Postal 2 verseny!
A Running With Scissors kihirdetett egy versenyt, melyben keresik a legjobb Postal 2 shotokat. Az ügy érdekében bármilyen képességedet felhasználhatod, csak legyen minél jobb a kép. A díjak magukért beszélnek:
A Running With Scissors kihirdetett egy versenyt, melyben keresik a legjobb Postal 2 shotokat. Az ügy érdekében bármilyen képességedet felhasználhatod, csak legyen minél jobb a kép. A díjak magukért beszélnek:
Az EA elárulta, hogy idén ősszel a kezeink közé kaparinthatjuk kedvenc autós-üldözős játékunk következő darabját. Eredetileg úgy volt, hogy csak jövő év elejére készül el, márpedig az sokkal többször fordul elő, hogy egy játék késik, minthogy "siet" :) Valószínűleg nem fogják tudni teljesen elkészíteni, dehát mire vannak a patch-ek?:) Az is hátráltathatja a munkát, hogy az elképzelhető összes platformra kiadják, már csak épp morzsaporszívóra nem...
Napsugarast... Remélem mindenkinek jól telt ez a hétvége is, és megújult erővel nézelődtök ezekben a percekben. Aki még nem ébredt fel, annak majd üdv akkor, amikor idetéved :) A hétvégi uborkaszezon szokás szerint a mai napra is ráveti árnyékát, így még egyelőre nem igazán vannak vérpezsdítő HL2, Doom III, vagy akár S.T.A.L.K.E.R. matériák... persze ami késik, nem múlik :) Olyannyira, hogy elvileg a mai napon még egy jó minőségű HL2 videjó is leszen - majd kiderül :) Ám addigis:
| Szőke nőnek a barátja: - Megnézhetlek egyszer meztelenül? - Jó, de nem fogsz megfázni? |
Több levelet is kaptunk Tőletek, amelyekben arról esik szó, hogy milyen nehéz is kivárni, míg megérkezik a – legelőször a GameStar lapjain beharangozott – Rome: Total War. Igazatok van, de talán jobban telik majd az idő, ha a Viking Invasiont nyüstölitek.
A CDV épp most küldte át a megjelenési listáját, melyből megtudhatjuk, hogy mely játékukat mikorra tervezik piacra dobni. Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a hazai fejlesztésű Codename: Panzers nem jelenik meg idén... sőt, csak valamikor 2004 első félévében :( De így legalább lesz elég ideje a csapatnak, hogy minden extrát belepaszírozzon!
A faäđ[Đ}ÄĐ@&>}<ÍŁ stb, stb. Már megint késik a Tomb Raider: Angel of Darkness. A GameSpot csapatát alig néhány órája értesítette az Eidos, hogy ugyan a játék már majdnem készen van, de még több bugot ki akarnak benne javítani. Ennek köszönhetően pedig 99%, hogy egészen július első-második hetéig elcsúszik a játék megjelenése. De valamit nem értek. Hogy a fenébe lehetett GOLD, ha még most is csinálják? Ha meg egy patch-et csinálnak csak, akkor mi a fenéért nem lehet már kiadni?
A Strategy First jelentette, hogy a Techland által fejlesztett Chrome című FPS megjelenését eltolták nyár végig. Erre azért volt szükség, mert a jelenleg is zajló beta tesztelés folyamán túlságosan sok kivetnivalót fedeztek fel a kedves játékosok :) Nem baj, így legalább jobb játékot kapunk majd.
Már "hosszú ideje" alig hallhattunk játékhalasztásról. Úgy tűnik, hogy újra kezd "rendeződni" a helyzet és az E3 után rájöttek a kiadók, hogy van még mit foltozgatni portékáikon. Ezúttal a Duality című akció-kaland-szerepjáték érkezését hárították kicsikét. Sőt, nem is annyira kicsikét, hiszen az idei nyári megjelenés beláthatatlan mértékkel tolódott. Csak annyit tudunk, hogy valamikor 2004-benérkezik. Reméljük a legjobbakat. A játék honlapján további infókat találhatsz a projektről.
Számomra már kezd teljesen hihetetlenné válni a legújabb Tomb Raider folyamatos tologatása. Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy csak valmikor 2003 negyedik negyedévében jelenik meg, vagyis hozzávetőlegesen egy évvel azután, mint eredtileg tervezték. Az oké, hogy minél jobb játékot akarnak, de szerintem ez már sok... bááár, majd meglátjuk ha megjelenik a végleges változat :)
Az Intel a minap hivatalosan is bejelentette legújabb P4-es processzorát, valamint újdonsült i875P chipsetét is. Utóbbi már úton is van, a procira azonban még csöppet várni kell. De ez a kis csúszás nem gáz, mivel csak tökéletesíteni akarják! Cserében pedig egy jóval kifinomultabb összeállítást kapunk majd, mellyel a 3D-s alkalmazások jóval szebben muzsikálnak majd (kérdés, hogy kinek lesz pénze megfizetni...).
A Russobit-M Vladimir barátom sajnálattal tudatta velem, hogy sajnos muszáj volt kicsit elcsúsztatni, Kreed című alkotásuk megjelenését. A jelenlegi tervek úgy néznek ki, hogy csak valamikor 2003 harmadik negyedévében érkezik meg... Az viszont bíztató, hogy hamarosan lesz egy nyilt béta tesztje, amibe talán te is belekerülhetsz :)
A Microsoft a minap hivatalosan is megerősítette, az eleddig csak pletyka szinten terjengő infót, mely szerint igencsak leesik a közeljövőben konzoluk ára. Aki mostantól akar majd beruházni egy X-re, annak immáron már csak 130 eurót kell leszurkolnia (a korábbi 200 helyett). Azt még nem lehet tudni, hogy ez az "akció" meddig is tart...
Nos igen... valóban! Tényleg :) És komolyan!!! Szóval a lényeg, hogy a német testvérlapunktól JT épp most dobott egy levelet, melyben büszkén jelentette, hogy tudomására jutott egy igen fontos informorzsa. Lényegében arról van szó, hogy készülget az Operation Flashpoint 2, és 2004-ben meg is jelenik :) A játék bejelentése egyébként többek között a jelenleg is tartó háborús helyzet miatt is késik, de amint lehet, bővebben is beszámolunk róla.
Miután kipihentük a normandiai partraszállást, jól esik egy kis olaszországi kiruccanás. Monte Cassino hegycsúcsai vagy a homokos tengerpart a Husky hadművelet során igaz felfrissülést ígér. Hadba szállhatunk mind az olaszok, mind a franciák oldalán.
A GameSpot reggeli hírei között egy igen nyugtalanító információhalmazt véltem felfedezni. Sajnos úgy tűnik, hogy a készülő Driver 3 mégsem jelenik meg ebben az évben, hanem csak valamikor jövő tavasszal... :( Hát, egyelőre nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek, de a fejlesztők elmondása szerint erre azért van szükség, hogy jóval tökéletesebb lehessen az alkotás. Ám legyen!
Sajnos ismét egy késedelemről kell beszámolnunk... Az S2 Games jelentette az AVault-nak, hogy Savage nevezetű alkotásuk csak valamikor júliusban érkezik meg. Ezúttal elfogadható indokot fűztek az eltoláshoz, mely szerint ki akarják javítani a még meglévő hibákat, és még profibb dolgokat akarnak beleépíteni a stuffba... szerintem megéri várni!
A Black Isle Studios sajnálattal jelentette, hogy idén áprilisra igért alkotásuk, a Lionheart csak 2003 augusztus 12-én kerül a boltokba. Ez közel 6 hónapos csúszást jelent, ami nem kis idő (na jó, most inkább ne beszéljünk a Duke Nukem Forever-ről :D). A rossz hír mellett azért egy egész pofás kis animot toltak az arcunk alá, amolyan engesztelés céljából. Máris töltsd le tőlünk! Thanx CsabX
Szépséges napcskát mindenkinek! Mivel az én lelkületemnek túl izgi az éppen most is tartó F1 időmérő, gondoltam legalább félig áttérek virtuális valómba, és hírezek csöppet :) Gondolom ennek nagyon örülnek néhányan, főleg azok, akik amúgy sem szeretik a Forma 1-et :D Nos lássuk csak mivel is szolgálhatok ma reggel... vannak ugyibár képek, demók, meg némi infó is! Stay with US! Jah izé... megint majdnem elfelejtettem :D Íme hát:
| Zuhogó esőben megy a taxis az utasával, aki megjegyzi: - Uram, tudja, hogy beázik a kocsija a tetőablaknál? - Tudom. - Ez mindíg így van? - Dehogy! Csak ha esik az eső. |
Igen sajnálatos dologra derült fény a minap. Kiderült ugyanis, hogy a már néhányszor elhalasztott Star Wars: Galaxies megjelenése tovább csusszant. Ezúttal azonban már csak annyit lehet tudni, hogy valamikor 2003-ban... :( Nem indolkolták meg igazán a dolgot, de biztosak lehetünk abban, hogy csak a mi érdekeinket tartják szem előtt, és éppen ezért nem szeretnének egy hibáktól hemzsegő játékot a kezünkbe adni.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)