Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1202

American McGee's Oz leállítva

Hír | 2004.09.17 20:45

Szegény McGee gyerek. Vajon mit érezhet? Egyszer már kiszivárgott annak híre, hogy leállították Oz című játékuk fejlesztését, ám röviddel ezután mondták, hogy mégis folytatják. A mai infók szerint ismét leálltak. Az indok annyi, hogy amíg készül a Disney gondozásában megjelenő Oz film, nem fejlesztenek. Ki tudja, hogy lesz e még ebből valami... Thanks Lazy.

Stargate SG-1 jövőre

Hír | 2004.08.25 07:28

A titokzatosság legmélyebb bugyrainak gödreiben tárolják az információkat, amik csak léteznek a Stargate SG-1-ről. A filmsorozat PC-s megvalósításáról azonban most - akarattal - mégis kiszivárgott valami. Mégpedig az előzetes megjelenési dátum. Az ősi és a vadiúj gonosz ellenségeket feldolgozó akció 2005. nyarán fog megérkezni a publikum elé. Párat ugyan még aludnunk kell, de legalább úgy tűnik, hogy nem lesz belőle "fornever" :). Thanks GameGossip.

Új SWG karakterek?

Hír | 2004.06.14 22:11

Mikor bejelentették a Star Wars: Galaxies első kiegészítését, kiderült, hogy két újabb játszható karakterrel is bővítik a már most sem szégyenletes felhozatalt. Úgy fest, hogy véletlenül kiszivárgott a két titkos faj. A statisztikában ugyanis néhány óráig látható volt a "Jawa - 0%" és "Gungan - 0%" felirat. A hivatalos fórumon csak annyit mondanak, hogy nem kommentálják az eseményt, nem tagadják, de nem is erősítik meg, hogy ezek lesznek az újdonságok. Hamarosan úgyis megtudjuk az igazságot :)

MotoGP 3 közeleg

Hír | 2004.06.03 16:28

Bár már korábban is voltak pletykák egy bizonyos MotoGP 3-ról, a THQ a mai napon végleg megerősítette a hírt! A sorozat harmadik epizódja PC-re, valamint Xbox-ra egyaránt 2005-ben várható. Sajnálatos módon ez az összes információ ami kiszivárgott róla. Mivel azonban az 1 és a 2 is elég pofás és élvezetes volt, valszínűleg a harmadik felvonás se lesz rossz :)

RPG HL 2 motorral

Hír | 2004.02.03 17:35

A Valve a mai napon bejelentette, hogy együttműködés alakult ki köztük és az Arkane Studios között. Utóbbitól olyan nevet is kaptunk többek között, mint az Arx Fatalis. A megállapodás értelmében pedig az Arkane Studios felhasználhatja a Half-Life 2 című FPS grafikus motorját. Nos a béta igaz kiszivárgott a HL 2-ből is, de kérek mindenkit, hogy ne azt vegye alapul, mert mint tudjuk egyáltalán nem hivatalos, valamint a valóságot sem fedi. A lényeg azonban az, hogy a Valve által fejlesztett motorral az Arkane Studios egy vadiúj RPG-t készül alkotni. Gabe Newell is pozitívan állt az ügyhöz, mondván, hogy ez jó dolog.

HL2 - pult alatti kópia

Hír | 2004.01.12 23:32

Mint már említettem volt Ukrajnában már egy ideje kapható a Half-Life 2. Na, még csak véletlenül sem a végleges, hanem a tavaly kiszivárgott alpha verzió dobozolt változata. Úgy látszik terjed a kór, és már másfelé is hozzá lehet jutni. Csak sajnálni tudom azokat, akik ezeket valóban képesek megvenni, és az biztos, hogy azt nem megbüntetni (hanem szanaszét pofozni) kellene, aki ezt árulni meri...

WoW képek

Hír | 2004.01.08 09:43

Ahogy említettem volt a mai beköszöntőben, már reggelre jutott egy kis World of Warcraft-tos érdekesség. Nevezetesen két új képről vagyon szó, melyeket a hivatalos oldal legmélyebb bugyraiban véltem felfedezni. Nem tudom, hogy láttatok e képeket a kiszivárgott alpha verzióból, de szerintem azok messze nem voltak ilyan iszonyatosan kiválóak! Csekkolja mindenki, kötelező!

Hűsítő képzömmencs

Hír | 2003.08.04 15:47

Ebben a nagy melegben igazán jól esik egy kicsit hűsölni. Egy pohár hideg sör mellett (fiatalabbaknál befigyelhet egy jégkockás almalé is :D), esetleg csudiszép 'mellesleg' környezetben jól el lehet viselni a hőséget :) Próbálunk kedvezni Nektek négy remekbeszabott játékból kiszivárgott képségcsokorral. Már biztosan mindről hallottatok, de az viszont némileg új infónak számít, hogy a Yager című futurisztikus harci-eksön játék kizárólag DVD-n fog októberben piacra kerülni. Echelon: Wind Warriors (Infó) (megj.: 2003 szept. 9)

Splinter Cell: Pandora Tomorrow (megj.: 2004 márc.)
Tribes: Vengeance (Infó) (megj.: 2004 tél)
Yager (megj.: 2003 okt.)

id és a lopott Q4 képek

Hír | 2003.07.22 08:21

Az elmúlt napokban kiszivárgott néhány Quake 4-es artwork, melyeket eleddig teljes titokban tartottak. Az id Software képviselője felszólította az Activision-t, hogy minden olyan magazinnal szakítsa meg mindennemű kapcsolatát, amely felhasználja ezen képek bármelyikét. Továbbá azok, akik terjesztik, egyéb intézkedésekre számíthanak... Egyelőre nem lehet tudni, hogy honnan származik. Én tuti megvizsgálnék egy bizonyos grafikuskártya gyártó céget - Doom 3 után szabadon :)

Battlefield átverés

Hír | 2003.06.03 16:23

Rossz hírem van minden kedves Battlefield 1942 fannak: a tegnap megjelent "Battlefield 1942 patch" nem egy valós javítócsomag. Még közel sincs a végleges állapotban. Valahogy kiszivárgott, talán nem is az EA gyártatta, hanem valami "kis kalóz" készítette. Mindenesetre azt tanácsolja a kiadó, hogy aki feltette, az szedje is le a gépéről, hiszen amikor kijön az igazi 1.4, az valószínűleg nem megy rá a kamu 1.4-re.

Raven Shield 3: Athena Sword

Hír | 2003.05.13 19:43

Már egy ideje kiszivárgott az infó, a készülő Rainbow Six kiegészítőről, de ezúttal már a hivatalos tutiravételezési minta is befutott :) A Worthplaying értesülései szerint nyolc küldetésen keresztül nyomulhatunk majd különböző országokban. Mindemellett új játékmódok, hét új fegyver, és még egyéb érdekességek is belekerültek. Türelmetlenül várom a megjelenést :)

HALF-LIFE 2: A KÉPEK

Hír | 2003.05.08 23:59

Nos, mivel egykoron nálunk láthattátok elsőként a kiszivárgott Half-Life 2 scaneket, gondoltam nem engedhetem meg, hogy ne mi legyünk az elsők a HIVATALOS KÉPEK esetében. Ígyhát most megosztok veletek kettőt közülük. Persze van ott még, ahonnan ezek jöttek, de csak szépen sorjában a mézesmadzaggal :)

Update: Eljött az idő!!! :) Felhívom a figyelmeteket, hogy néhány kép elég nagy felbontású (CSAK nálunk :D)

Tribes: Vengeance - nem ígéret!

Hír | 2003.04.24 22:38

1 nappal a hivatalosan beígért előtt, még ma este kiderült, hogy miféle is az a bizonyos Tribes játék, amiről már régebben kiszivárgott egy minimális infó. Mostmár tudjuk, hogy a Tribes: Vengeance-ról van szó, mely a jól ismert Unreal grafikus motorját használja. Az Irrational Games fejlesztése ezúttal egyaránt egy és többjátkos módokra is koncentrál. Egy alap sztorit végigizgulva nekiláthatunk a multiplayer csatáknak, mely az ígéretek szerint sokkal akciódúsabb lesz, mint valaha. Az első képet megszemlélve azt kell mondjam, hogy van még mit javítani...

Conflict Desert Storm 2!!!

Hír | 2003.04.04 23:39

Ez a nem semmi... a Pivotal Games közvetlen azután, hogy kiszivárgott az OpFlash 2 infó, máris elárulta, hogy a Conflict Desert Storm 2 is fejlesztés alatt áll. A 2003 szeptemberében debütáló alkotás ugyanakkor játszódik, mint az első rész, csak éppen más karakterekkel és más helyszíneken. Egészen pontosan az iraki és kuvaiti harctereken fordulunk majd meg...

RENEGADE II MOVIE

Hír | 2003.03.25 11:20

Sajnos ugyan nemrégiben törölték ezt a fincsi kis projektet (hála az Electronic Arts hitetlen marketingeseinek), azért mégis belekukkanthatunk. Már érkezett néhány képecske is róla, ám ezúttal egy animáció is kiszivárgott... Szóval... szerintem ki lehetett volna ezt adni. Ha érdekel az anim, klikk ide. Thanx CnC Generals

John Carmack a Doom 3-ról!

Hír | 2002.11.04 13:09

Maga John Carmack is elmondotta véleményét a napoban kiszivárgott Doom 3 korai változatáról: "Nem szándékosan lett kiszivárogtatva! Szomorúan vettük tudomásul, hogy mégis megtörtént, és ez bizony megváltoztatja az egyes cégekkel szembeni hozzáállásunkat. John Carmack" Egyébiránt abban biztosak lehetettek, hogy ennél sokkal jobban optimalizálják majd a kódot, vagyis nem érdemes ez alapján a demó alapján messzemenő következtetéseket levonni...

GeForce 5 mérési eredmények!

Hír | 2002.08.20 23:08

Netezgetés közben egy igencsak érdekfeszítő cikkre találtam (thanx EA). A PCPop nevezetű kínai online lap, közzétette az első mérési eredményeket, az nVidia még el sem készült NV30-as chippel felszerelt kártyájáról. Mivel a dolgot még senki sem erősítette meg, nem lehet tudni, hogy mennyi igazság alapja van a dolognak... Az is elképzelhető, hogy csak az eddig kiszivárgott infók alapján ilyennek kellene lennie a teljesítménynek, vagy akár az is lehet, hogy egy dierkt kiszivárogtatott infóról van szó (annak érdekévben, hogy a hardver gyártókat távoltartsák az ATI R300-as chipjétől)... Mindenesetre szerintem túlságosan optimálisak ezek az eredmények... Bár, nem feltétlenül lehetetlen.

3DMark 2001
QIII 1280x1024x32
Pixel Shader Test

Mark Rein a kalóz UT2003 demóról

Hír | 2002.06.12 02:38

Mark Rein az Epictől hosszú nyilatkozatot tett közzé az Infogrames fórumán a kiszivárgott Unreal Tournament 2003 demóval kapcsolatban. Amint az sejthető, az Epic nem kimondottan lelkendezik a történtek kapcsán, de Mark eloszlat néhány rohamtempóban terjedő tévhitet is. Egy kis részlet:

"A kikerült verzióból egy csomó fontos dolog hiányzik. Csapnivaló a teljesítménye, nincs benne a megfelelő AI, a pályák, a menük befejezetlenek, nincs benne a Karma-fizika, hiányoznak a hangeffektusok és a zene nagy része, a fegyverek félkészek, nincsenek belőve, az egész leginkább egy rendkívül korai valami benyomását kelti, amit még bétának sem igen hívnék."

VIA és az AMD?

Hír | 2002.06.11 18:20

Az Inquirer internetes magazin úgy értesült, hogy a tajvani VIA fontolóra vette az AMD megvásárlását. A hírt egyelőre nem erősítették meg, csupán a Computex kiállításról kiszivárgott töredékek alapján következtetnek erre. Minden esetre az AMD beolvadása a VIA-ba nagyon érdekes következményekkel járhat. Ha további információkra vagy kíváncsi, látogass el ide.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)