Napi képömleny!
Most, hogy közeledünk az ezévi E3 felé, lassan hozzá kell szoknunk, hogy kicsit visszaszorítják az infókat...ám egyelőre nem sikerült, úgyhogy lássuk a mai felhozatalt:
Most, hogy közeledünk az ezévi E3 felé, lassan hozzá kell szoknunk, hogy kicsit visszaszorítják az infókat...ám egyelőre nem sikerült, úgyhogy lássuk a mai felhozatalt:
A mai napra is elég szépen összejöttünk, ám mégis kiragadok egy alkotást...csak annyit mondok IG3!
Új nap, új lehetőségek. Ma még nem találtam új játékbejelentést, de ki tudja...még több, mint 12 óra rendelkezésemre áll... :) Amíg keresem a legfrissebb híreket, szemléljétek meg mai gyűjteményünket!
A jelek szerint kissé sok szerepjáték készül...ettől mi még nem esünk kétségbe :)
Talán szokatlan, hogy ma is jelenkezik a képömleny. Ennek elég egyszerű oka van. Mostantól igyekszünk hétvébén is a legfrissebb hírekkel szolgálni, és megpróbálunk még kevesebbet pihenni :)
Mai napunkat is egy ömlennyel kezdjük...csak egyet hagytam ki, ami megér egy külön hírt is...mindjárt azt is megkapjátok :)
Mára is jutott néhány extra különlegesség...Ám ismét nem lehet kiragani egy tökéletes alkotást, hiszen mind olyan jónak ígérkezik.
A mai termés sem túl bőséges, de azért fellelhető pár érdekes cím is, például a Conflict Desert Storm, melyben az amerikai hadsereg "Sivatagi Vihar" hadműveletének lehetünk aktív résztvevői...
Amint láthatjátok ma is szép gyűjtemény jött össze. Ám mégis kiemelnénk egy alkotás...ami nem más, mint a Star Wars Galaxies. Ez nagyon ütős kis játék lesz, az egyszer biztos!
A hétvégi képtermés, nem túl bőséges ugyan, de azért van mik közül csemegézni. Mi például már tűkön ülve várjuk a Prisoner of War-t...
A mai napon teszünk egy kis kivételt...mint látni fogjátok, belekerült a listába az Iron Storm. Ez csak azért kivételezés, mert a képek a játék PS2-tes változatából származnak. De mivel PC-n kb. ugyanígy néz majd ki, úgy gondoltuk jöhet... :)
A BonusWeb honlapra feltették az első képeket, az épphogy bejelentett The Qin Warriors Great névre keresztelt FPS játékból. A programot a japán E-Pie Entertainment fejleszti (ugyanaz a csapat, akik a War & Peace-t is csinálják). A dinasztiák, császárok uralma alatt lévő birodalom a helyszín. Mi, emberek vagyunk, de futurisztikus robotokat irányítunk az elfajult harcok során. Igazából nem lehet a játéktól túl nagy csodát várni, hiszen az ötlet sem egyedi, és a grafika sem éppen korszakalkotó. Ha gondolod, tőlünk letölthetsz egy hosszabb játék közbeni animációt is, amiből megtudhatod, miről van szó. Ha érdekel, klikkelj ide (mérete 37,77MB). A játék hivatalos honlapját itt találhatod meg!
Eh...ismét szépen sikerült a felhozatal. Igazából nehéz lenne kiemelni egy remek alkotás, hiszen olyan sok van jelen...Nézzétek meg mindet :)
Nem túl bő a mai termés, de azért van néhány komoly név is. A Gyűrűk Ura játékot gondolom senkinek sem kell bemutatnom, a képeket mindenképpen nézzétek meg, nagyon igényes játék van készülőben! Ez a helyzet a World Cup 2002-vel is, mely ha a World Cup 98 nyomdokaiban jár, elképzelhető, hogy igazi klasszikus van készülőben...
Hmm...szóval íme az elvárt mennyiség...kicsit túlteljesítve :)
Új "rovat" indul, melynek elsődleges célja, hogy az Xbox iránt érdeklődő olvasóink megnézhessék néhány várva-várt játék képeit. Akiket annyira nem izgat a "doboz", azoknak is érdemes rápillantaniuk némely címre, ugyanis rengeteg ígéretes alkotás készül erre a platformra.
Ezen szegényes felhozatalnak egyetlen előnye van...mindegyik alkotás ígéretesnek tűnik.
Huh, ez a nap is elég jól indul...és még nincs is vége :) Ma lesz még egy-két érdekesség, nem is beszélve arról, hogy néhány órán belül kijön a Renegade demója, de erről majd egy kicsit később...most lássuk a képeket:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)