A Netflix hivatalosan is megerősítette, hogy készül a Cyberpunk: Edgerunners második évada. Az Annecy Nemzetközi Animációs Filmfesztiválon bemutatott első betekintés után a streamingóriás az Instagramon tett közzé egy új posztert, amely mellett azt is bejelentette, hogy az első előzetes június 29-én érkezik. A rajongókat egy rövid üzenettel is felcsigázták, amelyben azt kérdezték:
"Készen álltok megismerni az új csapatot?"
Az új plakát nem árul el sok részletet a történetről, de egy friss látképet mutat Night Cityről. A képen ugyanakkor egy vérszerű vörös csík is feltűnik, ami sokak szerint arra utalhat, hogy az új évad sem lesz mentes a tragikus fordulatoktól.
A Cyberpunk-univerzum rajongói a Redditen egy másik érdekességet is kiszúrtak. Szerintük a Cyberpunk: Edgerunners II felirat tipográfiája úgy lett kialakítva, hogy az"Edgerunners 71-nek is olvasható legyen, ami akár a 2071-es időszakra utaló rejtett célzás lehet.
A második évad pontos időbeli elhelyezkedését egyelőre nem erősítették meg az alkotók, de korábban már kiderült, hogy teljesen új történetet mesél majd el Night Cityben, új szereplőgárdával. Egyes rajongók szerint az első promóciós képen már az új főszereplő is feltűnhetett, egy rövid szőke hajú fiatal nő, aki David helyét veheti át a történet középpontjában.