Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 146

'Napot...

Hír | 2003.06.01 11:32

Madárcsicsergős, napsütögetős szép jó napot mindenkinek! Ne feledjétek, már csak pár percetek van arra, hogy jelentkezzetek a GameStar nyílt napra. Mint minden vasárnap, ez a mostani is uborkás, szóval nem lesz valami nagy híráradat. Amíg fel nem bukkannak az első hírek, olvassátok a napi viccet:

Az agresszív kismalac egy fenyőfaágon üldögél. Arra megy a medve és megkérdezi: - Mit csinálsz itt kismalac? - Cseresznyét eszek. - De ez egy fenyőfa!!? - Kuss!! Hoztam.

'Reggelt...

Hír | 2003.05.22 03:15

Jó reggelt minden korán kelőnek. Ma elérkezett az a nap, amelyre emberek ezrei vártak, ugyanis ma van (azaz már volt, onnan jövök:)) a Matrix Reloaded magyar premierje. Így a film után mit is mondhatnék...WOOOHOOOOOOOO!!!!! Kötelező darab minden élő embernek, aki kicsit is tudja mi az a Mátrix (aki nem tudja, az ássa el magát, vagy sürgősen informálódjon). Remek film, de aki szeretné még élvezetesebbé tenni (meg pár érthetetlen jelenetet megérteni) annak itt felsorolok egy kis ajánlott "irodalmat": Animatrixokból a legfontosabbak: Final Flight of the Osiris, a Kid's Story és a Beyond (a többi rész is kapcsolódik a filmhez, azokat is érdemes megnézni). Enter the Matrix végigjátszása legalább az egyik karakterrel, mert akkor megértjük Niobi és Ghost szerepét az egyes jelenetekben. Ebben a filmben minden ott van, és sokkal több van benne, mint amit első ránézésre kinéznénk belőle. Nem szólom el magam, inkább mindenki nyomás a moziba megnézni a filmet, mert nagyon büntet! Mivel hajnaltájt nemigen vannak új hírek, ezért valószínűleg a hírezés nappalra marad.

A medve részegen elfekszik az erdőben. Arra megy a nyuszika. Most leverem a medvén minden fájdalmamat - gondolja - és kegyetlenül elveri. A medve másnap magához tér és érzi, hogy elverte valaki. Elmegy a rendőrségre és jelenti az esetet. A rendőr összehívja az állatokat, és megkérdezi ki verte meg a medvét. Természetesen mindenki lapít. Így hát megkérdezi a medvét, hogy nem emlékszik-e valamire. A medve gondolkodik egy darabig majd így szól: - Hát, csak arra emlékszem, hogy aki megvert annak valami karok vagy csáp volt a fején. A nyuszi tele torokból elkezd üvöltözni a hátsó sorból: - Csiga, csiga szorul a hurok!

Képvihar estére! *UPDATED

Hír | 2003.05.20 19:57

Úgylátszik ma nagyon képes napunk van. Nagyon szép felhozatal, mindenki meglelheti benne a kedvére valót. Lássuk a "medvét"!

  • Breed
  • Chicago 1930
  • EverQuest II
  • Lords Of Everquest
  • Pirates Of The Carribean
  • PlanetSide
  • Spy Kids 3-D: Game Over
  • Toontown Online
  • Tron 2.0 *Update* Újabb képek érkeztek, és mivel rondán nézne ki, hogyha mindegyiknek egy-egy új hírt írnánk, ezért itt vannak az újdonságok:
  • Medal of Honor: Allied Assault Breakthrough
  • Bulletproof Monk
  • Pax Romana

  • 'Reggelt...

    Hír | 2003.05.10 09:01

    Napsugarast minden kedves egybegyültnek. Ugye nem felejtettétek el, hogy rövidesen beindítom E3-as nagylistánkat, ahol természetesen napra készen értesülhetsz majd a show minden egyes mozzanatáról. Ha minden jól megy, Gyuék élőben is közvetítenek majd, és kis szerencsével a show közben küldenek majd képeket nekünk! Ez persze még a jövő zenéje... a mai napot tekintve azt kell mondjam, kánaán van. Bőség és rengeteg infó! Előbb azonban a vicc, mely lackama sponzorációjának hála kerül bele a köztudatba :)

    Erdőben a nyuszika bemegy a húsboltba. - Medve! Adj egy liter húst! - Nyuszika, ha valahová bemégy illik köszönni, ráadásul az nem liter, hanem kilógramm. Menj ki és próbáld meg újra. A nyuszika kimegy és visszajön: - Hé medve! Egy liter húst! A medve nem bírja cérnával, így szól: - Na állj ide a pult mögé, majd én megmutatom. Kimegy, kopog, bejön. - Jó napot! Egy kiló húst kérek! Mire a nyuszika elkezd röhögni. - Medve! De hülye vagy, nem hoztál üveget...

    'Reggelt...

    Hír | 2003.04.02 07:25

    Ismét új nap virradt reánk. Remélem nektek is legalább annyira kellemes volt az ébredés, mint nekem. Nos, igaz, hogy tegnap megigértem, hogy semmiféle poénos dolgot nem fogok idézni április 1-ről, de ezt ma, egy csokorban mégis megteszem :) Néhány nagyon jó ötlet született melyet vétek lenne csak úgy titokban tartanom :) Először is jöjjön a reggeli móka, majd a képek, aztán meglátjuk mi lesz :)

    A nyuszigyerek sírva megy haza. Az apja megáll elõtte, feltûri a karjain az ingét, és így szól: - Ki bántott, fiam? - A medve! - szipogja a kisnyuszi. Apja lehúzza a karjain az ingét és így szól: - Te bajod! Miért szívóztál vele?!

    'Estét...

    Hír | 2003.03.03 19:01

    SZépséges estéket mindenkinek! Új hét, új hírek, újabb uborkaszezon? Valóban az lenne? Vagy csak a képzeletünk játszink megint? Hát, csak annyit mondok, hogy a mai nap minden, csak nem unalmas :) Van itt minden ami kell... játékdemó, bejelentések, és még sorolhatnám. Amíg rendezem a soraim, álljon itt egy ki lélekmelegítő :)

    A nyuszi bekopog a medvéékhez. A kismedve nyit ajtót. - Kismaci, itthon van a papád? - Nincs. - Itthon van a mamád? - Nincs. - Kell egy pofon?

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)