Napi képömleny!
Mára is elég szép választék jutott. Van itt minden, mi szem, szájnak ingere... Erre tessék:
Mára is elég szép választék jutott. Van itt minden, mi szem, szájnak ingere... Erre tessék:
A fél világ a GTA 3 megjelenéséről beszél...legalábbis annak PC-s változatának megjöveteléről, hiszen a PS2-es tulajok már rég végigvihették... Vajon mekkora sikereket ér majd el? Hány országban tiltják majd be? A választ néhány napon belül megtudhatjuk... Addigis íme a mai felhozatal:
Néhány újabb gyöngyszem ezen a szép reggelen...Jó csemegézést mindenkinek!
A mai nap elsõ képei közül kiemelném a Dragon Empires-t! Mindenképpen szemléljétek meg...(akárcsak a többit):
A tegnapi, kissé uborkaszezon ichletésű ömleny után, ma ismét elfogadható a felhozatal...Reméljük ti is így gondoljátok:
Újabb szép, napos reggelre ébredve az ember sokkal könyedebben ül le gépe elé, hogy megszemlélje a mai első képeket:
Már valóban csak néhány napra vagyunk az idei E3-tól, ennek ellenére a képek még mindig csak jönnek és jönnek. Igaz, új játékbejelentés már jó ideje nem volt, de remélhetőleg a mai nap megtöri a jeget... Addigis:
Ahogy megígértük, fel is tettük saját szerverünkre is a Divine Divinity című izometrikus szerepjáték demoját. Ezzel csak egy a bibi, mégpedig az, hogy egészen pontosan 420,01MB(!), tehát valóban csak azok lássak hozzá a töltögetéshez, akik igazán vaskos gerinchálózaton csücsülnek...Persze a lelkes embereknek is lejön, mondjuk modemmel, csak mondjuk két-három héten belül... Ha nekilátsz, kattints ide!
A LucasArts jelentése szerint, teljesen elkészült Star Wars Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns című kiegészítésük. Ez egy izometrikus valós idejű stratégia, melyben ezuttal már az Episode II-ben szereplő egységeket is kipróbálhatjuk. A játék valószínűleg a mozifilm világpremierjével egy időben debütál majd, május 16-án! Addig kattanjatok el a hivatalos oldalára, vagyis ide!
Kiderült, hogy mégsem kell ma éjfélig várni, így már kora reggel megosztjuk veletek a Sudden Strike II című izometrikus stratégia, angol nyelvű kipróbálható változatát. Ha esetleg még nem töltötted le a német változatot, ne hagyd ki ezt a kattintást (mérete 66,38MB). A Fireglow gondozásában készülő játékkal itt barátkozhatsz meg.
Az Adrenaline Vault forrása szerint készül már a Real War címü, izometrikus RTS folytatása. A Rogue States névre keresztelt részt a Rival Interactive fejleszti, és a Simon & Schuster adja majd ki, elvileg még idén õsszel. Az E3-ig várnunk kell a további részletekre...
Új reggelre újabb képek... Csak ez a AoM idegesít kicsit... Már annyi képet láthattatok belőle, de demoja, az még nincs...
Mára is sikerült összehozni néhány érdekes képecskét. Remélhetõleg mindannyian megtaláljátok leendõ kedvenceteket...:
Ismét igen szép felhozatalt sikerült összerántani...Van itt minden, biztos mindenki megtalálja a maga kis kedvencét:
Jobb reggelt minden erretévedő olvasónknak. Szokásunkhoz híven, ma is képgyűjteményekkel kezdjük...
A Larian Studios elárulta, hogy legkésőbb 12 napon belül kiadják, hamarosan megjelenő Divine Divinity című izometrikus szerepjátékuk demo változatát. A mai napon megosztották velünk a technológiai tesztjét, melyet akár máris letölthettek erről a címről! Ha előbb megismerkednél a játékkal, klikkelj ide.
Tudom, hogy olvasóink között többen még csak kiskorúak. Ezért aztán fel kell hívjuk a figyelmeteket, hogy a The Thing című játék most közzétett képe elég... véres. Ezért csak korlátozottan ajánljuk, és mindenképpen csak nagykorúaknak...
Talán néhány perc szünetet tudtok tartani két Soldier of Fortune II összecsapás között, és megszemlélitek a ma reggeli képgyűjteményeket...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)