Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

'Estét...

Hír | 2003.03.10 22:16

Szép késő estét mindenkinek, aki egészen mostanáig képes volt fentmaradni. Bocsika az igen sokáig tartó hírcsendért, de sajna nagyon kellett készülnöm az idei CeBIT-re... a hét további részén távol leszek, mindezalatt Mady mester fogja ellátni bokros teendőimet - illetve megpróbálkozik velük :D Ma azonban nem ment meg titeket az én híreimtől :) Lássuk hát az aktuális felhozatalt...

Megalakult az SE

Hír | 2003.03.05 23:10

A Homelan késő esti hírszolgálatától megtudtuk, hogy egy új texasi játékfejlesztő cég alakúlt, nevezetesen a Skylab Entertainment. Tagjai között a Ritual Entertainment és a Gathering of Developers egykori alakzatait tisztelhetjük. Máris elárulták, hogy készül egy játékuk, sajnos azonban még semmit sem lehet tudni róla. Ha elsőként akarsz értesülni a bejelentésről, jelentkezz te is a hírlevelükre!

Késik a SWAT 4

Hír | 2003.03.04 23:52

Nos, sajnálattal kell közölnöm így késő este, hogy a drágalátos Sierra ismét elhalasztotta a SWAT: Urban Justice című taktikai csapatjáték megjelenését... Az idegesítő az, hogy az idei E3-on nem is lesz jelen, sőt, még csak idén el sem készül... :( Thanx 10-David

Ground Control 2!

Hír | 2003.02.25 15:42

Mint már említettük néhány nappal ezelőtt, nem kizárt, hogy készül a Ground Control 2. Nos, a mai napon ezt hivatalosan is megerősítették, szóval készülget a GC2: Operation Exodus. Ez 300 évvel később játszódik, mint az első rész, és valamikor még ez év végén jelenik majd meg. Sajna még nem sok mindent árultak el róla, de a képeket elnézve, elég jó lesz :) A hivatalos oldalán egyébként további mannákat lehet felfedezni!

Elder Scrolls Bloodmoon!!!

Hír | 2003.02.14 22:22

A Bethesda Softworks így késő este bejelentette a következő Elder Scrolls III: Morrowind kiegészítőt, mely a Bloodmoon nevet kapta. Ebben a fagyos Island of Solstheim világába jutunk el, ahol újabb kolóniák állnak majd az utunkba. További infókat és az első képeket máris megszemlélhetitek itt.

Sovereign törölve

Hír | 2003.02.12 23:32

Újabb sajnálatos hírbe botlottam így késő este. Úgy tűnik, hogy nem keveseb, mint 4 és fél év fejlesztése után a Sony Online Entertainment fejesei úgy döntöttek, hogy leállítják a Sovereign című MMORTS fejlesztését. Elmondásuk szerint nem úgy alakultaka dolgok, ahogy szerették volna, és a játéknak sosem volt meg az a bizonyos varázsa... Kár, azért én megszemléltem volna... :(

HoMM4: Winds of War GOLD

Hír | 2003.01.16 08:36

A 3DO tegnap, késő este elárulta, hogy a legújabb Heroes of Might and Magic IV kiegészítés, nevezetesen a Winds of War teljesen elkészült, és rövidesen a boltok polcaira kerül. Vagyis a rajongók ismét örülhetnek... mondjuk szerintem egy újabb rész jobban feldobná az érintetteket...

'Napot...

Hír | 2003.01.11 11:06

Hello mindenkinek. A tegnapi napon sajnos technikai okok miatt (ami jelen esetben némi feledékenységgel egyenlő :D) nem tudtam kitenni a legújabb címlapunkat. Remélem erre ma már sort tudok keríteni. Nézzük azonban az érem jobbik oldalát. A tegnapi napon végre ismét egy rakat érdekességgel volt dolgunk. Még késő este is jöttek a finomságok, így azoknak, akik korán elaludtak, lesz mit megszemlélni :D Nem is beszélve a mai finomságokról :)

Cikkek @ FPSCentral

Hír | 2002.12.28 18:21

Két újabb cikkel bővült az FPSCentral archívuma. Ezúttal egy exkluzív Bloodline interjút, és egy DX2: Invisible War előzetest olvashattok. Ajánlom figyelmetekbe mindkettőt, mert elég ütős anyagokról van szó! Ha érdekel valamelyik, kattanj a címére! : Késő éjjel még egy cikk került fel az oldalra, melyben sokak által joggal várt Thief sorazat folytatását boncolgatják a srácok... Klikk.

'Estét...

Hír | 2002.12.24 23:02

Késő este üdvözlök mindenkit ezen a gyönyörű napon. Remélhetőleg már mindenki túl van az ajándékozáson, és mindenki azt kapta, amit kért, illetve amit megérdemelt :D Az én részemről csak néhány hírecskét tudok nektek adni karácsonyra, de, mint tudjuk, a szándék a fontos! :) Ha még tudtok, maradjatok velem, és virrasszátok át az éjszakát valamilyen jó játékkal nyomulva.... jólvannaaaaa... csak vicceltem. Aki tud marad, aki nem, annak irány lefeküdni :D

SimCity 4 GOLD

Hír | 2002.12.20 08:26

Na ez a nem semmi. Miután az EA azt állította, hogy a The Sims Online és a SimCity 4 is csak jövőre lesz készen... a minap elkészült a cég legújabb MMORPG-je, tegnap késő este pedig beérkezett a postaládánkba egy jelentés, mely szerint a SimCity 4 is köszöni, jól van. Egészen pontosan felkerült arra a bizonyos arany korongra, így néhány héten belül tutira megjelenik. Sajna a karácsonyi megjelenésről már lekéstek... :( Ha netán nem ismernéd a játék, feltétlenül csattogj el ide!!!

BLOODRAYNE DEMO

Hír | 2002.12.19 23:47

A mai nap, úgy tűnik a demóké! Most, így késő este kijött a sokak által várt horror akciójáték, a Bloodrayne demója is, melyben egy igen szemrevaló vámpirleány kalandjait követhetjük nyomon. Amíg fel nem a ér a mi kis szerverünkre, a FilePlanetről töltheted is... A végleges változat megjelenése egyébként 2003 első negyedévében várható.

Mercedes-Benz Movie

Hír | 2002.12.19 08:14

A Synetic gondozásában készülő Mercedes-Benz World Racing már láthattatok DVD mellékletünkön egy exkluzív animációt, ám ezúttal egy publikus darabbal leptek meg minket a fejlesztők. A játék végleges változata januárban jelenik meg Xbox-ra, és néhány héttel később PC-n is debütál. Addig feltétlenül szemléljétek meg ezt az animot:

Doom 3 infomorzsák...

Hír | 2002.12.14 12:10

Biztosan emlékeztek a napokban előkerült legújabb scannelt Doom III-as oldalakra. Nos, az oldalakon lengyel szöveg volt, amit elég sokáig nem fejtett meg senki... egészen mostanáig (thanx Doomzone.de). Néhány apróság a fontosabbak közül: - a végleges Doom III-ban 30 pálya lesz - a játékban NPC-kel is találkozhatunk majd - multiplayer mód nem lesz az alapjátékban, esetleg egy későbbi patchben - új particle rendszer került a játékba, melynek segítségével pl. a füstöt már bármely töltény "eltorzítja" - a BFG és láncfűrész biztosan benne lesz a végleges játékban - a program csak és kizárólag a marson játszódik - a Doom mozifilm valamikor 2004-ben kerül vetítésre... Ha érdekel a többi infó is, kattanj el ide.

Ultimate Gamers Expo 2003

Hír | 2002.12.10 22:44

Nos, úgy tűnik, hogy a világnak nem volt elég az ECTS, az E3, valamint a tavaly indult Games Convention. Egy újabb játékshow is beindul 2003-tól, mely az Ultimate Gamers Expo nevet kapta. Akárcsak az E3-at, ezt is Los Angelesben rendezik majd meg, csak kb. három hónappal később. Az első UGE 2003 augusztus 15-17-ig lesz, egészen pontosan az E3 tavalyi helyszínén, vagyis a Los Angeles Convention Center-ben. Ha megtudjuk, hogy milyen játékok lesznek ott, azonnal jelentjük!

'Reggelt...

Hír | 2002.12.05 10:13

Üdv mindenkinek! A tegnapi nap hírecskéi késő estére egész szépen körvonalazódtak. Még egy bejelentést is sikerült elcsípni, nem beszélve a napi két demóról, és némi animációról. A mai nap egyelőre elég lassan akar beindulni, hírek ugyan vannak, ám lehetnének izgalmasabbak is. Azért maradjatok velünk, lesz ez még sokkal izgibb is :)

'Reggelt...

Hír | 2002.11.15 08:28

Napsugarast! Ismét egy kellemes, kissé hűvös napon ébredhettünk fel. A mai nap, előreláthatólag elég jól alakul majd - már ami a játékhíreket illeti :) Mindjárt reggel egy csomó érdekességet osztok meg veletek, és remélhetőleg ez a tendencia megmarad késő estig! Jönnek is az első képecskék... Stay with US!

Demók az UT2003-ban...

Hír | 2002.11.07 08:36

A Mark Rein hivatalos fórumukon elárulta, hogy a következő UT2003 patch feltelepítése után, végre bárki felveheti kedvenc meccseit. Ezeket a demókat aztán később vissza lehet nézni, akárcsak a Quake 3-ban, a Counter Strike-ban és még sorolhatnám. Egészen pontosan ennyit mondott Mark: "Minden bizonyossággal benne lesz a demó felvétel következő patch-ünkben. Egyelőre nem tudom megmondani, hogy pontosan mikor készül el, de dolgozunk rajta."

Képvihar estére!

Hír | 2002.11.04 23:36

Nah, most, hogy mindenki megszemlélhette a legújabb Nokia felhozatalt, úgy gondoltam, így késő este hátha érdekelnek még valakit a játékok is :) Íme a legújabb galériák:

  • American Conquest
  • Drome Racers
  • Kreed
  • MechWarrior IV: Mercenaries
  • Star Wars: Knights of the Old Republic

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)