Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2758

[MOVIE] Cold Fear

Hír | 2005.03.04 10:12

A DarkWorks csapata újabb kisvideót adott ki készülő third-person horror-akciójátékából, a Cold Fearből. Ez lényegében nem más, mint a teljes bevezető animáció, mely körülbelül két és fél perces hosszúságban taglalja a történetet. Ha érdekel, máris szedheted lokálból, a hivatalos oldalát pedig itt találhatod meg.

The Act - love story!

Hír | 2005.03.03 20:06

Egészen egyedi ötlettel állunk szemben, hölgyeim és uraim! Készülget szép csendben és titokban a The Act című félig videójáték, félig interaktív film. A lényeg valami olyasmi, hogy egy szerény ablakmosó srác, Edgar bőrébe bújva kell kamatoztatni szociális skilljeinket, hogy meghódítsuk Sylvia szívét. Tipikus "csöpögősfilm-sztori", de attól még lehet nagyon jó :) Ugyebár egy ilyen jártékban nagyon fontos a karakterek kifejezőképessége (mimika, animáció, ilyesmi), és úgy tűnik, ezzel se lesz gond, hiszen a frissen alakult fejlesztőcsapat szorosan együttműködik a Disney-animátorokkal. Picit bővebb infó itt.

Splinter Cell 3 - ez kééééész!!!

Hír | 2005.03.03 09:36

Először csak az animáció mellé akartam tenni az új Splinter Cell: Chaos Theory képeket, de aztán mégis eluralkodott rajtam a csodálat. Olyannyira komoly shotokról van szó, melyek bizony megérdemelnek egy teljesen külön hírt is. Ezeket elnézegetve, teljesen az az érzésem, hogy bizony a fejlesztőkben akadnak még titkos tartalékok. Kiváncsi vagyok, hogy még idén bejelentik e a negyedik részt :)

[MOVIE] Live For Speed

Hír | 2005.03.03 09:21

No, még egy videó, de már csak azért, hogy kettő legyen. A Live For Speed ugyebár egy modern versenyzős szimulációs gáma az animáció pedig nagy felbontásban mutat be egy kétkörös versenyt az új GTR-ekkel a Blackwood pályán.

[MOVIE] Splinter Cell 3

Hír | 2005.03.03 09:11

Erőteljesen közeledik a Splinter Cell 3 megjelenése, ennek örömére a kiadó megörvendeztetett minket egy vaskosnak azért nem mondható videóval, amit már akár lokálból is tölthettek. A leírás csak általános infókat tartalmaz, az animáció tartalmáról nem tesz említést, úgyhogy eggyel több ok, hogy szedjétek le és nézzétek meg.

'Reggelt...

Hír | 2005.03.01 09:03

Szebb napot mindenkinek! Nos, nem mondhatnám, hogy bőkezű volt a tegnapi nap, lévén alig sikerült valami érdemi hírt szerezni. Kicsit javult a helyzet ma reggelre, vannak animációk, képek, miegymás. Ja igen, nem tudom ki mennyire érintett a témában, csak szólnék, hogy a műjeget a mai nappal bezárták erre a télre. Ez részemről annyiban vicces, hogy alig két napja vettem egy korit :) Hátevvan'

Bill Gates, egy hardveres és egy szoftveres autózik. Egyszer csak leáll az autó. A szoftveres: - Szerintem kifogyott a benzin! A hardveres: - Szerintem a motor rossz! Bill Gates: - Szerintem szálljunk ki és ülljünk vissza!

[MOVIE] Aurora Watching: GZ

Hír | 2005.02.28 12:25

Az Aurora Watching egy third-person lopakodós akciójáték, egyfajta "lájtos" Splinter Cell, ha úgy tetszik. Rengeteg küldetésünk, részfeladatunk, kihívásunk lesz, sok rejtvényt is meg kell majd oldanunk. A mai napon ebből rögtön két animáció is érkezett, ezeket összeraktam egy csomagba, hogy kényelmesebb legyen leszedni. Erre tessék:

[MOVIE] Cold Fear

Hír | 2005.02.23 10:24

CSakazértsem fogynak el a mai letöltés adagok, és még bőven délelőtt van :) Ezúttal egy friss Cold Fear animációt adhatok minden kedves érdeklődőnek. Ez egyébként az első akció-horror játék, mely a francia Ubisoft gondozásában látja meg a napvilágot, elméletileg az igen közeli jöbőben. Addigis, no meg persze, ha letöltöttétek már a többi demót, lessétek meg ezt az animot is!

'Reggelt...

Hír | 2005.02.23 08:55

Szép napot kívánok! No kérem szépen, úgy tűnik kezd mozgalmassá válni ez a hét is. A mai nap délelőttjén igen sok szép érdekességet szállítok majd nektek, kezdve animációktól egészen a finomságos játszható demókig. Nem is igazán akarom húzni az időt, dőljetek hátra, és várjátok az áldást. Ja, és készítsétek a lerántó droidot, mert "boncsad tőccsed" leszen ezerrel! :)

- Mi az abszolút örökkévalóság? - 4 szőke nő, mindegyik egy autóban, egy egyenrangú kereszteződésben.

[MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

Hír | 2005.02.20 22:21

Hehe, ki hitte volna, hogy valamikoris lesz egy olyan nap, amikor csak és kizárólag animációkat közlünk :) Nos, be kell vallanom, ez a mai se lenne olyan, ha nem lennénk annyira WoW mámorban, lévén azért még akadtak apróságok. De, ha már itt tartunk, térjünk vissza a fontos dolgokhoz. Itten van például egy teljesen friss videó a S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl-ból. A csöppség sajnos folyamatosan új megjelenési dátumot kap, és valóban egyre inkább felveszi a DNF státuszt... de azért amikor kijön belőle valami, az bizony odaver. Ilyen ez a videó is, melyet csak innen tölthettek le! Köszönet érte Headhunter mesternek!!!

[DEMO] FF vs. The Third Reich

Hír | 2005.02.19 12:27

Megérkezett a Freedom Force vs. the Third Reich demója. A napokban több animációt is láthattunk a játékról, ma pedig végül kiadták a kipróbálható verzióját is a cuccosnak, amely 150 mega körül mozog. Hétvégére kitűnő szórakozás, így aki teheti, az kattanjon el erre, és kezdjen tölteni. (Thanks killermonkey from SPyNEWS)

[MOVIE] Rainbow Six 4: Lockdown

Hír | 2005.02.14 16:11

Amilyen eseménytelenül indult a mai nap, valószínüleg úgy is folytatódik. No de, hogy ne legyen igazam, kapásból kerítettem Nektek egy videót. Rainbow Six 4: Lockdown a játék neve, amit bemutat, 12 megát "nyom", és itt találjátok. Az animáció egyébként a vizuális szépségek világába kalauzol el minket, úgyhogy bizonyára kötelező megnézni!

Iskolát alapít az Ubisoft

Hír | 2005.02.13 14:05

Az Ubisoft önerőből és a kanadai kormány segítségével egyetemet alapít. Az iskola Kanadában, Montreálban jönne létre, hogy a videójáték-fejlesztés iránt érdeklődőknek adjon támaszt és képzettséget a jövőt tekintve. Programozás, modellezés, animációk készítése és más hasonló dolgok. Az egyetemet egy 3x15 hetes periódusban lehet majd elvégezni, a sikeres teljesítés pedig diplomát szül. Az első 80 tanuló már most tavasszal megkezdheti tanulmányait. További infó itt.

DS 2 - halálos fagyköd

Hír | 2005.02.13 14:01

Egy új mozzanatsort mutatott be a GPG a Dungeon Siege 2 skilljei közül. A legújabb, amit elénk tártak, a Glacial Aura. Legjobban úgy írhatnánk le, hogy 360 fokos irányban spriccelő dezodorosdobozként ontjuk magunkból a szárazjeges füstöt, majd ellenfelünk feldobja vértől és rozsdás százasszegekől tocsogó talpát. Animációért és leírásért erre tessék...

[MOVIE] Restricted Area

Hír | 2005.02.12 08:43

Hosszú szünet után előbukkant a semmiből egy Restricted Area animáció. A játék mellesleg egy izometrikus grafikán alapuló, akcióorientált RPG, amit a szerencsés németek már egy ideje nyüstölhetnek, azonban az angol nyelvű verzió még várat magára egészen áprilisig. Reméljük addig kijavítják az esetleges hibákat, és egy fantasztikus stuffot kapunk a kezeink közé. A legújabb videót alant megleshetitek.

[MOVIE] The Moment of Silence

Hír | 2005.02.11 14:28

Az amerikai megjelenés örömére a DreamCatcher Games kiadott egy bő húsz megás animációt a The Moment of Silence-ből. A játék mellesleg egy high-tech politikai thriller, előre renderelt hátterekkel, szóval olyan kalandjátékféle. Akit sikerült meggyőznöm, az kattanjon alant!

[MOVIE] Dungeon Lords kettős!

Hír | 2005.02.10 21:16

Két újabb videó futott be a Dungeon Lords nevű RPG-t bemutatandó. Magukról az animációkról sokmindent nem kívánok elárulni, hisz mindenkinek érdeke, hogy maga nézze meg őket, az az igazi fíling. Persze az még jobb lenne, ha már a teljes játékot telepíthetnénk, dehát ez van, ezt kell szeretni. Alant a linkek!

Clevers álláslehetőség!

Hír | 2005.02.10 16:54

Figyelem kedves mindenki! A Clevers csapatának PR Managere megkért, hogy egy állásajánlatukat tegyem közzé az oldalon. Olyan valakit keresnek egy készülő projekthez, aki karakteranimáció témában jártas, vagy legalább úgy érzi, hogy jártas :) Persze azért annyira nem egyszerű a dolog, komoly követelményeknek kell megfelelni. Akit érdekelnek a pontos részletek, az feltétlenül klikkeljen erre a linkre, aholis minden járulékos információ megtalálható.

[MOVIE] Close Combat: FtF

Hír | 2005.02.08 17:27

Személy szerint már annyi Close Combat: FtF animációt láttam, hogy már inkább a végleges játékot tartanám a kezeim között. De hát, kívánság ide, kívánság oda, a kiadó csak nem akarja publikálni a játékot. Sebaj, maradnak a képek, illetve jobb esetben a videók. Utóbbiból érkezett újfent egy egészen apró darab. Mérete ellenére igen tanulságos, úgyhogy katt!

'Napot...

Hír | 2005.02.05 10:31

Szép szombat délelőttöt mindenkinek - már ami még megmaradt belőle. Remélem mindannyian letöltöttétek a legtöbb tegnapi animációt. Már most van egy új videjjó, amit mindjárt meg is osztok veletek. Addig azonban felhívnám a figyelmeteket egy érdekes linkre, melyet a mai vicc helyett adományoznék a nagyérdeműnek. Szerintem állat, lehet rekordokat döntögetni :) Tessék csak, tessék:

  • TETRIS 1D Update: CPU_King kérésére akkor vicc is :)
    Két házaspár elhatározza, hogy partnert cserélnek egy éjszakára. Másnap reggel felébred az egyik férfi és megszólal: -Remélem, a lányoknak is ilyen remek éjszakájuk volt! Apja mondja a hülyegyereknek: -Kisfiam menj le szépen a boltba és vegyél húrkát, de ne véreset. -Denevéreset..?

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)