Tabula Rasa bemutató
A Tabula Rasa egy idegen bolygón, sci-fi környezetben, TPS-lövöldével felszerelt MMO, amelyben egyéni módon kombinálják a masszív PvE-t és a PvP-t.
A Tabula Rasa egy idegen bolygón, sci-fi környezetben, TPS-lövöldével felszerelt MMO, amelyben egyéni módon kombinálják a masszív PvE-t és a PvP-t.
Az új kiegészítő pénteki megjelenése után mindenki számára ingyenesen letölthető és játszható lesz a Fury.
10 nap erejéig bárki számára térítésmentesen kipróbálható a csakis PVP módban játszható MMORPG, a Fury.
Miután Ázsián kívül nem hozta meg a várt sikert, a Codemasters teljesen ingyenessé tette az RF Online-t.
Miután erős túlkínálat tapasztalható mmo fronton, az egyes alkotások igyekeznek valamilyen módon kitűnni a tömegből.
Közel két millió dolláros összdíjazás illeti meg a Fury nyílt béta versenyeiben legjobban teljesítő játékosokat.
A fanatikus játékosok mellett mindig akad egy olyan réteg, aki nem kíván az MMO-kban szintlépésekkel és fejlődésel vesződni, egyszerűen csak el akarja kenni a riválisok száját - nos, a Furyt nekik találták ki!
[GSTV] Fury PvP mókaEzúttal a Fury nevezetű MMO játék játékos játékos elleni küzdelmébe leshetünk bele.
[GSTV] Spellbound ingameJó hangulató PvP aprítás a Spellbound nevezetű MMORPG-ből.
Jövő péntektől vasárnap éjfélig tart majd a Fury nyílt hétvége, ami minden érdeklődő számára lehetőséget ad, hogy kipróbálja ezt a különlegesnek ígérkező játékot.
A Warhammer Online úgy tűnik nem csak a PvP-jével és aprólékosan felépített világával fog hódítani, ugyanis a hangulat úgyszintén kegyetlenül jó lesz..
Hamarosan indul a magát PvPMMO-nak hirdető játék bétája, amiben „végre nem kell virágokat gyűjteni és malacokat farmolni”.
A májusi Gamestarban mindenki olvashatott egy kis cikket a Dawnspire-ről, így tehát sokan már minden bizonnyal ismerik a játékot. Az ingyenes PvP-re felépített MMORPG-t a napokban frissítették és a klienst is ingyenesen letölthetjük.
Második kiegészítőjéhez érkezett a „Céhek háborúja” akció-MMORPG, amely a gyönyörű grafikájáról, profi PVP részéről és „pénztárca-barát” hozzáállásáról (ugyanis nincs havidíj) híres. A Nightfallt egy megjelenés előtti béta preview-ban próbálhattuk ki, amely egészen ma este nyolcig még mindenki rendelkezésére áll.
Az ArenaNet és az NCsoft Guild Wars című MMO-jának bizony beindult a szekere - az RPG-kének bemutatták a második kiegészítőjét is. A Guild Wars: Nightfall névre hallgató addon tesztelése már javában zajlik, és július 28-31. között a meglévő játékosok egy PvP esemény erejéig exkluzív betekintést kapnak a kiegészítőbe. Minden további infó itt olvasható.
A Mythic Entertainment bejelentette a legújabb Warhammer témában orientált játékát, a Warhammer Online: Age of Reckoningot. Szigorúan MMO-ról beszélhetünk, amely egyébként valamikor 2007-ben érkezik meg PC-re. A PvP és PvE harcokra kihegyezett játékról részletesebben itt olvashattok.
A Codemesters nagy örömmel jelentette, hogy megvásárolta az ArchLord című MMORPG európai és amerikai kiadási jogait az NHN-től, amelynek nyílt bétatesztje éppen most zajlik Koreában. A Codemasters nem először szerez be távolkeleti alkotásokat. Emlékezzünk csak vissza a ROSE Online-ra. Az ArchLord várhatóan 2006 harmadik negyedében, vagyis nyár vége felé jelenhet meg a térségünkben. Minden hónapban megadatik egy játékosnak a lehetőség, hogy a társai fölé emelkedve maga köré vonja ArchLord összes seregét. David Solari, a Codemasters online játékokkal foglalkozó részlegének vezetője elmondta, mennyire izgatott az NHN miatt. Ilyen cél még egyetlen MMO játékban sem létezett. Kantra nagyszerű grafikai részletességgel megjelenített világában, és a hozzá tartozó, a londoni szimfónikus zenekar által előadott aláfestő zenékkel igazán meg tudják teremteni a hangulatot. Az ArchLord rendelkezik az egyik legfejlettebb és legbonyolultabb PVP harcrendszerével is. A hivatalos oldal hamarosan beindul a www.archlordgame.com címen.
Változások közelegnek a Shadowbane című játékban. Nem másról van szó, mint arról, amiért a játékosok már a Shadowbane első napja óta ácsingóznak. Nevezetesen, hogy a PVP-féle harcok csöppet változzanak meg. Nos, most megváltoznak, olyannyira, hogy azt egy Shadowbanet ki nem próbáló egyén nem is érti. Nem próbálkoznék a részleteket megmagyarázni :) Érdeklődők ide klikk.
Az NCsoft Europe ma bejelentette a City of Heroes legfrissebb kiegészítőjét az Along Came a Spider-t. A kiegészítő új tartalomat kínál, gragikai és technológiai újításokat és a hősöket és gonosztevőket szemtől-szembe helyezi egy közvetlen konfliktusba. Megtalálhatóak újabb PvP zónák is, melyek a hamarosan megjelenő City of Villains karakterei között is meg lesz osztva. A hatodik kiadás minden jelenlegi City of Heroes előfizetőnek ingyenesen elérhető.
Még egy MMO, ezúttal az első autós-lövöldözős legújabb videója is megérkezett. Az Auto Assault jelenleg béta tesztelés alatt áll a NetDevil irodájában. A videóban megleshetjük, miként működik az akció PvP, vagyis player vs. player környezetben. Erre tessék:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)