04 19:26

Bizonyám, a Haegemonia megalkotói egy eleddig teljes titokban tartott finomsággal jelentkeztek. A mai napon kiderült, hogy űrhajsó sikerjátékuk kiegészítése mellett dolgoznak a Desert Rats vs Afrika Korps nevezetű, szintén stratégiai játékon. Lássunk egy kis részletet a sajtóanyagból: "A valós idejű taktikai játék a második világháború észak-afrikai hadszínterére kalauzol, ahol a játékos nemcsak a Szövetségesek, hanem a Tengelyhatalmak oldalán is megtapasztalhatja az egyedi környezetben dúló csaták hangulatát. A "Desert Rats vs Afrika Korps" gerincét két, összesen 20 küldetésből álló egyjátékos kampány alkotja. A küldetések mindegyike valós, történelmileg is jelentős ütközeteken alapul." A játék egyébként már idén decemberben meg is jelenik, ami szerint a srácok már jócskán az ez utáni projekten is dolgoznak :) Egy pofás kis animot is elcsíphettek róla, ha ide kattantok! Minden további infót itt találhattok meg róla!

WoW infók

Hír | 2003.08.25 08:22

A kedves GFraizer elárulta milyen újítások várhatóak még (az eddig ismerteken felül) a World of WarCraft fajaiban. Összesen 3 eddig fel nem fedett fajt nevezett meg: Élőhalottak (Horda), Gnómok (Szövetség), Trollok (Horda). Új karakter osztályokat is jelentett: Rogue (tolvaj), Paladin és Priest (pap). Sajnos pontos (és biztos) megjelenési dátummal nem tudott szolgálni.

BSA és a lemezkiadók!

Hír | 2003.01.15 22:14

Idéznék az Index egyik legfrisebb híréből...: "Szövetségre lépett a BSA a lemezkiadókkal: Az illegális internetes fájlcserélők elleni közös fellépésről írt alá egyezményt az amerikai lemezkiadók szövetsége (RIAA), az üzleti szoftvergyártók szövetsége (BSA) és a számítástechnikai gyártók szövetsége (CSPP) kedden. A szakmai szövetségek által elfogadott terv reményeik szerint új törvények bevezetése nélkül képes védeni szerzői jogaikat."

Ha érdekelnek a részletek, katt ide.

Hungarian Battlefield Army

Hír | 2002.10.31 19:50

FONTOS Közlemény!!! Át is adnám a szót WiNters főhadnagynak: "..::CB::..WiNters vagyok. A klánunk úgy gondolta,hogy egyesíteni kéne a magyarországi Battlefield játékosokat és ezért megalkottuk a HBA (Hungarian Battlefield Army) nevezetű szövetséget. A HBA-ba jelenleg több mint 50 ember tartozik és napról napra gyarapodunk. Szeretnénk ha minnél többen jelentkeznének,hogy szervezett körülmények közt tudjunk CSAPATBAN BF-ezni. Bővebb infót itt találhatsz!!!"

sssss@#%$^&@!&!! ..::CB::..WiNters OFF

20 hónap a Melissáért

Hír | 2002.05.02 18:23

20 hónap letöltendő szabadságvesztést és 5000$ pénzbüntetést kapott a híres-hírhedt Melissa vírus alkotója. A 33 éves Dave Smith már 1999 óta letartóztatásban van, ám a szövetségi bíróság csak most hirdetett ítéletet az ügyben. Ha egyéb részletekre vagy kíváncsi, kattanj el erre a site-ra.

WWII: Frontline C. hivatalosan

Hír | 2002.04.12 10:31

A Codemasters elárult néhány részletet készülő, második világháborús 3D-s valós idejű stratégiájáról, a World War II: Frontline Command-ról. A szövetséges erők parancsnokaként a második világháború utolsó évében vagyunk. Feladatunk, hogy az ellenséges erőket visszaszortísuk saját területük legmélyebb bugyraiba. A Bitmap Brothers által fejlesztett alkotásban nagy hangsúlyt fektetnek az élethűségre, vagyis rengeteg, valóban megtörtént csatában is részt vehetünk majd. Galériánkban máris megszemlélheted az első képeket erről! Várható megjelenése 2002 vége.

Westwood és a MadOnion szövetsége

Hír | 2002.01.08 08:57

A Westwood Studios, az nVidia és a MadOnion megállapodása keretében elkészült egy internetes mérőprogram, mely abban segít neked, hogy megtudd, hogy működik-e majd a számítógépeden a Renegade című 3D-s FPS játék (mely elvileg februárban kerül a boltok polcaira). Ezt a kis tesztet itt találhatod meg (bár valami azt sejteti, hogy ez nem a játékosok kedvéért készült, hanem, hogy sok-sok reklámot lehessen feltüntetni - ha megnézitek, rögtön világossá válik, hogy miről beszélek)...

World War II: D-Day to Berlin

Hír | 2001.11.30 09:43

A Bitmap Brothers (akiktől az osztott nézeteket kapott Z: Steel Soldiers is származik) bemutatta legújabb alkotását. Ez egy második világháborús akció-stratégia lesz, melyben a játékos a szövetséges csapatok parancsnokaként kell érvényesüljön. A World War II: D-Day to Berlin a Codemasters gondozásában jelenik majd meg, valamikor 2002 harmadik negyedévében. Az első art képeket megszemlélhetitek itt.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)