Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 124

DNF rendszerkövetelmények

Hír | 2003.01.13 19:17

Az AVault néhány újabb infóhoz jutott a Duke Nukem Forever-rel kapcsolatban. George Broussard a játék egyik fejese elárult némi rendszerkövetelményt, már nagyon régóta készülő játékukról. Úgy tűnik, hogy ahhoz, hogy valahogy fusson a játék, egy legalább GeForce 3 kategóriás grafikus vezérlőre, és olyan 2GHz körüli processzorra lesz szükséged. Persze gyengébb gépeken is elindul majd, de a fejes elmondása szerint úgy nem akarsz majd játszani vele...

UT 2003 Benchmark...

Hír | 2002.09.16 20:46

Csak megemlíteném (hátha valaki nem tudja), hogy az UT2003 demóját grafikus tesztprogramként is használhatod! A System alkönyvtárban találhatsz egy Benchmark.exe fájlt! Ezt elindítva kiválaszthatod, hogy milyen felbontásban fusson a kicsike... Végeredményképp kapsz egy szép összeget, melyet összevethetsz más gamer arcokkal!

DivX filmek Xbox-on!

Hír | 2002.06.10 11:12

Bizony. A dolog a jelek szerint egyáltalán nem kizárt. A Liksang.com-nak ugyanis tudomására jutott, hogy már létezik egy korai verziója annak a lejátszónak, mely lehetõvé teszi, hogy a filmvilág nem éppen kedvelt formátumát lejátszhassuk Xbox konzolunkon. Miután ez, csak a hamarosan forgalomba kerülõ mod chipek segítségével képes müködni (ez teszi lehetõvé, hogy másolt lemezek is fussanak az Xbox-on) valószínüleg nem lesz teljesen legális. MAjd meglátjuk. Nektek mi a véleményetek?

Alone in the Dark 4 a netről is elérhető!

Hír | 2001.06.27 11:03

A nemrégiben debütált EB1.com játékkölcsönző honlapra felkerült az Alone in the Dark 4 is. Ezen az oldalon, kb. 5 dollárért cserében kipróbálhatjuk a játékot, mielőtt megvennénk azt a boltban. Az oldal nagy előnye, hogy nem kell az egész játékot letölteni, csupán egy aprócska kis programot, melyen keresztül a cég szerveréről játszhatunk. A hátránya azonban, hogy minimum 256K/s-es hozzáféréssel kell rendelkezzünk ahhoz, hogy jól fusson a játék. Plusz érdekesség, hogy az EB1.com küld egy 5 dolláros bónt is postán, melyet a teljes játék árából ők fizetnek ki, ha megvettük azt a boltokban(vagyis, ha megveszed, akkor ingyenesen próbálhattad ki...). Az akció egyébként valószínűleg csak amerikában él, így itthon ne nagyon reménykedjünk benne.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)