Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 443

Frozen Throne bónusz mapecske

Hír | 2005.07.15 22:03

Megérkezett az erre a hétre esedékes bónuszpálya, ezúttal is a WarCraft III: The Frozen Throne-hoz. Az alkotás neve Dust Storm: E kihalt, sivár vidéken semmi sem él meg. Akik mégis erre vetődnek, hamarosan nem marad más belőlük, csak csont. Arra viszont tökéletesen alkalmas a terep, hogy összecsapásoknak adjon otthont.

SLP2005 – Summer Las Party 2005!

Hír | 2005.07.03 14:48

A Shark Force Clan és a VNA (Vizuális Nevelésért Alapítvány) augusztus 26-27-28-án meghirdeti az SLP 2005 LAN-t. A nagyszabású számítógépes versenynek Pécs ad otthont. A rendezvényre július 15-ig lehet jelentkezni az oldalon található regisztrációval. Helyszín: Pécs, Ifjúsági Ház Időpont: Augusztus 26 - 27 -28 Kategóriák:

  • Unreal Tournament 99 (5on5 CTF)
  • Unreal Tournament 2004 (F2F, 2on2 TDM)
  • SWAT 4 - 5on5 (Rapid Deployment és VIP)
  • Call of Duty 5on5 (Search and Destroy)
  • Starcraft BW - 1on1
  • Warcraft 3 TFT - 1on1 Díjazás:
  • Kategóriánkénti díjazás (első három helyezett). A díjak kategóriánként 80-100e FT (pénz vagy tárgyjutalom). Nevezés díj:
  • 3500 FT Nevezési határidő:
  • Július 15 Web: http://lan.sharkforce.hu irc: #slp2005.lan @ quakenet email: info@sharkforce.hu

  • Ultimate Spiderman infómorzsa

    Hír | 2005.06.28 13:12

    Néhány igen érdekes, alacsony felbontású képecske bukkant elő az Activision pátyolgatásában lévő Ultimate Spiderman-ből. A játék vissza akar térni a gyökerekhez (a többi rész igen csúfos bukása után) és valami egészen újal próbálkoznak, amilyen megoldást ugyan már láthattunk egy két játékban, de azért valljuk be:a Marvel hőseihez elengedhetetlen ez a bizonyos képregény-feature. Nagy, GTA-t megszégyenítő terepet ígérnek a fejlesztők. Majd meglátjuk mi sül ki belőle. Én adok Spidey-nak még egy esélyt :) A játékról készült E3-as videót itt találjátok.

    [FuN] Star Wars otthon!

    Hír | 2005.06.26 17:30

    Mindig megdöbbenek, a különböző filmek, játékok fanjai mekkora kreativitás birtokában vannak. Most Neton mester jóvoltából kaptunk kézhez egy képecskét, ami... de nem mondom el, egyértelmű. Aki esetleg hasonló "hajlamokkal" bír, nyugodtan überelheti ezt :) Majd csináljon képet róla ;)

    [MOVIE] Loco Mania

    Hír | 2005.05.05 06:12

    Sihuhu-piff-puff-víííííí! A vasúti diszpécser egy igazi álomszakma. Nagyon fontos személyiség, aki ilyen állást tölthet be. Tudjátok, ő szokott dallamot dúdolni a hangosbemondóba és éjjel-nappal nyomja a szöveget, melyik vonat hanyas vágányról indul, hova érkezik, mennyit késik... Csak tudnám, hogy bírja... Na jó, az nem a diszpécser. A játékban azonban mi kapjuk az irányító szerepet, stratégia szerűen kell meghatároznunk, melyik vonat mikor merre menjen, mindezt úgy, hogy lehetőleg ne akadályozzák egymást és ne késsenek. A pályák persze egyre összetettebbek. Letölthető az első animáció, mely 11 mega súllyal rendelkezik.

    XBOX 2 - Egy hónap múlva!!

    Hír | 2005.04.12 17:37

    Azon ritka alkalmak egyikének vagytok most tanúi, melyben egy konzolos bejelentésről adunk hírt, de a helyzet fajsúlyosságára való tekintettel szerintem megbocsájtjátok nekünk ezt. Történt ugyanis, hogy kedvenc szoftveróriásunk a Microsoft, hivatalosan is bejelentette az XBOX 2 nevű sikeréhes játékkonzoljának világpremierjét. Ezt az időpontot mához pontosan egy hónapra, Észak-Amerikai idő szerint 21:30-ra tűzte ki, és a "lepellehullató" ceremóniát egyenes adásban fogja adni az MTV. A Microsoft előzetes várakozási alapján idén karácsonyig kb. 1 millió példány fog a háztartásokban landolni belőle. Sok sikert hozzá! Thx HOC Mellesleg itt egy nem hivatalos, de annál szemrevalóbb képecske a következő generációs csodáról.

    NFS: MOST WANTED - VÉGRE MÁÁR!

    Hír | 2005.04.10 22:54

    Tumm-di-dumm... ja izé, gondoltam még megosztok veletek egy aprócska érdekességet így vasárnap késő este. Akár hiszitek, akár nem, végre megérkeztek az első, totálisan hivatalos életjelek, a Need for Speed sorozat soron következő tagjáról, a Most Wanted-ról. Természetesen most is a versengés kerül a középpontba, a világ újfent nyitott lesz (akárcsak az Underground játékokban), és legnagyobb örömömre, végre visszatérnek a zsaruk is. Az EA Canada fejlesztése szinte minden létező platformra megjelenik, ha minden jól megy, idén november-december magasságában. Addigis imhol vala az első art képecske róla:

    Tomb Raider: Legend - jön!

    Hír | 2005.04.06 14:29

    Ahogy nemrég írtunk róla, felröppentek az első kósza pletykák a Tomb Raider sorozat következő darabjáról, amely a Tomb Raider: Legend nevet kapta a tűzkeresztségben. Most pedig megérkezett a megerősítés, amelyben két képecske mutatja, amit sokan szeretnének élőben látni. Tény, hogy Lara Copf (tudom, hogy nem így írják, nyugi :)) enyhén jól néz ki, másrészt most még fiatalabb is, mint azt eddig tapasztaltuk! Bizony, az amazontermészetű régészkisasszony történetében egy elég jelentős csavar állt fel, amikor a fejlesztők elhatározták, hogy a sorozat következő részében fényt derítenek Lara titokzatos múltjára, visszanyúlnak egészen a gyökerekig. Az itt látható képeken meg szerintem annyit lehet felfedezni, hogy a leányzó nacija egy leheletnyivel megint rövidebb lett :) Persze nem mintha baj lenne, biztos megkönnyíti a ... mozgást :) További infók előre láthatólag április 12-én érkeznek, a hivatalos oldalon.

    'Napot...

    Hír | 2005.04.02 12:19

    Most, hogy reméljük mindenki szerencsésen túlélte az április elsejével járó megpróbáltatásokat, ideje visszatérni a normális kerékvágásba. A mai napról azt tudni, hogy szombat, mégpedig nem is akármilyen. Ma van a sokadik GameStar Nyílt Nap, amin biztos mindneki ott figyel,így a kutya se fogja elolvasni, amiket ide írok :) Na de mindegy, lássuk, milyen hírek adódnak mára. Amúgy Pécs kifejezetten szép város, mindig rájövök, amikor ide látogatok.

    Bácsika elmegy az életbiztosítóhoz, és az ott lévő hölgy megkérdezi: - Hány éves, bácsika? - 102 éves vagyok. - 102?! És a maga korában életbiztosítást akar kötni? Tudja mit? Jöjjön vissza holnap. - Holnap nem jó. Akkor lesz az apám születésnapja. - Az apja születésnapja!? Hány éves az apja? - 139. - Akkor jöjjön vissza a jövő héten. - Jövő héten végképp nem jó. Akkor lesz a nagyapám esküvője. - A nagyapja esküvője!? Hány éves a nagyapja?? -164. -És az ő korában megakar házasodni!? -Nem akar, de a szülei erőltetik....
    Látom a fényt az alagút végén! De miért dudál?

    Tactica Online - szerepjáácccunk'

    Hír | 2005.03.05 10:17

    Az eleddig, már elnézést, de számomra ismeretlen Imaginary Numbers egy újabb PC-s játékot mutatott be. A Tactica Online egy körökre osztott stratégia lesz, nem kevés szerepjáték elemmel. Az univerzum ezúttal Leonardo da Vinci világát példázza, egészen szép köntösbe csomagolva. A játékos karakterek csapatát irányíthatja, mindenkinek megvannak a maga speciális képességei. Együttes erővel lehet csak győzni, ahogy arra számítani lehet. Nem is kell már olyan sokat várni rá, lévén idén ősszel a boltokban lesz. Addigis álljon itt példaképp néhány képecske az első eresztésből:

    [MOVIE] Wolfschanze 1944 bejelentés

    Hír | 2005.02.27 13:30

    Még tegnap éjjel került elő egy újabb - a "változatosság" kedvéért második világháborús FPS, a Wolfschanze 1944. Igazából nem tűnik egy világsikergyanús valaminek, de lehet, hogy megjelenése idején pont jó lesz... A történet szerint magasrangú német tisztek igyekeznek egy bomba segítségével megsemmisíteni a háború fő alakját, Hitlert. Hát evvan kb. Azért egy rövidke fizikai videó és néhány képecske még rendelkezésünkre áll.

    3GSM World Congress díjazottak

    Hír | 2005.02.19 13:02

    A 2005-ös 3GSM 2005 World Congressen nem csak vadiúj kütyüket mutogatnak, hanem díjazzák is az aktuális újdonságokat. Ezúttal is elkészült a lista a nyertesekről. Példának okáért a Motorola Razor V3-asa erősen ajánlott pecsétet kapott a listán. De ez csak egy a sokból, így aki kíváncsi a legjobbnak választottakra, az kattanjon el ide.

    F.E.A.R. - Hoci ide'

    Hír | 2005.02.17 10:43

    A "Most azonnal akarom, ide vele, mert bántani foglak" kategória jeles képviselője, a Monolith által fejlesztett F.E.A.R. szépen fejlődik. Noha demó verzióról, egy esetleges új videóról, vagy semmi egyébről nem lehet hallani, megnyugtató a tudat, hogy pár új képecske látványától is a topon van az adrenalin szint! Erre tessék:

    U-Engine 3 MMOFPS!

    Hír | 2005.02.17 09:17

    Ezekben a pillanatokban került elő a legelső olyan játék, mely a nem kicsit látványos Unreal Engine 3-ra épül. Az alkotó a kóreai Webzen, akik egy MMOFPS (akárcsak a Planetside) fejlesztésén szorgoskodnak. A játék neve Huxley lett, és előreláthatóan 2006-ban jelenik majd meg. Egyelőre nem lehet tudni, hogy a világ minden táján kijön é, avagy csak náluk. Addigis itt van három képecske, szerintem nem olyan nagyon rossz :) Thanks Beyond Unreal.

    'Reggelt...

    Hír | 2005.02.17 07:47

    További havazástól, fagytól és farkasoktól mentes derűs napot mindenkinek! Most, hogy kimásztam az ágyból, és ránéztem a gépre, meghökkenve konstatáltam, hogy a Defias ... izé, a MSN Messenger teljesen üres. Egy pillanatra átfutott a fejemen, hogy utánajárok a dolognak, de aztán rájöttem, hogy ez további gondolkodásra kényszerített volna, úgyhogy inkább maradok a mai híreknél.

    Az IBM ügyfélszolgálatát felhívta egy hölgy, valamilyen technikai problémával. A diszpécser elkérte a gép sorozatszámát, beütötte a gépébe, majd az adatbázisból kilistázta a hölgy gépének paramétereit. - Hmm, úgy látom, Önnek egy Aptiva számítógépe van - mondta a diszpécser. A másik oldalon rövid sikkantás hallatszott, majd egy koppanás után nagy csend. - Halló, valami baj van? - kérdezte a diszpécser rémülten. Hosszas csend, majd léptek hangja, és az ügyfél újra beleszólt. - Hölgyem, csak nincs valami baj? - kérdezte az ügyfélszolgálatis. - Á nem, csak ha tudtam volna, hogy idelát a másik oldalról, akkor a hívás előtt felöltöztem volna...

    DF: Reloaded = DFOne: Next Gen

    Hír | 2005.02.15 18:45

    A NovaLogic az igencsak közeli múltban jelezte, hogy újabb Delta Force játékon munkálkodik. A kicsikét akkor még Reloaded alcímmel fémjelezték, a mai naon azonban átnevezték Delta Force One: Next Gen-re. Félreértés ne essék, bár az elnevezés csalóka lehet, a játék igenis lesz PC-re. Amint lehet, az első képecskéket is megosztom veletek.

    [MOVIE] Cold Fear

    Hír | 2005.02.02 19:23

    Néhány bevezető képecske után körünkben üdvözölhetjük a nem is oly sokára megjelenő Cold Fear videó bemutatóját. A Gunther Galipot elnevezésű, talán nem annyira ismert csapatocska alkotása egy figyelemreméltó third person horror-akció, egészen jó grafikával. Kellhet még ennél több? Nos igen... nézd meg a videót, döntsd el milyen :) Klikk.

    Toca Race Driver 3???

    Hír | 2005.01.25 15:23

    A minap felkerült néhány képecske a netre, mely a még be nem jelentett Toca Race Driver 3 reklámait mutatja. Nos ez, jelenleg bizony lehet kacsa is, de azért annyit elmondanék, hogy megkérdezésünkre a Codemasters csak annyit mondott: "no comment" - ergó nem cáfolták, de még nem is erősítették meg... Thanks Mike.

    Myst V képek

    Hír | 2005.01.13 09:56

    A minap derült ki, hogy a Ubi Soft még mindig bízik a Myst sorozat sikerében, lévén egy újabb epizódot jelentettek be. Noha az alcíme (End of Ages) kissé vészjósló a sorozat további epizódjait illetően, lehet, hogy csak marketing fogásról van szó. Mindegy, a lényeg, hogy időközben befutott egy ingém és néhány kézzel rajzolt képecske. Alant találhatóak, fogyasszátok egészséggel. Ja, még annyit, hogy a hivatalos jelentés szerint itt a játék hivatalos oldala... a sors fintora, hogy még nem működik.

    Retribution közelg'

    Hír | 2005.01.03 19:26

    Ha esetleg valaki jártas a kémiában, most eszébe juthat egy bizonyos urán-izotóp. Név szerint a 235-ös. De miért beszélek itt hüleségeket? Az csak egy dolog, hogy ebből az izotópból készítették a később Japánra ledobott atombombákat, de most még egy fejlesztőcsapat is ténykedik ilyen néven. Felháborító! Nnna, azért megbocsájtunk nekik, elvégre fellebbentették a fátylat készülő alkotásukról, a Retribution-ról. A cuccról annyit tudni per pillanat, hogy egy FPS, és novemberben érkezik. Sőt, a hivatalos oldalon van valami pálmafás kis képecske a háttérben :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)