Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 270

Call of Duty sorozat - két új rész a munkaasztalon?

Hír | 2006.03.08 19:02

A Joystiq.com egy bizonyos nem megnevezhető, ám teljes mértékben megbízható forrásra hivatkozva cikket közölt, amelyben részletezően beszél a Call of Duty világára épülő két új játékról, amelyek már a fejlesztőasztalon vannak. A tudnivéltek alapján az egyik új rész a második világháborús normandiai kitörésről szól majd, míg a másik, amelynek már a nevét is közölték, Közép-Kelet-Európába kalauzol el minket, a modernkori terroristákkal szembeni küzdelem fényében. A hírek szerint a Call of Duty: Modern Warfare, valamint a másik, második világháborús történetre épülő CoD egymáshoz viszonyítva három hónapon belül jelenik majd meg. Természetesen PC-re, és emellett PS2, PS3, Xbox és Xbox 360 konzolokra. A Call of Duty: Modern Warfare címe már fixnek mondott, no és ezt az Infinity Ward otthonában fejlesztik majd. A másik címről egyelőre nem tudni semmit, találgatások szerint talán CoD 3 lesz a becses neve. A Call of Duty: Modern Warfare esetében Közép és-Kelet-Európába jutunk el, mint az amerikai hadsereg tengerészgyalogosai, avagy lehetünk brit tengerésztisztek is. Feladatunk a gonosz és agresszív diktátor által irányított terroristákkal szembeni harc, amely nem csak az adott helyen, hanem a világ egészén, így például az Észak-Atlanti-óceánon, vagy London belvárosa alatt is játszódhat. A Modern Warfareben képesek leszünk kirúgni vagy felrobbantani az ajtókat, eltorlaszolni őket járművekkel, bútorokkal, egyéb nehéz tárgyakkal. Rombolhatunk falakat, épületeket, utakat és hidakat is. No és mellesleg légicsapásokat is mérhetünk majd. A másik CoD címben a normandiai partraszállásba csöppenünk, ahol az amerikai és brit egységekkel a kanadai és lengyel hadtestekhez, valamint a francia szabadcsapatokhoz csatlakozva feladatunk a német erők kiszorítása francia területekről. Természetesen mindehez eddig nem látott vadiúj fegyverarzenál és szupererős tankok is társulnak. Nem mellesleg ez az epizód egy teljesen új fizikai motort is kap majd.

[MOVIE] Commandos: Strike Force

Hír | 2006.03.04 08:26

Egy másfél percnyi anyaggal szolgáló videó érkezett a Commandos: Strike Forceból. Az animáció mindösszesen négy megabájtos, és a csapatok együttes taktikázásáról mutat nekünk néhány jelenetet. Letöltésért erre tessék...

GameStar Nyílt Nap Élménybeszámoló

Hír | 2006.02.12 12:34

Lezajlott legutóbbi nyílt napunk is, amit ezúttal is a MOM Park Palace Mozi előterében tartottunk. Az előzőekhez képest egy picit talán kevesebben jöttek el, de legalább így több esély volt a kitelepített gépeken játszani, akár velünk is. A hangulat pedig legalább olyan jó volt, mint korábban. A 10 órai nyitást csapatbeosztással kezdtük, majd megkezdődtek a vetélkedők. Találd ki, melyik játék zenéje hallható, vagy melyik játékot ábrázolja az eltorzított, kivetített kép, stb. Én magam nem követtem végig figyelemmel az eseményeket, így most hirtelen nem tudom, melyik csapat nyert :) Ezt követte a váltott játékverseny... Lényegében arról volt szó, hogy bizonyos idő után a csapatok új tagot küldtek az "arénába", vagyis a gép elé, s így kellett megküzdeni a másik csapat tagjaival olyan játékokban, mint például a FIFA. Majd végül, ha már a csapatok minden tagja játszott, összesítették az eredményeket. Volt nyereményosztás, sőt szabályos nyereményeső is, mikor is a tömegbe szortuk a pólókat, egéralátéteket, és minden olyasmit, ami nem törékeny és nem okoz sérülést :) A rögtönzött sorsoláson pedig gyakorlatilag minden megjelent olvasó hazavihetett egy GameStar bögrét, vagy táskát, vagy akár NFS Most Wantedes cuccokat (táska, napszemüveg), és még olyan különlegességek is kisorsolásra kerültek, mint egy eredeti kis Sam Fisher figura. Senki sem távozott tehát üres kézzel. Az ügyesebbek gyorsan alá is iratták a bezsebelt posztereket a szerkesztőkkel. Közben pedig kiosztottuk az előfizetői nyereményjátékunk nyerteseinek is az ajándékokat. Öröm volt nézni a sok mosolygó arcot :) A képekért köszönet illeti az ESPORT.HU-t.

FOLYTATÓDIK A LEGO STAR WARS!!!

Hír | 2006.02.03 11:34

Szóval végülis úgy fest, hogy bizonyos fejlesztőcsapatok halhatatlanná kívánnak válni a galaktikus katyvaszban :) A lenti scannelt képek tanúbizonysága szerint (Thanks jd) igenis folytatódik a LEGO Star Wars, ezúttal pediglen, ha a szemeim nem csalnak a 4-5-6-os epizódok témája lesz előszedve. Iszonyat komoly lesz legó köntösben lerohanni a régi szép halálcsillagot, hogy a Luke féle egyéb kalandokról már ne is beszéljünk. Szerintem szigor lesz, akárcsak az első rész :) Íme:

Baseball Mogul 2007 - jön a folytatás

Hír | 2006.02.02 19:12

Az Enlight kiadó és fejlesztő cég megállapodást kötött a Sports Mogul vállalattal, hogy elkészíthessék Baseball Mogul játéksorozatuk következő részét, amely a Baseball Mogul 2007 címet kapta. A játékban a legnagyobb baseball liga csapatok mind választhatók lesznek, 1900-tól 2006-ig. Bonyolult szerződéseket köthetünk az egyes csapatokkal, tárgyalhatunk sportügynökségekkel, és nekünk kell beosztanunk a csapatunk részére rendelkezésre álló pénzügyi keretet. A bejelentés többi része szirupos ömlengés, még azt se tudták megmondani, mikor számíthatunk a megjelenésére.

[PATCH] Madden NFL 06

Hír | 2005.12.07 08:02

A pereskedések nem gátolták meg abban a kiadót, hogy tovább támogassa Madden NFL 06 sportjátékát, így aztán sok más mellett ennek is letölthető a legújabb javítása. Gyakorlatilag frissítették a csapatok, stb. adatait. Az angol változathoz való tapaszt itt, míg az amerikaihoz valót itt találhatjátok.

[MoD] Garry's Half-Life 2

Hír | 2005.11.29 11:17

Újabb Half-Life 2 mod kering a neten, úgy látszik a lelkes fejlesztőcsapatok ötlettára ilyen téren kimeríthetetlen. Igazából a Garry's Half-Life 2 Mod ezúttal csak egy frissítés, de akinek bejött eddig, gondolom úgyis letölti a potom 26 megás csomagot innen. Részletek ugyanitt.

Újabb Heroes 5 infók

Hír | 2005.11.16 21:43

Egy orosz illetőségű informatikai szaklap, név szerint az F-Centre interjút készített a Nival Interactive munkatársaival, akik újfent elkotyogtak néhány dolgot a Heroes of Might and Magic V-ről.

  • a Havennel játszók számára lehetőség nyílik alacsony szintű csapatokat magassá konvertálni, például Peasentből Knightokat faraghatnak
  • a Sylvannal harcolók kijelölhetnek néhány ellenséget a csata során, amelyekre ezt követően lényeik nagyobb sebzéssel képesek támadni
  • valószínűleg több mint öt nehézségi fokozat lesz
  • az Artifactok nagyobb szerepet kapnak, emellett sokkalta erősebbek is lesznek - mindazonáltal ritkán találunk majd, nem úgy mint anno a Heroes 3-ban
  • bár a játék AI-ja már nagyban rég elkészült, továbbra is fejlesztés alatt áll: az új rendszerrel a gép képes lesz trükköket is bevetni ellenünk
  • a Cavalierek továbbra is rendelkeznek majd Charge képességgel
  • lesz olyan multiplayeres mód, amelynél addig szünetel a körökre osztott állapot, amíg valami "érdekes" nem történik - például két hős összetalálkozik

  • NGSL Counter-Strike 1.6 liga nevezés

    Hír | 2005.11.03 15:08

    Az NGSL, azaz NetGamingSkill League elindult, nevezni 2005. november 23. éjfélig lehet! Nem érdemes lemaradni róla, ha van klánod, ha pedig nincs, a fórumban jelezd hogy játszanál és álljatok össze, mutassátok meg a többi klánnak hogy a mix csapatok is életképesek! :) Ez nem kerül semmibe, nincs nevezési díj! A liga honlapja: ngsl.esport.hu

    Lanparti Sárbogárdon

    Hír | 2005.10.17 14:34

    A GameBoyok TEAM hálópartit rendez Sárbogárdon. Akit érdekel, olvassont ovább... "Hálópartit rendezünk Sárbogárdon a Művelődési Házban. Négy fős csapatok jelentkezését várjuk az alábbi versenyekre:

  • Counter-Strike: Condition Zero
  • Call of Duty
  • és bármi más amire igény van! 40 gépet tudunk fogadni. Jelentkezni lehet a rility@gameboyok.hu vagy a west@gameboyok.hu e-mail címeken. Jelentkezési díj: 1000Ft/számítógép Ideje: 2005. November 6. vasárnap reggel 8-tól este 6-ig vagy 7-ig. A számítógépeket kötelező szombat este a helyszínre vinni kb. este 7 óra után, mivel a hálózat kiépitésével nem akarjuk vasárnap az időt húzni! A gépekért semmilyen felelősséget nem vállalunk! Minden jeletnkezőtt sok szerettel várunk!"

  • Honlaplesen

    Hír | 2005.10.17 09:14

    Most nem annyira játékok, mint inkább fejlesztőcsapatok megújult honlapjairól lesz szó. A Pyro Studios, akit leginkább a Commandos sorozatról ismerhetünk, beindította Flash-alapú oldalát, amit némi új tartalommal is ellátott. A Primal Studios is ugyanígy tett. Az ő esetükben főleg a Heavy Duty adatlapján történtek módosítások. Thanks Blues.

    [DEMO] Panzers Phase Two SP

    Hír | 2005.09.19 16:53

    A Stormregion hivatalos oldalára felkerült a hír, mely szerint a Codename: Panzers Phase Two single player demója, mely korábban csak a különböző magazinok mellékletén volt elérhető, most letölthető az oldalukról is. A szövetséges haderők megnyerték a háborút Észak-Afrikában. A demóban a mi feladatunk, hogy a Sziciliára menekülő német csapatokat támadjuk és egységeik 75%-át elpusztítsuk. A siker után jöhet a következő roham. A következő állomás Európa. Az 530 megás fájlért alant kattintsatok.

    GT Legends

    Hír | 2005.09.06 11:01

    Vannak csapatok, akik szívvel-lélekkel fejlesztenek játékot, mások iparszerűen. A Simbin a GTR-ral már bebizonyította, hogy az előbbi társaságba tartozik, a GT Legendsről pedig már messziről szaglik, hogy nem kell csalatkoznunk új projektjükben sem.

    [DEMO] FIFA 06!!!

    Hír | 2005.08.31 15:49

    Végre megérkezett a FIFA 06 kipróbálható változata! Az EA Games magyarországi képviseletének kérésére egyelőre szigorúan és kizárólag csak az ő honlapjukról tölthető le a demó. Két stadionban (Millenium és Azteca) zavarhatunk le egy meccset a következő csapatokkal: Manchester United, AC Milan, PSG, Barcelona és Bayern München. Kattintsatok alant és rögtön rátaláltok.

    NHL 06 demó modifikáló

    Hír | 2005.08.28 15:22

    jd testvérem adta hírül, hogy már beta állapotban van az NHL 06 most megjelent demójának házi készítésű szerkesztője. Félreértés ne essék, ezzel nem lehet új csapatokat, klubokat, vagy bármi mást létrehozni, viszont módosíthatod a játék felbontását (amit alapból nem lehet), bekapcsolhatunk extra textúrákat, különleges effekteket, és így tovább. A játék szerelmeseinek kötelező beszerezni. Erre tessék.

    Myth War nyílt béta

    Hír | 2005.08.26 10:04

    Beindították a Myth War című MMORPG nyílt bétátesztjét, amellyel szeptember 9-ig ingyen játszhatunk. A játék egy ősi világban játszódik, mely bővelkedik seregekkel és szörnyekkel, bosszúálló istenségekkel, és egymással harcoló frakciókkal. Négy faj közül választhatunk: emberek, kentaurok, mágusok és kiborgok. Maximum száz fős klánokat alakíthatunk, és az így létrejött csapatok harcolhatnak egymás ellen. A nyertes fél egy területrész irányítását kaphatja jutalmul. A játék 545 megás kliensét innen tölthetitek le.

    Lezajlott a GPS5/ESWC

    Hír | 2005.08.11 09:16

    2005. május 20. és 22. között került megrendezésre Szolnokon, a Tiszaligeti Olajcsarnokban a GPS5/ESWC Counter-Strike parti. Az első helyen az xDk csapata végzett. Az ő ellenfelük a döntőben a kBYc volt akik így a második helyre kerültek. A harmadik helyen a FoP csapata végzett. Így az xDk csapata megérdemelten repülhet az ESWC döntőre Párizsba, hisz ez volt az első helyért járó díj. Az alábbi linkeken összesen mintegy 260 megabájtnyi képet tekinthettek meg.

  • Arcok, résztvevők (64)
  • Helyszín, csarnok (87)
  • Klánok, csapatok (47)
  • Játékosok, portrék (94)
  • Gépek, PC-k (27)
  • Egyéb képek (26)
  • ESWC helyszín, csarnok (13)
  • ESWC mérkőzések, döntő (34)
  • Szolnok városa, szállás, környék (76)

  • Lezajlott a GGL.eSPORT.HU liga

    Hír | 2005.07.06 11:18

    Lezajlott Magyarország eddigi legnagyobb díjazású online Counter-Strike 1.6 ligájának döntője a Fragpoint Internet kávézóban az eSPORT portál szervezésében. A döntőt LAN körülmények között játszotta a felsőágon érkezett, veretlen Deadly Strike és alsóág győztes xDk csapata. A több mint 300 ezer forint összdíjazású liga fődíját ez utóbbi team nyerte:

  • 150.000 Ft értékű ASUS termék
  • 5 db 1 éves GameStar előfizetés, plusz bögre A második helyezett Deadly Strike sem távozott üres kézzel, ők öt féléves GameStar előfizetést kaptak bögrékkel együtt. A sikerre való tekintettel az eSPORT portál újabb ligát indít MaRaToNLiGa 2 névvel, ami a 32 csapatos MaRaToNLiGa 1 folytatása. Az új liga is Counter-Strike 1.6 játékkal, öt fős csapatokkal, valamint 32 vagy esetleg 64 csapattal indul. A sikeres együttműködés miatt a GameStar, az ASUS és a MaXeline továbbra is támogatja az eSPORT szervezésében induló bajnokságot.

  • [KéPZ] Codename: Panzers Phase Two

    Hír | 2005.05.27 13:42

    A magyar székhelyű Stormregion gőzerővel dolgoznak a hatalmas sikert aratott Codename: Panzers folytatásán, a Phase Two-n, amiben a dél-európai, balkáni, illetve afrikai hadszíntérre juthatunk majd el. Harcolhatunk az olasz és német oldalon, illetve írányításunk alá vonhatjuk a szövetséges csapatokat és a jugoszláv katonai egységeket is. Ezenkívül számos újdonságot is ígérnek az arcok, de addig is íme 4 darab kép

    Dogtag

    Hír | 2005.05.16 22:56

    A Digital Jesters új játékot jelentett be a Diezel Power gondozásában. A Dogtag egy taktikai shooter, melyben többek közt különleges, a fedezékek használatán alapuló csapatjátékot, hiperszuperultra enginet, és még sok jót is ígérnek. A roppant eredeti sztori szerint a nem túl távoli jövőben egy marine-osztagot küldenek a frontra, hogy jól odasózzon a visszavonuló ellennek. Csakhogy! Az osztag vezetője - és az irányítása alatt lévő csapatok - a vezetőség ellen fordulnak! Hoppácska! Következzék a váratlan fordulat: elit kommandós osztagunkat küldik, hogy véget vessünk a lázadásnak!! Atyámuram, micsoda csavarok! A game 2006 második felében érkezik, első képek itt!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)