Jó éjt! 2012. 10. 07.
Újabb izgalmas hétvégén vagyunk túl, hiszen az alapvető hírek mellett rengeteg esemény történt.
Újabb izgalmas hétvégén vagyunk túl, hiszen az alapvető hírek mellett rengeteg esemény történt.
Eljött október is, ha tényleg december végén van a világnak a vége, ahogy a maja-hiszti mondja, akkor most már tényleg itt az ideje elkezdeni keményen élni, mert nincs sok időnk.
Én szeretem az NCSoftos embereket, sokakat ismerek ott személyesen, akik nagyon jó arcok - de az üzleti döntéseik sokszor elszomorítanak.
A mai nap igazi felüdülés a Forma 1-es rajongók számára, hiszen ma 26 éve rendeztek először a Hungaroringen világbajnoki futamot.
A korai nyár egészen megkavarja az embert, még jó, hogy a hétvégén visszzökken minden a régi kerékvágásba.
Csodálatos hétvégén vagyunk túl, és az Anyukákat is felköszöntöttük.
Akár 25 eurót is spórolhatunk, ha ezen a hétvégén vásároljuk meg a BioWare MMO-ját.
A csütörtöki nap általában a Live Aréna napja, így ma délután is jöhetnek a kérdések és érkeznek a válaszok. FONTOS: lesz nyereményjáték is !!! Sőt, megérkezett a múlt heti Live Aréna felvétele is.
Változnak az idők, az én gyerekkoromban a Gazdálkodj okosan és a Ki nevet a végén volt a menő, most meg iPadokkal felszerelkezve tolják az ingyenes Assassin's Creed táblás játékokat a fiatalok.
A hétvégén volt alkalmunk többször is végigjátszani a Mass Effect 3 demóját, úgyhogy aki nem tud várni míg elérhetővé válik (ma!) az olvassa el élménybeszámolónkat.
Holnaptól hazánkban is megvásárolható a népszerű kalózos filmsorozat negyedik felvonása DVD-n, valamint Blu-ray-en.
Ilyen is régen volt - én írtam a Jó reggeltet is és a Jó Éjtet is én írom - lassan elfoglalok mindent!
A csütörtök mindig enyhe izgatottsággal tölt el minden igazi Gamestar kedvelőt, hiszen ilyenkor, délután ötkor következik a GS Live legújabb adása.
Csendben kopog az eső az ablakon, alumínium hangon folyik az ereszcsatornában, ilyen is régen volt.
Új Brothers in Arms: Furious 4 fényképek érkeztek, melyek igen véresre sikeredtek!
Egy bizonyos BenBuja nevezetű fiatalember egy igen vicces videót állított össze a Just Cause 2 segítségével.
Lezajlott a Computer Art forum - rengetegen voltunk, debütált az új Gamestar lány, Anna, és az új GS pólók is!
A Battlefield: Bad Company 2 konzolos demója két hete jött ki, azóta rengetegen voltak rá kíváncsiak.
Biztos rengetegen vártátok már, hogy végre megrendelhető legyen a Sound Blaster WoW-os headsetje...
Épp Most zajlik az Apple Latest Creations eseménye, amit rengetegen vártak.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)