Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 260

[DEMO] Castle Strike (ENG)

Hír | 2004.01.31 08:07

Jól gondolják, akik szerint ez a Castle Strike demó már volt... Itt ni, ám van egy apró különbség. Míg a január 3-án kiadott változat németül beszélt, a mostani már angolul, s bár biztos vannak, akik jók németből, ám legalább ugyanennyien vannak, akik (csak) angolból, sőt! Úgyhogy ha anno ez volt az akadálya a felhőtlen szórakozásnak, most minden gond megoldódni látszik. Az RTS bemutatója magában foglal egy gyakorlópályát, valamint egy egész küldetést is. 160 megájával a mai világban nem tekinthető túlzottan nagynak...

[MoD] GTA: Vice City

Hír | 2004.01.29 22:14

MáTriX barátunk levele került a SPYNEWS-os postaládánkba az általuk készített GTA: Vice City mod-dal kapcsolatban: "Pár autó kivételével az össze autót lecseréltük, több mint 60-at. Megtalálható a tuningolt GOLF II-től kezdve az Elenor-on keresztül Mercedesek-ig sokminden. Hogy ez Modern MOD komplexebb legyen beleraktuk a New Vice City MOD 2004-es verzióját amivel így együttesen szinte egy új játékot kapunk. Sebességmérő, törésmérő, felfogadható emberek, buszjárat, áttervezett missziók... Az autóknak tankja is van, így ha kifogy a benzin akkor el kell látogatni egy benzinkúthoz. A Modern MOD 1.0-ban sok helyen előfordult textúrahiba (villogások). Ezt 98%-ban sikerült kiküszöbölnünk, de még elődordulhatnak." Itt találjátok meg a cuccost, jó szórakozást kívánunk!

N-Gage 2??

Hír | 2004.01.02 15:29

A TRIBnet jelentése szerint, a kezdeti nehézségek ellenére a Nokia igen erősen kívánja tolni az N-Gage játékgépet. Habár nem teljesen a terveknek megfelelően fogy a kicsike, a cég meggyőződése, hogy új utakat lehet nyitni. Éppen ezért már dolgoznak is a folytatásán, vagyis, ha úgy tetszik az N-Gage 2-n. Ok, ezzel nincs is semmi gond, de, ha tényleg ilyen hamar jön a váltás, talán kicsit elismerik, hogy az első próbálkozás nem éppen a legfényesebbre sikerült. Ebben az évben pedig komoly nehézséggel kell szembenézniük, mivel a Sony féle PSP újabb távlatokat nyit majd a zsebben hordható szórakozás terén...

[DEMO] Deus Ex 2!

Hír | 2003.11.22 10:06

Hála az Eidos-nak végül megérkezett az eredetileg tegnapra ígért Deus Ex második részének a demója, melynél tudom, hogy már mindenki nem a "rizsát", hanem a linket várja, hogy a droidja azonnal elkezdhesse azt szedni... Jó szórakozást!

[DEMO] No Man's Land

Hír | 2003.07.21 21:26

Immáron másodszor látogathatunk el Senki földjére, de ezúttal a német nyelvű kalauzt angolra cserélve. A 2 missziós küldetés megkezdéséhez csupán ezt a 207 megás demót kell lerántanunk, és máris kezdődik a kaland. Mindenkinek jó szórakozást hozzá!

[MoD] Faceoff

Hír | 2003.07.13 13:12

Itt egy újabb teljes konverzió az UT2003-hoz. A Faceoff elrepíti a játékosokat egy modern harctérre, valóságos fegyverekkel, de a játékmenet elég távol áll a valóságtól. Valahogy a szórakozás és a realitás kellő keverékéről van szó, amúgy meg 10 fegyver áll a rendelkezésünkre. Aki többet akar megtudni a modról, kattanjon ide, akinek pedig máris szüksége lenne rá, annak ez legyen a kattanási célpontja :) (70 MB).

'Reggelt!

Hír | 2003.07.12 08:20

Szép nap ez a mai! A Kiválasztottak egy újbóli szunyálás után elindulhatnak a végzet útján, hogy betöltsék szerepüket az életben, és elérjék végső úticéljukat: A GameStar Tábort! :) Mindenkinek előre is jó szórakozást kívánok, akik pedig itt maradnak, azok nagyrészt velem fognak találkozni egész jövőhéten. Azért remélem, jól megleszünk :) Most pedig adózzunk a humor istenének:

Szőke nő felül a repülőre, és indulás után egy-két perccel észreveszi, hogy a mellette lévő helyen egy helyes férfi ül. Elkezd gondolkozni, vajon miként szólítsa meg... Egy kis idő múlva felcsillan a nő szeme: - Elnézést uram, maga is ezen a gépen utazik?

RC Squad Land Machines

Hír | 2003.07.11 08:27

Az into3d a minap bemutatta újdonsült fejlesztését, mely az RC Squad Land Machines nevet kapta. Ebben távirányítós autókat irányíthatunk, különféle bajnokságokon, vagy egyszerű szórakozásból. Saját grafikus motoruk egész jól sikerült, és a célnak tökéletesen megfelel. Az oldalán nemcsak további infókat, képeket, hanem még egy animációt is találhattok róla. Utóbbit lokálba is feltettem, mert az nektek is jó :D

[MOVIE] Deus Ex 2

Hír | 2003.06.30 19:13

Végre valami igazi látnivaló! Egy-egy ingame film került elő a Deus Ex 2: Invisible War nevezetű gammából. Remélem senkinek, sem kell bemutatnom ezt az FPS/RPG játékot. A 2 moviet, 2 neves lap szerezte be: amit itt (31.7 MB) találtok azt a német testvérlapunk, azaz a GameStar.de közölte, ezt (36.7 MB) viszont a PCGames.de adta ki.
A Gamer's Hell kiadta a PC Games-es videó egy speciális változatát. Mivel sokan nem értik a német "karattyolást", ezért a srácok kiadtak egy olyan verziót, amiben a szöveg helyett muzsika megy a mozgókép alatt. Ez a változat csak 11.1 MB (mivel sokkal jobban van tömörítve), és innen máris le tudjátok tölteni. Jó szórakozást hozzájuk!

[HuN] Silent Hill 2

Hír | 2003.06.15 10:38

A GameHunter csapata ismét előállt egy újabb magyarosítással. Ezúttal a Silent Hill 2-höz készült el a honosítás, ami mától elérhető. A letöltéshez a www.gamehunter.hu címre kell elfáradnod. A mérete mindössze 306 kbyte, úgyhogy a lassabb nettel rendelkezők is nyugodtan belevághatnak a letöltésébe. Jó szórakozást! Közvetlen letöltéshez klikk ide.

Nexagon: Deathmatch képek

Hír | 2003.05.08 08:04

A Strategy First az éjjel átküldött három képecskét, hamarosan boltokba kerülő akciójátékáról a Nexagon Deathmatch-ről (korábban Nexagon: The Pit néven ismerhettük). A negyedik évezred küszöbén járunk, ahol egy új szórakozási forma alakult ki. Mi is ennek részei vagyunk, és egyetlen célunk az életbenmaradás...

Képcsemegék

Hír | 2003.03.13 17:07

Bár a tegnapi képmennyiséget nem hiszem, hogy felül tudnám múlni, azért ma is megpróbálkozok vele és tolok Nektek pár igazán jó stuffot! Jó szórakozást hozzájuk!

  • Pro Race Driver
  • Planetside
  • Rainbow Six: Raven Shield
  • S.T.A.L.K.E.R.
  • No Man's Land
  • Blitzkrieg
  • Restaurant Empire
  • Lionheart: Legacy of the Crusader
  • Shadowbane
  • Lock On: Modern Air Combat

  • O.R.B. Demo

    Hír | 2002.11.27 22:00

    Nakukmál... :D Mifene... a Strategy First egy csomagot adott át a Gigex szerkesztőségének, mely egy mágikus matériát tartalmazott. Egészen pontosan az O.R.B. nevezetű 3D-s RTS játék kipróbálható demójáról van szó, melyet máris bárki letölthet erről a címről. Persze csak az kezdjen neki, aki képes letölteni kb. negyed gigányi bithalmazt... Ja, egyébként jó szórakozást hozzá!

    NFS: Hot Pursuit 2 MODOK!

    Hír | 2002.10.16 23:54

    Hehe... a kis cseles ügyeskedő. Előkerült az első három kiegészítő autó, a Need for Speed: Hot Pursuit 2 demójához! Az új autókat a lenti címekről tudod lerántani! Az elsőt (melyet akkor tudsz előhozni, ha a játékban található Porsche színét feketére állítod) az Amerikai (US) demóban tudod előcsalni, míg az utóbbi kettőt, a mai napon előkerült Ausztrál változatban! Jó szórakozást! Ezer köszönet a modokért megolkotójának, Jille Berends aka Chillout-nak!!!

    Öl, butít és nyomorba dönt?!

    Hír | 2002.07.10 10:37

    De nem ám az alkohol, hanem a számítógépes, illetve videó játék – állítják tudós japán kutatók (vagy kutató japán tudósok?!). A nemrégiben megjelent tanulmány szerint a túlzásba vitt ilyesfajta szórakozás a játékosokra elég rossz hatással van, mégpedig képtelenek koncentrálni, könnyen dühbe gurulnak és még kommunikációs problémájuk is támad. A rendkívül izgalmas kísérletekről és eredményeiről olvashattok a GameSpoton vagy akár közvetlenül a Mainichi Daily News-ban. Én nagyon megijedtem, gyorsan törlöm is a GTA-t.

    3D Realms meglepik!

    Hír | 2002.01.16 09:22

    A 3D Realms honlapján a "The Fan Stuff" részleg újabb érdekességekkel frissült. Rengeteg vicces képet találhattok itt, főként DNF témában. Ezen kívül a FilePlanet honlapra felkerült egy kis...filmecske, melyben egy alakzat és egy hölgyemény átéli saját Mátrixos periódusát...Jó szórakozást!

    GameStar a Szigeten!

    Hír | 2001.07.31 13:30

    Ugye tisztában vagytok azzal, hogy holnap megkezdődik a Pepsi Sziget nevezetű egy hetes szórakozás?! A lényeg azonban úgy érzem mégis az, hogy tudjatok arról is, hogy a rengeteg koncert, sörözés és bulizás közben találkozhattok majd a mi standunkkal is! Itt pedig 13, hálózatba kötött géppel nyomulhat bárki, aki betéved hozzánk! Lesz Quake 3, Unreal Tournament, Pro Rally, Fifa2001 bajnokság, de ezeken felül más játékokban is próbára tehetitek magatokat.

    Jó szórakozást kíván a GameStar Team!

    Két demócska

    Hír | 2001.07.26 08:35

    Az AVault honlapról letölthető két aranyos kis játék kipróbálható demó verziója. Az egyik a Kombat Kars (egy harci autós játék, mely a Rocky Racers grafikus motorját használja - 2,1MB) a másik pedig a MAD (érdekes meggondolású stratégia - 10,4MB). Ha játszani akarsz valamelyikkel, klikkelj a címére és már csak egy letöltés választ el a szórakozástól...

    3D-s szent tehén

    Hír | 2001.04.16 12:28

    [HCGamer] A MadOnion-os srácok a jelek szerint valóban sokat "romlottak" az évek alatt. Legújabb tesztprogramjukban, a 3DMark2001-ben ugyanis a komoly mérési eredményektől eltérően még csalni is lehet. Igaz, nem az értékeket verhetjük át, hanem egy rövid szócska beírásával játszhatunk az tesztben megmutatkozó autóval. Ezt sem hétköznapi körülmények között kell megtennünk, ugyanis a célpontok, hatalmas, igen jól célzó repülő tehenek! Ez nem vicc! - mármint valóban megtörténik ez, ha valaki a "Project Name:" helyre beírja, hogy "Holy Cow!" majd rákattint a Game Demo gombra (mely normális esetben csak annyit írna ki, hogy ezen funkcióhoz meg kell vásárolnod a PRO verziót!). Mindenkinek jó szórakozást.

    Akimbo: Kung-Fu Hero

    Hír | 2001.04.11 08:56

    Elkészűlt az Akimbo: Kung-Fu Hero című "akciójáték" kipróbálható demó verziója. Ez a kis rajzfilmszerű platform játék remek szórakozás minden korosztálynak. Ha érdekel, erről a címről, vagy tőlünk töltheted le, mérete 62,1MB.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)