Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOVIE] MotoGP 3

Hír | 2005.01.31 11:34

Gibernau, vagy Rossi? Esetleg Biaggi, vagy Nicky Hayden? Hm... Hát majd kiderül. Egy biztos: a MotoGP: Ultimate Racing Technology 3-ból kiadták a legelső videót. Az animációban megcsodálhatjuk a világszerte rajongásig kedvelt motorsport virtuális megvalósításának harmadik epizódját. Aki szeretné meglesni, az erre kattanjon!

[DEMO] UEFA 04/05 Lite

Hír | 2005.01.25 22:23

Pár napja már adtunk hírt az UEFA Champions League 2004 - 2005 demójáról, amit egy kövérke 173 megás csomagban tálaltunk is. Most egy jóval barátibb verzió látott napvilágot, mely csupán 21 megát nyom a mérlegen. Persze a pehelysúlynak ára van: a bevezető képsorok elmaradtak, és a maximális felbontás is 1024*768 lett. Minden másban teljesen olyan, mint a nagy testvére, csak 8-szor kisebb. Akinek gondot okozott az előző verzió letöltése, az talán könnyebben megbirkózik ezzel, amit innen lehet letölteni. (thx to jd)

'Napot...

Hír | 2005.01.23 12:16

Üdvözletem. Vasárnaphoz érkeztünk, azon belül is ebédhez. Nehezen indul be a mai nap, de szerencsére vannak hírek, bár nem hatalmas nagy érdekességekről van szó. Addig is alant két vicc, ha pedig van kedvetek, nyugodtan írogathattok ti is kommentbe, ezzel egyrészt megnevettetitek a másikat, másrészt nekünk is segítetek, ugyanis egyre nehezebb igazán jó viccet találni, ami nem volt :)

Az orvos fejcsóválva mondja a betegnek: - Gyakrabban kéne fürödnie! - De doktor úr, én naponta fürdök! - Akkor meg a vizet kellene gyakrabban cserélnie! Róma, szikrázó napsütés, de a frizura tökéletes. London, szitáló eső, de a haj most is tökéletes. Kocsord, atomrobbanás, de a ... nem, az ellen nem véd.

DN Source leállítva

Hír | 2005.01.18 18:28

Mint arról a minap hírt adtunk, készülget a Duke Nukem source motorra való átirata. Nos a dolog egy csöpp fordulatot vett, mégpedig annyiban, hogy a projektet leállították. Pontosabban leállítatta a 3DRealms a szerzői jogokra hivatkozva. Lehet sírni-ríni de ez van...Mostmár csak annyi maradt nekünk, hogy bízunk abban, hogy a DNF valaha a boltok polcaira kerül...

[FuN] Szemkifordító rulla'

Hír | 2005.01.17 19:24

Gondoltam a mai, igencsak szegényes "hírtenger" közepette megosztom veletek azt a linket, melyet Headhunter barátom adott az elmúlt percekben. Eszméletlen jó képeket láthattok itt, és mindenek megvan amaga kis trükkje. Arra most nincs mód, hogy mindet egyenként lefordítsam, de, ha problémád akad, kérdezz rá kommentben. Biztosan segítenek majd mások. Iszonyat jó képek, és eszméletlenül szem-kifolyatósak :D HaveFuN!

'Napot...

Hír | 2005.01.16 11:48

Már éppen beköszöntem volna reggelttel, amikor rápillantottam az órára, és rá kellett döbbennem, hogy már majdnem délután van. Az elmúlt napok igen gyorsan teltek, de a legnagyobb esemény mindenképpen mazur csöppnyi babájának világrajövetele volt. A kishercegnő tehát tovább bővítette a GameStar család egészét, gratuláljunk együtt mazur mesternek! A virágokat és bókokat kommentben várjuk :)

- Kisfiam, miért nem mész játszani a Pistikével? - Jaj, anya, te szeretnél játszani egy olyan gyerekkel, aki trágár, bunkó, hazudós, lopós és mocskos? - Nem. - Pistike sem...

[MOVIE] Splinter Cell: Chaos Theory

Hír | 2005.01.15 12:56

Három friss, speciális videó érkezett a Splinter Cell: Chaos Theoryról. De mi is bennük a speciális? Lássuk csak: az elsőn megtekintheted a PS2-es verzió fejlesztésének egyes fázisait, Andre Roy (producer) és Dominique Guay (fő programozó) bemutat jónéhány grafikai szépséget. A második videó a mesterséges intelligenciát prezentálja, melyet Frederic Blais, az AI programozó kommentál. Végül, de nem utolsó sorban a zenei munkálatokért felelős Fabien Noel fitogtatja munkáját. Érdemes letölteni őket még akkoris, ha kicsit nagyra sikeredtek. Alant találhatóak a linkek:

  • SC: Chaos Theory PS2 Diary (77,12MB)
  • SC: Chaos Theory AI Diary (128,35MB)
  • SC: Chaos Theory Sound Diary (141,64MB)

  • 'Reggelt...

    Hír | 2005.01.09 10:42

    Üdvözlégy kedves vándor! Lévén az utóbbi időben igen jó csatározásokat tolunk HL2 multiban, és látám', hogy itt is jónéhányan részesei vagytok a mókának, arra gondoltam, a mai napon itt szervezhetnénk kommentben egy összecsapást. Akinek esetleg megvan az eredeti(!) játék, és úgy gondolja csatlakozna, az jelentkezzen. Szerver és egyéb részletek szintén egyeztetés tárgyát képezik. Kezdjetek el csevegni róla - mármint az érdeklődők - amint tudok, csatlakozom a megbeszéléshez. Addigis:

    Skót gyerek az apjának: - Apu, szükségem van 4 fontra. - Mennyit mondtál, 3-at? Itt van 2, válassz egyet.

    'Napot...

    Hír | 2004.12.27 15:07

    Szebb napot mindenkinek. Most, hogy teljes egészében lezárult aktuális évezredünk ötödik karácsonya, gondolom sokan gyúrtok már a szilveszterre. Jómagam még nem tudom mi lesz, de valahol biztos el leszek kavarodva magammal :) A karácsonyi hír, bár szép komment termést sikerült generálni, még azért nem annyira rekord. Volt tavaly 5 ezer fölött is :) Noda sebaj, majd jövőre újra kisérletezhettek! Most pedig lássuk a minimális, ám annál szemrevalóbb napi apróságokat.

    A skót a tetőt javítja, miközben véletlenül valamin megcsúszik és lefelé kezd zuhanni a magasból. A konyhaablak előtt esés közben még bekiált a feleségének: - Drágám, csak két személyre főzz, én a kórházban ebédelek!

    Harmadik Sherlock Holmes

    Hír | 2004.12.25 22:07

    Még december elején jelentettük, hogy egy újabb Sherlock Holmes játék készülget, de egészen mostanáig hivatalos szózatot nem hallottunk felőle. Most a fejlesztő, a Frogwares hivatalos oldalán is felbukkantak az első karakterek róla. Ugyan csak annyit mondtak, hogy örülhetnek a rajongók, és, hogy hamarosan képeket is láthatunk belőle...

    'Estét...

    Hír | 2004.12.25 21:23

    Ugye nem gondoltátok, hogy hírek nélkül maradtok?! Ha valaki mégis ebben reménykedett, azt most le kell lohasszam :) Egészen egyszerűen olyan sok szép ajándékozás történt, mellékelve egy rakatt sült kérdéssel, hogy nem voltam képes elhagyni az ünneplési zónát. De most, hogy elmentek az ősök, a vendégek is pihiznek már, beindul az oldalon is az élet - bár láttam, hogy a kommentbajnokok nem alszanak vala :D Vágjunk hát bele...

    Két rendőr beszélegt: - Kipróbáltad azt a toalett kacsát, amit karácsonyra kaptál? - Aha. - És milyen? - Hát... a papír azért jobb volt...

    [MOVIE] Hárman, de nem párban

    Hír | 2004.12.23 11:17

    Ahelyett, hogy a most következő videókat külön-külön hirre szabdalnám, most megkapjátok egyben! Csak most, csak Nektek! :) Akkor lássuk, miből élünk.

  • Brothers in Arms A közeljövő újabb, remélhetőleg hatalmas háborús durranása! Többet nagyon nem írok, pont eleget áradoztunk már róla :) Inkább nézzétek meg a vadiúj videót
  • Stolen A Thief játékok babérjait lenyúlni hivatott tolvajlány kalandjaiba nyerhet mindenki bepillantást, eme kis animáció keretében. A rablótéma újfajta megközelítése (nevezetesen az, hogy ezúttal a "gyengébb" nem képviselőjét alakíthatjuk) mindenképp megér pár megát, szóval mindeki töltse csak le :)
  • GTR - FIA Racing Simulation Autósjáték, király fizika, hatlamas adrenalin. Demót már láthattatok belőle, úgyhogy most erről a szépségről sem áradozok sokat :) Beszéljenek helyettem a képsorok!

  • [MoD] Pro Evolution Soccer 4

    Hír | 2004.12.12 12:36

    Érdekes dologra bukkantam a net rengetegében! Kijött egy patchnek nem igazán nevezhető kiegészítés, a Pro Evolution Soccer névvel illetett, sokak által kedvelt focis játékhoz. Az érdekessége a dolognak, hogy a játék nagy rajongói készítették és tele van humoros illetve hasznos dolgokkal, mint például: szebb mezek és labdák, japán kommentátor,egy rakat új stadion és még órákig lehetne sorolni az újdonságokat. Mérete nem kevesebb, mint 480 MB! Erre tessék.

    Olvasói Cikkek #10

    Hír | 2004.12.12 12:35

    Nos kérem, elérkezett a jubileumi szám. Immáron tizedszer kerülnek ki az általatok küldött cikkek az oldalra. Újfent elnézést a késlekedésért, de sajnos sok más teendő is van az oldalon (például a hírezés :D). Többször volt belőle vita, úgyhogy el szeretném mondani, hogy Mi nem javítunk semmit a cikkeken. Az irományok teljes egészében a Ti alkotásotok, ilyen formán a helyesírási hibák is tőletek származik. Akinek nem tetszik a másik olvasmánya, egyszerűen ne olvassa. Változatlanul azt mondom, ha úgy gondolod jobbat tudsz írni, mint mások, próbálkozz itt. Tanácsokat természetesen lehet adni másoknak kommentben, de csak mértékkel szidjuk egymást. Kösssze! Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

    Barni, Daninet, fojesz, Iam The Ghost, Pog, Zahak, Zoly

    A Skulls újra támad

    Hír | 2004.12.03 13:56

    Bizonyára emlékszik még mindenki a Skulls nevű vírusra, amely a smartphone kategóriába sorolt mobilkészülékeket hivatott tönkrevágni. A betolakodó ellen sikeres védelmet fejlesztett ki jópár antivírus cég, valamint a felhasználók is kiköltöztették azt masinájukról. Sajnos a gonosz nem pihen, Skulls B. néven itt a következő mutáció, amely ellen jelenleg nincs védelem. Az egyetlen lehetséges védekezési forma alapelve szerint a Bluetooth fucnkiót kötelezően kapcsoljuk ki, az ismeretlen felhasználóktól kapott állományokat pedig ne nyissuk meg!

    [PATCH] Sacred

    Hír | 2004.12.01 09:26

    A Sacred fejlesztőcsapata betartotta ígéretét, és kiadta a javítást az alapjátékhoz, valamint a kiegészítőhöz is. Elég méretesre sikeredett mindkét tapasz, melyek 1.8.26-os verziószámot hordanak a hátukon. A patchekért erre tessék...

    [PATCH] Knights of Honor

    Hír | 2004.11.30 14:52

    Új (és ha jól számolom, az első) javítócsomag érkezett meg a Sunflowers nevezetű csapat játékához, a Knights of Honor-hoz. A csomag 20 megásra sikeredett, és egy szép hosszúúú lista a bizonyíték arra, hogy nem kispályás a cucc. Akinek megvan a játék, feltétlen töltse le, már az új multis pályák miatt is megéri. Katt! Ja, és mivel ilyenkor illik gondolni azokra is, akiknek nincs meg (még) a game: itt egy demó!

    Új GC 2 hadszíntér

    Hír | 2004.11.27 21:09

    A Ground Control II-höz SDK után most egy új pályát adtak ki. Az új térkép teljesen hivatalos, emellett további kellemes órákat ígér a GC 2 mellett, ha esetleg valaki megunta volna; most újra előveheti. Kommentár, rövid leírás és letöltés: itt.

    AoE 3 - mikómá'?!

    Hír | 2004.11.25 14:20

    Eddig is csak pletykák utaltak arra, hogy készülne az Age of Empires III, bár azok elég egyértelműek voltak. Most viszont már a honlapon is olyan szöveggel vakítanak mindenkit, hogy a várakozásnak hamarosan vége... Na ez már igen sokat sugall. Lehet, hogy a karácsonyra gondoltak, de valahogy nem tartom valószínűnek :D Thanks manguszta!

    [MOVIE] Fire Department 2

    Hír | 2004.11.25 13:55

    Ezek nagyon fázhatnak odakint, mégegy tüzes játék, de ezúttal nem demó, hanem csak egy 70 másodperces animáció a Fire Department 2 című szintén tűzoltós taktikai stratégiából. A német ajkú demóját már elérhetjük, annál is inkább, mert a játék némely régiókban már megjelent. De ez minket egyáltalán nem zavar...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)