[MOVIE] Axis and Allies
A TimeGate Studios (ők alkották a Kohan-t) előrukkolt az Axis and Allies című RTS-ből egy új animációval. A játékot ősszel szeretnék piacra dobni, úgyhogy már nem sok idejük marad a csiszolgatásra. Lássuk, kell-e még mit.
A TimeGate Studios (ők alkották a Kohan-t) előrukkolt az Axis and Allies című RTS-ből egy új animációval. A játékot ősszel szeretnék piacra dobni, úgyhogy már nem sok idejük marad a csiszolgatásra. Lássuk, kell-e még mit.
Tálalunk egy új, exkluzív World of Warcraft animációt, melyben főleg a különböző közlekedési alkalmatosságok kerülnek előtérbe. Az 52 megás fájlt innen tölthetitek. (Thanks: Yahoo & sHadeS)
Kiadták a Sherlock Holmes: The Silver Earring című kalandjáték első animációját. Nevéhez hűen nem lopakodni kell majd benne, hanem rejtélyeket megoldani. Íme az első képek. Ja és augusztus végétől lehet majd keresni a kész játékot (egyelőre rejtély, hogy hol :D)
A Digital Jesters kiadott egy újabb, egészen királyos animációt a hazai Digital Reality aktuális fejlesztéséről, a D-Day-ről. Ezt már csak azért is töltse le mindenki, mert az mindenkinek jó :) Hamarosan, ha igaz július végén érkezik a teljes stuff, szóval már nem is kell olyan sokat várni rá. Imhol az anim.
A S.T.A.L.K.E.R. videócska után akadt még némi letölthető matéria, de csak nem csuvaszthattam őket egybe... még a végén elveszne kedvenc FPS-em a tömegben :) A további három animációt máris tölthetitek tőlünk:
Iam The Ghost mester dobott egy linket, mely a GameSpy napokban elkövetett PS2-es GTA: San Andreas előzeteséhez vezet. Nem is igazán az infók miatt fogott meg a dolog, hanem két érdekesség. Egyfelől azt állítja a cikk írója, hogy a PS2-es megjelenés után PC-re és Xbox-ra is megjelnik (hivatalosan még egyiket sem jelentették be). Másrészt a egy, a Fileplanet-re vezető linken találhattok egy animációt arról a városrészről, mely benne lesz a San Andreasban. Semmi játékvideó, félreértés ne essék, ez a videó magát a valóságot mutatja. De szerintem érdemes meglesni.
Az Activision két újabb Spider-Man 2 animációt dobott fel a netre (Thanks Silviu_G). A játék nem a hamarosan vetítésre kerülő, azonos című mozifilmre épül, de természetesen pókember ugyanaz lesz :) A kipróbálható demó futtatása után ugyan sokaknak kétségei támadtak sikerében, remélhetőleg a végleges változat sokkal jobb lesz. Az animációkat máris töltheted tőlünk:
Idén novemberben érkezik az az autós játék, mely szerintem a leginkább megdobogtatja a hazai játékosok mejjjét :) Bizony, a következő Need for Speed-ről van szó, mely az Underground univerzumot búsztolja tovább. Az IGN csapata levadászott egy finom játék közbeni animációt, melyet máris letölthettek alant. Messzemenő következtetéseket azért ne vonjatok le, mert bár jól néz ki ez is, a PC-s sokkalta szebb lesz (ez ugyanis a GameCube változat).
A Gearbox új portékája, a Brothers in Arms egyre szebben néz ki. Vagy rosszul látnám? Mindegy, jó lesz ez :) Szemléljetek meg most belőle néhány új képpencset, vagy esetleg tekintsétek meg első és második belőle készült animációt.
Nekem nem kellett több, egy animáció és pár kép után a Gas Powered Games kicsinye, a Dungeon Siege 2 a szívemhez nőtt. A csapat frissítette a játék honlapját, így újabb dolgok érhetőek el az RPG-ről. Például a Bestiary szekcióban Klask "bátyánk" új animációja, vagy a legendás varázslat, a tűzlabda leírása. Olvashatunk szösszeneteket néhány fegyverről és sisakról is.
Animációs film, rajzfilm, a kettő keveréke, a lényeg; hogy készül a Beyond Divinityn alapuló film. Egész pontosan egy vicces film, amely a Larian Studios új RPG-jének karaktereivel épül föl. Minderre a bizonyítékot egy mini előzetesben találjátok, itt (flashet megjelenítő eszköz szükségeltetik!).
A francia Ubisoft kiadta az első, és megjelenése előtt valószínűkeg az egyetlen animációt URU című kalandjátékuk kiegészítéséről. A The Path of the Shell július 13-tól éppúgy ingyenes letölthető, mint a már korábban megjelent első kiegészítés. Kaland kedvelőknek kötelező! Bővebb infó itt.
Bár már nagyon sok animáció látott napvilágot a The Sims 2-ből, mégis folyamatosan bámulattal tölt el a kidolgozottsága. Ezt bizonyítja a legújabb mozgókép is, mely magát a flörtölést prezentálja. Érdemes meglesni, és nem is olyan nagy :)
Ahogyan azt kell, az illetékesek ki is adtak egy vadiúj animációt a Silent Hunter 3-ból. Bár ez is igen hangzatos, össze nem tévesztendő a Silent Hill sorozattal. A Silent Hunter 3 esetében egy szimulátorról van szó. Olyan szimulátorról, amelyről az Ubisoft gondoskodik. Igazán jónak ígérkezik, erre tessék!
Éppen ideálisnak bizonyul a napi reggeli mellé egy pofás Prince of Persia 2 animáció. A francia Ubisoft igen nagy erőket fejt ki annak érdekében, hogy a játék mielőbb megjelenhessen. A jelenlegi tervek szerint úgy fest, hogy idén novemberben kaphatjuk majd kézhez a kicsikét. Feltétlenül nézzétek meg a videót!
Atari bácsiék ezt a hétvégét szemelték ki az Axis & Allies című játékuk honlapjának beindításához. A még mindig nagyon felkapott második világháborúra épülő stratégiai játékban az emberiség reális történetét küzdhetjük végig. Összesen öt szuperhatalom oldalán szállhatunk harcba, természetesen mindig a győzelem a cél. Bővebb infókat, képeket, animációt, valamint háttérképeket itt találhattok.
Az éj leple alatt 4 gyönyörű videó is előkerült a bőröndből. Megcsodálhatjátok, hogy mit sikerült összeütnie a kor nagyjainak, hiszen igen sokat mutatnak az alábbi animációk az in-game jelenetekből.
Néhány napon belül kerül a boltokba a NovaLogic legújabb fejlesztése, a Joint Operations. Most azonban belepislanthattok néhány másodperc erejéig a játék animációjába. Ok, nem annyira nagyon fontos dolog ez, inkább a demót érdems tolni :) Azért lessétek meg, ha van egy szabad percetek:
Robert Zemeckis új filmjéről, a Polar Expressről essen most néhány szó. A híres rendező, kinek nevéhez olyan címek fűződnek, mint a Számkivetett, a Forrest Gump és a teljes Vissza a jövőbe trilóga új műfajba kóstol most bele, ugyanis a Polar Express egy számítógépes animációs alkotás és idén karácsony táján kívánják bemutatni (remélhetőleg itthon is). A főszerepben Tom Hanks-t láthatjuk majd - igen, láthatjuk is és a karaktert hangját is ő kölcsönzi természetesen. Az egész estés mozi Chris Van Allsburg hasonló című gyermekkönyve alapján készül a Sony Pictures Imageworks berkein belül. Bámulatos világ tárul majd a szemünk elé. Ezt mutatja be az alábbi előzetes is, melyet mindenkinek ajánlok!
Nem egészen ide tartozik, de megemlítem, hogy a Magyarországon július 1-jén debütáló Shrek 2 animációs filmnek már készül a harmadik része. Már jó ideje dolgoznak rajta, biztosra vették ugyanis, hogy a folytatás legalább olyan sikeres lesz, mint az első rész - igazuk is lett! Szóval 2006 karácsonyára trilógiává bővül a zöld ogre története. Én még nem láttam a második részt, de biztosan van még mit mesélni, s ha legalább ennyi és ilyen jó poénok lesznek benne, az is tuti sikerre számíthat. Egyébként itt meghallgathatjátok a Shrek 2 zenéit, itt pedig egy ezzel kapcsolatos videót láthattok néhány új jelenetrészlettel.Annak ellenére, hogy gyakorlatilag elig néhány órája láthattunk egy új animációt erről az alkotásról (még a régi nevével), immáron új hívószóra hallgat. A Velian-ban, egy olyan bolygón kell helyt tennünk, ahol egy alattomos vírusnak köszönhetően minden nő átváltozott valamiféle szerzetté... a történet hagy némi kívánnivalót maga után, de ettől még lehet egy jó hent :) Thanks Gamegossip.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)