Napi képömleny!
Megérkeztek a legújabb shotok is, melyekben több, igen ígéretes alkotás is szerepel. Kiemelendő talán a tömegből a Sea Dogs II, mely folyamatosan csak egyre szebb lesz... bárcsak már itt lenne!
Megérkeztek a legújabb shotok is, melyekben több, igen ígéretes alkotás is szerepel. Kiemelendő talán a tömegből a Sea Dogs II, mely folyamatosan csak egyre szebb lesz... bárcsak már itt lenne!
Már jó néhány hónapja tudjuk, hogy készül egy Far Cry nevezetű FPS. Ezt a Crytek fejleszti, és először az idei E3-on debütált. Az érdekesség, hogy hivatalosan még csak ma jelentették be (mintha eddig nem is létezett volna :D). Ez az alkotás, lényegében a már "ősréginek" számító X-Isle nevezetű techdemóból nőtte ki magát. Most annyi újat tudtuk meg róla, hogy 2003 végén jelenik majd meg... Néhány képet megszemlélhetsz belőle itt.
A GamesWeb-rõl letölthetõ a CDV hamarosan megjelenõ játékának, a Sudden Strike 2-nek a kipróbálható demo verziója. Ez az demo egyelõre csak német nyelven érhetõ el, de amint lehet, megosztjuk veletek az angolt is. Addigis, ha beszéled a nyelvet és szeretted az elõdöt, mindenképpen kattanj el ide! Update (05.01. 09:58): Erről a címről tőlünk is lerángathatod a német nyelvű demot... Már megkaptuk az angolt is, csak május 3-ig nem publikus... úgyhogy ne mondjátok el senkinek :D Holnap éjfél után 1 perccel már azt is leszedhetitek tőlünk!!
Idõszámításunk szerint 2002. április 30-án végleg bezárul az EA féle Majestic nevezetü játék mindennemü szolgáltatása. A játék egészét egyébként elég rövid idõ alatt végig lehet vinni, így elképzelhetõ, hogy a tulajdonosok addig még befejezik. A zárásnak az oka, hogy nem volt elég elõfizetõ, és így nemcsak, hogy nem volt nyereséges, még csak magát sem tudta eltartani.
A Fishtank Interactive elárulta, hogy csak május végén adja ki az Arkane Studios már jó ideje készülő FPS szerepjátékát, az ARX Fatalist. Ezt a késést azzal indokolták, hogy a nemrégiben kiadott demó változatban a játékosok a kelleténél jóval több hibát találtak...
A cseh 7FX játékfejlesztő cég elárulta, hogy készülő FPS játékuk kipróbálható demója, csak március 28-án láthat napvilágot. Eredetileg úgy volt, hogy már 12-én elérhetővé teszik, de ez nem történt meg. Állításuk szerint még némi változtatást kell végrehajtani ahhoz, hogy mindenkinél tökéletesen hasíthasson a game. Addigis látogass el a hivatalos oldalára, vagyis ide.
A Westwood hosszas titkolózás után végre elárulta, hogy készítik a Command & Conquer univerzum következő alkotását, a Generals-t. Ezt egy teljes újonnan készített 3D-s grafikus motor táplálja majd. A fejlesztők ismét visszatértek a gyökerekhez, és a Renegade FPS világát elhagyva ismét egy valós idejű stratégián munkálkodnak. A legfontosabb különbség az eddigi részekkel ellentétben, hogy ezúttal már nem GDI illetve NOD oldalon kell majd harcolnunk. Itt is megvan a jó és a rossz, csak más szemszögből. És miután a játék gyakorlatilag a mi jelenünkben játszódik, nem lesznek nagyon "varázsfegyverek", meg mindenféle különleges, elképzelhetetlen dolog. A játék elvileg még idén karácsonykor a boltokba kerül, hiszen 2001 januárjában kezdték a fejlesztést, és mindösszesen két évet kapott a fejlesztőcsapat az EA-tól... Elindultak egyébként arról a pletykák, hogy ez lesz az első C&C játék, ami Xbox-ra is elkészül (ezt a hírt azonban még nem erősítették meg a fejlesztők). A GameSpot-ton egy elég hosszú összeállítást találhattok erről, több képpel, és egy előzetes bideóval egyetemben!
A mai gyűjtemény tagjai annyira szépek, és annyira jók, de bárcsak már itt lennének...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)