Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2218

Raven Shield Map Pack

Hír | 2003.05.21 08:28

A VE szállította az infót, mely szerint megérkezett a Raven Shield Platoon legújabb szeretetcsomagja. Ez nem kevesebb mint 22 pályát tartalmaz, a Raven Shield című akciójátékhoz. Ezek egyébként válogatottan a legjobb terepek, szóval érdemes lerántani innen mindazoknak, akiknek tetszik a játék.

XIII idén októberben

Hír | 2003.05.13 11:45

A Ubi Soft legfrissebb jelentése szerint, idén ősszel, pontosabban idén októberben fog megjelenni a XIII elnevezésű FPS akciójáték, vagyis egy hónappal később, a korábban bejelentettnél. Reméljük a legjobbakat, vagyis, hogy ezt a megjelenési dátumot már tényleg betartják majd, és hogy az idei ősz valóban ennyire bővelkedik majd a játékmegjelenésekben.

Desert Thunder - ahogy a nagyok

Hír | 2003.05.13 09:25

A Homelan jelentéséből kiderül, hogy a Digital Extremes első készülő alkotásáról, a Desert Thunder: 7th Cavalry Heavy Armored-ról. Ez egy harci akciójáték leszen, melyben a játékos egy izom harckocsit nyüstölhet a végtelenségig. A játék a méltán elismert Unreal grafikus motort favorizálja, némi Karma fizikai engine támogatásával. Vagyis a technika adott, már csak a fejlesztőkön múlik, hogy mi lesz belőle. Ha minden igaz, ez év végén kerül a boltokba.

IGI 2 pálya

Hír | 2003.05.12 19:49

A Codemasters közkinccsé tett egy teljesen új - sajna még csak beta - pályát, korábban megjelent akciójátékukhoz, az IGI 2: Covert Strike-hoz. Ebbe egy csomó új ojjektum került, és persze egy teljesen őj küldetést izgulhatunk végig. Ha érdekel, innen máris lecibálhatod.

[DEMO] The Hulk

Hír | 2003.05.08 20:08

A Vivendi, igéretéhez híven valóban kiadta a mai napon, Hulk című akciójátékuk demóját. A Radical Entertainment fejlesztése a sokak által jól ismert zöld ember-izompacsirta kalandjait követi végig. A demóban két pályát nyüstölhettek. Ha kipróbálnád, klikk ide.

Nexagon: Deathmatch képek

Hír | 2003.05.08 08:04

A Strategy First az éjjel átküldött három képecskét, hamarosan boltokba kerülő akciójátékáról a Nexagon Deathmatch-ről (korábban Nexagon: The Pit néven ismerhettük). A negyedik évezred küszöbén járunk, ahol egy új szórakozási forma alakult ki. Mi is ennek részei vagyunk, és egyetlen célunk az életbenmaradás...

Chrome képek

Hír | 2003.05.03 12:00

Az Action Vault négy újabb képnek adott otthont, ezúttal a Techland készülő FPS játékáról, a Chrome-ról. Abban már biztosak lehetünk, hogy ez az év hemzseg majd a jobbnál jobb akciójátékoktól, és ez alól ez a gyöngyszem sem kivétel!

Armed & Dangerous a LucasArts-tól!

Hír | 2003.05.02 23:32

Tudjátok miért szeretem annyira a LucasArts-ot? Mert igenis vannak saját, remek ötletei! Most például a semmiből rántottak elő egy teljesen új fejlesztést, mely az Armed & Dangerous nevet kapta. Lényegében egy akciójátékról van szó, melyben a játékos Roman-t, a Lionhearts nevezetű banda vezetőjét alakítja. A sokat ígérő alkotásból már ki is jöttek az első képek, melyek azonnal meg is szemlélhettek...

Project BG&E névváltás!

Hír | 2003.05.02 22:04

A Ubi Soft már gyakorlatilag egy éve jelentette, hogy fejleszti Project BG&E című játékát. Ezt a mai naptól kezdve Beyond Good & Evil-ként kell majd keresni. Lényegében egy akciójátékról van szó, melynek megalkotója az a Michel Ancel, akitől Rayman alakja is származik. Ha minden jól sikerül, még idén nyáron a boltok polcaira kerül.

Breed Movie

Hír | 2003.05.01 20:00

A CDV igen kedvesen felpakolt egy újabb ütős kis videjót, már vagy egy tucatszor elhalasztott akciójátékáról, a Brat Designs által fejlesztett Breed-ből. Az biztos, hogy pergős a játékmenete, és szerintem annak ellenére, hogy olyan sokat tologatták, elég jó lesz. Nézzétek meg ti is a moviet:

Top 10 - DF a legjobb!

Hír | 2003.05.01 17:01

Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a Novalogic még most is meglepetten szemléli, nemrégiben debütált akciójátékuk töretlen sikerét. Még mindig azt mondom, hogy megérdemlik, mert hosszú évekig dolgoztak ezért a pozícióért! 1. Delta Force Black Hawk Down - NovaLogic 2. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 3. The Sims Deluxe - Electronic Arts 4. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 5. Battlefield 1942 - Electronic Arts 6. Harry Potter 2 - Electronic Arts 7. Zoo Tycoon - Microsoft 8. CSI: Crime Scene Investigation - Ubisoft 9. Diablo 2 - Vivendi 10. Warcraft III: Reign Of Chaos - Vivendi

Damn Dirty Apes képek

Hír | 2003.05.01 15:43

Néhány napja került elő a Damn Dirty Apes nevezetű, Cannon Fodder jellegű akciójáték. Ebből ma újabb képeket küldtek át a fejlesztők, melyeket most meg is osztok veletek :) Jópofa kis játék lesz ez, szerintem amolyan Worms jellegű népszerűségre számíthat :)

Xenus képek!

Hír | 2003.04.30 07:02

Négy új szépséges képecske látott napvilágot ma reggel, a Xenus című akciójátékból. A viszonylagosan titkolódzó fejlesztők most újabb perspektívából mutatták meg gyöngyszemüket. Szerintem elég szigor lesz :)

Damn Dirty Apes közeleg!

Hír | 2003.04.25 14:17

Egy újdonsült angilai fejlesztőcsapat, nevezetesen a DarkmonthStudios épp az imént jelentette be első saját játék. Ez egy érdekes kis 3D-s akciójáték, amolyen rajzfilm jelleggel. A játék mi az Ape hadsereg elit alakulatát irányíthatjuk, és a rendelkezésre álló csapatokat kell átvezetni különféle ütközetekben. Ám ne egy igazi háborús játékot képzeljetek el, sokkal inkább a mókára összpontosítottak a fejlesztők (mint a Team 17 a Worms esetében). A honlapjukon még több infó találhatóbár az igazi özönre még várnunk kell az E3-ig...

Terminator 3 - a játék!!!

Hír | 2003.04.24 17:58

Az Atari hirtelen előrántotta a semmiből újabb, eleddig titkos fejlesztését. Igen kedves nézőink, jól látják :) Bizony egy Terminator 3: Rise of the Machines gammáról vagyon szó! Úgy tűnik, hogy nem elégednek meg az ötletgazdák a július elején mozikba kerülő film reményteli bevételével, még a virtuális világban is tarolni akarnak. Az FPS akciójátékról egyelőre annyi lehet tudni, hogy idén ősszel érkezik a különféle konzolokra, és szerencsére PC-re is :D Ja, talán mondanom sem kell, hogy mi magunk, sokak kedvenc házi terminátorát alakítjuk, Arnold Swarczeneggert!!! Update: Néhány fincsi infó :)

  • Arnold hangja ékesíti a játékot
  • exkluzív film jelenetek, kifejezetten a játék kedvéért
  • természetesen Andy Vajna is részt vesz a munkálatokban :)
  • a történet néha bele-belekap a film aktuális jeleneteibe
  • több mint 20 játékterület (pl. laboratórium, Los Angeles belváros)
  • több mint 20 modern fegyver
  • a játékot a Black Ops Entertainment fejleszti

  • Movie zuhany!!!

    Hír | 2003.04.23 22:39

    Most így estére kicsit begyorsultak az események :) Egy oldalon mindjárt három új játékanimációt is találtam :) Az első filmecske a beta fázisban leledző Planetside-ot mutatja be. Ez egy fincsi kis MMOFPS, az első a maga stílusában. A Sabotage egy 3D-s akciójáték, nem kevés szerepjáték elemmel megspékelve. Végül, de nem utolsó sorban ugyanezen az oldalon akad még egy Jet Pilot videó is. Az utóbbi játékban az Alien filmekből ismerős repzajjal repkedhetünk :) Jó töltögetést! Jaaaa... a link is kell? :D Ám legyen... Klikk!

    WWII: Frontline Command Demo

    Hír | 2003.04.17 18:26

    A 3DGamers szorgos arculatai egy újabb játékdemót szereztek be, természetesen elsőként. Ezúttal a World War II: Frontline Command című akciójátékhoz jutottak hozzá. Biztos emlékeztek még a Bitmap Brothers-re (Z: Steel Soldiers)... mivel tudjuk, hogy egész jó játékokat heggesztenek, szerintem ezt is feltétlenül érdemes kipróbálni.

    Rosso Rabbit in Trouble Demo

    Hír | 2003.04.17 08:40

    A CDV megosztotta a játékával húsvéti meglepetés játékának demóját. Nevezetesen a Rosso Rabbit in Trouble-ról van szó. Lényegében egy amolyan ugrálós akciójátékról van szó, melyben az ünnepnek megfelelően egy nyuszival vagyunk :) Ha tetszett a karácsonyi télapós meglepi, ez is bejön majd. Ha érdekel, innen letöltheted.

    Advent - ünnepeljünk!

    Hír | 2003.04.15 22:32

    A Homelan jelentéséből megtudtuk, hogy a Game Informer magazin legújabb számában láttak napvilágot az első infók, az eleddig ismeretlen, Advent című alkotásról. A Utah állambeli GlyphX által fejlesztett sci-fi third person akciójáték PC-re, valamint a Microsoft első konzolára jelenik majd meg. Annyit lehet tudni róla, hogy az Unreal motor táplálja, és egy trilógia első részét képezi majd... Jah, és, hogy a Majesco adja majd ki jövő márciusban...

    Yager Movie megint

    Hír | 2003.04.10 07:48

    A THQ médiahadjárata tovább folytatódik. Gyakorlatilag minden héten kiadnak egy-egy új videjót, idén áprilisban megjelenő akciójátékukból, a Yager-ből. A legújabbat is feltettem a szerverre, így máris leránthatjátok. Bővebb infó itt.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)