Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 222

[MOVIE] NFL Head Coach

Hír | 2006.05.25 18:39

Az EA Tiburon dolgos kezei közt készülő 3D-s fociszimulátorból, az NFL Head Coachból, melyben mindenki felállíthatja saját csapatát, egy újabb videó látott napvilágot. Az EA Tiburon adminisztratív rendezője, Dale Jackson elmondta, hogy az NFL Head Coach lesz az NFL portfólió harmadik tagja, mely minden őrült focirajongónak remek csemegét nyújthat. A játék egy olyan különleges élményt biztosít majd, melyet mindenki élvezhet, hisz a játékot egyszerű kezelhetőségének köszönhetően bárki könnyedén tolhatja. Emellett a 3D-s motornak köszönhetően minden egyes cselekedetünket akár "a valóságban" is megcsodálhatjuk, minden teljesen térben elevenedik meg. Az érdeklődők innen tölthetik a videót, valamint itt megtekinthető néhány új kép is.

[MOVIE] Sparta: Ancient Wars

Hír | 2006.05.10 22:08

Egy E3-as trailer erejéig elkalandozunk a hős katonák szigorral teli korának rejtelmeibe: Sparta: Ancient Wars. A várhatóan idén ősszel érkező RTS-ről az a pletyka járja, hogy remekbeszabott módon eleveníti majd meg az ősi kultúra elemeit. No, lessük inkább meg, hogy mi a helyzet:

ADF: Aviator - Hódítsd meg az eget

Hír | 2006.04.10 15:09

Az ADF: Aviator oldalán letölthetővé vált az ausztrál védelmi erők által készített "játék", melyet valamilyen sorozó, vagyis inkább kedvcsináló játéknak szánnak. A játékban a légi erőnél, vagy a tengerészgyalogosoknál szolgáló pilóták élete elevenedik meg a képernyőkön. A játékban az imént említett ausztrál erők gépeit irányíthatjuk majd, melyeket minden egyes küldetés előtt az eligazítás után egy próba körre el is vihetünk, mielőtt a "mély vízbe" vetnénk őket. Az egyes feladatok végén személyre szabott eredményünket is megcsodálhatjuk és egy tudományos enciklopédiát böngészve teljes egészében megismerhetjük a gépeket. A készítés során segítették a fejlesztőket a haderő öreg veteránjai is, így igéretük szerint egy teljesen élethű szimulációt kapunk kézhez.

Az ATI és a hatalomátvétel

Hír | 2006.01.24 15:56

Immáron szokássá vált, hogy az ATI és az NVIDIA félévente új kártyával örvendezteti meg a nagyérdeműt. Az ATI X1k sorozat ibizai bemutatója óta még ennyi idő sem telt el, és máris új csúcskártyát köszönthetünk: első kézből számolunk be az X1900XT-X-ről. Részletek a PC World Online-on!

SCi pénzügyek és jövőbeli tervek

Hír | 2006.01.24 14:16

Az SCi Entertainment Group közzé tette 2005. december 31-én zárult 2005-ös első pénzügyi félévének adatait. Hat hónap alatt 40 millió font értékű bevételre tettek szert, ami nagyjából 15 millióval több, mint a csoport belső költségvetése. Reményeik szerint a következő félév lezárultáig (június 30.) tovább növelhetik az adatokat. A jelentésből kiderül továbbá, hogy leginkább konzolos alkotások hozták a sikereket. A kiadóvállalat elkövetkezendő fél évre vonatkozó terveiről is szót ejtettek. A további bevételnövekedést az igen impozáns termékskálától várják. Ennek része a hónapokon belül megjelenő Tomb Raider: Legends. Emellett nagy sikert aratott a Lego Star Wars is. Ennek folyománya, hogy újabb megállapodást kötöttek a Legóval, melynek értelmében a Bionicle játékfigurákból is videójátékot készítenek. Ez azonban csak a 2007-es üzleti évben jelenhet meg. Nem feledkeztek meg Lara Croft születésének tizedik évfordulójáról (ahhoz képest igen jól tartja magát a hölgyemény...). A jubileumot egy különleges játékkiadással szeretnék megünnepelni. Egyelőre ennyit mondtak róla... Az üzleti stratégiáról is szó esett. Az SCi és az Eidos tavaly májusi egyesülése most vált igazán teljessé. Utóbbi kiadó számos pénzügyi problémával küszködött, ám számos fontos játéknév volt a birtokukban. A felvásárlásával ezek esetleges folytatása is biztosítva lett.

[OST] Sin

Hír | 2005.08.26 11:00

Azoknak, akik emlékeznek még a régi Sinre, vagy annak kiegészítőjére, a Sin: Wages of Sin-re és szeretnék feleleveníteni élményeiket... esetleg azoknak, akiknek ez a csodálatos FPS kimaradt az életéből és szeretnék megtudni, milyen jó kis zenéje volt... Nos, nekik ajánlom figyelmébe ezt a kis gyűjteményt a játék zenéiből. Érdemes belehallgatni! :)

[DEMO] Battles of Norghan

Hír | 2005.08.10 09:05

Nem kicsi, kemény 22 megás demó került elő a Battles of Norghan nevű stratégia/menedzserjátékból. A cucc egyébként időben valahová a gladiátorok közé helyezhető. Mármint nem akkor csinálták, de azt a kort eleveníti fel :) Akit netán érdekel a játék vagy a téma, az itt megtalálhatja a csomagot. Veszteni nem veszthettek vele :)

[MOVIE] Age of Empires 3

Hír | 2005.06.29 22:26

Na végre, valami értelmes ma estére :) Nagy kedvencem, az Age of Empires sorozat, aminek gőzerővel készül a harmadik, minden bizonnyal sokmindent megreformáló része, az Age of Discovery. Amit láttunk, az eddig is nagyon baba volt, de ha netán elfelejtettünk volna nyálat csorgatni, ideje feleleveníteni az emlékeket. Erre nyújt kiváló lehetőséget ez a videó.

[MOVIE] X-Men Legends II

Hír | 2005.06.29 09:51

Képregények elképesztő erejű hősei elevenednek meg most a monitorjainkon. Megjelent egy videó az X-Men Legends II: Rise of Apocalypse-ból, aminek már a címe is magával ragadó. A viedót a hivatalos oldalon, egészen pontosan itt leshetitek meg.

Akció, kaland, üldözés - bejelentések

Hír | 2005.05.19 14:06

Örömteli hírekkel szolgálhatok! Két, pontosabban csak egy remek játék folytatását jelentették be a mai napon, biztosan sokak régi nagy kedvence elevenedik fel most újra.

  • Prince Of Persia Kindred Blades Ő valójában a harmadik rész, de csak most derült fény az alcímére. Ebben az epizódban tér haza a herceg Babilonba az Idő Szigetéről kedvesével, Kaileenával. Ám hazáját feldúlták, mindenki ellene fordult, el is fogják. Kaileena ezért útjára engedi az idő homokját, hogy megmentse szerelmét.
  • True Crime 2 Ebben a GTA klónban rengeteg izgalmas, akciódús küldetésen verekedhetjük át magunkat egy Marcus Reed nevű zsaru bőrébe bújva. Egyelőre más infó nincs róla, a honlapján viszont találhattok egy videót, valamint főhősünk kedvenc kis kocsijáról is akad néhány kép, amit egyébként egy szerencsés nyertes magáénak is tudhat. Az Activision ugyanis meghirdetett egy akciót, melynek lényege, hogy júnis 16-ig szavazzunk, melyik városban játszódjon a játék. A szavazók közül egy megnyeri a verdát. Ahhoz képest, hogy jövőre kívánják megjelentetni a játékot, még csak most akarják eldöntetni velünk, hol is játszódjon? :)

  • [MOVIE] Stronghold 2

    Hír | 2005.03.01 18:22

    Manapság egyre-másra jelennek meg a videók, amelyek apró életképeket igyekeznek bemutatni a régi korok szépségét felelevenítő Stronghold második részéből. A játék a szokásos stratégia-vonalat követi: bázisépítés (jelen esetben inkább vár, ill. falu), nyersanyaggyűjtés, katonák toborzása, aztán haddelhadd. A legújabb videót, ami bő húszmegásra sikeredett, itt lelitek.

    [DEMO] Winning Eleven 8

    Hír | 2005.02.01 13:45

    Kedves barátom, The Hedgehog értesített, hogy a Konami kiadta a Winning Eleven 8 International demóját. A címben rejtőzködő játék nem más, mint a Pro Evolution Soccer 4 Amerikában ismert címével ellátott focis szimulátor, némi tuninggal. Utóbbiról kicsit részletesen: mozdulatok, mozgások, animációk és hasonló apróságok finomítva, felújítva. Akit érdekel a cuccos, az ide kattanjon.

    Újabb Sherlock Holmes

    Hír | 2004.12.04 11:39

    Nemrégiben játszhattátok végig a Sherlock Holmes kalandjait ismét felelevenítő kalandjátékot. Nem is kell olyan sokat várni, és a kalandok folytatódnak... legalábbis erről számol be a német Gamesweb oldala (Thanks VargaZé from SpyNEWS). A Frogwares friss fejlesztése valamikor 2005-ben érkezik PC-re, és teljesen 3D-ben pompázik majdan.

    [MOVIE] Winning Eleven 8

    Hír | 2004.08.06 12:51

    Ha ilyen néven még nem találkoztál volna a játékkal, talán a Pro Evolution Soccer 4 többet mondd neked. Bizony, a két cím ugyanazt a játékot takarja, a világ talán legkedveltebb virtuális fociját. Ebből került elő néhány új videó, melyeket most innen le is tölthetsz. Igaz, a konzolos verzióból származnak, ettől függetlenül szerintem megleshetitek.

    Medieval Lords képek

    Hír | 2004.05.27 09:05

    A Medieval Lords is történelmünk egy régebbi időszakát igyekszik feleleveníteni, és szórakoztatás céljából a játékosok elé tárni. Az, hogy milyen sikerrel, rajtatok múlik. Például lehet kritizálni a vadiúj képeket a csöppségből, vagy ellátogatni az oldalára, ahol részletes információhullám vár benneteket.

    [MOZi] Reggeli filmhírek

    Hír | 2004.05.15 10:44

    Pedig már összeállítottam a júniusi mozielőzetes listát, de most megint lehet módosítani :)

  • Bár a minősége nem túl jó, de előkerült a net legmélyebb bugyraiból egy tök ari előzetes a Shark Tale című Dreamworks számítógépes animációs filmből. Olyan sztárok hangjai szólalnak meg benne, mint Will Smith, Robert De Niro, Renee Zellweger, Angelina Jolie, Jack Black, Martin Scorsese, Peter Falk (Columbo!). Nem merem összehasonlítani az Incredibles-szel, szerintem mindkettőt érdemes lesz megnézni, a Chicken Little-lel együtt.
  • Aztán itt van az Ocean's Twelve, ami az Ocean's Eleven folytatása. Biztos ismeritek. Ki akarják rabolni Las Vegas leggazdagabb emberét. Ez össze is jön nekik. A főszerepben ismét George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Catherine Zeta-Jones, Andy Garcia, és Julia Roberts. Az előzetesét itt találjátok.
  • Meghallgathatjátok a teljes Harry Potter és az azkabani fogoly című film filmzenéjét az AOL Music segítségével. Az első két résznek jobb volt a zenéje, mint maga a film, remélhetőleg a harmadik rész esetében már nem mankóként fog szolgálni a muzsika, hanem hangulatnövelőként. Ugyanaz a John Williams szerezte, aki az első két részét, illetve a Star Wars-ét is!
  • Letölthető a King Arthur című Arthur-mondakört feldolgozó monumentális alkotás teljes előzetese, valamint egy 2 perces werkfilm-reklám keverék is. Azt a gyönyörű amazont Keira Knightley játssza, aki a Karib-tenger kalózaiban is fontos szerepet kapott Orlando Bloom és Johnny Depp oldalán. Szépségét most is csak csodálni lehet :)
  • A Shrek 2-ből is letölthető két kis jelenet. Annyira nem újak, de legalább most már végig láthatjuk őket :) -'Puss in Boots' -'Dinner'

  • [MOVIE] Stratéga páros

    Hír | 2003.11.06 20:32

    Párosan szép az élet! Nincs ez másképp ezekkel a filmekkel is, amik közösen érkeztek. Az egyik a Celtic Kings: The Punic Wars mely (mint azt már mindenki kívülről fújja) a pun háborúkat eleveníti fel. Aki szeretne betekintést nyerni milyen is volt Hannibálnak, az innen töltheti le a videjót. A másik páciensünk a híres-neves The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth, mely elégéé "büntetés szagú". Ezt a mozgóképet mindenkinek ajánlom, hisz nem egy hétköznapi játékról van szó.

    Update: Nem szoktam animációt minden nap isteníteni, de ez a Battle for Middle Earth ez nagyon odab***. Na, most majdnem mondtam valami nagyot :D AZONNAL MEGNÉZNI :D Egy kis kedvcsináló:

    Warlords Battlecry III - 2004

    Hír | 2003.08.27 19:51

    Az Enlight Software ma jelentette be egy elég ismert produkciójuk folytatását. Ez pedig a Warlords Battlecry 3. Melyet az Infinite Interactive fejleszt, és 2004 második félévének elején kapjuk kézhez tervek szerint, szóval ez már nem annyira "sok" idő... A honlapja még nem tartalmaz ugyan tengernyi érdekességet, de akinek felkeltette érdeklődését az látogasson el rája feltétlen.

    DNF: SPECIAL EDITION

    Hír | 2003.03.24 16:35

    Nos, ha esetleg már hiányoltátok volna a félévente esedékes Duke Nukem Forever hírmorzsákat, akkor most szolgálhatok egyel :) Lényegében arról van szó, hogy "már" azt is terbe vették a 3DRealms-es csávók, hogy kiadják a játék Special Edition változatát, mely egérpadot, kulisszák mögötti érdekességeket, meg hasonló okosságot is tartalmaz majd. Hát, ti nem tudom hogyan vagytok vele, de engem ez már mind nem érdekel... CSAK A JÁTÉKOT AKAROM MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR! De azonnal :)

    'Reggelt...

    Hír | 2002.11.19 07:39

    Üdvözlök mindenkit a mai napon! Végre tegnap ismételten sikerült feleleveníteni kedvenc elfoglaltságomat, a kommentbajnokságot :) Remélhetőleg ez a jó szokásunk továbbra is fennmarad. Mindenkit szeretettel várunk a mai nap legolvasottabb hírének kommentjei között! Hogy melyik is lesz ez? Egyelőre nem lehet tudni. Kb. 5-6 óra között szokott kiderülni :) Addigis lássuk a reggeli "hírvihart" :D

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)