Új jelenettel tér vissza a mozikba a Bosszúállók: Végjáték
De nem minden vetítésen lehet majd látni az extra lezárást.
De nem minden vetítésen lehet majd látni az extra lezárást.
A forgatási fotók szerint Élodie Yung Elektrája is csatlakozhat az Újjászületéshez.
Valljuk be, ennél egy sokkal egyértelműbb párhuzamot is lehet vonni a Marvel filmes univerzuma és minden idők egyik legsikeresebb játéksorozata között.
A Doctor Doom ébredése állítólagos X-Men-jelenete gyorsan terjedni kezdett, aztán jött a Disney, és rendet vágott a világszőttesen.
A Brand New Day külön Galaxy-kampányt is kapott.
A Spidey Tracker holnap indul, és egy egészen ötletes marketingmegoldásnak tűnik.
Gwen Stacy 2026-ban kap fontos szerepet a Disney+ animációs szériájában.
Most azon megy a találgatás, hogy vajon miről lehet szó.
A Pókember: Vadonatúj nap játékideje több Bosszúállók-filmnél is hosszabb lehet.
Egy trailerben mondjuk szívesebben láttuk volna, de a semminél legalábbis több.
Persze nyitva hagyták a kaput, de kreatív szempontból úgy látják, most itt a vége.
Hát ezt kár volt így felhájpolni, kedves Russo tesók.
Jó, azért nyilván formál ez valamit, de továbbra is nagyon minimális a kommunikáció.
Egy darabig még nem tervez tágítani, de lassan megkezdené a következő generáció mentorálását.
Wilson Bethel már meg is villantott egy részletet a 3. évadból.
A mutánsok időben szétszórva folytatják a harcot.
Paul Bettany csak aznap tudta meg Vízió sorsát.
Mármint nem hajléktalan lett, hanem a szó szoros értelmében kint van, az utcán.
Most már épp ideje volt, hogy foglalkozzanak ezzel a témával.
Alan Cumming szerint néha követni is nehéz volt, ki kicsoda a forgatókönyvben.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)