Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 971

Online játékközösség a Microsofttól

Hír | 2006.05.10 16:01

A Microsoft atyja Bill Gates a tegnapi nap folyamán bejelentette új a platformok közötti játék szolgáltatásukat, mely mind az Xbox 360-at, mind a mobiltelefont, mind pedig a PC-t, egészen pontosan a Windows Vista rendszerét összefogja majd. A "Live Anywhere" szolgáltatás szerves része lesz a Windows Vistanak, a Microsoftkövetkező generációs PC-re szánt operációs rendszerének. A szolgáltatás valamikor a következő év elején az új Windowszal egy időben lesz hozzáférhető. "Azt jelenti, hogy egy óriási online közösség áll rendelkezésre", mondta Bill Gates a sajtótájékoztatójukon. "Ez a platform tényleg lehetővé teszi a fejlesztők számára, hogy valami lenyűgözőt alkothassanak." A rendszer a cég jelenlegi Xbox Live szolgáltatását akarja kiterjeszteni nem az Xbox 360-on túl telefonokra és PC-re is. Az új szolgáltatással kapcsolatban fizetési kötelezettségről nem esett szó. "A lényeg, hogy itt minden platform a saját szerepét játsza. Tényleg úgy gondoljuk, hogy egy egyedi pozicíóba kerültünk," mondta Gates. "Talán a Microsoft az egyetlen cég, mely képes ezt kivitelezni." Tegnap már kikerült egy prezentáció melyben a szolgáltatás lényegét már csekkolhattuk, mely szerint egy meglévő játékba PC-ről meghívhatunk akár xboxos játékosokat is és fordítva. A Microsoft adatai alapján elmondta, hogy jelenleg mintegy 3.2 millió Xbox kelt el világszerte, melyek közel felén fut az online szolgáltatás. Terveik szerint ez a szám a jövő évben az eladott gépek számát tekintve tíz millióra nő, míg az online előfizetők számát tekintve körülbelül hat millió online játékos lesz a rendszerben. Peter Moore a Microsoft alelnöke elmondta, hogy nagy előrelépésnek tartják a cégük szempontjából az Xbox 360-at, hiszen ezzel ők már az újgenerációs konzolok piacán is a második generációval szolgálhatnak.

[MOVIE] Shadowrun - TÉNYLEG!!

Hír | 2006.05.10 06:45

A Microsoft sajtótájékoztatóján bemutatott anyagban szinte csak a Shadowrun konzol és PC közötti átjárhatóságát elemezték, ám most itt egy normális videobemutató is, ami a háttértörtörténetről, és a főbb szereplőkről szól, szóval megpróbálja elhelyezni a játékot. Azt hiszem, sikerrel...

[MOVIE] Aion E3 2006

Hír | 2006.05.10 06:13

Az Aion egy nemrég bejelentett új MMORPG, mely az NCsoft - köztudottan MMO játékokra szakosodott kiadó - fejlesztése alatt áll. Ahogy az mostanság szokás, az első videó HD felbontásban tárul a szemünk elé, s nagyjából egy perc erejéig mutatja be a játékot. Mindezt néhány új képpel is megfejeltük.

'Hajnalt...

Hír | 2006.05.10 00:00

Noha az E3 ténylegesen még meg sem kezdődött, már most úgy ömlenek a jobbnál jobb anyagok, mintha dézsából öntenék. Néhány sorral lentebb ezért találtok is egy rövidke listát, amely összefoglalja a legkeresettebb és legérdekesebb híreket. Ne feledjétek, magyarországi idő szerint ma koraeste indul az E3! 9 nap múlva pedig Heroes V! :)

  • C&C 3: Tiberium Wars képződmények!
  • Folytatódik a Star Wars Empire at War!
  • GTA 4!!!!!!!!!!!! KÉSZÜLGET MÁÁÁÁÁR!
  • [MOVIE] ALAN WAKE!!!!!!!!!!!
  • [MOVIE] FABLE 2 - IGEN, FABLE 2!!!
  • [MOVIE] HALO 3
  • [MOVIE] PC és XBOX mix - Shadowrun is! :)
  • [MOVIE] RAINBOW SIX: VEGAS!!!
  • [MOZi] World of Warcraft MOZIFILM!!!!
  • Új faj lesz a World of Warcraftban!

  • [FUN] Chacarron - a félisten tarol :)

    Hír | 2006.05.09 18:20

    No kérem, nem mondhatnám, hogy újdonságról van szó, de a nagy hírezgetés / olvasgatás közben úgy gondoltam nem árt egy kis kikapcsolódás. Chacarron névre hallgat egy videócska, ami szerintem különlegesebb kommentárt nem igényel. A srácnak nemcsak a mozgáskultúráját, de a hangját is érdemes analizálni - hihetetlen, hogy ma mi mindenből lehet pénzt csinálni :P Egyébiránt először azt hittem csak torzítottáka hangját - pontosabban újraszinkronizálták mókás emberek. De nem, a csávó ilyen, ezt a zenét tolja, és máris megvehető egy maxi lemeze, amin ez a "muzsika" van négy változatban!!! Elsőre szánalmas, másodszorra elgondolkodtató, harmadikra már mosolyogsz, negyedikre pedig már nem nagyon bírod ki röhögés nélkül! Erre tessék :)

    [MOZi] Tarol a Mission Impossible III - Tipi-TOPi

    Hír | 2006.05.09 11:31

    A Paramount Mission Impossible III-ja az elmúlt héten debütált a mozikban, és máris óriási sikerként robbant be a filmvásznakra, felkapaszkodva a toplisták élére. A 48 millió dolláros bevétel ellenére a film alulmúlta a pénzügyi zsenik várakozásait. 1. Mission: Impossible III 2. RV 3. An American Haunting 4. Stick It 5. United 93 6. Ice Age: The Meltdown 7. Silent Hill 8. Scary Movie 4 9. Hoot 10. Akeelah and the Bee 11. The Sentinel 12. The Wild

    [MOVIE] Dungeon Runners

    Hír | 2006.05.08 18:48

    Sokat hallottunk már a Dungeon Runners című RPG-ről. Azonban kevesebbet láttunk róla - ez változik most. Befutott ugyanis a játék idei E3-ra szánt trailere, amely több mint egy percnyi in-game anyaggal szolgál letöltőinek. A show kedvéért kiadott animáció innen tölthető, mindössze 17 mega:

    Zuhanásban az Infogrames

    Hír | 2006.05.08 14:53

    Az Infogrames játékkiadó - melynek tulajdonában áll az Atari - 32%-os bevételcsökkenésről számolt be a 2006. március 31-én zárult 2006-os pénzügyi évéről. A vállalat a tavalyi 577,2 millió eurós bevételi értékeit idén 391,2 millió váltotta fel. Csak az utolsó negyedévben 17% volt a zuhanás mértéke az Egyesült Államokban. Európában és Ázsiában a helyzet valamivel rózsásabb: itt összesen tíz százalékos növekedést könyelhettek el. Az elmúlt egy év játékeladásai összességében nézve elég gyengének nevezhetők. Az utolsó negyedévben olyan játékok hoztak viszonylagos sikereket, mint a Driver: Parallel Lines, az MMO Dungeons & Dragons: Stormreach és a Mark Ecko's Getting Up: Contents Under. Az Atari szerint a Test Drive Unlimited, illetve a Neverwinter Nights 2 beváltja majd a hozzá fűzött reményeket. Az Infogrames azonban nem közölt nyereségre vagy vesztesgére vonatkozó adatokat elmúlt pénzügyi évére vonatkozóan.

    [MOVIE] TerraWars: New York Invasion

    Hír | 2006.05.06 23:34

    A TerraWars: New York Invasion korábban War Worlds Invasion címen futott, s továbbra is a Ladyluck Digital Media fejleszti. Ugyebár egy futurisztikus lövöldözős játékról van szó, amiről jó ideje nem hallottunk semmit. Most egy új videó érkezett, ami még egy perces sincs, de ettől függetlenül megmutatja a lényeget.

    Nem mindenhol sikeres az NCsoft

    Hír | 2006.05.06 15:44

    A koreai, MMO játékokra specilizálódott NCsoft játékkiadó nyilvánosságra hozta 2006-os első üzleti negyedévének pénzügyi adatait, melyből kiderül, hogy az ázsiai eladások továbbra is növekednek, ugyanakkor az észak-amerikai és európai térségben bevételcsökkenés tapasztalható. A vállalat összes bevétele a fenti időszakban elérte a 66 millió eurót, melynek túlnyomó többsége Dél-Koreából származik (46,4 millió euró), s mindemellett a Japánban eladott játékok mértéke is nőtt mintegy 40%-kal. Ezzel szemben az Egyesült Államokban 57%-kal, míg Európában 50%-kal kevesebb NCsoft-terméket értékesítettek, mint egy évvel korábban. A vállalat vezetősége azonban nem keseredett el, előrejelzésükben is szerepelt ugyanis az első negyedévi visszaesés, amit az elöregedett termékkínálattal magyaráznak. A City of Heroes és City of Villains mellett a Guild Wars eladásai is drasztikus mértékben lecsökkentek. Véleményük szerint a második negyedévben megindulhat a lassú növekedés, hiszen nemrég debütált a Guild Wars: Factions, illetve az Auto Assault.

    Sokkal súlyosabb a film kalózkodás mértéke

    Hír | 2006.05.06 15:11

    A filmipar képviselői rá szeretnék ébreszteni a világot, mekkora kárt okoz nekik a kalózkodás. Most azonban egy friss tanulmány a vártnál sokkal súlyosabb eredményeket hozott a felszínre, aminek hatására a nagyobb stúdiók vezetői egyelőre inkább úgy döntöttek, mégsem szeretnék nyilvánosságra hozni a károkról szóló valódi információkat. Az Amerikai Mozgókép Szövetség (MPAA) két évvel ezelőtt fogott hozzá egy átfogó tanulmány elkészítésébe annak reményében, hogy rávilágíthatnak a kalózkodás mögött rejtőző óriási kártékony hatásokra. A tanulmány tavaly készült el, s kiderült, hogy az Egyesült Államok területén az MPAA szövetségébe tartozó filmstúdiók 6,1 milliárd dollár veszteésge szenvedtek el, ami nagyjából 75%-kal több, mint amennyit korábban az elemzők jósoltak. A fenti horribilis összegbe nem csak az elveszett jegyeladásokat, hanem az el nem adott DVD-k árát is beleszámolták. Az idei jelentésnek a napokban kellene megjelennie, ám a jelek szerint erre egyelőre nem kerül sor. Az MPAA szóvivője szerint az előzetes adatok nem egyeznek a stúdiók által prognosztizáltakkal, s egyelőre még nem született megállapodás arról, hogy az adatokat milyen formában kellene nyilvánosságra hozni. Az egyik tábor szerint a valós helyzet megismerése elrettentő hatással lenne az emberekre, ami esetleg arra késztetne bizonyos társadalmi rétegeket, hogy változtassanak a moziba járási, vagy DVD vásárlási szokásaikon. Mások szerint azonban a helyzet csak tovább romlana, hiszen a tőkebefektetők elpártolnának a filmstúdióktól. A jelek szerint tehát a kalózkodás tovább gyűrűzik és erősebb, mint valaha, pedig az elllene folytatott harc is folyamatos, újabbnál újabb eszközöket vetnek be a megfékezésére.

    [OST] Hitman: Blood Money

    Hír | 2006.05.06 10:43

    A Sumthing Else Music Works bejelentette, hogy a Hitman: Blood Money című harmadik személyű akciójátékhoz is eredeti zenék készülnek, melyet külön is meg lehet majd vásárolni. Az egy órás zenei anyag május 30-án kerül a boltokba, és ekkortól lehet letölteni a Sumthing Else Music Works online rendszerén keresztül is. A bevált recepten nem változtattak, a muzsikákat ezúttal is Jesper Kyd komponálta, aki nagyszerűen képes ötvözni a szimfonikus kórus elemeket a modern elektronikus zenével.

    Far Cry American Map Pack

    Hír | 2006.05.06 10:33

    Megérkezett a Far Cry American Map Pack, amely a nagy sikerű FPS-hez ad egy csomó új pályát, melyeket kizárólag az amerikai Far Cry közösség alkotott, és szeretnék megosztani mindenkivel műveiket. Az összesen 12 pályát tartalmazó csomagot innen tudjátok letölteni.

    [MOVIE] Hitman: Blood Money

    Hír | 2006.05.04 13:13

    Még egy videóval gazdagítottam FTP-nk egyébként sem szerény felhozatalát. Ezúttal az Eidos Interactive repertoárjából érkező Hitman: Blood Money-nak az aktuális verziójába pillanthatunk bele. Bármilyen meglepő, még ez sem az E3-as trailer, vagyis néhány napon belül várhatóan érkezik egy jobb, nagyobb, szebb, satöbbi :) Addigis íme a lokális link:

    Charlotte's Web - újabb "rajzfilmjáték"

    Hír | 2006.05.04 11:31

    A SEGA egy újabb játékot jelentett be ezekben a percekben. A Charlotte's Web a Nickelodeon hamarosan vetítésre kerülő, azonos című egész estés rajzfilmjére alapul. A játékos Wilburrel a malaccal, vagy Templetonnal a patkánnyal nyomulhat. Négy különféle világban fordulunk meg, mindenhol meglesznek az egyéni, speciális kis kihívások. Természetesen a filmben szereplő legtöbb karakter megjelenik benne, így aki megnézi azt, a virtuális világban ismerősökre lelhet. Hogy is mondjam csak: lehet, hogy nem lesz egy világsiker? :) Ha nem tudod pontosan mire gondolok, csekkold az első screenshotokat itt :P (annyit azért elmondok, hogy ezek a Nintendo DS-es változatból valók).

    Rush for Berlin demó holnap!

    Hír | 2006.05.04 06:29

    A Stormregion berkein belül fejlesztett második világháborús stratégiából épp tegnap láthattunk egy szemrevaló animációt. Most újabb jó hírrel szolgálhatunk a Rush for Berlinnel kapcsolatban. A Paradox Interactive ígérete szerint holnap, azaz pénteken kerül kiadásra a program demója. Sajnos egyéb infót nem árultak el a kipróbálható verzióval kapcsolatban; de hamarosan megtudjuk, hogy mi lesz benne. Bizonyíték itt.

    [HuN] Gothic II szinkron előzetes

    Hír | 2006.05.01 20:57

    Polgárháború zajlik Khorinison. Egyvalamit azonban senki sem láthatott előre: a Gonosz nem halt meg, és új csapásra készül, mellyel eltörli az emberiséget a Föld színéről, és ebben látszólag senki sem állhatja útját... Ha valaki azt hinné, hogy a teljes játék szinkronjáról van szó, azt sajnos ki kell ábrándítanom: csak úgy mint az Oblivion esetében, itt is csupán a mozikat vette "kezelésbe" a Játékszinkron.hu csapata. Gáti Oszkár hangja igazán remek! Nekem mindig Morpheus jut róla eszembe :)

    'Reggelt...

    Hír | 2006.04.24 06:54

    Kellemes hétfő reggelt mindenkinek. Odakint jó idő fogad minket, nálunk pedig mindjárt megleshettek néhány érdekes hírt. Addig ébredjünk fel teljesen :), és nézzünk meg egy kacagtató sort:

    Sűrű, átláthatatlan ködben két autó szinte egymáshoz tapadva araszol. Aztán az első kocsi hirtelen fékez, a második nekimegy. A hátső sofőr kiugrik a kocsiból. - Mi az ördögöt csinál? Hogy lehet ilyen hirtelen fékezni minden ok nélkül? - Mi az, hogy minden ok nélkül? Ha nem venné észre, az én kocsim már a garázsban van. Egy paraszt vett egy Mercedes C 180 D-t a Daimler-Chrysler-AG-tól. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később a Daimler-Chrysler-AG egyik vezetőségi tagja vett ettől a paraszttól egy tehenet a hétvégi birtokára. A következő számlát kapta: Számla: 1 tehén - alapmodell Alapár 2.400,- EUR 1 tehén - kétszinű (fekete/fehér) Felár 150,- EUR Marhabőr huzat 100,- EUR Tejtartó nyári és téli üzemre 50,- EUR 4 lefejtő szelep 12,50 EUR/db, 50,- EUR 2 lökháritó, szaru 17,50 EUR/db, 35,- EUR Trágyázó berendezés (Bio) 60,- EUR Paták (párosujjú, négyévszakos) 100,- EUR Kétkörös fékrendszer (első és hátsó) 400,- EUR Légycsapó, félautomata 30,- EUR Többhangú hangjelző 135,- EUR Becsukható halogénszemek 150,- EUR Vegyes üzemű tápanyaglebontó 1.250,- EUR Teljes tehén a kívánt kivitelben: 4.910,- EUR* *Gyári ár

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)