Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1757

[MOVIE] SWAT 4

Hír | 2005.04.30 13:37

A Gamer's Hell csapata szert tett egy exkluzív trailerre a SWAT 4-ből. Kár, hogy a játék már megjelent, és már a demóját is kipróbálhattuk. Sőt, már végig is játszottuk :) Akit ennek ellenére mégis érdekel, kattintson ide. A fájl 33 megás.

Késik a Scarface

Hír | 2005.04.30 10:57

A Vivendi legutóbbi sajtótájékoztatóján elmondta, hogy némileg csúszni fog a Scarface megjelenése. Az eddigi év végi dátum 2006 elejére csúszik át. Indoklásul azt hozták fel, hogy így marad idejük a következő generációs konzolokra készül változatra koncentrálni. Mivel a játékot kiemelt figyelemmel kezelik a cégnél, így talán van rá esély, hogy a PC-s változat se sokkal később jelenjen meg. Ők is azt mondják, hogy nem akarják elhamarkodni a dolgot. Az első animációt egyébként itt megnézheted, ha még nem tetted volna.

Pro Cycling Manager

Hír | 2005.04.30 10:22

Erősen készülget a következő 'Cycling' rész, a Pro Cycling Manager, mely természetesen még szebb, még jobb, még részletesebb és még multizni is tudunk majd vele. A GameBryo engine fogja meghajtani, és külön érdekesség, hogy a fejlesztő megvásárolta a játékhoz a SpeedTree techonológiát (bővebben itt olvashatsz róla). Néhány képet meg is tekinthettek róla.

STACKED with Daniel Negreanu

Hír | 2005.04.30 09:58

Januárban már beszámoltunk a STACKED with Daniel Negreanu címet viselő pókerjátékról, ám most új részletekre derült fény. Daniel Negreanu-ról annyit, hogy egy kicsit vágja a témát, számtalan versenyt megnyert, a játékban ő fog Neked tanácsokat osztogatni, megtanít minden trükkre és stratégiára. Bár ezt erősen kétlem, hisz akkor akár bárki legyőzhetné a következő versenyen élőben. Vagy ez hülyeség? :) A játékot nagyon nagyra becsüli a kiadója, mert a létező összes platformra ki kívánja adni. Konzolra ez év harmadik negyedévében, PC-s időpontról nincs információ, de készül arra is.

[DEMO] Act of War

Hír | 2005.04.30 09:53

Röpke három hónappal a szingli verzió után, most megérkezett az Act of War: Direct Action című valós idejű stratégia kipróbálható multis változata. Ez azért fura, mert általában szinglit adják ki később. A demó két pályát és LAN támogatást is kapott. Az 588 megás fájlt letölthetitek például innen.

Rome: Barbarian Invasion

Hír | 2005.04.30 09:36

Tegnap még csak pletyka szinten tudtunk beszámolni egy állítólagos Rome: Total War kiegészítőről. Mára azonban újabb morzsák érkeztek, amik szerint már javában készül a matéria. Már megvan a címe is: Barbarian Invasion és a 364-476 közötti időszakot öleli majd fel. Három oldalon, a barbárokén, a szászokén és a vandálokén játszhatunk, célunk pedig bosszút állni a Római Birodalom által elszenvedett szenvedéseinkért. A nagy újdonság az éjjeli csaták lehetősége, a könnyebb egységek pedig akár át is kelhetnek a folyókon.

Lassan köt a BetOn

Hír | 2005.04.29 09:51

Eddig úgy volt, hogy a Bet on Soldier a demójával együtt június-július magasságában érkezik. Ez a megállapítás megdőlni látszik, legalábbis ami a teljes változatot illeti. Most erősen úgy néz ki, hogy szeptember előtt nem jelenik meg. Szörnyű tragédia ez mindannyiunk számára, de valahogy majd csak kibírjuk.

2 Days to Vegas - infóz

Hír | 2005.04.27 18:43

Épp az imént olvasgattam a kommenteket, és arra lettem figyelmes, érdeklődésetek csúcspontjában, a címben említett játék áll. Ezért gondoltam utánanézek eme finomságnak, hátha ezzel tudom csillapítani az egyes emberkék információ éhségét:) Nos a game storyjáról annyit lehet tudni, hogy Vinny a főszereplő épp most szabadult a sittről, és csak arra vágyik, hogy barátnőjével egy csendes helyen nyugalomban tengesse az életét. Ehelyett előkerül segítségért esedező tesója Tony, aki úgylátszik örökölte a család rossz vérét, és belekeveredett valamibe. Vinnynek 48 órája van arra, hogy helyére tegye a dolgokat, különben... Na szóval egy akciójáték lesz, a képek alapján igen szép grafikával, pergő játékmenettel. Majd egyszer...

[MOVIE] Fantastic Four

Hír | 2005.04.26 23:03

A múltkori Fantastic Four animáció után a mostani 4 megás csöppséget nem is merem igazán trailernek nevezni. A játék természetesen a közeljövőben bemutatásra kerülő film történetét kívánja folytatni, na meg annak bevételét növelni. Több szót nem fecsérlek, linket itt mutatok felétek.

Rush for Berlin

Hír | 2005.04.26 22:20

Nem is olyan régen jelentettük, hogy a hazai Stormregion fejlesztőcsapat (Panzers) aláírt egy megállapodást a Deep Silver kiadóval, hogy következő játékukat ők adják ki. Most jött el az idő, hogy közös gyümölcsüket a nagyközönség elé tárják. A kicsike a Rush for Berlin címet kapta, és stílusát nézve szinte ugyanolyan, mint amit a Stormregion eddig is nagy hozzáértéssel készített. A téma még mindig a második világháború, ám most igyekeztek megmaradni a környezet hitelessége mellett a történelemhez is hűek maradni. A feladatunk elfoglalni a német fővárost, akár angol, akár francia, akár amerikai oldalról, sőt választható lesz szovjet oldalról a vörös sereg is. Sajnos megjelenési időpontot nem közöltek.

Prey - hivatalosan!

Hír | 2005.04.26 21:48

Szkenek és furcsaságok után végre itt a hivatalos bejelentés a Prey-re. A Take-Two és a 3D Realms közösen mesélt kicsit a készülő "forradalmi első személyű akció játékáról", amelyet konzolra és PC-re egyaránt a Human Head Studios készít a 3D Realms felügyelete alatt. George Broussard, a cég elnökének elmondása szerint már régóta fejükben volt a játék ötlete, csupán vártak a lehetőségre annak megvalósításához. Peeersze, a Duke Nukem Forevert is azért nem merik kiadni, mert félnek, hogy csalódást fognak okozni :) Szükségük volt egy megfelelő fejlesztőgárdára és egy Doom 3 szintű engine-re. Állítólag olyan új játékmenetbeli lehetőségeket építettek a játékba, hogy kettéáll a fülünk. A történet pedig tökön ragad majd, ezért aztán semmit nem mondanak róla. A játékot tehát a Doom 3 kicsit átalakított motorja hatja. Hova alakítják már szegény Quake 3 szívét? :D Az E3-on hajlandóak majd mesélni egy kicsit többet, de akkor is inkább csak vetítés lesz az ATi társaságában, kipróbálni nem lehet. A PC Gamer júniusi számában fogják majd felfedni a sztori egyes részleteit. A várható megjelenés 2006 (+ egy-két év...?).

American McGee's Bad Day L.A.

Hír | 2005.04.26 09:34

Tavaly már szót ejtettünk American McGee készülő új játékáról, aminek már akkor megvolt a címe (Bad Day L.A.). Most érkezett el az idő a hivatalos bejelentésére. Az Enlight berkeiben készül alkotást harmadik személyű akció-kaland játéknak emlegetik, egy jó adagnyi pofátlan humorral, a mai kortárs Los Angelesben, elképesztő játékmenettel. A játék Anthony Williams-ről, egy lepukkant hajléktalanról szól, aki valaha Hollywood egyik elismert ügynöke volt, aki fokozatosan elvesztette minden becsületét, így aztán teljesen elzárkózott a külvilágtól. Ennek köszönhetően maradt életben, miután megtámadták a várost a zombik, meg a terroristák is. Anthony rájön, hogy nem akar meghalni, egyetlen fegyvere pedig a "józan" esze. Szóval Anthony-nak ma egy kicsit rossz napja van... Ha játszottatok az American McGee's Alice-szel, akkor tudjátok, hogy a csávó mentálisan verhetetlen, úgyhogy a fenti sorok annyira nem is tűnnek baromságnak :) Az első képek nekem kifejezetten bejönnek, mert rajzfilmszerűre vették a figurát.

[MOVIE] Guild Wars - utolsó

Hír | 2005.04.25 17:42

Mint arról nem is oly rég hírt adtunk, elkészült a Guild Wars című MMORPG, és alig pár nap múlva - április 28-án - meg is találhatjuk a boltok polcain. A készítők azonban úgy gondolták, hogy egy utolsó kedvcsináló movie még adhat egy lökést az eladásoknak, ezért a mai nap ki is adták ezt a 37 megás gyöngyszemet. Tessék csekkolni.

Operation Flashpoint 2 @ E3

Hír | 2005.04.24 08:41

A Bohemia Interactive fórumain vadásztunk le egy apró hozzászólást, melyet a fejlesztőcsapat egy tagja követett el. Annyit kell róluk tudni, hogy anno egy igen népszerű játékot sikerült összerakniuk Operation Flashpoint címmel. Nos, annak folytatását már régóta halogatják, a kiadó Codemasters se úgy áll hozzá a dologhoz, ahogy azt ők szeretnék. A srác kommentjében azonban igen pozitív dolgokról esik szó. Nevezetesen, hogy a kiadó ugyan nem mutatja őket be, de ők maguk mégis kint lesznek az E3-on és viszik az Operation Flashpoint 2-t is, valamint minden más projektüket, amit már meg mernek mutatni. Mindezt teszik a rajongók által nyújtott segítség és türelem meghálálása miatt is. Elismerésre méltó.

Ingyenes FPS-ek!

Hír | 2005.04.23 11:37

Egy orosz csóka, Sheppard meglepő, ám becsülendő elhatározásra jutott. Úgy döntött, hogy honlapjáról ingyenesen letölthetővé teszi két teljesen saját fejlesztésű First Person Shooterjét, melyet a Quake 2 engine hajt. Azt ezért tudni kell, hogy állítása szerint ezeket "jó régen" készítette, most egy új projekteken dolgozik, s ezzel szeretné azokat némileg népszerűsíteni. Nem rossz ötlet :) Az új alkotás címe egyébként Exeter Castle és néhány képet már meg is tekinthettek belőle a fenti oldalon. De most lássuk a két ingyeneset.

  • Lendlease A képek alapján második világháborús, a 291 megás fájlt innen menthetitek le.
  • Soldier of Empire Ez egy kicsit futurisztikusabb hangulatú, a 178 megás fájlt innen menthetitek. Azt írja, hogy a videók nincsenek lefordítva, ami valószínűleg azt jelentheti, hogy oroszul vannak, de majd nézzétek meg és kommenteljétek meg légyszi azt is, milyen hosszúak a játékok. Thanks Wastrel from SpyNEWS!

  • Elérhető a CRC 2005!

    Hír | 2005.04.22 13:22

    Nyugodt szívvel mondhatom, hogy hazánk egyik csodája mégjobb lett. A Cross Racing Championsipről beszélek, melyet az Invictus dédelget. Nos, elérhető a CRC 2005, amely gyakorlatilag CRC, csak jelentősen feltuningolva. Bizonyára kíváncsiak vagytok, hogy miben: új irányítás, módosított beállítások, pályák, ASE támogatás, új autóhangok, javított hang-és menürendszer, bővített videókártya-és kontrollertámogatás, új effektusok és nehézségek, 3D-s tükrök, Track IR 4.0 támogatás, hogy csak a fontosabbak említsük. Aki szeretné kipróbálni, az most azonnal megteheti! Csupán az Invictus LIVE! segítségével bepipáljuk, hogy nekünk kell a CRC 2005, ő letölti, majd felrakja, és mehet a menet. Aki nem ismerné a programot, az itt részletesebben is olvashat róla. Az Invictus LIVE! letölthető az alábbi linkről.

    Duke Nukem Forever infók

    Hír | 2005.04.22 11:58

    Kicsit olvasgattam az imént említett Pc Gameres cikket, melyben említés szintén pedzegettek pár dolgot a Duke Nukem Forever-ről is. Lévén a Prey prezentációja után maga George Broussarddal karöltve játszogattak 20 percig a játékkal, ők a világ talán legboldogabb emberei - bizonyos tekintetben persze :) Sajna magáról a játékról nem sok tény árad, de mondom mit tudunk: - a játék szép, és fut, egy ideig még nem lesz konkrét infó róla - az idei E3-on nem lesz kint a DNF - 2006-ban várható a tényleges média dömping - a megjelenésről még mindig nincs infó - pont jövőre lesz 10 éves a Duke Nukem 3D Kevés infó, de legalább már ezt is tuduk :)

    [MoD] Doom 3 csili-vili #2

    Hír | 2005.04.19 22:56

    Aki a reggeli Doom 3 mod látványával nem volt megelégedve, esetleg ATi kártyával rendelkezik, most örüljön az is. Sundesz ugyanis mutat egy másik lehetőséget, amivel jóval látványosabb különbséget lehet elérni. A cucc neve parallax mapping és használatával a felületek jóval reálisabban jelenítődnek meg. Mindennek hátránya, hogy jóval nagyobbra növekszik a gépigény. Elképesztő, hogy ennyi idő után is van még új a nap alatt :)

    War Front: Turning Point hivatalosan

    Hír | 2005.04.19 21:59

    Múlt héten történt a War Front: Turning Point nemhivatalos bejelentése. Ne csodálkozzatok, ha nem emlékeztek rá. Olvassatok csak itt utána. Bizony, ez a hazai Digital Reality legújabb fejlesztése, mely felett a CDV bábáskodik, s most vált teljesen hivatalossá a játék, valamint annak címe is. Ezen kívül azonban az első infókra egészen az E3-ig várnunk kell.

    Dark Age of Camelot - 2 hét!

    Hír | 2005.04.19 14:21

    Már sokszor volt ilyen, úgyhogy nem füznék hozzá semmilyen kommentárt, csak a puszta tényeket. A Dark Age of Camelot is arra a sorsra jutott, hogy 14 napot ajándékba ad a kiadó mindnekinek, aki most kipróbálná. Innen tölthető a kicsike, akinek esetleg felkeltettem volna az érdeklődését. Azonban le kell szögeznem, hogy a további játékhoz bankkártya szükséges, hogy tudjátok fizetni a havidíjat. Ez van, azért szerintem megéri :)

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)