Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 257

Delta Force demo pénteken!

Hír | 2002.09.03 17:11

A nagy sikerre való tekintettel, a Novalogic arculatai úgy határoztak, hogy ezen a héten pénteken megosztják a nagyvilággal, készülő akciójátékuk, a Black Hawk Down kipróbálható demóját! Ugyan néhány hete már megjelent egy hivatalos beta demó, ám az, már jócskán tönkrement, hiszen időkorláttal lett ellátva! Amint lehet, megosztjuk veletek az új demót! Bővebb infóért csattogj el ide!

UT 2003 demo hírek...

Hír | 2002.08.19 15:42

Jeleneg a fél világ lázasan várja az UT 2003 demójának eljövetelét (nem is beszélve a teljes változatról)... hasonló helyzetben volt az Unreality stábja is, ám ők találtak egy igen érdekes kis fórumtémát, melyben maga CliffB, a játék egyik "atyaúristene" nyilatkozott... Nos, néhány új dologra ugyan fény derült, de azt még mindig nem tudjuk, hogy mikor lesz kész a játék...:

mielőtt kiadnánk, meg akarunk róla győződni, hogy valóban kész a botmatch már tesztelés alatt van... még tökéletesítjük az MI-t a pályák végre jól mennek az alacsony kategóriás gépeken is a menüket átalakítottuk, és belekerült a szerver böngésző is a Redeemer is belekerült a játékba (az effekjeit még turbózzuk :D)
Ha érdekel a teljes kinyilatkozás, csattogj el ide.

Napi képömleny!

Hír | 2002.08.13 20:28

Kicsit megkésve bár, de azért itten osztom nektek a mai képfelhozatalt! Fontos megemlíteni, hogy a hazai fejlesztésű Platoon is előbukkant, néhány új shot erejéig!

  • Delta Force: Black Hawk Down    a Novalogic újabb akciójátéka
  • Earth and Beyond    a Westwood első online játéka
  • Myst Online    a Myst sorozat folytatása... ezúttal csak online!
  • Platoon    a Digital Reality akciójátéka

  • Black Hawk Down online!

    Hír | 2002.08.02 22:28

    Néhány napos csúszással, mától letölthető a Novalogic akciójátékának, a Delta Force: Black Hawk Down-nak a kipróbálható demója. Ezt alig egy hétig lehet lerántani innen, és akkor is csak augusztus 16-ig fog működni. Vagyis nem érdemes várni... siessetek! Update: Mostmár akár tőlünk is...

    Black Hawk Down demo!

    Hír | 2002.07.31 15:43

    Korábban már jeleztük, hogy a mai naptól kezdve letölthető lesz a Novalogic legújabb akciójátékának, a Delta Force: Black Hawk Down-nak a kipróbálható multiplayer demója! Namármost erről az oldalról rövidesen ezt valóban megteheted! A dolog egyetlen "szépséghibája", hogy ezt mindössze 1 héten keresztül tudod letölteni a Novalogic-tól, és maga a program, csak augusztus 14-ig hajlandó elindulni. Utána már a teljes játékért kell rimánkodnunk... Ha nem ismernéd az alkotást, feltétlenül kattanj el ide!

    Új Black Hawk Down oldal

    Hír | 2002.07.27 09:22

    A NovaLogic felújította készülő akciójátékának, a Delta Force: Black Hawk Down-nak a weboldalát. Most itt újabb képeket, háttereket, miegymást találhattok az alkotásról! Még a hamarosan megkezdődő beta tesztről is olvashattok, melyről fontos tudni, hogy: július 31-től augusztus 7-ig lehet majd letölteni, és mindössze augusztus 14-ig működik majd...!

    DF: Black Hawk Down betateszt

    Hír | 2002.07.19 13:19

    A NovaLogic elárulta, hogy augusztus elejétől megkezdődik következő taktikai akciójátékuk, a Delta Force: Black Hawk Down publikus beta tesztelése. Ebben egyetlen multiplayer pálya áll majd rendelkezésünkre... Bővebb infót itt lelhetsz a gammáról.

    America's Army Server Hack

    Hír | 2002.07.05 19:02

    Alighogy megjött az America's Army című játék demója (213,83MB), máris kiderült, hogy hogyan lehet saját szervert indítani hozzá. Aki megelégelte már a netes pingeket, és néhány haverral egy jót akar játszani, az feltétlenül látogasson el ide (megértéséhez némi angol tudás szükségeltetik)!

    Napi képömleny!

    Hír | 2002.05.19 09:57

    Mára is elég szép választék jutott. Van itt minden, mi szem, szájnak ingere... Erre tessék:

  • Chaser    sci-fi FPS a Cauldron-tól
  • Deus Ex 2    a második felvonás...
  • IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles    újabb képek a kiegészítőből
  • Knights of the Cross    a Freemind izometrikus, körökre osztott stratégiája
  • Neocron    futurisztikus MMORPG a Reakktor-tól
  • Sea Dogs II    3D-s szerepjáték az Akella-tól
  • UFO: Aftermath    csapat orientált akciójáték az Altar Interactive-tól

  • Lassan indul az XP-d?

    Hír | 2002.03.31 22:59

    Ha esetleg nem rendelkezel felsőkategóriás géppel, elképzelhető, hogy a Windows XP nem fog éppen úgy futni, ahogy azt szeretnéd. Konkrétan az XP indulásáról van szó, ami néhány gépen bizony igen kiábrándítónak tűnhet. Számos megoldás kínálkozik a gyorsításra, de most végre egy igazán teljes leírást kaphattok, egyenesen a Microsoft-tól. Itt ugyanis egy nagyon tartalmas, 28 oldalas kivesézést találhattok a témáról. Figyelem: a szöveg angol, tehát jó nyelvtudás szükségeltetik.

    Támadás a Realtek ellen

    Hír | 2002.02.25 08:21

    Feltörték a RealTek website-ját. A cég szerint az FBI már keresi a tetteseket, a teljeskörű nyomozás pedig ezen a héten kezdődik el. Ennek keretében először visszakeresnek minden IP-t, amiről beléptek a rendszerbe, hátha így a hackerek nyomára akadnak. Az eset után a RealTek valószínűleg elég kemény biztonsági intézkedéseket foganatosít majd. Ha érdekel a tönkretett site (melyet bizonyosan hamarosan orvosolnak), nézd meg itt.

    Dragon Throne: Battle of Red Cliffs

    Hír | 2002.02.05 19:14

    A Strategy First és az Object Software gondozásában fog majd napvilágot látni a címben említett játék, mely a Three Kingdoms: The Fate of the Dragon után ismét a kínai történelmet tárja a szemünk elé. Természetesen az előző játékkal egyetemben műfajilag ez is RTS. A stuffban a három részre szakadt nemzet egyesítése a cél, amihez a már jól bevállt stratégiai húzások fognak a rendelkezésünkre állni. A széleskörű építészeti vonásokkal, technológiák garmadával és a taktikai lehetőségek netovábbjaival megáldott Dragon Throne megjelenéséről egyelőre semmi biztosat nem lehet tudni.

    Warcraft III előzetes

    Hír | 2002.01.07 10:26

    Tisztelt Warcraft rajongók figyelem! A hazai Warcraft III honlapra feltettek egy elég jól összeszedett kis előzetest, a Blizzard elég régóta készülő RTS-RPG alkotásáról. Amennyiben kiváncsi vagy a jelenlegi állásra, mindenképpen látogass el ide! A játék hivatalos honlapját itt találhatjátok meg.

    Napi képömleny!

    Hír | 2001.12.31 18:14

    Ezév utolsó napja, elég szerényen zárul, ahogy láthatjátok. Azért ez is több, mint a semmi...

  • Sabotage - 3D-s akció-szerepjáték, az Avalon és CDV munkája

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.11.26 07:50

  • Arx - az Arkane Studios FPS szerepjátéka
  • Dune - third-person akció kalandjáték a WideScreen Games-től
  • Prisoner of War - 3D-s börtönös akció-kalandjáték
  • Renegade - a Westwood C&C-s FPS játéka
  • Sabotage - a CDV 3D-s akció-szerepjátéka

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.10.26 16:52

    Minőség és mennyiség. Ezek ma mind megadatottak!

  • Armalion - az Ikarion izometrikus szerepjátéka
  • Etherlords - a Nival Interactive 3D-s körökre osztott stratégiai-szerepjátéka
  • Europa Universalis II - történelmi stratégia a Paradox-tól
  • Myth III - a Mumbo Jumbo 3D-s RTS játéka
  • Outcast II - 2002 végén megjelenő third person akció-kalandjáték
  • Red Hammer - a nemrégiben megjelent Operation Flashpoint kiegészítője
  • The Druid King - izometrikus RTS a Haemimont Games-től
  • Unreal II - az Epic nagysikerű FPS játékának lenyűgöző folytatása

  • Empire Earth Movie

    Hír | 2001.06.04 12:05

    A 13th Street kiadott egy rövid animációt, hamarosan elkészülő 3D-s valós idejá stratégiai játékukból, az Empire Earth-ből. Ebben a lovagkortól egészen a sci-fi korig kell elkalauzolnunk saját nemzedékünket. Nem kis feladat lesz, az egyszer biztos. Ha meg akarod nézni az animációt, klikkelj ide.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)