Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

Hearts of Iron Platinum GOLD

Hír | 2004.08.30 18:35

Még jópár hónapja említettük, hogy készül a Hearts of Iron nevezetű második világháborús stratégiai játék Platinum jelzésű verziója. Nos, engem ért az a megtiszteltetés, hogy közöljem veletek: kész! A megjelenési dátum pedig szeptember 21-e. A Platinum szócska egyébként egy teljes új hadjáratot, rengeteg pályát, mégtöbb eseményt, valamint javított mesterséges intelligenciát takar. (Thanks: BluesNews)

Pariah megjelenés

Hír | 2004.08.30 17:18

Március harmincadikán érkezik a "cseppet" szép grafikával megáldott Pariah! A készítők nem titkoltan az Unreal Tournament 2004-nek szeretnének konkurenciát, meglátjuk mi lesz belőle. Szóval március harminc... az azért még egy kicsit messze van. Addigis, nézzéteg meg a teljesen friss videót a játékból.

[DEMO] Pedal to the Metal

Hír | 2004.08.28 09:02

Ezek után érdekel is valakit egy demó, ami 90 megás és tartalmazza az egész játékot, ha fizetsz érte? :D Egy embert tudok :) Megjelent a 18 Wheels Of Steel Pedal To The Metal című ... hát valami játék demója, ami 1 órás játékidőt tartalmaz, amíg nem fizetsz érte. Onnantól viszont teljes játékká válik. Na jó, ez egy kamionos szimulátor, állítólag :) Nézelődjetek szét a magyar rajongói oldalán is, vagy töltéstek le, ha úgy tartja kedvetek.

[MOVIE] Hármasban

Hír | 2004.08.27 20:43

Három fini vidi érkezett az imént. Érdemes mindet megszemlélni, határozott sorrendben. Egyszerre nem olyan élvezetesek :)

  • Bet on Soldier Izgalmas kis FPS van készülőben. Ne óvakodjunk az ismeretlenségből előtörő újoncoktól. Jó lesz ez :)
  • Colin McRae Rally 2005 Róla viszont a pár napos demó óta nem sok újat lehet mondani. Ez az anim a verdák törését mutatja be.
  • Star Wars: Galaxies: Jump to Lightspeed Az ismert és elismert MMORPG sokak által várt kiegészítőjéből csodálhatunk meg újabb részleteket.

  • Dragonshard képek

    Hír | 2004.08.27 16:49

    Nemrég ejtettünk szót a Dragonshard című RTS-ről, ami az Atari és a Liquid Entertainment közös gyermekeként fog megszületni valamikor jövőre. Infóból most sincs bőség, de legalább már tudjuk, nagyjából hogyan is fog kinézni, megjelentek ugyanis az első játékból lopott képek.

    [DEMO] Xpand Rally!

    Hír | 2004.08.26 21:28

    Végre! A korábbi, nem hivatalos cucc után végre elszánta magát a Techland, hogy kiadja a várva várt Xpand Rally többjátékos demóját. Sokkal többet nem hiszem, hogy hozzá tudnék fűzni, úgyis mindenki leszedi :) Én biztos.

    Tesztereket keres a Gearbox

    Hír | 2004.08.25 22:45

    Sajnos nem ez a lényege a hírnek, mivel szerződéses és igen képzett embereket keresnek a Gearbox-nál egy közeljövőben megjelenő játékuk tesztelésére. Az pedig minden bizonnyal a Brothers in Arms lehet. Ez viszont azért érdekes, mert nemrég csúsztatták a játék megjelenését októberről jövő évre. No sebaj, jelentkezzetek a fenti linken, ha rendelkeztek az ott felsorolt skillekkel, aztán ha felvennének valakit, azonnal lépjen kapcsolatba velem! (Én nem jelentkezek, mert nem érnék rá még azt is csinálni... :D)

    DoW exkluzív képek #2

    Hír | 2004.08.25 19:46

    A múltkori exkluzív Warhammer 40000: Dawn of War képek után megérkezett a második adag, amit ismét Cok3 segítségével szállíthatok. Igen, tudjuk, hogy királyság játék lesz, ezt mindenféle videó is bizonyítja már, de azért megosztom mindenkivel őket :)

    [MOVIE] Restricted Area

    Hír | 2004.08.25 18:56

    Új anim érkezett a Restricted Area című akció-szerepjátékból is. Az első és a második után ez halálpontosan a harmadik :) Egyébként ez kiderülhet akkor is, ha ide látogatunk, ugyanis a Worthplaying mindig egy csokorba gyűjti az azonos játékból fellelhető összes letölthetőséget :) A 19 megás fájlt tehát a fenti oldal tetején találjátok.

    [MOVIE] Settlers 5

    Hír | 2004.08.25 18:40

    A múltkori nem jó minőségű, ám óriási és kézikamerás The Settlers: Heritage of Kings videó után most itt egy hivatalos darab. Viszont - mivel ma germán invázió van - ez is német alámondásos, mert az Ubisoft ottani főhadiszállásáról csempésztük ki.

    [DEMO] F/A-18 ODS GER

    Hír | 2004.08.25 18:24

    Megjelent a F/A-18 Operation Desert Storm német nyelvű demója. Készüljetek fel, mert az összes infó meg ugye maga a játék is így van, úgyhogy aki tudni akarja, mi ez, az szépen letölti és aztán mesélje el kommentben a tapasztalatait. :)

    [MOVIE] MoH: PA

    Hír | 2004.08.25 08:51

    Az EA még mindig nem hajlandó kiadni a Medal of Honor: Pacific Assault régóta halogatott demóját - nyilván megvan rá az oka. Mert ha nincs, akkor már rég gáz van. :) Szóval most inkább adtak egy 8 és fél perces animot nekünk, ami a demóban lévő pályát hivatott bemutatni. Gondolták ez is több a semminél. Az igaz is, de hát akkor is jobb lenne sajátkezűleg irányítani már a játékot. A pálya neve egyébként Henderson Field és a videó alatt Rick Giolito játékproducer kommentárját hallhatjátok. Durva, lassan már eljutunk oda, hogy kiadják DVD-n a demó "végigjátszás" videóját, az extra pedig a kommentár lesz a producer, a rendező meg a szereplők közrejátszásával... :D

    [MOVIE] Ford Racing 3

    Hír | 2004.08.24 21:09

    Na mégegyet, ha nem volt elég. Ezúttal autós játékból érkezett videó, a címe Ford Racing 3. Elég hirtelen jött, mert én ott leragadtam, hogy megjelent a második rész demója. Mondjuk az már közel egy éve volt. Sebaj. A stuffban 47 Ford verdával nyomulhatunk majd, ami szinte az egész kínálatot magában foglalja a klasszikus modellektől a legfuturisztikusabb állaccságokig. Mindezt 16 (!) játékmódban és 26 különálló pályán élvezhetjük majd. Multiról azonban semmi infó. (Thanks Tom3)

    [MOVIE] Locomotion

    Hír | 2004.08.24 20:23

    Ez egy kicsit kakukktojás. Valahogy mégiscsak a legrövidebb, legkisebb videóról van szó és talán maga a Chris Sawyer's Locomotion se túl nagy lélegzetű téma. Az illető nevéhez fűződik a RollerCoaster Tycoon sorozat, ami igen nagy népszerűségnek örvend. A harmadik rész végre már új grafikai motort kapott, ám ez a játék még mindig a 2D-s régimódi koncepcióra épít. Ez nem feltétlenül rossz, de biztosan sokan lehúzzák majd emiatt. A bejelentést követően megjelent pár kép, de mozgás közben most láthatjuk először.

    [MOVIE] Men of Valor

    Hír | 2004.08.24 20:19

    A Men of Valor a 2015 nevű fejlesztőcsapat új munkája. Ők készítették a Medal of Honor alapjátékot. Több animációt is láthattatok már belőle, például az E3-as bemutatót, vagy ezeket a részleteket. A mostani viszont a játék zenéjével foglalkozik. Inon Zur, a zeneszerző meséli el élményeit. Hollywood-i filmeknek szoktak abban a stúdióban zenét felvenni, ahol ő most dolgozhatott egy professzionális zenekarral. Szerencsétlen zenészeknek meg még mutatták is az in-game jeleneteket, miközben nagyban lesniük kell a kottákat :) Csudi jó dolog ez, de nem jó, ha mankóként szolgál a szép zene. A játékmenetnek kellően izgalmasnak kell lennie, hogy azt a zenei aláfestés méginkább megemelje.

    [MOVIE] Pirates!

    Hír | 2004.08.24 20:07

    Elkészült és elérhető a Pirates! második videója. Az elsőt még május folyamán mutattuk be. Néhány részlet ismerős lesz belőle, de a mostaniban új jeleneteket is láthatunk Sid Meier közelgő remekművéből. A stílus rajongóinak kötelező! A többieknek csak erősen ajánlott :)

    [DEMO] Obscure

    Hír | 2004.08.24 16:52

    Az Ubisoft sem akart kimaradni a jóból és gyorsan kiadta az Obscure: Learn about Fear című ügyeletes túlélő horror játék demóját. A történet 5 amerikai diákról szól, akikkel különös és borzalmas dolgok történnek az iskolában. Meg kell hát tanulniuk, hogy a suli olykor halálosabb, mint gondolnánk... :) Elvileg már szeptemberben megjelenik. Ha azonban előbb bele szeretnétek kukkantani, javaslom ezt a régebbi videót vagy magát a demót alant.

    Pedal To The Metal Hungary

    Hír | 2004.08.24 09:06

    Tudjuk, hogy az Across America után a 18 Wheels of Steel sorozat folytatódik, Pedal To The Metal alcímmel. Egy interjú is napvilágott a játékkal kapcsolatban, amit a nemrég elkészült Pedal To The Metal Hungary oldalán olvashattok el. Természetesen a honlap rengeteg képet is tartalmaz, amik csak nagyobb önbizalmat adnak ahhoz, hogy kipróbáljuk majd az új részt. Főbb változások az Across America óta:

  • ki-be kapcsolható majd sofőrünk fáradékonysága
  • lesznek "Country road"-ok, vagyis a térképen nem látható földutak
  • nagyobb városokban furikázhatunk majd és elkalandozhatunk kamionunkkal Kanada és Mexikó egyes részeibe is. (Thanks FiReBoY)

  • Half-Life 2 letöltés

    Hír | 2004.08.23 23:12

    Mostmár tényleg letölthetőek lesznek a Half-Life 2 késznek ítélt darabkái (textúrák, hangok, ilyesmi). Legalábbis hamarosan :) Na jó, a hamarosan ez esetben nem amolyan Blizzardos "hamarosan", hanem tényleg belátható időn belül. Igaz, még egy kicsit várni kell rá, de PST idő szerint 7:00-kor megkezdődhet a letöltés. Hogy ez helyi idő szerint mennyi, azt nem tudom, de majd valaki biztos elmondja :) Addig is, érdemes figyelni a hivatalos oldalt. Egyébként a teljes játék megjelenése úgy egy-két hét múlva (ha nem novemberben) esedékes, szóval, aki teheti (mármint van jogosultsága) akkor letöltheti a teljes cuccot!

    [MOVIE] Esti csemege

    Hír | 2004.08.23 23:02

    Hölgyeim és Uraim! Nem kisebb alkotásokat tekinthetnek meg most nálunk eszeveszett mozgásban, mint (dobpergés...) Blitzkrieg II! És itt jön a második versenyzőnk: Sacred Underworld! Ő egészen új még a szakmában, bár nagy nevek vannak mögötte. És most jöjjön a Dungeons & Dragons Online! Igazán szép, nézzék csak meg! Tekintsük meg őket névsor szerint is.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)