Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1644

Nyúlós-nyálas pókfonalak

Teszt | 2007.05.05 19:51

Sosem értettem, miért kellett a Batman filmeknél állandóan lecserélni a rendezőt és a főszereplőt. Most, a Spider-Man 3-at nézve leesett a tantusz… A kiváló első két Spider-Man után a harmadik rész bosszantóan gyenge, a sztori, az akció, a főgonoszok és még Tobey Maguire tekintetében is…

[MOZi] Mit tennél, ha láthatatlan lennél?

Hír | 2007.04.27 14:48

Tette fel magának a kérdést David Goyer, a Penge és az új Batman filmek társírója, válaszképp pedig rendezett egy filmet, ami a mai napon debütál az Egyesült Államokban. A The Invisible a manapság igen népszerű könnyed tini thrillerek táborát gazdagítja majd.

[MOZi] Csúszik a Dark Knight forgatása

Hír | 2007.04.25 17:11

Sajnos a Batman rajongóknak egy rossz hírt kell közölnöm. Chicagoban, az egyik jelenet forgatása során kigyulladt a film egyik díszlete, így a munkálatok leálltak és valószínűleg a premier napja is csúszni fog.

[MOZi] Elkezdődött a Dark Knight forgatása!

Hír | 2007.04.19 10:18

Pár napja adtunk hírt arról, hogy hamarosan elkezdődnek a Batman: Dark Knight munkálatai, erre a mai nap kikerült pár kép a forgatásról, a díszletekről és a helyszínről, szóval most már ki merjük jelenteni: Megkezdődött a Batman következő részének forgatása!

[MOZi] Dark Knight, Dark Joker?

Hír | 2007.04.17 19:58

A közeljövőben veszi kezdetét a Batman: Dark Knight forgatása Londonban és egyre több információt szivárogtatnak ki számunkra a film készítői. Christopher Nolan Joker karakteréről beszélt a mai napon.

LEGO Batman a Warner kezében

Hír | 2007.03.27 15:10

A LEGO Star Wars első és második része hatalmas sikerként van elkönyvelve, így nem okozott nagy meglepetést a LEGO Batman bejelentése.

LEGO Batman - Kezdődik a tényfeltárás

Hír | 2006.09.11 12:09

Többen is jelezték nekünk a hétvége folyamán, hogy bizonyos híroldalakon forrás nélküli információk jelentek meg egy állatólagos LEGO Batman videojátékról. Ennek is utánanéztünk egy kicsit.

Újabb képregényadaptáció érkezik!

Hír | 2006.08.25 22:58

Superman, Batman, és a többi szuperhős rajongóit sajnos ki kell ábrándítanom (habár, figyelembe véve a nyomtatott média hőseinek kalandjaiból készített játékok hullámzó színvonalát, inkább megnyugtatom a fanokat), ezúttal nem egy Marvel- vagy DC-comic alapján hegesztenek gémet; a legújabb áldozat a népszerű online-képregény, a Penny Arcade. A rekeszizmokat időnként komolyan próbára tévő rövid szösszenetekből a Hothead Games készíti az először csak PC-re, később next-gen konzolokra is megjelenő alkotást. A fejlesztők nem először dolgoznak ismert karakterekkel, univerzumokkal, hiszen ők csinálták a The Simpsons Hit & Run és a The Incredible Hulk: Ultimate Destruction című játékokat, melyek az ismert sorozatra, illetve képregényre épültek. A mostani projektről egyelőre csak annyit tudunk, hogy a készítők az egyre népszerűbb epizodikus megjelenést favorizálják, ám a Half-Life 2 kiegészítőivel ellentétben ezek a játékok kizárólag az internetről lesznek letölthetőek, miután átutaltuk a szükséges pénzmennyiséget. Az első fejezet megjelenéséről még nincs információ, a címét azonban már közölték, a nem túl tömör "Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness" nevet kapta a keresztségben.

[MOZi] Spider-Man 3 - Fekete özvegy

Hír | 2006.02.24 21:55

Nyugalom, aggodalomra semmi ok, a legújabb Pókember mozi nem kapott förtelmes magyar alcímet - legalábbis egyelőre. A fenti kis megjegyzéssel egyszerűen a filmből kiadott legújabb kép által sugallt darkos hangulatra próbáltam utalni - elvégre a képet a Sony Picturestől megszerző SuperheroHype szerint a kép nem fekete-fehér, Spidey igenis fekete ruciban feszít majd a harmadik részben. Ha ez így lesz, én kiváncsian várom, elvégre a darkos hangvétel már Batmannak is bejött. A tervek szerint Pókember harmadik kalandját 2007. május 4-től vetítik az amerikai mozik.

[MOZi] Esti csemegék vérbosszúval

Hír | 2005.12.16 23:59

Ismét jópár ropogós hírmorzsával szolgáhatok nektek a mozik világából, akadnak itt listák, trailerek, és Oscar-várományosok is! Kezdjük a legutolsóval. Előkerült a jövő májusban esedékes Oscar-gála 'Speciális Effektusok' kategóriájának jelölésére esedékes filmek listája. A versenyző alkotások a következők:

  • Batman: Kezdődik!
  • Charlie és a Csokigyár
  • Narnia Krónikái - Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény
  • Harry Potter és a Tűz Serlege
  • King Kong
  • Star Wars III: A Sith-ek bosszúja
  • Világok Harca A hét filmből végül három fog jelöltként versenybe szállni az aranyszobrocskáért - én személy szerint az utolsó háromra tippelek. Nagyon belelendültem itt a listázgatásba, rögtön kaptok tőlem egy újabbat. Az ABC egyik lapja közétett egy listát minden idők tíz legkorszakalkotóbb speciális effektusáról (filmekben). A ráadás Peter Jackson vadonatúj, a közönséget elég élesen megosztó mozija, a King Kong (én az éjféli vetítésen láttam, és nagggyon bejött), míg az "igazi" top10 a következőekből tevődik össze: 10.: Twister 9.: A Függetlenség Napja 8.: Cápa 7.: Toy Story – Játékháború 6.: Ryan közlegény megmentése 5.: Jurassic Park 4.: Terminátor 2 – Az ítélet napja 3.: Star Wars IV. – Új remény 2.: Csodás álmok jönnek 1.: Mátrix Bővebb értékelést itt olvashattok. Forrás: MoziNet. Ha már Mátrix, jöjjön a Wachowski-testvérek legújabb filmje, a V for Vendetta. A mozi egy alternatív jövő totalitárius Angliájában játszódik, ahol a Hugo Weaving által alakított "V" Natalie Portman segítségével harcol az elnyomók ellen. A legújabb előzetest(melynek lejátszásához Quicktime 7-re lesz szükségetek, melyet itt tölthettek le) alant találjátok.

  • [MOZi] Batman Begins képek

    Hír | 2005.05.26 09:52

    A Christopher Nolan rendezésében készülő Batman Begins-ről sikerült most megkaparintani egy nagy rakás képet. Számszerint 55 darab szépségget tekinthettek meg az új Batman moziból, melyet június 15-én mutatnak be a nagyérdeműnek. A film az előzményeket kívánja majd bemutatni és mindezt olyan színészek szereplésével, mint Liam Neeson, Morgan Freeman, Gary Oldman, Ken Watanabe, Katie Holmes, Cillian Murphy, Tom Wilkinson Rutger Hauer, Michael Caine és Christian Bale.

    [MOZi] Batman Begins trailer!

    Hír | 2005.04.28 22:55

    Befutott a Batman Begins feltehetően utolsó, nagy előzetese. A filmet június közepén mutatják be külföldön, remélhetőleg itthon se sokkal később. A QuickTime bemutatót itt találjátok.

    'Napot...

    Hír | 2004.12.06 15:28

    Szépjó... izé, szóval napot, vagy mi van most. Megkése bár, de törve nem újra itt vagyunk, reméljük, megérte ránk ennyit várni. Hogy ne legyen hiábavaló a várakozás maximum annyit tudok tenni, hogy hírezek, aztán ki-ki találja meg, mi kedvére való. Addig is, amíg megírom őket, egy kis vicc. Berkenye közben megaszonta a frankót: boldog Mikulást minden kedves olvasónknak (bár nem tudom, ilyenkor mit szoktak köszönni, de biztos igaza van :))! Szóval a viccnél tartottam:

    Két ember iszik az Eiffel torony tetején, az étteremben. Jól beisznak, majd az egyik azt mondja: - Te! Repüljünk már egy kört itt a torony körül! - Bolond vagy? Hiszen lezuhanunk! - Dehogy! - azzal nekirugaszkodik és pazar ívben körülrepülve a tornyot, kisvártatva lehuppan az étteremben. - Mondom én, hogy megy ez! Erre a másik is nekirugaszkodik, azonnal lezuhan, és szörnyethal. Igy szól a pincér: - De szemét vagy Batman, amikor iszol!

    [MOZi] Batmobil live!

    Hír | 2004.08.03 22:36

    Javában folynak a Batman Begins munkálatai (itt a film előzetese). Az Batmanhez (Christain Bale) új járgánynak is kell társulnia, az elmaradhatatlan Batmobilnak. Ez az új modell éppenséggel sokkal szögletesebb és zömökebb, mint az elődei, kicsit tankszerű és most Chicago utcáin "száguldozik". A forgatásról érkezett egy mozgókép, bár mint látszik még Batmannak is be kell tartania a sebesség korlátozást :) Thanks fym.hu!

    [MOZi] Batman Begins teaser!

    Hír | 2004.07.29 04:15

    Egy kicsit késve ugyan, de megérkezett a Batman Begins című új képregényadaptáció filmelőzetese. A denevérember szerepét ezúttal Christian Bale formálja, de olyan sztárok gyűrűjében, mint Michael Caine, Liam Neeson, Morgan Freeman, Gary Oldman. A rendező Christopher Nolan kicsit mintha komorabbra venné a figurát, ami jót is tesz a hangulatnak. Gotham City-be sajnos azonban csak jövő nyáron kerülhetünk. Addig is lessétek meg az alábbi előzetest!

    [MOZi] Big Fish

    Hír | 2003.10.09 13:20

    "Egy kaland, mely oly nagy, mint maga az élet." Tim Burton (Batman, Ollókezű Edward) megindító filmje, a Big Fish (Nagy Hal) egy apa és a fia közti mesebeli kapcsolatáról mesél. A történet misztikus, szinte álom az egész, de nagyon szép :) Nehezen lehet külön választani a valóságot a fikciótól. A filmet kis hazánkban leghamarabb 2004-ben mutatják be. QuickTime előzetesét megtekinthetitek, ill. letölthetitek erről az oldalról.

    Hírességek a LoEban

    Hír | 2003.09.23 21:17

    A Lords of Everquest alkotói felbéreltek egy sereg ismert színészt, hogy ők adják majd a játékban a monsztáink hangját. Beszéljen inkább a lista helyettem:

  • Fairuza Balk (American History X)
  • Claudia Black Farscape, Pitch Black)
  • Kevin Conroy (Batman, Justice League)
  • John Rhys-Davies (Lord of The Rings)
  • Hudson Leick (Xena)
  • Kate Mulgrew (Star Trek: Voyager)
  • Katey Sagal (Futurma)
  • Dwight Schultz (Star Trek)
  • Cree Summer (Rugrats)
  • Michael T. Weiss (The Pretender)

  • The Hulk

    Teszt | 2003.08.01 09:02

    Nagy darab, zöld testű és mindenkinek szíjjelüti a száját, aki be mer neki szólni. Nem, ez nem Boe a lapleadás napján, hanem Peter Banner, alias "Hulk", aki a Pókember és Batman után megpróbál végre sikeres szuperhősös játékban szerepelni...

    A bőregér megint lecsap!

    Hír | 2002.10.31 19:30

    A Ubi Soft jelentéséből megtudtuk, hogy egy újabb akciójáték készül, melyben ismét a titokzatos bőregér, Batman testébe költözhetünk! Egyelőre csak annyit lehet tudni, hogy valamikor 2003 őszén, először konzolokra, majd PC-re jelenik majd meg.

    Batman Vengeance demo

    Hír | 2002.07.29 21:24

    A GamesDomain elsőként tette fel a netre, a Ubi Soft legújabb alkotását, a "képregény alapú" third-person akciójátékot, mely Batman Vengeance néven robbat be a köztudatba. Ha esetleg úgy érzed, hogy szívesen kipróbálnád a bőregér legújabb kalandjait, feltétlenül kattanj el ide (mérete 118MB)! A játékról bővebben itt olvashatsz. Update: Íme a lokális letöltési hely...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)