Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 531

[MOVIE] C&C: Generals Zero Hour

Hír | 2003.07.15 22:49

A Tiscali jóvoltóbál előkerült az első videó, a C&C: Generals első hivatalos kiegészítéséről, a Zero Hour-ról. Az úgymond eredeti változatot az EA FTPjéről, vagyis innen tudod lerántani, mérete 70MB. A Tiscali azonban csinált belőle egy emészthetőbb változatot is, mely mindössze 8MB-tot nyom. Ha az utóbbi kell, klikk ide.

Új ATI driverek

Hír | 2003.07.15 22:35

Úgy bizony. Napjainkban az ATi is igencsak belehúzott a meghajtógyártásba. Ez persze nem gáz, mivel egyre jobb és jobb cuccosokat készítenek. Legújabb szerzeményük a Catalyst 3.6, melyet az ATI tulajoknak máris érdemes lerántani innen.

[MoD] Troopers: Dawn of Destiny

Hír | 2003.07.15 16:22

Végre megjelent! Ez talán az egyik legjobban várt UT2003 mod. Lényegében egy Star Wars "adaptációról" van szó, a filmekben szereplő szereplők, fegyverek, helyszínek egy része helyet kapott ebben is, egy csomó pálya mellett. Innen (146 MB) azonnal leránthatjátok, további infókat pedig itt olvashattok.

[MoD] Conquest Marines béta

Hír | 2003.07.12 20:24

Elérhetővé tették ennek az UT 2003-at teljesen átalakító multis modnak a béta változatát. Természetesen szükségeltetik hozzá az alapjáték, ill. minimum a 2225-ös patch is. Ha esetleg érdekel valakit, innen leránthatja (28 mega).

[MoD] UT2k3 - Jungle Warfare

Hír | 2003.07.11 20:30

Azzal a mondattal lehetne a legjobban összefoglalni, mit tartalmaz ez a közel 300 megás mod, amit a cucc oldalán olvashatunk: A 'Dzsungelháború' a valószerűség és a valószerűtlenség keveréke. Sok értelme nincs, de jól hangzik :) Én azt mondom, próbáljátok ki, annyit megér. Van hozzá kis patch is, de mindent szép sorjában. A modot ezekről a mirrorokról tudjátok lerántani: FilePlanet, ModPortal (direkt link), FileShack. Mivel van hozzá ragtapasz is, ebből következik, hogy a mod még nem végleges, egészen pontosan béta1 állapotú. És most jöjjön a patch, ami már csak 2 mega: FilePlanet, ModPortal, FileShack.

[FuN] UT Video

Hír | 2003.07.04 14:41

Formi felhívta a figyelmünket egy Unreal Tournamentes videjóra. Annyit lehet róla tudni, hogy elég nagy (230 MB), jó zenék mennek alatta, profik játszanak benne és hogy mindenkinek érdemes lerántania. :) HaVEFuN!

The Fate

Hír | 2003.07.01 19:42

A 4AM Entertainment ma lerántotta a leplet a legújabb játékáról. Egy RPGt készítenek, ami a The Fate nevet kapta. A készítők azt ígérik, hogy egy teljesen újfajta történettel rukkolnak elő, mivel már mindenki unja a sablonos sztorikat. Akit érdekelnek a további infók és shotok, az errefele nézelődjön.

'Reggelt...

Hír | 2003.06.24 09:00

Üdvözlet elektor kalandorok! Új nap, hétköznap, hírek :) Bizony, megint akadnak érdekességek, amit csak annak köszönhetünk, hogy jelen pillanatban nem hétvége van. Szóval lássuk csak mik vannak a puttonyban. Lehet készíteni a lerántó droidot, néhány bejelentés, és más nyalánkságok is következnek vala... De előbb:

Nászúton van az ifjú pár. A férj egy szerelmes éjszaka után odafordul az ifjú arához: - Tudom, hogy buta kérdés, de elárulnád, hány férfi volt az életedben rajtam kívül? A feleség szabadkozik, de végül kötélnek áll, és elkezd számolni: - Egy... kettő... három... négy... öt... hat... aztán voltál te... nyolc... kilenc... tíz... tizenegy...

[DEMO] Vietnam War: HCMT

Hír | 2003.05.29 18:49

Nem tudom, hogy bírjátok e sávszélességgel, de legalább van mit letölteni :) A Colin 3 lecibálása után egy FPS játék került fel az étlapra, nevezetesen az alig néhány hete előbukkant Vietnam War: Ho Chi Minh Trail kipróbálható változata. A kínai KungFu Studio fejlesztése vietnámban játszódik - jééééééééé :D - és a szokványos háborús témát dolgozza fel. Ha van kedved 200MB-tot lerántani, csattogj el ide.

[MOVIE] Chaser

Hír | 2003.05.23 16:06

Úgy újabb játék közbeni animáció került elő a még egy ideig fejlesztés alatt álló Chaser című FPS-ből. Ezúttal a multiplayer játék képkockáit szemlélhetitek meg, ha lerántjátok tőlünk ezt a néhány MB-tot. Ha érdekel, kattanj alant.

[MOVIE] Middle Earth Online

Hír | 2003.05.21 21:36

A GIGA.de beszerzett, pontosabban készített egy exkluzív videót, a nem is olyan régen bejelentett Lord of the Rings MMORPG játékról. Ez egyébként az első mozgóképes adathalmaz, szóval érdemes lerántania mindazoknak, akik: a) érdekeltek a témában b) meg szeretnének ismerkedni a játékkal c) le tudnak tölteni küzel 200 megát :) Ha valamelyik pont rád illik, kattints ide.

Raven Shield Map Pack

Hír | 2003.05.21 08:28

A VE szállította az infót, mely szerint megérkezett a Raven Shield Platoon legújabb szeretetcsomagja. Ez nem kevesebb mint 22 pályát tartalmaz, a Raven Shield című akciójátékhoz. Ezek egyébként válogatottan a legjobb terepek, szóval érdemes lerántani innen mindazoknak, akiknek tetszik a játék.

[MOVIE] Battlefield Command

Hír | 2003.05.20 08:58

Még az E3-as zuhatagból maradt le ez a kis gyöngyszem. Ha lerántod innen ezt az animot, belepillanthatsz a már elég régóta készülő háborús játékba, melyet korábban WWII RTS-ként ismerhettünk meg. Szerintem elég jó lesz, érdemes csekkolni.

[MOVIE] A duó

Hír | 2003.05.19 07:06

Nem értem, hogy ezeket miért nem az E3 alatt adták ki, miért pont utána. No de mindegy, a lényeg hogy megérkeztek. Nézzük csak mi is akadt most horogra: Az UT2003 folytatásának a bejelentése nagy port kavart, hiszen senki sem számított rá (hiszen az UT nem FIFA vagy NBA). Az eddigi szavak újfent mozgóképi valóságot öltöttek, és megjelent egy újabb Unreal Tournament 2004 ingame movie, melyet leránthattok innen.

Szerintem senkinek sem kell bemutatnom a 2015 névre keresztelt céget. Igen, ők fejlesztették az egyik legjobb 2. VHs FPSt, a MoH:AA-t. Most a legújabb munkájukból, a Men of Valor: Vietnamból érkezett egy filmecske, melyet itt fellelhettek.

[MOVIE] Trió egylet

Hír | 2003.05.15 19:17

Három újabb E3-as videó látott napvilágot. Amíg be nem indul a ma esti zuhatag, kezdjétek lerántani ezeket:

[MOVIE] Half-Life 2 FAN

Hír | 2003.05.14 01:36

Izé... szóval ez még nem az első hivatalos trailer, de azt kell mondjam, nagyon érdemes megszemlélni. Azon screenshotokból, melyeket már láthattatok nálunk is, egy srác eléggé szigor videjót kreált. Úgy vélem, a kedves kis Half-Life 2 megér annyit, hogy még ezt is lerántsátok... persze tőlünk :) (Thanks PlanetHalfLife). Pengemester linkét is ide helyezem (hála érte), ami egy eredeti Gordon freeman interjút tartalmaz... persze HAveFuN :D

[MOVIE] Vampire: Bloodlines

Hír | 2003.05.13 10:32

Az IGN beszerezte az első EXKLUZÍV animációt (vagyis nem tehetjük lokálba), a néhány napja bejelentett Vampire folytatásából. A játék az eleddig csak képeken megfigyelhető Half-Life 2 motorját használja... hmmm... elég szigor :D Ha érdekel az anim, erről az oldalról leránthatod.

[PATCH] Mai ragtapasz-adag

Hír | 2003.05.11 08:44

Kijött három játékhoz is javítás, nevezetesen az EVE Online-hoz, a New World Order-hez és a Live for Speed-hez. Aki erős késztetést érez valamelyik cucc lerántására, pozícionálja az egerét alant:

  • EVE Online v1002
  • Live For Speed v0.2D4
  • New World Order v1.41

  • Unreal 2 Demo

    Hír | 2003.05.02 09:04

    Kicsit késve bár, mégis megérkezett a Legend Entertainment beígért Unreal 2 demója. Ha esetleg még nem játszottad maga szana-szét a játékkal, és van annyi időd és sávszélességed, hogy leránts 150 MB-tot, akkor kattanj ide.

    Shadowbane oktatás

    Hír | 2003.05.01 09:33

    Alighogy napvilágot látott a Shadowbane című MMORPG játék, néhány lelkes játékos készített egy oktató videót róla. A sorozat első részében megismerkedhetsz az alapokkal, egészen pontosan a karakter kreálás rejtelmeivel. Ha érdekel, innen azonnal leránthatod. Ha nem ismernéd a játékot, ide is el kellene ugranod.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)