Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2218

[MOVIE] War World

Hír | 2005.12.17 14:11

Nem túl hosszú, mindössze alig egy perces videót sikerült előguberálnom az imént. Aki esetleg nem tudná, a War World egy ilyen aréna-feelinges mech akciójáték. Remélem elégségesnek bizonyult a leírás a videó megtekintéséhez. Alant klikk!

[DEMO] RoboBlitz - Unreal Engine 3.0 próbája

Hír | 2005.12.13 15:52

Az ELSŐŐŐŐŐ JÁTÉK, mely az Epic Unreal 3.0-s motorját használja, a RoboBlitz demója most végre elérhető a nagyközönség számára! Ebben az akciójátékban a zúzás mellett puzzle-öket kell megoldanunk, valamit az Ageia PhysX technológiának köszönhetően a fizikával is lélegzetelállító dolgokat tudunk művelni. Mindenképpen érdemes letölteni, ha másnak nem is, de legalább egy techdemónak jól jöhet :)

[MOVIE] Monster Madness

Hír | 2005.12.07 20:22

Az Artificial Studios újabb videót adott ki készülő 3D-s akciójátékából a Monster Madnessből. A filmben egy "házibuli" keretein belül rendezett összecsapásról készült felvételeket láthatjuk majd másfél percen keresztül, ezzel is még inkább elmélyedve a játék világában. Az érdeklődők innen tölthetik a filmet.

[MOVIE] Prey!!

Hír | 2005.11.29 08:46

Rég hallottunk a Prey-ről, amelyet ugyanaz a cég jegyez, amelyik állítólag a Duke Nukem Forevert is gőzerővel készíti... a 3D Realms. Valahogy mégis úgy tűnik, hogy ez a sci-fi akciójáték hamarabb megjelenhet, fejlesztésében ugyanis a Human Head Studios is segédkezik. Ezt támasztja alá az is, hogy a májusi E3 bemutató után újból jelentkeztek a srácok egy videóval.

[PATCH] Battlefield 2: SF szerver

Hír | 2005.11.22 08:02

Az Electronic Arts kiadta a Battlefield 2: Special Forces második világháborús akciójáték-kiegészítő lemez 1.12-es reatail szerverét, így most már az abban található nyolc új pályával is meg tud birkózni a program, ráadásul egy adagnyi hibát is orvosoltak benne. A 192 megás csomagot innen ránthatjátok le.

[KéPZ] El Matador

Hír | 2005.11.20 19:07

Két okból szolgálunk most némi képanyaggal külön hírben az El Matadorról. Először is azért, mert ha megnézzük, egész szépen fest. Másodszor pedig azért, mert uborkaszezon lévén most néhány képnek is örülünk :) Nos, a harmadik nézetű akciójáték valóban egyre szebb, érdemes megkukkolni. Érdeklődők ide katt.

Spike TV éves díjazottak

Hír | 2005.11.19 22:48

Immáron harmadik alkalommal került megrendezésre a Spike TV Videójáték-díjátadás, ezúttal Los Angelesben. Nézzük a listát...

  • Az év játéka: Resident Evil 4 (Capcom)
  • A legjobb, filmről mintázott játék: Peter Jackson's King Kong (Ubisoft)
  • A legjobb akciójáték: God of War (Sony Computer Entertainment America)
  • A legjobb egyéni sportáték: Tony Hawk's American Wasteland (Activision)
  • A legjobb csapatsport-játék: Madden NFL 06 (Electronic Arts)
  • A legjobb verekedős játék: EA Sports Fight Night Round 2 (Electronic Arts)
  • A legjobb katonai játék: Call of Duty 2 (Activision)
  • A legjobb autós játék: Burnout Revenge (Electronic Arts) [olvasói választás]
  • A leginkább függőséget okozó játék: World of Warcraft (Blizzard Entertainment) [olvasói választás]
  • A legjobb PC-s játék: World of Warcraft (Blizzard Entertainment)
  • Az év designere: David Jaffe a God of Warban végzett munkájáért (Sony Computer Entertainment America)
  • A legjobb feltörekvő technológia: Sony PlayStation Portable (PSP)
  • A legjobb teljesítmény: Charlize Theron az Aeon Fluxban (Majesco Entertainment ) + Jack Black a Peter Jackson's King Kongban (Ubisoft)
  • Az év cyberboszorkánya: Maria Menounos mint Eva a James Bond 007: From Russia With Loveban (Electronic Arts)

  • [MOVIE] Wolfschanze 1944

    Hír | 2005.11.09 15:15

    Nagyjából egy hónap kihagyás után újabb videót adott ki a Calaris Studios második világháborús akciójátékából, a Wolfschanze 1944-ből. A megjelenést idénre teszik, pontos dátumot még nem tudni.

    A The Regiment is késik...

    Hír | 2005.11.09 07:41

    A "változatosság" kedvéért még egy játék késéséről kell beszámolnom ma reggel. Most a dembererre datált The Regiment című akciójáték csúszott, "valamikor 2006 elejére". Még csak meg sem indokolták a dolgot, egyszerűen csak halasztanak. Jó, nyilvánvaló, hogy egy rakat bugot találtak benne, és úgy döntöttek inkább nem adják ki teljesen hibásan, amennyit lehet orvosolnak - a maradékra meg majd feltoljuk az 1.1-es és ki tudja hányas peccseket. A játék honlapját itt találhatod meg.

    [MOVIE] Monster Madness

    Hír | 2005.11.08 09:15

    Megjött a Monster Madness című akciójáték legújabb videóelőzetese. A két és fél perces multis mókát elég gyatrán tömörítették, ugyanis háromszáz megabájtnál is nagyobb a fájl, amit innen letölthettek.

    [MOVIE] Shadowgrounds

    Hír | 2005.10.24 10:00

    Rég nem hallottunk a finn Frozenbyte fejlesztőcsapat berkein belül hegesztett akciójátékról, a Shadowgroundról. Legutóbb névváltásáról számoltunk be, ugyanis korábban Pleyground név alatt futott az alkotás. Most egy félperces új animációt prezentálhatunk belőle.

    Dynasty Warriors 4 PC-re

    Hír | 2005.10.20 21:36

    A Koei Ltd. úgy határozott, hogy konzolon hódító Dynasty Warriors 4 című játékukat elkészítik PC-re és, és már idén december 9-én ki is adják. Az igen sikeresnek számító PS2-es verzió egy korábbi változatából itt megleshetsz néhány képet. A játék különlegessége, hogy eleddig nem látott mennyiségű ellenfelet képes egyszerre megjeleníteni, így összecsapásaink még gigantikusabbak lehetnek, mint eddig bármelyik akciójátékban. Izgin hangzik!

    [MOVIE] Stubbs the Zombie

    Hír | 2005.10.18 08:49

    Az Aspyr csapata volt olyan jó, és kiadott egy újabb videót, készülő horror-akciójátékukból, a Stubbs the Zombie-ból. Az első, valamiért szimpatikus zombi (najó, ez nem igaz, mert a Michael Keaton féle Beetle Juice mindent visz :P) kalandjait feldolgozó alkotás egészen látványos, és még a zenéje is jó! :) Szerintem szakítsatok arra időt, hogy lecibáljátok alant, és megnézitek. Érdemes!

    Battle Carry triál

    Hír | 2005.10.10 09:19

    Az AFSL Games kiadta a Battle Carry című tankos multiplayer akciójátékának teljes triál verzióját. Alapból csak a Chapel pálya játszható benne, de amennyiben fizetünk, a többi hét is elérhetővé válik. A 321 megás csomagot innen ránthatjátok le.

    [DEMO] Peter Jackson's King Kong

    Hír | 2005.10.07 17:43

    Miközben tűkön ülve várjuk, hogy mit jelent be ma a Blizzard, majdhogynem megfeledkeztünk a King Kond demóról. De természetesen vigyázó szemünket rajta tartottuk, és már itt is van! A 3D-s akciójáték iszonyat jól sikeredett, rengeteg akció, T-Rex harc, és hasonlók vannak benne. Szerintem kötelező kipróbálni, hogy valahogy kibírjuk a filmig, illetvea végleges játékig. Erre tessék (Thanks Haba, Kumbee):

    [MOVIE] King Kong

    Hír | 2005.10.06 16:34

    Előkerült egy kézikamerás felvétel (szintén az X05 rendezvényről) a Peter Jackson nevével fémjelzett túlélő kaland-akciójátékról, a King Kong-ról, amely a hasonló című filmfeldolgozás alapján készül. Azt hiszem, ez is sokak karácsonyi kívánságlistáján rajta lesz... (Külön érdekesség, hogy ez a 4444. letöltésünk :))

    GUN szinkronhangok

    Hír | 2005.09.30 10:56

    Fény derült a GUN című, elvileg idén novemberben megjelenő akciójáték szinkronhangjainak listájára. A főszereplő fegyverforgató bosszúállónak Thomas Jane kölcsönzi majd a hangját, de felbukkan Kris Kristofferson, Tom Skerritt, Brad Dourif, Ron Perlman, és Lance Henriksen is.

    [MOVIE] Cold War

    Hír | 2005.09.25 11:35

    Nem tudom mikor láttam utoljára Cold War videót... ja, igen, három napja jött ki két darab. Most meg még egy. Az biztos, hogy nem mérnek szűk marokkal a srácok, de inkább a játékot adják már ide, ne videókat :) Na mindegy, ez van, ezt kell szeretni. De hogy mit is? Két percnyi ingém trailert ebből a nagyszerű taktikai akciójátékból.

    [DEMO] Evochron Alliance

    Hír | 2005.09.25 11:21

    Letölthető az Evochron Alliance nevezetű sci-fi akciójáték kipróbálható verziója. A stuffot a készítői a mérhetetlenül nagyfokú szabad játékélménnyel reklámozzák: gyakorlatilag rajtunk áll, milyen úton jutunk el a játék végére. Ha kedvünk tartja kereskedhetünk, küldetéseket végezhetünk különböző szervezeteknek, szóval csupa jó dolog. Akit érdekel a demó, erre kattanva letöltheti.

    Total Overdose GOLD

    Hír | 2005.09.23 09:32

    Aranylemezre került a Total Overdose című harmadik személyű akciójáték és szeptember végén meg is jelenik. Nem szabad elfelejteni, hogy már kipróbálhatjuk a demóját is, ami talán egy kicsit enyhít a teljes változat megjelenésére várók óriási fájdalmán.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)