[KéPZ] Frissítés!!
Megint akadt egy kis ráérő néhány órácskám, ígyhát igyekeztem frissíteni kicsiny galériánkat. Szerintem megint van mit nézegetni, úgyhogy máris mutatnám az irányt:
Megint akadt egy kis ráérő néhány órácskám, ígyhát igyekeztem frissíteni kicsiny galériánkat. Szerintem megint van mit nézegetni, úgyhogy máris mutatnám az irányt:
Néhány új kép került fel a Bonusweb oldalára a Heroes of Might & Magic V című stratégiából. Hát, annyira nem lesz ronda, de szerintem nem csak én vagyok úgy vele, hogy inkább a játékélményre feküdjenek rá a vizuális megjelenítés helyett, vagyis mellett. :)
Mint a nagy kiadók, az Ubisoft is nyílvánosságra hozta azt a bizonyos listát, amit nézegetve elkezdhetjük tervezgetni, hogy beöltözünk Gyunak, és kimegyünk Los Angelesbe május idusán :) Alant a lista, amit bemutatni kívánnak, szemezgessetek. Megjegyezném, hogy az itteni lista csak a PC-s játékokat érinti, a teljes itt van. Ja, és hogy nem szerepel rajta a legendás hírű herceg, akit már úgy szeretünk :) De titkos források jelentik, hogy... na de legyen valami meglepetés is :) Meg csorgassátok a nyálatokat, én is azt teszem :) Hopp, most nézem, hogy az új BiA epizód meg friss bejelentés. Illetve az lesz... vagy mi a szösz.
Végre hivatalosan is bejelentette Ubi bácsi a Heroes of Might & Magic V-öt. A sorozat sikerét mi sem bizonyítja jobban, hogy már 85 óta folyamatos rajongótáborral rendelkezik - akkor jelent ugyanis meg az első rész. Sajnos azonban még egy kicsit messze van a megjelenés, a szöveg szerint jövő év elejéig mindenképp várnunk kell, de a képeket elnézegetve, talán érdemes lesz odafigyelni rá. (Thanks kombjan & Fester from SPYNews)
Az Ubisoft, hogy csorgassuk kicsit a nyálunkat, és megbizonyosodhassunk afelől, hogy idén is érdemes lesz játékokra várni, kiadta az elkövetkezendő bő egy év tervezett játéklistáját. Alant olvasgathattok, szerintem van egy-két very impresszív cím köztük. (PoP 3 rulez!)
Igen, Heroes of Might and Magic. Nem, nem PC. Pocket PC. Érdekes és egyben örömteli. Kiváló játék, és egyben nagyon jó, hogy velünk lehet majd mini PC-nken is. Nekem már csak egy bajom van... Valaki adjon egyet :). Node visszatérve a Pocket Heroesra, 2005. augusztusára tervezik a megjelenést, emellett teljesen ingyenes lesz maga a játék!! További infóért, képekért: erre tessék...
2004. januárjában Fabrice Cabounet meglengette a Heroes of Might & Magic V zászlaját a rajongók orra előtt. Pár hónappal később újra vérmes reményeket táplált a sorozat kedvelőibe, ám azoknak rá kellett döbbenniük, hogy 1 év elteltével sem tudtak meg semmit a sorozat folytatásáról, mely azóta már az Ubisoft kezeibe került. Nos, a Heroic Corner most azt állítja, hogy egy teljes mértékben megbízható, ám fel nem fedhető forrásból tudják, 2005. januárjában megtörténik a Heroes V hivatalos bejelentése.
Újabb Heroes of Might and Magic Online artworkök. Ezúttal két szépséget adtak közre, egyiken a már jól ismert hárpiával. Sajnálatos módon a készülő Heroes V-ről továbbra sincs semmi infó, rossz nyelvek szerint pedig még egy teljes évig nem is lesz. Ellenben örömteli hír, hogy az 1996-ban megalakult Nival Interactive a napokban ünnepelte születésnapját.
Előkerült néhány artwork a Heroes of Might and Magic Onlineból. Noha ezek a műfajukat és témájukat tekintve sosem mondanak semmit el egy játékról, azért jól mutatnak. Sajnos nem tudtunk meg többet az MMORPG-ről, ahogyan a Heroes V-ről sem.
Október 10-én a NetDragon WebSoft Inc. és az Ubisoft szépen "csöndben" tartott egy tájékoztatót a Heroes of Might & Magic Onlinenal kapcsolatosan. A gyakorlatilag semmi újról itt tudhattok meg többet. Néhány kép is került a fenti linkre az eseményről, azonban egyelőre csak a Heroes III-as poszterek lógnak a falon, tehát a Heroes Onlineból nem láthattak különösebb képanyagot az érdeklődők. Az a tény, miszerint a játék 2005. év vége felé jelenik meg, újabb megerősítést nyert.
Az Ubisoft sajtóközleményben erősítette meg azokat a híreket, melyek szerint 2005-ben kiadják majd a Heroes of Might and Magic Onlinet. Ezzel kapcsolatosan több újságíró is próbálta faggatni Fabrice Cabounetet, a Heroes V producerét, ő azonban a saját portékája bejelentéséig nem volt hajlandó nyilatkozni. A Heroes of Might and Magic Online a hagyományoktól eltérően nem stratégia lesz, hanem MMORPG. Ennek részleteiről és megvalósításáról egyenlőre nem tudni sokat, csak hogy a TQ és a NetDragon segédkezik majd benne. Azt, hogy a játékban mi és hogy, lesznek-e startégiai elemek: nem tudni. A hivatalos bejelentéskiadványt itt olvashatjátok!
Egyesek tudomására jutott, hogy az Ubisoft ismét készül valamire. Jelen esetben arra, hogy június 18-án kiadjon két, már megjelent "legendát". Nos, a két legenda Ubisoft Exclusive címszalaggal tetején budget kategóriába készül megjelenni. Az egyik játék a Might and Magic IX, míg a másik csodabogár-csomag a Heroes of Might and Magic III Complete lesz. Thanks Celestial Heavens.
No, kérem. Bár én nagyon örülnék, ha már végre valami konkrétum is kiszivárogna az idei évben teljes formájában semmiképp nem várható Heroes of Might and Magic V-ből; ennek ellenére ismét "csak" artworkök körül forog a világ. A Nival Interactive ftp szerverére feltelepedett pár Heroes V-ös artwork. Ezt a sorozattal foglalkozó hírvadászok be is szerezték, ám a későbbiekben sem az Ubisoft, sem a Nival Interactive nem kívánta kommentálni; miért voltak azok a képek ott, miért nem szóltak róluk, egyszóval: mi van? Az az egy biztos, hogyha sokáig folytatják ezt a huza-vonát az artworkökkel, én megőszülök.
A Celestial Havens igazán tág gyűjteményre tett szert az elmúlt időben, ami a Heroes of Might and Magic féle háttérkép bázisukat illeti. Lehet szemezni belőlük bőven... És hát, aki Heroes rajongó, az garantáltan talál magának olyat, amely méltó háttere betöltésére :) Nyílvánvaló, hogy az ötödik rész kulisszatitkainak fényképen rögzített anyaga hívogatóbb lenne, de egyelőre be kell érnünk a már meglévő részek finomságaival. Erre tessék...
:( Jó munkához idő kell, utóbbiból lesz bőven, előbbit pedig nagyon reméli és melegen ajánlja minden Heroes-rajongó az Ubisoftnak :). Miért mondom, hogy sokára? Mélyen szeretett szószátyár emberünk, Fabrice Cabounet ismét árulkodott. A Heroes of Might & Magic V hivatalos bemutatója az E3 után körülbelül egy hónappal, Los Angelesben lesz megtartva. Ekkor elindul majd a startégia hivatalos honlapja is. A hősök előreláthatólag nem vesznek majd részt közvetlenül a harcban, ahogyan azt a IV-ik részben megszokhattuk. A legtöbb embernek ez igencsak tetszett, ám egyelőre úgy áll, változtatnak a dolgon. A végkimenetel a Heroes III-ban megszokottaktól is különbözik majd, úgyhogy meglepetés vár ránk, ezen a téren is. Fabrice reméli, hogy Jon Van Caneghem is csatlakozik a csapat munkáihoz, ahogyan Rob King már aktívan részt vesz a fejlesztésekben. Nos, amíg újabb információk látnak napvilágot a Heroes V-ről, addig is egy szép, új artwork:
A Celestial Heavens arról ad jelentést, hogy az Ubi Soft nagy valószínűséggel a Nival Interactive csapatával fog együttműködni, melynek értelmében utóbbi fejleszti majd a Heroes of Might & Magic V-öt. Abban biztosak lehetünk, hogy ebben az esetben nem kapunk rossz alkotást, hiszem a Nival csapatától olyan név is származik, mint például a Silent Storm, vagy az Etherlords II. Ellentétben mindezzel az ügyről nem adott megerősítést egyik fél sem, azonban ha ezt megtennék, vagy tagadnák, arról ti is tudni fogtok!
A Celestial Heavens forrása szerint hamarosan hivatalosan is bejelentik a Heroes of Might & Magic ötödik részének fejlesztését. Ezt Fabrice Cambounet producer árulta el az oldal szerkesztőségének. Sajnos egyelőre semmi egyéb támpontot nem kaptunk, de reméljük a bejelentéssel egy ideőben megindul a média hadjárat is! Thanks RPGDot.
Az Ubisoft franciaországi ága, bizony, már dolgozik a Heroes of Might and Magic V-ön. Ebben segít nekik a New World Computing is, de szerencsére vannak már interjúk is, arról például, hogy hogyan képzelik el a csatákat, a 3D-s módot és még sok-sok érdekesség, mely nem csak a Heroes-fanok érdeklődését kelti fel. Itt találhattok egy kérdezgetést Fabrice Cambounet-tel, az Ubisoft franciaországi egyik "agyával", erre a New World Computing terveiről olvashattok, míg ezen a helyen ti magatok javasolhattok dolgokat a Heroes V-höz az Ubi-nak! És végezetül, hogy ne hagyjalak titeket üres kézzel... Készült ám néhány artwork is, melyeket megleshettek: (Mellesleg a képeken egy Phoneix, az Élőhalottak fővárosa és egy bánya látható.)
Bizony, egy újabb demó! Ha engem kérdeztek, ezt megéri leszedni... Az Ubi Soft által 2004 vége fele kiadni készülő Warlords IV: Heroes of Etheria-ról van szó. A játék azok kedvéért akik nem ismerik, stratégia volna, és mellesleg az Infinite Interactive fejleszti. A neve talán összecseng a Heroes of Might and Magic sorozat nevének egyes részeivel... Azt ugyebár tudjátok, erről már volt a régiebbiekben szó, hogy az Ubi Soft megvásárolta a Might and Magic és Heroes of Might and Magic sorozatot... Abban reménykedik szerintem velem együtt mindenki, hogy méltó folytatásokat fognak kezünkbe adni, ám addig is míg megtudjuk, lesz mivel eltöltenünk az időt: Ittvan például a Warlords IV: Heroes of Etheria kipróbálható demó verziója! A méretéhez annyit, hogy 140 mega körül, de akinek van egy kis ideje így az estére, megéri :) Erre tessék!
Mint arról G-San kollégám az előbbiekben már beszámolt, a High Heat 3DO-s baseball játék jogát a Microsoft vásárolta meg... A népszerű 3DO a többi játékának jogait is eladta, másoknak. A Street Racing Syndicate-et például a Namco vásárolta meg közel 1,5 millió dollárért. Amit viszont szerintem mindenki ismer és szeret, sokaknak a szíve csücske, a Might and Magic és a Heroes of Might and Magic sorozat... Nos, e kettőt az Ubi Soft szerezte meg, 1,3 millió dollárért. Rossz dolog ilyenbe bele is gondolni, hogy, hogy történhet ilyen... :(
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)