Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

Galéria frissítés!!

Hír | 2004.11.19 23:58

Újfent feltupíroztam néhány galériánkat. Alant lehet kattanni, és most is van miből bálogatni :) Késő esti lényeknek erősen ajánlott!

  • Alexander (6)
  • Armies of Exigo (3)
  • Cossacks II: Napoleonic Wars (5)
  • Fantasy Earth: The Ring of Dominion (24)
  • Lula 3D (4)
  • Mourning (9)
  • Pro Evolution Soccer 4 (23)
  • Silent Hunter III (3)

  • Call of Duty: United Offensive

    Teszt | 2004.11.09 15:17

    Emlékek. Légvédelmi ágyúk hangjai, az ugrásra figyelmeztető vörös fény, a csípős normandiai szél. Később a Stukák vijjogása, az NKVD-s tiszt kegyetlen tekintete, végül a Reichstag véres ostroma. De mindez megérte, hiszen győztünk! Vagy mégsem?

    [DEMO] Cross Racing Championship !!!

    Hír | 2004.11.08 15:37

    Hatalmas örömömre szolgál bejelenteni, hogy az Invictus Games Ltd.-nek hála a mai napon már mindenki egy magyar nyelvű Cross Racing Championship demó tulajdonosa lehet! Hosszasan taglalhatnánk a demó tartalmát, amit később alant röviden meg is teszek, de a legfontosabb, a link: KLIKK!!!!!

    Tartalom:
  • autók: Quadro AD, Revo GT
  • pályák: magyar krosszpálya, német versenypálya
  • 3. szintű tuningalkatrészek
  • 24 karosszéria-festés
  • négyféle játékmód
  • látványos visszajátszó mód
  • audiotuning: tedd be saját kedvenceid, legyen az zene, vagy itinerként muzsikáló wav file

  • Késik a The Dark Legions

    Hír | 2004.11.08 14:47

    Ahogyan olvashatjuk a sajnálatos hírt, a The Dark Legions késni fog: az Atari a játék Európa és Észak-Amerika legtöbb területén való megjelentetését eltola, így csak később kaparinthatják meg az érdeklődők.

    Gondod volt a Steammel?

    Hír | 2004.11.06 21:50

    Veled is megesett, hogy letörölted a Steamet, vagy újratelepítetted a Windowst és elveszett az eddig letöltött Half-Life 2 tartalmad? Itt a megoldás! Van egy program, amivel kiírhatod DVD-re, ami telepítőlemezként később aztán mindent visszahelyez. A programot itt találjátok, leírást pedig itt olvashattok róla. Thanks Marshal from SpyNEWS!

    [MOZi] Új Star Trek sorozat

    Hír | 2004.10.27 14:56

    Örvendezésekkel teli órákra ad okot a cím, noha a valóságban inkább elhervadnék. A nemrégiben közkedvenccé vált Enterpriset is csak régen, akkor is alig-alig láthattuk itthon - szívből remélem, hogy valamely csatorna a már meglévő szinkronnal tovább vetíti majd a sorozatot. Visszatérve a címre, Brannon Braga producer és Rick Berman egy új sorozatba vágták a fejszéjüket, mely a Star Trek világán alapszik. Braga elmondása szerint a munkálatok még nagyon kezdeti stádiumban állnak, így jobb, ha a rajongók csak később értesülnek a részletekről, egyenlőre nem árulnak el semmit.

    Pirates - szembeszél!

    Hír | 2004.10.25 23:32

    "Kapitány, jelentem a szél megfordult, egyenesen visszafele sodor minket a szárazföldtől! Pláne jönnek a cápák is, úgyhogy ziher, hogy nem ér a fegyverszállítmány a következő hó közepéig a raktárakba. De brilliáns meteorológusaink azt mondják, az idő hamarosan megfordul, teli vitorlával pedig csak úgy szelni fogjuk a habokat! Ilyen sebességgel ... (számológép)... nem később, mint november 22-én szállhatunk partra. Sajnálom, Uram. (...) Kapitány, elnézést, minek az a kard? Kapitáááány!" - idézet egy ismeretlen matróztól Sid Meier kapitány Pirates! nevű hajójáról! (Thanks HomeLAN Fed)

    Dominions 3

    Hír | 2004.10.18 18:08

    A Sharpnel Games bejelentése szerint a jövőben elkészül majd a Dominions III, mely a Dominions II: The Ascension Wars folytatása lesz. Az új részben eddig nem látott népek kapnak majd helyet, valamint egy random pályagenerátort is beépítenek majd a kicsikébe. Egy kis szubjektív véleményt közbeiktatva, nekem akkor is a főcímből egy s betűvel kevesebbet tartalmazó névrokon az örökzöld, ha ezt a szót említik. Mindenesetre a Dominions III-mat kíváncsian várom - akik csatlakoznak hozzám, azok itt találnak részletesebb információkat a széria következő tagjáról. A játék legkésőbb 2005. év végére várható.

    [PATCH] 3DMark05

    Hír | 2004.10.01 20:12

    A 3DMark05 megjelenése előtt néhány órával megjelent egy NVIDIA rekord. Nem sokkal később az ATI jelentette, hogy egyetlen szem X800 kártyával megdöntötték a nagy ellenfél SLI kártyás rekordját. Na, már akkor furcsa volt a dolog. Most befutott az első, igen fontos javítás. Mit is orvosol? Elsősorban betöm egy olyan rést, mely lehetővé tette a mért eredmény manipulálását. Aki valóban helyes méréseket akar, cibálja még le ezt a picinyke, mindössze 3 megás foltot:

    PlanetSide: Aftershock közeleg

    Hír | 2004.09.27 23:45

    Újabb kiegészítőhöz erkezett a multis FPS-ek egyik közkedvelt alkotása, a PlanetSide! Az expansion, ami az Aftershock nevet kapta a tűzkeresztségben tartalmazza az alapjáték mellett a Core Combat és a BattleFrame Robotics korongokat is. Az Aftershock-ban lehetőségünk lesz több, mint 30 harci szakképzés közül kiválasztani a nekünk megfelelőt (mesterlövész, kommandós, mérnök, hekker, orvos, pilóta, stb.). A cucc október 18-án érkezik az USA boltjainak polcaira, idehaza valószínűleg egy picit később látjuk viszont. (Thanks GamersHell)

    Patrick Stewart a Demon Stoneban

    Hír | 2004.09.19 10:43

    Jean L. Picard kapitány épp most ügyködik az Enterprise-D-n az egyik magyar csatorna képernyőjén, de ez most lényegtelen a hírt tekintve. Ellenben az már lényeges, hogy a kapitányt alakító Patrick Stewart helyet kapott az Atari Demon Stonejában. Nem kell "nagy" szerepre gondolni, azonban a késő ősszel megjelenő Forgotten Realmsös alapokra épülő játékban az egyik karakter hangját Patrick Stewart adja majd.

    Unreal 3.0 A BioWare-nél!

    Hír | 2004.09.16 23:28

    Úgy tűnik, máris lecsaptak az Epic új üdvöskéjére, az Unreal Engine 3.0-ra! A BioWare ugyanis ma bejelentette, meglicenszelték a motort, következő játékukhoz. Az érem sötét oldala az az, hogy ezen a bejelentésen kívül még semmit nem lehet tudni. További infók majd egy későbbi időpontban. (Thanks PC.Ign)

    S.T.A.L.K.E.R. Beta infók

    Hír | 2004.09.16 08:51

    Újabb morzsák szivárogtak ki a hamarosan elkezdődő S.T.A.L.K.E.R. bétatesztjéről. Úgy fest, hogy körülbelül két héten belül indul a jelenkezési ívek kitöltése. A gyűjtött infók feldolgozása után specifikusan lesznek kiválasztva a teszterek (hardver és ország szerint). Akik bekerültek, névre szóló, teljesen egyedi lemezeket kapnak majd. Az újabb verziókat folyamatosan lehet majd online letölteni. Valamivel később lesz majd egy nyiltabb béta teszt is. Sajnos nem lehet tudni, hogy ez pontosan mikor lesz. Thanks Headhunter.

    Painkiller patch közeleg

    Hír | 2004.09.14 16:10

    A DreamCatcher Games fórumján feltűnt egy aprócska szösszenet, amely arról számol be, hogy legkésőbb ezen hét végéig megkapjuk a Painkiller 1.35-ös javítását. A bugírtások mellett a legfontosabb a dolog a patchel kapcsolatosan, hogy tartalmazza majd a FainED SDK editort, amivel mindenki szabadon "moddingolhat" kedvenc horrorjához.

    Késik a RCT 3 demója

    Hír | 2004.09.14 16:05

    Augusztusban hírt adtam arról, hogy szeptemberben lesz Roller Coaster Tycoon 3 demó. Később, a részletesebb információk tudatában elárultuk, hogy szeptember 13-án érkezik a játék demója. Most pedig sajnálatos, ám azt kell mondjuk, hogy mivel nem láttátok - nincs. A kipróbálható verzió szeptember 20-án lát majd napvilágot.

    [DEMO] Scrapland

    Hír | 2004.09.12 23:51

    Kicsit későre jár, de azért jó tudni, hogy még hétfő előtt sikerült gy friss demót szerezni :) Ezúttal az Enlight gondozásában megjelenő, American McGee vezette hybrid akciójátékot próbálhatjátok ki. A Scrapland igen egyedi a maga nemében, amolyan sokminden egyben stílus. Az oldalán jobban is megismerkedhetsz vele, magát a fájlocskát innen szedheted.

    Tiger Woods PGA TOUR 2005 GOLD!

    Hír | 2004.09.10 21:07

    Újabb aranylemezről számolhatok be. Ezúttal a Tiger Woods PGA TOUR 2005 került terítékre, ami köztudottan egy golfjáték lesz. Az a bizonyos kis doboz mellesleg szeptember huszadikán indul a boltokba, gondolom nem sokkal később már mindenhol lehet majd kapni. (Thanks Worthplaying)

    GTA: San Andreas PC!

    Hír | 2004.09.10 08:12

    A mai nappal már egyértelműen hivatalossá vált, az idáig is kiderült PC-s verzió megjelenése. Mostantól azonban már nem tagad senki semmit, nem kell megerősítésre várni, a játék lesz PC-re. Valamikor 2005 nyarán várható a megjelenés, ennél pontosabbat azonban csak egy későbbi időpontban árulnak el.

    LMA Manager 2005 PC-re

    Hír | 2004.09.09 14:35

    Ahogyan azt a Codemasters elárulta, az LMA Manager 2005 meg fog jelenni PC-re is. A legkésőbb októberre datált megjelenést magának tudó játék bemutatja majd az összes nagy bajnokságot. Olyan sztárokkal találkozhatunk majd az LMA Manager 2005-ben, mint Barry Davies, Gary Lineker, vagy Alan Hansen. További infóért erre tessék...

    [MOVIE] Midnight Club 3

    Hír | 2004.09.09 10:12

    Az a drááááága Rockstar Games beindította a Midnight Club 3: DUB Edition hivatalos oldalát. Nos, egyelőre viszonylag szerény tartalom uralkodik rajta, de egy hangulatos zenét, néhány új képet, és egy videót azért máris találhatunk rajta! Legnagyobb bánatomra egyelőre csak a PS2-es és az Xbox-os logókat tüntették fel, de bizonyos, megbízható madarak azért csiripelik, hogy lesz az PC-re is (csak később). Erre parancsoljatok.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)