Spec Ops: The Line - Tölthető az ingyenes co-op kampány
Nem készül el a játék többször elhalasztott megjelenéséig sem, de legalább most felár nélkül szólíthatjuk magunkhoz.
Nem készül el a játék többször elhalasztott megjelenéséig sem, de legalább most felár nélkül szólíthatjuk magunkhoz.
Soha nem látott felvételek kerültek ki a Far Cry 3 négy főt számláló kooperatív játékmódjáról, köszönhetően a gamescom forgatagának.
Bár most fordult a célegyenesbe a 2012/08-as GameStar, mégis szorítunk pár órácskát játékra a hétvégén. Ti mivel fogtok játszani?
A múlt havi PC World a Windows 8 körül mozgott, most azok jönnek, akik nem akarnak pénzt adni egy operációs rendszerért: a Linux-szal, netán a ChromeOS-sel foglalkoznak kiemelten szakértő kollégáink. És még messze nincs vége a sztorinak!
Hivatalosan is megerősítették, hogy elkészült a Windows 8. Örvendünk vagy sírunk? Hamarosan kiderül!
Rob Pardo, a cég ügyvezető alelnöke egyetért Gabe Newell azon megjegyzésével, hogy a Microsoft új operációs rendszere katasztrófa.
A Valve atyaúristene nyitott platformot akar, és felkészült rá, hogy keblére ölelje a Linuxot.
Napvilágra került, hogy pontosan mikor válik elérhetővé a Micorosoft következő operációs rendszere, a Windows 8.
A Windows Weekly podcast házigazdái azt pletykálják, hogy a Windows 8-ból nem lesz dobozos változat. Így már mindjárt más a leányzó fekvése!
Bár még a hivatalos bejelentés sem történt meg, a korábban pletykált A feláldozhatók 2 játékverziója most előzetessel operál.
Alig ültek el a Surface keltette hullámok, a Microsoft máris bedobta köztudatba a Windows Phone 8-at.
Lehet húzni, halasztani, de a Windows Xp kora lassan lejár - főleg, ha nem a legkorszerűbb verzióról van szó.
Az őszre tervezett Far Cry sorozat harmadik üdvöskéje a kötelező egyjátékos kampány mellett kooperatív mókát is tartalmaz majd.
Egyre több részlet kerül nyilvánosságra az E3-on bemutatkozó játékból.
A múltkori hadművelet bukása után a BioWare úgy döntött, hogy növeli a tétet.
Júniusban további küldetésekkel és pályákkal bővül a Capcom legújabb zombie lövöldéje.
A tavaly kellemes meglepetésnek bizonyuló Dead Island az előzetes várakozásokkal ellentétben még sem június végén kerül kiadásra.
Nem mintha büszkék lehetnénk a Capcom legutóbbi Resident Evil játékára, azért az mindenképpen jó dolog, hogy végre PC-re is megérkezett.
Nem csak a DVD-lejátszást, de a Media Centert is nélkülöznünk kell az érkező operációs rendszerben.
A kiadó helyett a brit korhatár besorolásért felelős szerv árulta el a jó hírt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)