Gamescom 2015 - jöhetne egy Warcraft III ihlette játékmód a Heroes of the Storm-ba?
Rengeteg lehetőség van még a Blizzard MOBA játékában, és tudják ezt a fejlesztők is. Egyelőre nem ígérnek semmit, de már vannak ötleteik.
Rengeteg lehetőség van még a Blizzard MOBA játékában, és tudják ezt a fejlesztők is. Egyelőre nem ígérnek semmit, de már vannak ötleteik.
A Ubisoft igencsak különleges módját választotta arra, hogy megismertesse velünk a For Honort, ugyanis visszatértek egészen a projekt gyökeréig, hogy a fejlesztők maguk beszélnek róla.
Elstartol a Mooncrest Kickstarter kampánya, a kitűzött cél nem lehetetlen. Remélhetőleg összejön a dolog és megvalósul a korábbi Bioware dolgozók szerepjátéka.
A The Crew Wild Run legújabb trailerében sorra vehetjük, milyen újdonságokat hoz majd a versenyjáték kiegészítője, a változtatásokról és újdonságokról pedig a fejlesztők is mesélnek.
A FIFA 16-ban nem csak a csapatoknak és a játékosoknak, de a stadionoknak is rengeteg figyelmet szenteltek a fejlesztők, a kilenc új helyszínnel pedig már 50 licencelt pályán játszhatunk majd.
Természetesen a The Sims 4 is ott volt az Electronic Arts színpadon, ahol a fejlesztők bemutatták, hogy mi a következő fejezet az életszimulátor történetében.
A Microsoft egy videómontázs keretein belül mutatta be a gamescom 2015-ön, hogy a következő egy év során milyen címek jelennek meg Xbox One-ra a független fejlesztőktől.
A Halo-univerzumban nem csupán a fő történetszál folytatása érkezik, hanem a Halo Wars 2 nevű stratégiai játék is megjelenik majd, ráadásul nem is akármilyen fejlesztőktől.
A Microsoft egy ideje az indie fejlesztőkkel is igyekszik barátkozni, hogy minél több érdekes játék jelenjen meg az Xbox platformon, a gamescomon pedig kiderült, hogy a We Happy Few is tesz egy látogatást az Xbox One-on.
A fejlesztők megosztottak velünk néhány részletet a Heroes and Villains rendszerről és a járművekről is.
A fejlesztők szerint az új térkép nagyobb, mint az összes előző Dying Light terep együttvéve.
A Techland azt ígéri, fél év után sem állnak le a Dying Lighthoz készült tartalmak kiadásával, az eddigi frissítések és DLC-k újdonságaira visszatekintő videó végén pedig egy minden korábbinál izgalmasabb újításra utaltak a fejlesztők.
Bár nem valószínű, hogy a Star Citizen fejlesztése széthullana, a rajongótáborban egyre több a kiábrándult hang, akiket már a fejlesztők megnyugtatónak szánt üzenetei sem vigasztalnak.
Egyre nagyobb az ellenállás az Adobe Flash lejátszójával szemben, de mi áll a háttérben? És egyáltalán miért érdekes ez nekünk, játékosoknak?
Bár minden problémát egyelőre nem tudnak kijavítani, a fejlesztők már augusztusban szeretnének kiadni egy ideiglenes patch-et, ami megoldást jelenthet a legkritikusabb problémákra.
Vagyis ex-fejlesztők. A ma reggeli bejelentést követően a Yager is közleményt adott ki, melyből megtudtuk, mi áll a Deep Silverrel és a Dead Island 2-vel való szakítás hátterében.
Emlékeztek még a kiszivárgott The Witcher 3 DLC-re, aminek letöltésétől óva intettek a fejlesztők? Most végre hivatalosan is bemutatkozik.
Sokan kételkedni kezdtek a Star Citizen fejlesztésének ütemes haladásában, amikor a Cloud Imperium bejelentette az FPS-rész csúszását, ám a fejlesztők szerint egyáltalán nem olyan rossz a helyzet, mint azt sokan gondolták.
A Trackmania Turbo olyan lesz, mint a sorozat eddigi játékai, csak szebb, több, és már ketten is irányíthatjuk ugyanazt az autót. A fejlesztők hat percben mutatják be, miért olyan jó móka ez.
A League of Legends játékosai sokáig arról voltak híresek, hogy nem igazán tudnak szépen együtt játszani, de a fejlesztők úgy gondolják, sikerült megoldaniuk a problémát, ami sokakat távol tartott az egyik legnépszerűbb MOBA-tól.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)