Hirdetés

Órára és percre is tudjuk, mikor indul a GTA 6 előrendelése

|

Már csak néhány óra kérdése és kiderül az ár is.

Hirdetés

Napok óta újra GTA VI lázban ég a világ, ugyanis a Rockstar Games felfedte, hogy június 25-én indul a játék előrendelése, amiből arra számíthatunk, hogy nem halasztják tovább a megjelenést és a régóta várt játék tényleg megjelenik november 19-én. Most pedig már azt is tudjuk, hogy pontosan mikor válik elérhetővé az a bizonyos előrendelés gombocska.

A Rockstar Games hivatalos oldalán ugyanis új információk jelentek meg, mely szerint minden időzonában éjfélkor nyomhatunk majd rá az előrendelésre. Noha nincs egyértelműsítve, vélhetően június 25-én 00:00-áról van szó. Ez azt jelenti, hogy elsőként az UTC +14-es időzonában élő játékosok vásárolhatják majd meg a játékot, melybe igen kevés ország tartozik: Kiribati, Tonga és Szamoa. Ezekben az országokban itteni idő szerint délután 4 órakor lesz éjfél, tehát leghamarabb ekkor értesülhetünk olyan információkról, mint például a játék ára.

Hirdetés

Ezen felül az sem lenne túl nagy meglepetés, ha egy újabb trailer is társulna az előrendelés indulásához, ez azonban ma estétől kezdve holnapig bármikor megérkezhet nagyjából, amennyiben úgy dönt a Rockstar, hogy szüksége van bármiféle reklámra.

A posztból egyébként az is kiderül, hogy a fizikai példányok egy héttel a megjelenés előtt, már november 12-én elérhetőek lesznek, ám játszani csak előtöltésre lesz lehetőség, játszani csak 19-e után lehet majd. Szomorú hír viszont, hogy lemez nem lesz a dobozban, csak letöltőkód.

Tervezitek előrendelni a játékot, vagy megvárjátok a megjelenést és az első véleményeket?

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)