Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

New World Order demó

Hír | 2002.06.01 11:26

A Termite Games, ígéretéhez híven, tenap késő este valóban kiadta készülő játékának, a New World Order-nek az első publikus demó változatát. Ezt egyelőre csak multiplayerben lehet játszani (lan-on, vagy interneten keresztül), és, ha gondolod, tőlünk máris leránthatod. Mérete 95,34MB. A játékról részletesen itt olvashatsz.

Neverwinter Nights Editor

Hír | 2002.05.18 16:10

A Bioware kiadta még készülő játékának, a Neverwinter Nights-nak a szerkesztő programját. Igaz, ez még csak beta verzió, de érdemes vele megismerkedni, főleg, ha később kissebb-nagyobb kiegészítéseket akarsz csinálni a játékhoz. Mérete 252,93MB, és, ha gondolod, tőlünk máris leránthatod!

Új MMORPG - Mutant Chronicles

Hír | 2002.05.18 09:13

A Paradox Entertainment elárult némi infót, jövő tavasszal megjelenő MMORPG játékáról, a Mutant Chronicles-ről. Ez, a sokak által jól ismert "papír-kocka" szerepjáték virtuális megvalósítása. A játékos 40 különféle karakter közül választhat majd. Kezdetben Luna City városában kell ügyködnünk, ám később várhatóak a kiegészítések is. Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy mennyi lesz a havi díja, vagy lesz e egyátalán néhány napig használható tesztváltozata...

SW: klónozták a klónokat...

Hír | 2002.05.11 11:36

A CNN.com tegnapi jelentése szerint az internetet máris elárasztották a Star Wars Epidose II: Attack of the Clones kalóz másolataival (kb. egy héttel a világpremier előtt...). A két, már létező változatot kézikamerával rögzítették, valószínűleg egy exkluzív vetítés folyamán. A film készítői az mondják, hogy nem hiszik, hogy a mozi bevételeket ez bármilyen formában is csökkentené, hiszen az igazi rajongók nem fognak megelégedni ezekkel a minőségekkel, és mindenképpen megnézik majd a "nagy vásznon" is. Attól azonban már igenis tartanak, hogy a későbbi videókazetta és DVD eladásokat milyen mértékben támadja majd az illegális másolatok hihetetlen gyors terjedése. Ha érdekel a teljes cikk, látogass el ide.

Napi képömleny!

Hír | 2002.05.09 07:38

A tegnap este kicsit hosszabb volt, mint terveztem, ennek köszönhetően a késő esti hírezés elmaradt...Hamarosan korrigálom a lemaradást, addigis tekintsétek meg a reggeli felhozatalt:

  • Age of Wonders II    a Triumph Studios körökre osztott stratégiája
  • Breed    3D-s akciójáték a Brat Designs-tól
  • Kreed    a Burut futurisztikus FPS játéka
  • Purge    multiplayer akció szerepjáték a Freeform-tól

  • A Duron jövője

    Hír | 2002.04.25 18:38

    Pár nappal ezelőtt az AMD bejelentette, hogy legkésőbb év végéig leállítja Duron processzorainak gyártását. Most egy Németországban adott interjú során kiderült, hogy a cég mégsem áll le teljesen a CPU-k gyártásával, bizonyos példányszámban 2003-ban is szállítanak a boltokba. Év végétől azonban az AMD gyártókapacitásának nagy részét Athlon XP processzorainak gyártására fordítja majd. Egyéb érdekességeket itt találsz.

    Divine Divinity Technology Test!

    Hír | 2002.04.23 17:27

    A Larian Studios elárulta, hogy legkésőbb 12 napon belül kiadják, hamarosan megjelenő Divine Divinity című izometrikus szerepjátékuk demo változatát. A mai napon megosztották velünk a technológiai tesztjét, melyet akár máris letölthettek erről a címről! Ha előbb megismerkednél a játékkal, klikkelj ide.

    A sokplatformos Matrix...

    Hír | 2002.04.18 11:10

    A minap, a szerencsétlen Shiny-nak arra kellett ébrednie, hogy valószínűleg eladják... A jelek szerint azért nem keseredtek el olyannyira, hiszen elárulták, hogy készülő The Matrix című játékukat első nekifutásból Xbox-ra, PS2-re, GameCube-ra és PC-re egyaránt kiadják majd. Tehát a lelkesedés nem hagyott alább... Később tervezik egy GBA változat kiadását is, de egyelőre elfogytak az erre a projectre szánt emberi erőforrások... :D

    Merre van az UPT??

    Hír | 2002.04.13 15:42

    Nem is olyan régen, az Epic Games elárulta, hogy elkészítették a legutóbbi Unreal motorral működő tesztprogramjukat, az Unreal Performance Test 2002-t. Azóta, mindenki csak a letöltési linket várja, ami egy ideig a jelek szerint még nem érkezik meg. A készítők elmondása szerint, ezt azért nem adják még oda mindenkinek, mert bizony sokakat nagy csalódás érne. Egészen pontosan arról van szó, hogy ez a tesztprogram a jelenleg legdrágább elérhető gépekre van optimalizálva (ami kb. 2.2GHz, GeForce4 Ti 4600, stb.-t jelent). A végleges játék nemcsak ezen megy majd, ezért nem akarják megosztani a tesztprogramot mindenkivel... Ám elképzelhető, hogy valamikor később mégis kiadják, de az biztos, hogy mostanában nem érdemes várni erre.

    60Gbyte-os noteszgép merevlemez

    Hír | 2002.04.10 18:48

    Elsőként a Toshiba állt elő a 60Gbyte kapacitású notebook-ba szánt winchesterrel. Az eddigi legnagyobb noteszgép merevlemezben két korongon tárolódnak az adatok és a cég legkésőbb április végén megjelenő hordozható gépeiben (természetesen a legjobbakban) már ilyen HDD fog pörögni. Ha további érdekességeket olvasnál az új wincsiről, kattanj el ide.

    Silent Storm hivatalosan

    Hír | 2002.03.20 08:27

    A Fishtank Interactive tegnap késő este jelentette be hivatalosan legújabb játékát, a Silent Storm-mot. Ez egy második világháborús 3D-s körökre osztott taktikai-harci-szerepjáték lesz. A játékban, az egyes küldetések végrehajtásának sikerének érdekében, katonáinkat nem kevesebb, mint 75 féle fegyverből álló arzenálból szerelhetjük fel. Ezen missziókat akár többféleképpen is végigvihetjük majd, ami azt is jelentheti, hogy érdemes lesz többször is végigjátszani. Ha minden jól megy, 2003 első negyedében a boltokba kerül!

    CDV: Xbox-ra

    Hír | 2002.03.16 18:16

    A CDV Software elárulta, hogy megkötötte szerződését a Microsoft-tal, aminek értelmében mostantól ők is kiadhatnak Xbox-os alkotásokat. Első játékuk egy 3D-s akció-kalandprogram lesz, amiről bővebbet csak később árulnak majd el (várható megjelenése 2003 második negyedéve).

    Napi képömleny!

    Hír | 2002.02.15 08:34

    Huh, ez a nap is elég jól indul...és még nincs is vége :) Ma lesz még egy-két érdekesség, nem is beszélve arról, hogy néhány órán belül kijön a Renegade demója, de erről majd egy kicsit később...most lássuk a képeket:

  • Another War    izometrikus szerepjáték a lengyel Mirage-tól
  • Bridge Commander    a napokban elkészült Star Trek-kes szimuláció
  • Chaser    futurisztikus FPS a Cauldron-tól
  • Freedom Force    3D-s taktikai szerepjáték az Irrational-tól
  • Grand Prix 4    az első képek...érdemes megszemlélni
  • Homeplanet    orosz fejlesztésű űr-harci szimulátor
  • Kreed    a Burut gyönyörű és ígéretes FPS játéka
  • Lost Continents    nemrégiben bejelentett 3D-s MMORPG VR1-től
  • Spells of Gold    izometrikus szerepjáték a Jonquin Software-től

  • Megállapodott a Strategy First és a Paradox

    Hír | 2002.02.06 22:14

    A Strategy First fogja kiadni a következő három Paradox játékot is – jutott dűlőre a két cég a jelenleg is zajló Milia játékkiállításon Cannes-ban. Tulajdonképpen ez a megegyezés várható volt, hisz a Paradox legutolsó két játékát (Europa Universialis I-II) is az előbb említett kiadó rakta ki a boltok polcaira. A fejlesztés alatt álló szoftverekről azonban majd csak egy későbbi nyilatkozat során szerezhetünk bővebb ismereteket.

    Megjelent a Laser Squad: Nemesis!

    Hír | 2002.02.06 22:07

    A Co Do Games a mai napon jelentette meg stratégiai vonásokon alapuló emailjátékukat, a Laser Squad: Nemesis-t. A cucc érdekessége az elektronikus postán keresztül történő játékmeneten kívül továbbá a körökre osztott nyomulások későbbi, real-time-ban való megtekintése. A holmi irányítása végtelenül egyszerű, így a Co Do Games szerint, a 15 dolláros beugró fél évre egyáltalán nem sok. A játékkal kapcsolatban további információkat a hivatalos website-on olvashatsz.

    GeForce 4, egy héttel hamarabb!

    Hír | 2002.01.31 18:45

    Sajnos a PC tulajdonosok nem juthatnak egy héttel korábban az nVIDIA várva-várt grafikus chipjéhez, ám aki most vásárol egy Apple Power Mac G4-et, az igen! Ugyanis a most debütált új gépben már egy GeForce 4 dobog. Aki kedvenc PC-jébe szeretne egy ilyen videokártyát, annak még legalább február 5-éig, azaz a hivatalos bemutatóig várnia kell (kis hazánkba várhatóan később érkeznek meg a kártyák). Aki nem bír magával, az máris szaladjon el az Apple.com-ra, ahol azonnal rendelhet magának egy Power Mac G4-est. Azt azért hozzátenném, hogy a gép ára 1.599$...

    Disciples 2 hátterek...

    Hír | 2002.01.28 08:10

    Még a múlt hétről átcsúszott mostanra néhány hattérkép, a napokban megjelent Disciples II: Dark Prophecy című játékból. Amennyiben érdekelnek ezek, még nem késő ellátogatnod ide!

    Russobit-M @ Milia

    Hír | 2002.01.24 09:50

    Az orosz származású Russobit-M is elárulta, hogy mely játékait mutatja be, az idén február elején megrendezésre kerülő Milia 2002-tes játékiállításon. A jelek szerint jelen lesz az American Conquest, az Oblivion Lost, a FireStarter, a HoveRace, a Kreed, a GoldenLand, a HomePlanet és a Neuro. Huh, nem semmi kis felhozatal, egy nemrégiben felbukkant cégtől, nem? A játékokról bévebben később tájékoztatunk titeket (majd a show után).

    Valódi Unreal II képecskék!

    Hír | 2002.01.24 08:46

    Nemrégiben előkerült egy képecske, melyen az Unreal II éppen aktuális, valós időben számolt változata látható (ez a baloldali kép). Néhány nappal később kérdőrevonták a fejlesztőket, esetleg nem alakítgatták át a képet, pl. Photoshopal? Ekkor kicsit bedurrant a fejlesztők arca, és kiadták az a képet, ami még ennél is jobban nézett ki, a legújabb verziós grafikus motorral - árnyékok kíséretében (második kép). Majd azt mondták, hogy az összes eddig screenshot-ként kiadott kép, bizony valódi, nem átdolgozott játék közbeni kép! A harmadik képet, már csupán a hecc kedvéért adták ki...nem semmi!


    E&B megjelenés

    Hír | 2002.01.17 12:40

    A Westwood Stuiods hivatalos fórumain elárulták, hogy készülő csak online űrhajós alkotásuk, az Earth&Beyond elvileg idén júniusban jelenik meg (ez egyébként egy későbbi időpont, mint amit korábban ígértek). Ha esetleg nem ismered ezt az ígéretes alkotást, kattanj el ide!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)