Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2758

[MOVIE] Operation: Matriarchy

Hír | 2004.06.01 16:52

A Buka Entertainment legújabb FPS-éből egy vadiúj, különleges videó került a kezek közé. Miért is különleges? Nemes egyszerűséggel azért, mert a legelső animációról van szó, amely napvilágot látott a Operation: Matriarchyval kapcsolatban. Csak ajánlani tudom :).

[MOVIE] Hatos fogat

Hír | 2004.05.29 20:28

[MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2004.05.29 19:10

Egy nagyon rövidke, de látványos animáció került elő a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl-ból. Egy valamit nem értek pontosan. Már annyi jelenetet mutattak erről a térségről. Az E3-on játszottam a DX9-es verzióval, ami ennél fényévekkel jobban néz ki. Hogy abból a változatból miért nem mutatnak? Fogalmam sincs. Azért nézzétek meg ezt is, nem nagy, de sajnos elég rövidke...

[MOVIE] Újabb finomságok

Hír | 2004.05.26 09:42

Na, nem tudom pontosan, mi ez a rohanás... Kb. olyan az érzésem, mintha az E3-as videódömpinget posztolnánk megint :) Bár tetszik, csak ilyen gyorsan nem tudok kitenni mindent :D Íme néhány újabb animáció:

[MOVIE] DRIV3R

Hír | 2004.05.26 08:17

A reggeli négyesfogatot tovább spirázzuk egy kis Driv3r animációcsomaggal. A kis zip fájl négy újabb jelenetet tartalmaz az akciójátékból. Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem már kezd elegem lenni a sok animból... ide mááááár a végeleges játékot!

[MOVIE] Reggeli invázió!

Hír | 2004.05.26 06:58

Milyen jó érzés úgy ébredni, hogy egy rakat új animáció vár :) Az éjszaka hozott, nem kevesebb, mint 4 szeretet csomagot első körben! Természetesen már át is szippantottam mindet szerverkénkre, úgyhogy cibálhatjátok (Thanks Silviu_G). Íme:

[MOZi] Új pofterek

Hír | 2004.05.25 17:24

Két filmből is szolgálhatok fincsi kis plakátokkal.

  • Az egyik a Pixar új számítógépes animációs filmjéből, az Incredibles-ből van (amiből mellesleg itt megszemlélhettek egy előzetest is). Magyar premierről még sajnos nincs infó.
  • A másik filmünk a The Village címet viseli. Úgy látom, nem tettük fel az előzetesét, de annyit elárulhatok, hogy a júniusi DVD-nken rajta lesz ;) Ez M. Night Shyamalan (Hatodik érzék, Jelek, Sebezhetetlen) új, paráztatós filmje...
  • S még így ráadásként - bár nem poszterek - figyelmetekbe ajánlanék egy nagy rakat új Harry Potter 3 képet. Már nagyon közel van a premierdátum (kint június 4., itthon 10.), úgyhogy ezek a képek már igazán szpojleresek: csak azok nézzék meg, akiket nem zavar, ha nem látnak már szinte semmi újat a moziban :) Erre tessék...

  • [MOZi] Tarol a Shrek 2

    Hír | 2004.05.24 08:21

    Amerikában múlt szerda óta vetítik elképesztő sikerrel a DreamWorks új számítógépes animációs filmjét, a Shrek 2-t. Olyannyira nagy rá az érdeklődés, hogy az utóbbi öt nap alatt 125 millió dollár értékben váltottak rá mozijegyet! A 70 milliós filmkészítési költség mellett ez már igen szépnek mondható, azt hiszem... Ebből az összegből csak a hétvégén 105 milliót jövedelmezett az alkotás, s ezzel a Spider-Man után a második helyre tornázta fel magát a legjobb nyitóhétvége ranglistán. Sajnos kis hazánkba csak július 1-jén érkezik a ződ ogre és szerelme, Fiona, de akik esetleg nem látták még az első részt, azok most vasárnap az egyik kereskedelmi televíziócsatorna jóvoltából pótolhatják ezt a hiányosságot :) (Thanks: ComingSoon)

    Ganxsta a Simsben

    Hír | 2004.05.24 08:08

    Ganxsta Zolee arról nyilatkozik az egyik hazai lapban, hogy Magyarországon egyedüliként az őt megformáló karakterrel lehet majd játszani a The Sims 2-ben. "Én leszek az egyetlen magyar figura a rengeteg hollywoody színész között - mesélte büszkén a rapper. - Ezért úgy érzem, külön megtiszteltetés, hogy rám esett a választás. Igaz, nem vagyok megszállott gépfüggő, de nagyon mókásnak találom a feladatot. A zenész a következő hetekben tesztfotózásokon vesz részt, ahol a rengeteg képből állítják össze a végleges animációs figurát." Forrás: Blikk.hu, thanks: endru. Update: "Lajcsit meg Fekete Pákót is akarunk!!!" (by DarkLyrics)

    Catwoman oldal

    Hír | 2004.05.24 07:56

    Már igen közel állunk a cicaleány, Halle Berry kalandjait feldolgozó Catwoman című akciójáték megjelenéséhez, ezért az EA volt olyan kedves, és megnyitotta a hivatalos oldalát. Ide bekukkantva rakat új infót, képet, egy új animációt, és hasonló nyalánkságokat találhattok.

    [MOZi] Shrek 2 Opening

    Hír | 2004.05.20 06:49

    Letölthetővé tették a hazánkban július 1-jétől vetített Shrek 2 című DreamWorks számítógépes családi animációs filmjének első 5 percét. Nagyjából ezzel mindent sikerült is elmondanom, esetleg még annyit, hogy itt találhattok már néhány korábban írt hírt és letölteni valót is róla. Én még gondolkodóban vagyok, megnézzem-e, de szerintem 5 perc nem a világ :)

    Update: Mégiscsak megnéztem és azt kell mondjam: Minden hozzá fűzött reményt be fog váltani! Legalább annyira humoros, mint az első rész és az már fél siker!! :D

    [MOZi] Shark Tale trailer

    Hír | 2004.05.18 23:17

    A múltori gyenge minőségű trailer után most végre megérkezett nagy felbontásban a Dreamworks Animation következő számítógépes animációs filmjének, a Shark Tale-nek előzetese. Szívből örülök, hogy ilyen sok minőségi alkotás készül ebben a kategóriában és biztosra veszem, hogy kétszer annyi projekt van már folyamatban, amikről még nem is tudunk. Bár a Final Fantasy film megbukkott, s ez eléggé visszafogta az olyan irányú (nem meseszerű) próbálkozásokat, én már olyanra is vágynék... :) No de most itt van a mi kedves kis cápánk, aki kicsit nem olyan életfelfogással rendelkezik, mint kéne.

    [MOVIE] Spider-Man 2

    Hír | 2004.05.15 22:04

    Egy pici animáció a nagy forgatagban kimaradt - szándékosan. Kétséges ugyanis, hogy a Spider-Man 2 előzetese milyen platformról való. Az való igaz, hogy PC-re is kijön a képregény alapján készülő film alapján készülő játék. Nagyon remélem, hogy nem a PC-sből :) Iam_The_Ghost nyomatékos kérésére azonban úgy döntöttem, mégiscsak letölthetővé teszem.

    [MOVIE] Soldiers

    Hír | 2004.05.15 21:01

    És még mindig csak animációk... ezúttal a Codemasters féle Soldiers: Heroes of World War II E3-as trailere kerül terítékre. Nem túl tartalmas, de azért nézhető.

    [MOZi] Reggeli filmhírek

    Hír | 2004.05.15 10:44

    Pedig már összeállítottam a júniusi mozielőzetes listát, de most megint lehet módosítani :)

  • Bár a minősége nem túl jó, de előkerült a net legmélyebb bugyraiból egy tök ari előzetes a Shark Tale című Dreamworks számítógépes animációs filmből. Olyan sztárok hangjai szólalnak meg benne, mint Will Smith, Robert De Niro, Renee Zellweger, Angelina Jolie, Jack Black, Martin Scorsese, Peter Falk (Columbo!). Nem merem összehasonlítani az Incredibles-szel, szerintem mindkettőt érdemes lesz megnézni, a Chicken Little-lel együtt.
  • Aztán itt van az Ocean's Twelve, ami az Ocean's Eleven folytatása. Biztos ismeritek. Ki akarják rabolni Las Vegas leggazdagabb emberét. Ez össze is jön nekik. A főszerepben ismét George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Catherine Zeta-Jones, Andy Garcia, és Julia Roberts. Az előzetesét itt találjátok.
  • Meghallgathatjátok a teljes Harry Potter és az azkabani fogoly című film filmzenéjét az AOL Music segítségével. Az első két résznek jobb volt a zenéje, mint maga a film, remélhetőleg a harmadik rész esetében már nem mankóként fog szolgálni a muzsika, hanem hangulatnövelőként. Ugyanaz a John Williams szerezte, aki az első két részét, illetve a Star Wars-ét is!
  • Letölthető a King Arthur című Arthur-mondakört feldolgozó monumentális alkotás teljes előzetese, valamint egy 2 perces werkfilm-reklám keverék is. Azt a gyönyörű amazont Keira Knightley játssza, aki a Karib-tenger kalózaiban is fontos szerepet kapott Orlando Bloom és Johnny Depp oldalán. Szépségét most is csak csodálni lehet :)
  • A Shrek 2-ből is letölthető két kis jelenet. Annyira nem újak, de legalább most már végig láthatjuk őket :) -'Puss in Boots' -'Dinner'

  • 'Reggelt!

    Hír | 2004.05.15 07:42

    Szép reggelt kívánok mindenkinek! Elmondhatjuk, hogy ennek is vége. Vannak ugyan még utórengések, de nagy durranásokra már nem lehet számítani az E3-ról. Én csak azt sajnálom, hogy egyetlen demó sem érkezett. Animációból annyi jött, hogy öröm :) Én - jó szokásmhoz híven - megköszöntöm a mai névnapos Szonjákat és Zsófiákat, majd belevágok egy rövid viccbe. Aztán pedig jöjjön, aminek jönnie kell.

    Jenő és felesége egy falusi ismerősükhöz hivatalos ebédre. Délután a házigazda büszkén mutatja kertjében az egyik fát: - Ezt annak emlékére ültettem, hogy egyszer alaposan összevesztem az aszonnyal. - Látod, anyukám! - szólal meg Jenő. - Milyen szép erdőnk lehetne már nekünk is.

    [MOZi] Trailer csemege

    Hír | 2004.05.14 12:20

    Némileg tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés így az E3 vége felé egy kis "másvilágos" hírrel szolgálni. :) Történt ugyanis, hogy két ütősnek ígérkező film előzetese is napvilágot látott. Pont jókor egyébként, mert most állítom össze a júnusi DVD-nkre a mozielőzetesek rovatot. Az egyik a Disney-Pixar féle animációs film, az Incedibles. Mellesleg lehet, hogy ez lesz az utolsó Pixar film, ami a Disney alá készül, nincs ugyanis túl jó viszonyban a két fél. Szerintem ha megnézitek ezt a rövidke előzetest, nyomban megerősítést nyertek abban, hogy van bizony jövője a számítógépes animációs filmeknek... :) Itt van egy teaser, alant pedig az új trailer.

    A másik versenyzőnk kicsit tényleg másvilági. DC/Vertigo képregénye (Hellblazer) alapján készül ugyanis a Constantine, Keanu Reeves (Mátrix trilógia) főszereplésével! Kicsit jó lesz... :) Ennek előzetesét itt találhatjátok. Na jó, miután megnéztem, valami megváltozott. Rájöttem, hogy a Mátrix nem létezik, Keanu viszont jól tette, hogy elvállalta a főszerepet. Ez BÜNTET! Egyébként csak jövő tavasszal kerül a mozikba...

    [DEMO] Trackmania

    Hír | 2004.05.13 22:20

    A nagy animációkavalkád kellős közepén beesett végre egy demó is... de nem akármilyen... semmilyen :D A Trackmania-ról van ugyanis szó. No, azért akinek kell, vigye.

    [MOVIE] City of Villains

    Hír | 2004.05.13 22:13

    A City of Heroes kiegészítőjének animációja is csatasorba állt... Lényegében nem sokban fog eltérni az eredeti játéktól, csupán a gonosz oldallal is nyomulhatunk Paragon City utcáin.

    [MOVIE] HL2 nagyban...

    Hír | 2004.05.08 09:11

    ...és egyben. Nem, még mindig nem új videókról van szó. Azonban Lazy mesterünk talált egy linket, mely a Valve féle Steam oldalára vezet. Innen kérem szépen letölthető az össze, tavalyi E3-as mozi tökéletes felbontásban. Mindet láttuk, nagy részük már fent is volt lokálban, csak az elmúlt hetekben előkerült három uccsó anim nem volt még ilyen jó minőségben. Most megtört a jég. Érdeklődők cibálják, én meghagyom a helyet a szerveren az új animációknak :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)