Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2758

'Reggelt...

Hír | 2005.02.04 08:48

Szép fagyos napot mindenkinek! Már csak egy, azaz pontosan egy hét választ el minket a legújabb GameStar megjelenésétől. Azért ne feledjétek, hogy addig még van mit olvasni, hiszen ma megjelent újdonsült testvérlapunk, a GamePro második száma. Kicsit körülnézegetve a neten rájöttem, hogy a mai reggel bizony a letöltéssel fog eltelni. Mindjárt hozok négy sépséges animációt, és pár apróságot köretnek. Sztéjtúnd!

A hét éves amerikai kisgyerek rejtvényt fejt, és megkérdi az apját: - Apu, hogy írják helyesen: "negger" vagy "nigger"? - Egyik sem helyes, fiam. - mondja az apa - Nem szabad így nevezni senkit. Azt mondjuk, hogy fekete. Erre a kissrác elkezdi beírni: - "Arnold Schwarzefekete".

[MOVIE] Moment of Silence

Hír | 2005.02.02 06:05

Megünneplendő a 2005. februári amerikai kiadását a Moment of Silence című játéknak, a fejlesztők kiadtak két kis videószösszenetet. A DreamCatcher Games 3D-s kalandjáról újabb képsorok árulkodnak, bár sokan már magát a teljest is bínyolták. Aki azért meglesné a két animációt, az itt mindezt megteheti.

[MOVIE] Empire Earth 2

Hír | 2005.02.02 05:57

Egy újabb animáció látott napvilágot ebből a közkedvelt RTS-ből. Ezúttal 30 megabájtban láthatunk videóanyagot a Mad Doc Software kicsinyéről. Nem is fűznék hozzá mást, hiszen sokan kedvelik ezt a játékot, így hát nekik érdemes meglesni a legújabb videjót. Erre tessék...

[DEMO] Winning Eleven 8

Hír | 2005.02.01 13:45

Kedves barátom, The Hedgehog értesített, hogy a Konami kiadta a Winning Eleven 8 International demóját. A címben rejtőzködő játék nem más, mint a Pro Evolution Soccer 4 Amerikában ismert címével ellátott focis szimulátor, némi tuninggal. Utóbbiról kicsit részletesen: mozdulatok, mozgások, animációk és hasonló apróságok finomítva, felújítva. Akit érdekel a cuccos, az ide kattanjon.

[MOVIE] Rainbow Six: Lockdown

Hír | 2005.02.01 08:19

Ha jól számolom, akkor az első videó érkezett meg a Rainbow Six sorozat legújabb tagjáról, szám szerint a negyedikről. Ennyi epizód után az emberekben felrémlik az "újabb bőr a rókáról" szituáció, de szerencsére a Tom Clancy nevével fémjelezett sorozatban még nem kellett csalódnunk. A Lockdown-t bemutatni hivatott animáció mindössze 17 megára sikeredett, ergo mindenkinek érdemes megnézni, akinek tetszettek a sorozat előző darabjai. Katt!

[MOVIE] MotoGP 3

Hír | 2005.01.31 11:34

Gibernau, vagy Rossi? Esetleg Biaggi, vagy Nicky Hayden? Hm... Hát majd kiderül. Egy biztos: a MotoGP: Ultimate Racing Technology 3-ból kiadták a legelső videót. Az animációban megcsodálhatjuk a világszerte rajongásig kedvelt motorsport virtuális megvalósításának harmadik epizódját. Aki szeretné meglesni, az erre kattanjon!

[MOVIE] The Sims 2: University

Hír | 2005.01.25 19:12

A toplisták örök edvencéhez, a Sims 2-höz érkezett meg egy vadiúj videó. Jobban mondva az "University" nevű kiegészítőhöz, de szerintem hajmeresztően nagy különbség nem lehet :) Azért aki teheti, lesse meg az animációt, hisz milliók ujjonganak örömükben... biztos bennem van a hiba.

[MOVIE] Boiling Point: Road to Hell

Hír | 2005.01.25 07:00

A Deep Shadows akció-szerepjátékából egy új videót adtak ki, amely bemutat néhány in-game jelenetet eme kiválóságból. Mindezt egy 59 megabájtos animáció formájában teszi, elég ügyesen, elméletileg járműveket bemutatva a Boiling Point: Road to Hellből. Aki szeretné szemügyre venni, az erre kattanjon, és kezdjen tölteni.

ES: Oblivion képek

Hír | 2005.01.21 22:19

Na, mostmár aztán tényleg lassan elfogynak a "régi" képek az Elder Scrolls IV: Oblivion-ból... valahogy akkoris akarom, most, és azonnal ezt az egész katyvaszt mozgásban látni. Vagy iszonyatosan nagy fíling, vagy eszméletlenül hatalmas diavetítés. Csakazértis akarok legalább egy animációt, vagy még képet még :) Erre tessék:

[MOVIE] Advent Rising

Hír | 2005.01.20 17:53

Egy új hiper-űberkomoly animáció jelent meg az Advent Rising-ról!!!. A szűk 44 megabájtos csomagban a GlyphX fejlesztését csodálhatjuk meg, azt is olyan szempontból, hogy feltuningolták a beállításokat az egekig. Minden effektet, színt és jó dolgot ráadtak, majd összeütöttek belőle egy videót, hogy megmutassák mire is képes a játék. Feltétlenül nézzétek meg, egyértelműen mindenkinek kötelező (több momentum is a Halo-ra hajaz, ami miatt még ütősabb a project)!

[MOVIE] Close Combat

Hír | 2005.01.19 10:37

A Take-Two Interactive ismételten kiadott egy pár videót a Close Combat: First to Fight című alkotásukból. A Destineer játékból kétszer egy percnyi anyagot leshetünk meg, melyek mind játék közbeni jeleneteket mutogatnak. Hasonlóak a pár nappal ezelőtt kiadottakhoz. Akit érdekelnek ezek az animációk, azok ide kattanjanak.

[MOVIE] Universal Combat: AWA

Hír | 2005.01.16 11:56

Kettő nappal ezelőtt kiderült, hogy mikor jön, most pedig kiadtak belőle egy csokor szépséges videót. Egészen pontosan 3 animációt adtak ki a 3D-s akcióból, amelyek egyenként 18 percesek és valósággal hatalmas méretűek. A kiegészítőből megleshetünk tehát egy igen hosszú jelentsort, melyeket a játék közbeni csatákból emeltek ki. Aki szeretné megkukkantani a 3000 AD kicsinyét, az ide kattanjon!

[MOVIE] Project: Snowblind

Hír | 2005.01.15 09:17

A Cristal Dynamics új FPS-éből érkezett meg pár új animáció. Beletekinthetünk, hogy mit is rejt magában a Project Snowblind című akció. A videók elérhetőek a játék hivatalos weboldaláról, ahonnan elméletileg gond nélkül le is tölthetőek. Aki belenézne, meglesné, hogy milyen is a Project Snowblind, az ide kattanjon.

[DEMO] Aurora Watching

Hír | 2005.01.13 10:08

Megérkezett a korábban bemutatott Aurora Watching: Gorky Zero első kipróbálható demója. Azért mondom, hogy első, mert szerintem még fogunk róla hírezni... ez a kicsike ugyanis nem angolul, még csak nem is németül, hanem lengyelül van :) Akit így is érdekel, itt megtalálhatja egy animáció kíséretében. A Metropolis Software fejlesztése egybként egy egészen látványos akciójáték, pofás grafikával 3D-ben. Ha mást nem is tesztek, csekkoljátok az oldalát itt. Thanks Blues.

[MOVIE] Paratrooper: Small World

Hír | 2005.01.12 20:52

Kéremszépen, így kel tisztességesen játékot bejelenteni! Videóval, és képekkel együtt. Ez történt ugyanis a Paratrooper: Small World nevű katonai FPS/TPS esetében. A fejlesztő szólt, hogy készül, és postázta az első kézzelfogható animációt is. A játékról dióhéjban annyit, hogy a szori szerint ahogy egy USA katonai támaszpontra érkezünk a dzsungelbe, szomorúan konstatáljuk, hogy a tábornak sanyi. Pár perc gyász után hősünk a dzsungelbe veti magát (persze, logikus...), hogy fényt derítsen a történtekre. Az ősrégi recept, miszerint "gonosz kormány kísérletezik + őrült tudós világuralomra tör = elszabadul a pokol" itt is érvényes, hisz' az őserdőbe lépve barátunk nem jaguárokkal és kígyókkal találja szembe magát, hanem mindenféle szörnyeteggel. Whoa, izgalmas, nem? Bővebben itt,videó itt.

[MOVIE] Close Combat: First to Fight

Hír | 2005.01.06 19:19

Bár nem a PC-s verzióból vannak, gondoltam azért megosztom veletek az itt elrejtett néhány új animációt. Az IGN csapata ezúttal a Close Combat: First to Fight egy verziójához jutott, melyből mindjárt két videót is kepcsörölt. Mondjuk szerintem nem egy olyan játékról van szó, mellyel még hosszú éveken keresztül fogunk nyomulni, bár ki tudja... lehet, hogy kellemesen csalódunk? Reménykedjünk...

BiA limited edition

Hír | 2005.01.03 14:31

A Gearbox bejelentésének értelmében a Brothers in Arms című alkotásból limitált példányszámú kiadást is terveznek - ez lesz a Brothers in Arms Limited Edition. Az FPS különleges csomagjában olyan finomságok lesznek majd, mint képeslapok, egy pofás könyv, valamint egy exkluzív DVD lemez hangokkal, zenékkel, dokumentumokkal, animációkkal és minden mással, mi szemnek, s második világháború-rajongónak ingere. Az érdeklődők további infót itt találhatnak.

[MOVIE] Battle of Britain 2

Hír | 2004.12.29 10:36

A GMX Media második világháborús repülőgépszimulátorából - Battle of Britain II: Wings of Victory - nemrégiben egy videót loptak ki bizonyos illetéktelen kezek. Ezt követően a kiadó megtiltotta ennek a publikum elé tárását, ám most meggondolta magát - miként ez itt is olvasható. Az előbbi linken egyébként le is tölthetitek az emlegetett animációt.

[MOVIE] Dangerous Waters

Hír | 2004.12.24 21:57

A Battlefront.com alakulata a mai napon adta ki készülő játékuk, a Dangerous Waters intro animációját. A hadihajók, és az ezen a témán alapuló szimulátorok kedvelőinek biztosan bejön majd. Az animáció teljes mértékben a játék motorjával készült, ami jelen esetben nem igazán dicséret akar lenni... A végleges játék 2005 elején jelenik meg.

[MOVIE] Hárman, de nem párban

Hír | 2004.12.23 11:17

Ahelyett, hogy a most következő videókat külön-külön hirre szabdalnám, most megkapjátok egyben! Csak most, csak Nektek! :) Akkor lássuk, miből élünk.

  • Brothers in Arms A közeljövő újabb, remélhetőleg hatalmas háborús durranása! Többet nagyon nem írok, pont eleget áradoztunk már róla :) Inkább nézzétek meg a vadiúj videót
  • Stolen A Thief játékok babérjait lenyúlni hivatott tolvajlány kalandjaiba nyerhet mindenki bepillantást, eme kis animáció keretében. A rablótéma újfajta megközelítése (nevezetesen az, hogy ezúttal a "gyengébb" nem képviselőjét alakíthatjuk) mindenképp megér pár megát, szóval mindeki töltse csak le :)
  • GTR - FIA Racing Simulation Autósjáték, király fizika, hatlamas adrenalin. Demót már láthattatok belőle, úgyhogy most erről a szépségről sem áradozok sokat :) Beszéljenek helyettem a képsorok!

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)