Bár már láttunk egy csomó videót, megannyi képet, kipróbáltuk a játék demóját, azért se szabadulunk az újabbnál újabb videóktól. Ja, igen, az Evil Geniusról van szó. Az új animáció átlagosnak mondható méretével (26 Mb) mindenképp megér egy letöltést. A játék egyébként október elsején érkezik, úgyhogy már nem kell sokat várni. Katt!
Stratégia-fanok örvendjetek! A műfaj egyik legnagyobb eljövendő képviselőjéből újabb animációt szemlélhettek meg! Maga a videó egyébként nem akkora falat, mindösszesen 16 mega, tehát nyugodtan le lehet tölteni. Aki pedig ennél többet akar, azt ajánlom, látogasson el a demó letöltéséig. (Thanks Worthplaying)
Új animáció érkezett a Medal of Honor: Pacific Assaultból. A videóban a multiplayeres játéklehetőség csodáit vehetjük szemügyre, bő 87 MByte méretben. Az FPS rajongóinak nem árt meglesni, ahogyan másnak sem :). Erre tessék...
Alig pár napja szóltunk, készül egy újabb kiegészítő a City of Heroes nevezetű MMO-hoz. Nos, a fejlesztők sem ültek azóta sem a babérjaikon, íme az első videó! Az animáció egy új területet mutat be, névszerint "The Hollow"-t. Juhhúú! (Thanks Gamer's Hell)
A SEGA Europe fellőtte a Children of the Nile hivatalos oldalát, aholis új háttérképeket, infókat, és animációkat találhattok a Tilted Mill Entertainment legelső fejlesztéséről. A végleges játék elvileg idén novemberben érkezik. Az egy szem új videót átszedtem lokálba, így máris megleshetitek. Íme:
Amit mondtunk, megmondtunk. A Moon Byte Studios útjára bocsátotta ezt a beígért videót. A 32 megás letöltésért cserébe két percnyi ingém animációt kapunk cserébe. Szerintem nem nagy ár, akit akár csak egy kicsit is érdekel, töltse le. (Thanks Gamer's Hell)
A BHMotorsports csapata beszerzett három elég rövidke, ám annál látványosabb animációt a hamarosan megjelenő Flatout-ról. Lényegében a fizikai motort szemlélhetjük meg működés közben, egy bizonyos autóra esik néhány tárgy (pl. egy zongora :D). Mivel elég kicsi, szerintem töltse le mindenki:
Noha a Miami Viceról eddigi fennállása és a fejlesztése során gyakorlatilag semmit nem láttunk, hallottunk, csak; hogy miről szól és mikor jelenik meg, most leskelődhetünk. A Davilex Software kiadta ugyanis a játék 2004-es Games Conventionon készült (lejátszott) videóját. Az animációt alant megtaláljátok.
Biztosan ismeritek azt a kezdeményezést, melyben az egyes FPS játékokat minél nagyobb sebességen kell végigvinni, persze a legnehezebb fokozaton. Nos, bár tudom, inkább a Doom 3 ezen videóját szemlélnétek meg, még csak most sikerült végigvinni ilyen formán a második részt. Az animáció mérete 270 mega, és a Fileplanetről tölthető. Hangsúlyoznám, hogy valamikor a kora délelőtti órákban érdemes tölteni, hiszen akkor 1 percet sem kell várni a linkre.
Az Electronic Arts az éjszaka folyamán osztotta meg a nagyvilággal az idei E3-on mutogatott, szélesvásznú Battlefield 2 animációját. A látvány magáért beszél, egyszerűen nincs mit hozzáfűzni. Az áldást innen cibálhatjátok, megjegyzem kötelező :) Ha minden jól megy, 2005 tavaszán érkezik a kicsike.
Újabb videó érkezett a Silent Hunter III című második világháborús tengeralattjáró-szimulátorból. Ennek tudatában máris tudhatjuk, mire utal a játék címe :) Az animáció három perc magasságában mutatja be, hogy milyen szeles időt is el kell viselniük a tengerészeknek :)
A Men of Valor a 2015 nevű fejlesztőcsapat új munkája. Ők készítették a Medal of Honor alapjátékot. Több animációt is láthattatok már belőle, például az E3-as bemutatót, vagy ezeket a részleteket. A mostani viszont a játék zenéjével foglalkozik. Inon Zur, a zeneszerző meséli el élményeit. Hollywood-i filmeknek szoktak abban a stúdióban zenét felvenni, ahol ő most dolgozhatott egy professzionális zenekarral. Szerencsétlen zenészeknek meg még mutatták is az in-game jeleneteket, miközben nagyban lesniük kell a kottákat :) Csudi jó dolog ez, de nem jó, ha mankóként szolgál a szép zene. A játékmenetnek kellően izgalmasnak kell lennie, hogy azt a zenei aláfestés méginkább megemelje.
Jó reggelt, ki az ágyból! Bár péntek van, de munkaszüneti nap, hisz ma van a Magyar Köztársaság és az Államalapító Szent István ünnepe, az új kenyér napja. Ettől függetlenül a Games Convention 2004 erősen zajlik Lipcsében, aminek következtében csak úgy hemzsegnek a hírek, jobbnál jobb animációk és képek, új játékbejelentések... Szóval tényleg érdemes lesz velünk maradni!
| Öt vadonatúj gumiabroncsot vásárol a férj. A felesége megrökönyödve nézi. - Mi ez? - Alkalmi vétel. - Megőrültél, hiszen nincs is autónk? Mire a férj: - Ugyan már, neked is van melltartód. |
Heroes of AE - STALKER utan RTSNem, meg csak veletlenul sem egy ujabb Age of Empires epizodrol van szo. Befaradtunk a GSC Game World (STALKER alkotoi) standjara, aholis volt szerencsenk kiprobalni legujabb fejlesztesuket. A Heroes of Annihilated Empires egy tovabbfejlesztett Cossacks enginere epulo fantasy strategiai jatek. Ugyan van meg mit fejlesszenek rajta, elmondasuk szerint egyertelmuen Starcraft gyilkos :) A jatek egyebkent teljesen 3D-s, minden, meg a legaprobb egysegek is 120 animacios fazisbol allnak. A honlapja mar el is indult, ahol tovabbi infokat, es gyonyoru kepeket talalhattok. Erre tessek.
"I've got a need for speed!" - Most eleget tehetsz vágyaidnak, ha meglesed az EA Games legújabb videóját a Need for Speed: Underground 2-ről. A 46 másodperces animáció játék közbeni jeleneteket rejt magában. Erre tessék...
A DreamCatcher Interactive geopolitikai 3D-s stratégiájából újabb jeleneteket leshetünk meg. A félszáz MByte közeli videóban sok dolgot láthatunk, ami a műfaj kedvelői számára igazán csábító. Az animációt erre találjátok.
A "psycho trillerből" új animáció látott napvilágot. Az akció-kalandról most új jeleneteket, titkokat és szépségeket csodálhattok meg. Mindenképp érdemes megszemlélni. Erre tessék...
A még ebben az évben megjelenni készülő Leisure Suit Larry: Magna Cum Laudeból adott ki egy új animációt a VU Games. A videóban ismét megcsodálhatjuk, hogy mit sikerült mindeddig összehoznia a High Voltage Entertainmentnek.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)