Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

Warhammer 40k: DoW képek!

Hír | 2004.08.23 20:32

Méghozzá nevezhetjük őket exkluzívoknak is :) Tudjuk, hogy elindult a Warhammer 40000: Dawn of War című stratégia bétatesztje, amibe egy kedves olvasónk, grimreaper is bekapcsolódott, s a mi és a Ti kedvetekért készített néhány képséget, amit Cok3 haveromon keresztül meg is kaptam... :D Hosszú és rögös út volt tehát, amíg sikerült ezeket veletek megosztani, de ez csak az első adag. Ne feledkezzetek meg azonban, hogy a játékot már mozgás közben is megtekinthetjük: itt, itt és itt.

RBR a Japán Ralira!

Hír | 2004.08.23 13:00

Bár réges régen már tudjátok, mert sikerült anno rátalálnom, az SCi most egy véglegesen hivatalos dátumot adott közre a Richard Burns Rally megjelenésével kapcsolatosan. A hivatalos közlemény pedig arról árulkodik, hogy a nagyobb nyugat-európai országokban - mint például Nagy-Britannia, Németország, Franciaország - szeptember 3.-án megjelenik a raliszimulátor, a többi országban pedig az elkövetkezendő pár napban. Az SCi tehát már csak a téma miatt is tud időzíteni, hiszen 2004. szeptember 3. és 5. között kerül megrendezésre az 1. Japán Rali a rali vb történelmében.

[MOVIE] Videódömping!

Hír | 2004.08.22 21:25

Alig ért véget a Games Convention, már szállingóznak is a bemutatott videók. Hirtelen annyi érkezett, azt se tudtam, merre kapjam a fejem. Lássuk, miből élünk: The Sims 2: Kedvenc virtuális simjeink visszatérnek, és jobb formában vannak, mint valaha! Egy kis videó kapcsolódik cyberpolgáraink életcéljaihoz. Ki ki mást szeretne elérni, nem igaz? Nos, ők is így vannak ezzel! Csekkit!

Star Wars: Knights of The Old Republic: Sith Lords: Star Wars és szerepjátékfanok figyeljetek! Remélhetőleg kedvenc játékotok lesz a KoTOR második része, amiből alant megszemlélhettek egy újabb videót! The Settlers V: Heritage of Kings: Ki ne ismerné a híres Settlers sorozatot? Az első rész óta sokan próbálkoztak utolérni sikereit, de nagyrészük elbukott. Azonban most jön a folytatás, végre elszakadva az izometrikus, ál-3D motortól. Ebből a gyöngyszemből érkezett egy szép darab videó, mindenkinek erősen ajánlott. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy kézikamerás. Ja, meg hogy német a kommentár alatta :) No, sebaj.

The Regiment képségek

Hír | 2004.08.21 14:59

Alig tegnap értesítettük a publikumot, készülget a The Regiment című csapatorientált taktikai FPS. A sztori szerint a játékos egy S.A.S csapatot fog vezetni (ez a S.A.S a világ vezető terrorista-elhárító csoportja, a legkeményebb katonákkal, legjobb fegyverekkel, stb.), aminek a célja mi más lehetne, mint elhárítani a csúnya, gonosz terroristák által okozott fenyegetést. Előkerültek az első képek is a kicsikéről, alant megnézhetitek.

[MOVIE] SPECNAZ

Hír | 2004.08.21 09:25

Új videó született a SPECNAZ: Project Wolfból, hála a BYTE Softwarenek. A taktikai FPS tehát tovább mutatja magát, milyen érdekességek, megoldások rejlenek benne. A videó a márciusi rész folytatása. A második epizódért erre tessék...

[MoD] Battlefield Vietnam

Hír | 2004.08.20 20:01

Ugye-ugye. Mi szóltunk, hogy jön. És igazunk is lett! Íme, megérkezett a várva-várt World War II mod a Battlefield Vietnamhoz. Összesen három pálya került bele a Vietnam-ba a Battlefield 1942-ből. A cucc 258 MB, de gondolom a játék kedvelőinek ez nem akadály. Erre.

[MOVIE] GTA: SA!!!

Hír | 2004.08.20 10:20

Megérkezett az első videó a régóta várt GTA: San Andreas-ból. Igen, CJ végre a monitorjainkon is megjelenik! Figyelem: a videó elég rossz minőségű, tipikus "mozirip"-es. Szóval csak finoman a kritikával. Elkeseredni azonban nem kell, ugyanez a videó megtalálható jobb minőségben itt, valamint a GameSpot is igérte mára. Amíg leér, nézzétek meg a tegnap jött új képeket is! (Thanks Toto) BONCSAD TŐCCCSED!!! Update: végre elérhető a jobb minőségű változat is a Fileplaneten. A letöltéshez mindenképp szükséges egy ingyenes regisztrációs folyamaton végigmenni. (Thanks GameCenter s.r.o) Update 2: Ha netán mégse szeretnétek össze-vissza regisztrálni, újabb alternatívát mondok: GameCenter s.r.o. Hajrá! Update 3: Végre elérhető lokálban is a "jó minőségű" verzió. Alant a link :)

[MOVIE] Armies of Exigo

Hír | 2004.08.20 09:21

Az Exigo-láz talán mondhatni, egyre nagyobb... Tegnap demó, kedden egy brutális intró, ma pedig egy újabb játék közbeni videócsomag érkezett. Aki esetleg kihagyta volna a demót, annak kötelező. Aki kipróbálta, azoknak pedig "csak" erősen ajánlott :)

[PATCH] Dark Horizons

Hír | 2004.08.20 08:32

Kijött a Dark Horizons: Lore 1.11-es javítása, valamint egy új verziós demó is. Viszont demóból már kettő is van (itt, meg itt is), úgyhogy inkább koncentráljunk a ragtapaszra. Csak az a gáz, hogy arról se mondanak semmit :)

  • Dark Horizons: Lore v1.11 Demó (42,8 MB)
  • Dark Horizons: Lore v1.11 Patch (8.9 MB)

  • HL2 novemberben?

    Hír | 2004.08.19 12:59

    Eszem ágában sincs rémhíreket terjeszteni... csak egy kicsit :) Egy internetes oldal szerint azonban november elején fog megjelenni a Half-life 2. Legutóbb arról volt szó, hogy legkésőbb szeptember közepére elkészül. Hát nem tudom, de most már nem kellene sokáig halogatni a dolgot. Egyébként elérkezett a Counter-Strike: Source a második béta fáziásához. Ez annyit tesz, hogy mostantól mindenki elérheti, aki Condition Zero és/vagy olyan ATi kártyatulajok, akik kupont kaptak a HL2-höz. Ezzel együtt megérkezett a benchmark is - a teszteredményekről itt olvashattok. (Thanks GaminGroove & Adam5)

    BloodRayne 2 rémségek

    Hír | 2004.08.18 23:56

    BloodRayne hamarosan visszatér képernyőinkre (úgy október végén), vörös hajával és gyönyörű szemfogaival sokunkat le fog venni a lábáról. Hogy kicsit könnyítsük a várakozást, íme néhány kép a BloodRayne 2-ből. Esetleg szemléljétek meg újból egyik vagy másik videóját is.

    Painkiller: BOoH késés

    Hír | 2004.08.18 22:45

    Sajnos a fejlesztő nem tudja tartani a beharangozott október 13-i megjelenést, ami a Painkiller kiegészítőjét, a Battle Out of Hell-t illeti. Ez derül ki a Dreamcatcher Games által kiadott közleményből. Az új dátum november 10. A késést azzal indokolják, hogy igyekeznek minél több extrát belezsúfolni. Ez elég furán hangzik, mert ezek szerint még mindig akad egy másik kiegészítőre való? :)

    [MOZi] MATRIX ULTIMATE EDITON

    Hír | 2004.08.18 21:24

    Bár már elég régóta suttogtak, hogy készül egy minden igényt kielégítő ultra-mega-extra Mátrix-trilógia DVD kiadás az igazi rajongók számára. Az eddig megjelentetett változatok ugyanis szinte semmi érdekességet nem tartalmaztak. Hivatalos bejelentés még mindig nincs, de azt hiszem, az alábbi képek miatt már igazán bizakodhatunk, ugyanis szinte minden infó a rendelkezésünkre áll most már! Szóval lássuk csak sorjában.

  • Matrix: Újradigitalizálva, két audió kommentárral bővítve
  • Matrix Revisited: 17 kulisszák mögötti kisfilm
  • Matrix Reloaded: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions: 2 audiókommentár
  • Matrix Revolutions Revisited: 29 kulisszák mögötti kisfilmmel bővítve
  • Animatrix: Ugyanaz a kiadás, ami már kapható
  • Roots of the Matrix: A Mátrix gyökerei - Minden részletre kiterjedő 3 órás összeállítás.
  • Burly Man Chronicles: A filmet készítők érzései az egész Mátrix világgal és a belefektetett munkával kapcsolatban
  • Zion Archive: Sztoribordok, zenék, videók, előzetesek, és minden egyéb.
    Összesen mintegy 35 órányi extra, 10 DVD lemezen, kb 18 ezer forintos áron (a külföldi árról átszámolva).
    Akinek ez sem lenne elég, az megkaphatja az igazán rajongóknak szóló változatot, amiben egy Neó szobor és egy 80 oldalas, soha nem látott képekkel tüzdelt könyvecske kap még helyet. A szobor a kép alapján szerintem egy kicsit gagyi... :) Thanks Fym.hu!

  • Still Life képek

    Hír | 2004.08.18 20:01

    Érdekes, hogy a Still Life című kalandjátékból előbb jelent meg videó, mint bármilyen infó, vagy akár képek. Na most ez megváltozott. A játék főhőse Victoria McPherson, aki az FBI-nak dolgozik. Először asztali munkát végez, de egy bűntény megoldása után komolyabb feladatot kap. Egy sorozatgyilkos tartja rettegésben a Chicagót, már öt fő életét oltotta ki. Victoria nem jut előre, pihenés képpen leutazik aojához, akitől megtudja, hogy nagyapja is detektív volt, és az 1920-as években egy olyan ügyben nyomozott, ami kísértetiesen hasonlít a mostanira. 18 helyszín lesz a programban: 11 a múltban, 7 a jelenben. A sztorira tehát nem lesz panasz, és ahogy elnézem a képeket, a grafikára se! (Thanks Zsono)

    [MOVIE] CMR 2005

    Hír | 2004.08.18 16:05

    A tegnap megjelent új Colin McRae Rally 2005 képekhez videó is dukál. Jött is egy, ami közel egy perc keretein belül mutatja be a játékot és az abban irányítható verdákat. Egyébként a videó végéből az derül ki, hogy PC-n DVD-re fog kijönni, szeptember 24-én. (Thanks Frans)

    Terrorist Takedown képek

    Hír | 2004.08.17 18:46

    Majd' két hétbe telt négy képséget szülni. Ugyanis ötödikén jelentették be a Terrorist Takedown című akciójátékot, amiről alig voltak hajlandók valami infót kinyögni. Eddig kérleltem őket, hogy küldjenek pár képet, de nem nagyon foglalkoztak a témával :) Na jó, ez nem igaz, senkivel nem foglalkoztak, biztos mert nagyon benne vannak a fejlesztésben. Megérkeztek hát az első képek, amik alapján nem is tűnik olyan rossznak a cucc. Bár engem emlékeztet is valamire...

    [DEMO] Dragoon

    Hír | 2004.08.17 18:36

    Durván egy hónapja jött ki a Dragoon: The Prussian War Machine című körökre osztott stratégia első demója. A kiadó Shrapnel Games úgy gondolta, most előrukkol egy másik hadjárattal, egész pontosan a Horse and Musket cíművel, de ezen felül néhány időközben felmerült bugarat is javítottak. A program most se nagyobb 50 megánál, úgyhogy az érdeklődőknek igazán nem okoz nagy fáradalmat letölteni. Mégpedig innen.

    [MOVIE] Armies Of Exigo

    Hír | 2004.08.17 01:08

    Ne örüljetek annyira, ugyanis új dologról sajnos nem számolhatok be. Ellenben a kezeink közé került a napokban bemutatott bevezető videó ultrabrutál minőségű változata. Na persze, a minőségért meg kell szenvedni, aki úgy dönt, hogy leráncigálja, készítsen maga mellé valami kaját, meg innivalót, ugyanis a "kicsike" nem kevesebb, mint 500 MB!

    [MOVIE] CoD: UO MP

    Hír | 2004.08.16 16:42

    Nem szeretem a rövidítéseket :) A Call of Duty: United Offensive-ből most végre multis videók is megjelentek. Eddig főleg csak a szingli küldetéseket láthattuk mozgás közben. Én nem nagyon szoktam multizni, de nézzétek meg őket és kommentben meséljétek már el, milyen újításokat fedeztek fel az elődhöz képest :) (Thanks Shanhus)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)