Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 164

Conflict: Desert Storm hivatalos weboldal

Hír | 2002.06.20 00:58

Megnyitotta az SCi és a Privotal Games a kettejük közti barátság eredményének, a Conflict: Desert Storm-nak a hivatalos website-ját. A progi egy taktikai shooter, mely nemrég megtörtént valós történelmi eseményekre épül. A nyitás alkalmából az oldalra a szokásos alapértelmezett dolgokon kívül 3 új kép is felkerült. Klikkelj ide, ha érdekel.

WWII: Frontline C. hivatalosan

Hír | 2002.04.12 10:31

A Codemasters elárult néhány részletet készülő, második világháborús 3D-s valós idejű stratégiájáról, a World War II: Frontline Command-ról. A szövetséges erők parancsnokaként a második világháború utolsó évében vagyunk. Feladatunk, hogy az ellenséges erőket visszaszortísuk saját területük legmélyebb bugyraiba. A Bitmap Brothers által fejlesztett alkotásban nagy hangsúlyt fektetnek az élethűségre, vagyis rengeteg, valóban megtörtént csatában is részt vehetünk majd. Galériánkban máris megszemlélheted az első képeket erről! Várható megjelenése 2002 vége.

Új SWAT a láthatáron!

Hír | 2002.02.19 09:01

A GameSpot-ton bemutatták az éppen fejlesztés alatt álló, legújabb SWAT játékot, az Urban Justice-t. Ez, a nagyszerű SWAT sorozat legújabb tagja, ám a fejlesztők szerint nem lehet egyszerűen a negyedik résznek nevezni, hiszen hatalmas szintű fejlődést ígérnek! Teljesen új grafikus motor, sokkal élethűbb ellenfelek, rengeteg pálya, még több taktika - mondta büszkén a készítő csapat feje. Azt is elárulta, hogy sokkal részletesebb akciókat, sőt megtörtént rajtaütéseket is végignyomulhatunk majd! Még női alakulatost is alakíthatunk majd...Képgyűjteményeink között már találhatsz is erről néhány elég jó képet! Ha érdekelnek ezek, klikk ide!

Hát ez is megtörtént...?!!

Hír | 2001.10.25 08:20

A Microsoft nagy örömmel jelentette be, hogy a Bungie teljesen elkészült Halo nevezetű akciójátékuk XBox-os verziójával. Ez azt jelenti, hogy elvileg mostantól a PC-s változaton is munkálkodhatnak (a jelek szerint mégiscsak lesz PC-re és Mac-re is, ugyanis állítólag a dobozán található "Only XBox" felirat csak annyit tesz, hogy konzolok közül csak XBox-szon lesz). Reméljük a legjobbakat...! Ha nem hiszed, járj utána!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)