Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2758

[MOVIE] Project Freedom

Hír | 2004.05.08 08:46

A City Interactive is keményen dolgozik azon, hogy eléggé leessen az állunk az E3-on látottaktól. Most, amolyan mézes madzagként elhúzott előttünk egy animáció, melyet át is szipkáztam szerverkénkre. A Project Freedom egy 3D-s űr akciójáték leszen, ha minden igaz röviddel az idei E3 után. Szerintem érdemes megnézni, elég ütős jelenetek vannak benne:

MIDWAY HIVATALOSAN!

Hír | 2004.05.08 08:17

Az SCi csapata az éj leple alatt bejelentette a számunkra már több fronton is ismertetett, hazai fejlesztésű Midway című játékot. A Mithis Games korábban megkezdett fejlesztése a második világháború tengeri és tenger közeli ütközeteibe kalauzol el minket. Az E3 alatt egy szépséges animációt is várhatunk belőle, addig pedig feltétlenül lessétek meg az új, igencsak fantasztikus képeket!

Thief: Deadly Shadows GOLD

Hír | 2004.05.05 20:57

Nem várt öröm ért minket: aranylemezre került a Thief: Deadly Shadows! Május 26-án kerül majd a boltok polcaira a játék. Ajánlom, hogy senki se kövesse Garrett nyomait azzal, hogy ellopja a játékot az üzletből:) Ne feledjétek, ő mester tolvaj, és még életében nem látott elektronikus érzékelőket. Inkább csak virtuálisan raboljatok, és ne ilyen kis tételt, hanem szép nagy zsák aranyat. Még egy szép új animációt is kiadtak elkészülésének örömére. Íme:

'Reggelt...

Hír | 2004.05.04 07:26

Szép napos délelőttöt mindenkinek! Eljött hát a nap. Melyik is? Ja, amikor leadjuk legújabb számunk minden egyes porcikáját. Csak annyit mondanék, hogy...Boooyyyyaaaa, iszonyatosan jó lett :D Na persze nem felvágni akarok vele, de ennyi exkluzív anyagot már rég nem cibáltunk össze :) Remélem ki tudjátok várni a megjelenést. Ja, és ma van az ATi R420-as piciny chipjének hivatalos bejelentése is. Egészen pontosan délután 3-kor érkeznek a finomságok, természetesen nálunk, akárcsak az NV40 esetében mindenről először értesülhetsz. Még egy pofás kis animációt is megosztok majd veletek pontban háromkor. Szóval készüljetek! Most pedig fogadjátok szeretettel mazur mester viccét!

A fényképészetbe betér egy matektanár: - Szeretnék erről a filmről képeket csináltatni. - 9x13? - 117. Miért?

[MOVIE] The Movies

Hír | 2004.04.28 14:58

Végre megérkezett az első film a The Movies-ból. Ahogy azt már Peter Molyneux-tól megszokhattok, mindig valami eredetit ötöl ki, és azzal lepi meg a nagyközönséget. Ezt az alkotását sem kell féltenünk a sikertől, hiszen teljesen újfajta stílust teremt. A feladatunk nem más lesz, mint egy film elkészítése. Mi magunk irányítunk minden egyes mozzanatot, kezdve a forgatókönyvtől a kameramozgásokig. Találóan nem egy hétköznapi animációt kaptunk a játékból, hanem olyat, amit abban készítettek! Igaz, hogy a hangjait még nem halljuk, mivel közben a kommentátor a játékról mesél. Mindenesetre ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt, ahol azonnal meg tudjátok nézni mit sikerült kihozni a játékból.

[MOVIE] Shellshock NAM '67

Hír | 2004.04.24 08:43

Az Eidos kiadta a második ShellShock: Nam '67 animációt. Közel másfél percben szemlélhetjük a játék kecsegtető eseményeit. A videón néhány kemény csatába csöppenünk, Vietnám kegyetlen világában. A Guerrilla fejlesztése már nincs is olyan messze, hiszen minden platformra - beleértve a PC-t is - már júniusban megjelenik.

[MOVIE] Nagy rakás

Hír | 2004.04.22 20:22

Tetemes mennyiségű animáció lepte el a netet. A hatóságok felszólították a szörfözőket, hogy lehetőleg behajtott visszapillantó tükrökkel és kiengedett kézifékkel közlekedjenek a járdán. Főleg most, hogy vannak ezek a szigorú legalitás-ellenőrzések világszerte... Na, haladjunk :D

  • Beyond Divinity Fejlesztői Videóinterjú (65.5 MB) A játék hamarosan megjelenik - Sven Vincke mesél a történetéről, játékmenetről, egyebekről. Angoltudás nem árt :) Az EA üdvöskéje: Tolkien háromkötetes regényén alapuló filmtrilógián alapuló stratégiai játék, mely ütni fog, mint a bot! :) Már az nVidia is rátette a mancsát, nem véletlenül. Grafikailag is nagyot fog alakítani a kicsike. Most ennek első gyümölcsét szakajthatjuk le a fenti linkek valamelyikéről. Az nZone ugyanis egy szépséges és hosszúságos filmecskét. Mark Skagg is feltűnik benne. Hogy ki ő? Nem mindegy? :) Egyébként a játék producere.
  • Thief: Deadly Shadows "lámpaoltás" Warren Spector remélhetőleg újabb remekművet alkot, jobbat, mint a DX2 :) Az IGN csapata összehozott egy kétoldalas előzetest a játékról, melyhez kapott egy videócskát is, na meg vannak képek is. Érdemes itt is körülnézni.
  • Silver Wings Trailer (33 MB) Egy orosz szájt tette ki a fent említett "raptor style arkád játék"-ból. Hogy ez mit takar, ne kérdezzétek... inkább nézzétek meg és... hát valami olyasmi :) (Thanks: Blues)

  • [MOVIE] Spider-Man 2

    Hír | 2004.04.22 09:55

    Ha minden igaz, idén nyáron érkezik meg a Pókember kalandjait feldolgozó másik PC-s játék. A Spider-Man 2-ben az ígéretek szerint jóval több, és nehezebb feladataink lesznek (az első viszonylag lagymatagra sikeredett). Az első ingém animációja is befutott, mely ugyan nem olyan jó minőségű, látható néhány pompás akciójelenet. Thanks Blues.

    [MOVIE] Men of Valor Vietnam

    Hír | 2004.04.21 07:45

    A VU Games tovább ontja magából a Men of Valor: Vietnam animációkat. A 2015 gondozásában készülő FPS-t a már sok kalandot megélt Sierra Entertainment adja majd ki PC-re, valamint Xbox-ra. Ha nem változik a megjelenési időpont, akkor valamikor ősszel várhatjuk a kicsikét. Addigis szerintem érdemes meglesni videóit. Íme:

    [MOVIE] Far Cry Shader 3.0

    Hír | 2004.04.19 15:53

    A közelmúltban jelentette be az NVIDIA legújabb üdvöskéit, az NV40 kódnévvel ellátott GeForce kártyákat. A bemutatón sok szép dolgot láthattak a jelenlévők. A korábbi Unreal 3 animáció után most a Far Cry, 3.0-ás Pixel Shaderekre optimalizált verziójáról is felbukkant egy kézikamerás anim. Sajna nem túl jó a minősége, de azért érdemes meglesni. Erre tessék.

    [MOVIE] EverQuest II

    Hír | 2004.04.16 23:42

    A Sony Online Entertainment picinykét frissítette következő MMORPG játékának, az EverQuest II-nek a honlapját. Egy olyan animáció mixet sikerült összehozniuk, mely már korábban is látott, illetve teljesen új ingém jeleneteket is hordoz magában. Namármost egy láthatatlan erőtől vezérelve úgy éreztem, hogy ez jó nekik, nektek és persze nekem is, úgyhogy illedelmesen átemeltem kicsiny szerverünkre :) Íme:

    Ghost Recon 2 oldal

    Hír | 2004.04.14 13:02

    Időközben beindult a Ghost Recon 2 előzetes oldala, mely inkább csak amolyan fílingelés, mintsem infozuhatag. Egyelőre nincs rajta kép, infó, animáció, háttérkép, vagy bármi egyéb, de két dologra mindenképpen felhívnám a figyelmeteket. Az oldal tanúbizonysága szerint a játék 2004 novemberében érkezik, és a hivatalos fórumát itt találhatjátok. Szerintem hamarosan megindul a médiahadjárat.

    [MoD] CMR 04 - 2003/2004!!

    Hír | 2004.04.13 12:10

    HÁHÁ!!! Valaki figyel ránk... Nemrég arról beszéltünk, de jó is lenne végre egy WRC mod a Colin McRae Rally 04-hez... Erre máris nagyobb öröm ér minket ma délben a cím láttán, mint a Húsvét alatt összelocsolt pénzösszeg boldogító gondolata. Egy 113 megás csomag, mely tartalmazza a 2003-as, illetve 2004-es év anyagát, szépen beépül a CMR 04-be. Új Focus, új Lancer, új Xsara, új Impreza. A kis 206-osunk is megújúlt, az egyetlen problémám ezzel, hogy nem 307-essé. Na persze a modell adott, így be kell érnünk az átfestett drágasággal. Persze nem csak ezt rejti magában a 113 mega. Valódi nevek, új ikonok, animációk, vadiúj menü... Mi kell még? Zene? :) Azt még komponálják a PC Mozartjai, de hamarosan kapunk hozzá azt is. Sajnos a letöltés sebessége (0,72 Kbyte) arra enged következtetnem, hogy ma ezzel én már nem fogok harcolni a legjobb időkért... Azért lehet addig is próbálkozni, hátha valakinek NASA kialakítású vonala van :) Klikk!!

    [MOVIE] True Crime

    Hír | 2004.04.12 18:26

    Ezen a szokásos laza hétfőn csak-csak befutogatnak érdekes animációk :) Ha már megszemlélted a GTR animációt, szabadíts fel egy kicsi időt, és cibáld le a True Crime két legújabb jelenetét. A third-person akciójáték egyébiránt hamarosan a boltokba kerül, szóval már nem kell túl sokat várni rá...

    [MOVIE] Kettős csomag

    Hír | 2004.04.09 19:25

    Este is van... mit lehet ilyenkor csinálni. Ok, túl azon, hogy hamarosan buliba kell rombolni, még egy kicsit lehet híreket olvasgatni :) Na, nem mintha olyan nagyon tolonganának a jobbnál jobb HL2 és Doom 3 demók. Azért akadt egy kis érdekesség, pontosabban kettő. Az első videó a The Fall című szerepjáték karakteranimációit mutogatja be, míg a másikon a True Crime legújabb mozgóképeit csodálhatjátok. Szerintem érdemes letölteni őket, főleg a másodikat...

    [MOVIE] Zuhatag

    Hír | 2004.04.08 17:34

    Sajnos nem újabb Half-Life 2 animációkról vagyon szó, de azért örülök, hogy mindjárt 3 alkotásból is érkezett mozgókép. Lássuk ezeket szépen, sorban. A Chaos League egy táblás játékból kialakított valós idejű sport stratégia virtuáls megvalósítása. A Soldiers: Heroes of WWII a Codemaster újszerű elgondolása s háborús játék témakörről. Végül, de nem utolsó sorban egy engine múvi, mely a még 2002-ben debütált és azóta is titokzatos Gorge Tour képességeit fitogtatja. Jó töltögetést!

    EXIGO PREZENTÁCIÓ!

    Hír | 2004.04.08 16:51

    Épp ezekben a percekben értem haza az Armies of Exigo első, sajtó számára tartott hivatalos prezentációjáról. Hát gyerekek, az EA tudja mire kellett lecsapnia, a hazai Black Hole Games pedig egy valóban remek játékot alkot. Lássunk néhány apró tényt az előadásból (májusi számunkban részletesebb, több oldalas összefoglalót olvashattok róla):

  • 3 fajjal nyomulhatunk
  • 36 küldetés lesz a játékban, melyek 30-35 órás folyamatos élményt ígérnek
  • különleges AI, mely a kétszintű stratégiai rendszert is kiválóan lekezeli
  • minden élő organizmusnak saját árnyéka van
  • multiplayerben 12 játékos küzdhet majd egymás ellen
  • a tervezett gépigény: 1GHz CPU, 256MB RAM, GeForce 2
  • megjelenése 2004 szeptemberére várható, még ekkortájt egy játszható demó is a kezünkbe kerül
  • az első publikus animáció az E3 ideje alatt kerül fel a netre
  • előreláthatólag 2 CD lesz, de nem kizárt egy DVD-s kiadás sem a jobbminőségű animációk érdekében
  • a csapat a jövőben is együttdolgozik az EA-val, vagyis lesznek itt még érdekes projektek :)
  • ez lesz az első olyan EA játék, mely teljesen MAGYAR NYELVEN is megjelenik majd

  • 'Napot...

    Hír | 2004.04.08 11:54

    Üdvicsek mindenkinek. A mai nap nagy nap. Legalábbis kedves előfizetőink sokaságának. Ők ugyanis már ma megkapják kedvenc magazinunk legújabb epizódját :) Hogy mi minden vár benne mindenkit? Nos, eme lista mindenre fényt derít. Jó mazsolázgatást mindenkinek :) Más. A minap befutott három Half-Life 2 animáció sajna nem hozott szinte semmi újdonságot, de hosszú idő után mégis úgy érezhettük, hogy megmozdult a föld. Az idei E3-on újabb HL2-es "istennyilák" várhatóak, addig pediglen szerintem feltétlenül érdemes megnézni a már rendelkezésre álló médiapakkot...

    Részeg utazik a villamoson, s egy huppanásnál véletlenül lerókázza a mellette állót. - Hé, maga disznó! - kiált fel az áldozat. - Én disznó? Nézze meg magát!

    Dungeon Siege 2 képek

    Hír | 2004.04.07 21:15

    Végre valahára befutottak az első játék közbeni képek a Dungeon Siege 2-ről. A közel 1 éve előbukkant animáció után valami igazán nagy dologra számíthattunk. A képek azt bizonyítják, hogy elég szépen dolgoztak rajta a srácok. Igaz, a megjelenéséig még sokinden megváltozhat, de azért a lenti két kép igencsak bizalomgerjesztő:

    S.T.A.L.K.E.R. naptár

    Hír | 2004.04.06 13:11

    Megérkezett a negyedik, vagyis az áprilisi S.T.A.L.K.E.R. naptáracska. Ok, a tegnapi animációt szerintem már csak egy játszható verzió űberelhetné, dehát ugye... ki a kicsit nem becsüli :) Aki még nem töltötte volna le a videnyót, gyorsan tegye meg!!! Imhol.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)