Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1054

[DEMO] Indiana Jones

Hír | 2003.10.23 12:35

Kalandorok figyelem! Hála a LucasArts-nak megérkezett az Indiana Jones and the Emperor's Tomb című akció-kaland új demója, mely elég nagy "súlyt" nyom. Ez a nagy súly pedig 280 mega, mely még meleg, sőt ízzik. :) Egy olyan új pályát is tartalmaz ez a fajta verzió, melyet eddig senki nem láthatott a publikumból! Ha a demót szeretnétek ide klikk, ha pedig csak böngészni a honlapját és zenét hallgatni (ami nem utolsó :)) akkor erre fáradjatok!

Haegemonia: A Solon Hagyaték

Hír | 2003.10.22 17:03

Dauby mester jelentette a galaxis túloldaláról, hogy nagysikerű Haegemonia című játékuk teljesen magyar változata idén, egészen pontosan október 31-én érkezik a boltokba! Szerencsére nem volt ennyire szűkszavú :) Lássuk a jellemzőket:

  • Teljesen átdolgozott játékmenet – találmányok, hajók, fajok tulajdonságai jobban ki vannak egyensúlyozva
  • Több mint 70 új találmány – átértékelt és áthelyezett régi találmányokkal
  • Rengeteg új kombinációs lehetőség – kereskedj, kémkedj, vezesd a népedet és háborúzz kedved szerint!
  • Új űrhajók, speciális egységek, épületek és véletlen események – többek között játszható Solon hajókkal
  • Új típusú multiplayer pályák – 15, egyjátékos és többjátékos módban is egyaránt kihívást és élvezetes játékmenetet garantáló egyedi pálya
  • Továbbfejlesztett Mesterséges Intelligencia – gyorsan, merészen és taktikusan játszó MI, mely minden pillanatban képes a meglepetésszerű döntésekre Most pedig szemléljétek meg a gyöngyszemet!!! Egyszerűen hihetetlenül jól fest!

  • [MOVIE] Railroad Tycoon 3

    Hír | 2003.10.18 06:19

    Hála a Gathering-nek érkezett egy kis 3 perces videjó 30 megányi súlyban a Railroad Tycoon 3 című e hónapban megjelenő játékukból. Aki eddig úgy volt, hogy nem ismerte, nem szerette annyira, az nézze meg, hátha kedvet kap hozzá, mert hát úgy is nemsokára itt a teljes. :) Jah, innen lehet szedni. :)

    [MOZi] Új Mátrix 3 képek!

    Hír | 2003.10.15 15:56

    A hivatalos oldalt frissítették jónéhány új képpel a Mátrix-trilógia befejező részéből, a Forradalmakból, melynek hazai premierje 2003. november 5. 15:00. :) A képek megtekintése előtt kérdezzék meg kezelőorvosukat, gyógyszerészüket, az esetleges nem kívánt mellékhatások (a poén lelövése súlyos testi-lelki sérüléseket okozhat) miatt. Persze ennyire nem vészes a dolog, tessék csak bátran nézelődni. A többit a linkre kattintva érhetitek el.

    Commandos 3 finomságok

    Hír | 2003.10.13 21:46

    Végre aranylemezre került a Commandos 3: Destination Berlin! Csodás hír, nemde? Az Eidos is így gondolta, ezért ki is adott egy újabb cuki kis demót a gammából, hogy mindenki nagyon happy legyen. Ebben végigtolhatjuk a Tutorialt és a Train elnevezésű pályát, mely Közép-Európában játszódik. A hangsúly természetesen továbbra is a csapat alapú taktikus gyilkolászáson van, mint azt már megszokhattuk. Szal mindenkinek hajrá, erre van a 205,7 megás manna!

    [DEMO] Cold Zero!

    Hír | 2003.10.10 22:12

    Elkészült vala a JoWooD akciójátékának, a Cold Zero: The Last Stand-nek a játszható demója. E pehelysúlyú versenyző tartalmazza a teljes változat gyakorló-, valamint első küldetését. Magáról a játékról mindent megtudhattok a játékinfó linkünkre kattintva, így nem marad más hátra, mint letöltésre fel! Már araszol Pumpikára, a szerverünkre! :)

    [PATCH] UFO: Aftermath

    Hír | 2003.10.06 19:11

    Épphogy megjelent az UFO sorozat legújabb darabja, máris megérkezett hozzá az első javítás. Fontos, hogy ez csak az angol verzióhoz jó, szóval, akinek másmilyen van, az ne is próbálkozzon a felrakásával. A mérlegelésen pehelysúlyba került a maga kis 4 megabytejával. Letölteni innen tudjátok.

    [MOZi] Revolutions plakátok

    Hír | 2003.09.30 13:43

    Jó híreim van a Mátrix-rajongóknak! Az első, hogy előkerült 4 hivatalos poszter a harmadik részt népszerűsítendő... szerintem ezek sokkal szebbek, mint amiket az Újratöltve idején mutogattak (tudjátok, azok a fej nélküli, fehér háttéren feszítő főszereplők...), bár kétségtelen, hogy azok is nagyon egyediek voltak. Valahogy érezni lehet, hogy a harmadik rész más lesz... a filmzenében egy szemernyi rock sem lesz megtalálható, csakis Don Davis (a zeneszerző) 99 fős zenekarán és 80 fős kórusán lesz a hangsúly, ezzel is jelezve a film monumentálisságát. Továbbá az is új információnak számít, hogy immáron valóban világpremierben mutatják be a trilógia befejező részét: Magyarországon az eddigi november 20-i dátum helyett már november 6-án lesz a premier!! Ez egészen pontosan 2 héttel korábbi időpont és mindössze egy nappal késsük le az amerikai mozibemutatót, ami azért nem kis szó! Lehet hát örülni és gyűjteni a pénzt, hogy a premier előtti díszvetítéseken Neóhoz hasonlóan fekete köpenyben és napszemüvegben jelenhessünk meg. Ügyesebbek elkezdhetnek megtanulni repülni is :D Aki naprakész akar lenni a Mátrix világában, látogassa rendszeresen a FreeYourMind.hu fanoldalt!

    'Napot...

    Hír | 2003.08.09 09:19

    Jó reggelt mindenkinek! Ismét egy szép szombatra ébredt az ország. A tegnapi "tragédiák" egyszerűen tönkretették azt a napot (persze akihez tegnap eljutott a lap, az tuti hogy azzal foglalkozott :D). De új nap, új hírek. Azt már így előzetesben elárulom, hogy eddig csak jó híreket találtam! Szóval megéri maradni, addig is jöjjön a reggeli vidítóka:

    Ül a horgász a tó partján, egyik kezében a pecabot, a másikban egy fél téglát egyensúlyoz. Arra megy egy szőke bombázó, és feltűnik neki, milyen furcsa módon lesi a fickó a halakat. Odamegy hozzá és megkérdezi: - Mondja, miért tartogatja a kezében azt a fél téglát? - Ha megengeded, hogy megdugjalak, akkor elárulom. A szöszi húzódozik: - De hát én nem vagyok olyan... - Nincs szeretkezés, nincs titok! - mondja a pecás, és visszafordul a víz felé. A szöszit eszi a kíváncsiság, ezért levetkőzi amúgy is kevés gátlását. - Tudja mit? Annyira kíváncsi vagyok, hogy legyen! Lefekszem magával, csak árulja el, miért tartja a kezében azt a fél téglát! A pecás leteszi a botot, bevezeti a szöszit a bokrok közé, és rendesen megkeféli. Amint felöltözve újra előbukkannak a sűrűből, a szöszi megint rákezdi: - De most már árulja el, miért tartogatja a kezében azt a fél téglát! - Tudod, drágám, már két órája üldögélek itt, a tó partján, de ezzel a bottal meg egyetlen kapásom sem volt. Ezzel a fél téglával viszont te vagy az ötödik!

    [MoD] GTA Vice City

    Hír | 2003.08.04 09:25

    A Vice Cityhez a minap már közre adtunk egy multi modot, itt az ideje, hogy mégegyet ajánljunk Nektek! A neve GTA Tournament, s a készítők honlapját itt találod. Aztán íme egy nehézsúlyú versenyző: Elkészült az alfa verziója a 'Modern Mod'-nak, amit ha felraktok mind a 358 megájával, kicseréli az összes járműmodellt a játékban. Ha érdekel, rántsd le innen, de ha előbb többet szeretnél róla megtudni, látogass el a készítők honlapjára.

    Underworld PC-re is

    Hír | 2003.07.27 08:36

    Nemrég számoltunk be az Underworld Half-Life modról, melyet a Sony Pictures hasonló című vámpíros akció-horror filmjéhez készítettek. Aztán most jönnek a hírek, hogy készül egy különálló játék is hozzá a Lucky Chicken Games fejlesztésében, ráadásul már szeptemberben meg is jelenik! Annyit lehet róla tudni, hogy az akcióra helyezik a hangsúlyt, szingli és multi módban (max. négyen) is irthatjuk az ellent. Hát ez az a tipikus játék lesz, amit csak azért készítenek, hogy ha a film sikeres lesz, remélhetőleg nyereséget termelhetnek ezzel is. Majd meglátjuk!

    Újabb Sims...

    Hír | 2003.07.09 14:23

    Biztos sokak örömére szolgál, hogy az EA bejelentette "közkedvelt" játékához a 7. (!) kiegészítőt, melynek neve: The Sims Makin' Magic. Ez már állítólag az utolsó, benne a hangsúlyt a varázslás kapja. Állításuk szerint páratlan játékélménnyel gazdagodunk, kapunk pár új karaktert a csomó varázslat mellé... Októberben már akár meg is vásárolhatjuk. A linkre kattintva pár képet is megcsodálhatunk erről a remekműről :D

    [PATCH] Áradat

    Hír | 2003.07.01 19:50

    Vigyázzatok, özönlenek a javítások! Na jó, azért annyira nem súlyos a helyzet. Megjelent a WarCraft 3 legújabb verziója is, ám ez csak Battle Neteseknek van. Érdekessége, hogy 1.06-ról rögvest 1.10-re teszi fel a gammát (azaz nem volt 1.07, 08, 09). Persze még rengeteg más játékhoz is jött ki patch, lássuk is, hogy mikhez:

  • Chaser
  • Championship Manager 4
  • Purge Online
  • Starsky and Hutch
  • The Sims Unleashed

  • [DEMO] Next Gen Tennis 2003

    Hír | 2003.06.05 15:47

    Erre a napra még egy könnyed kis demócska is befigyel. Könnyed, mert 31 megás méretével nem nevezhető nehézsúlyúnak a mai kegyetlen világban... Meg hát, a tenisz nem olyan nehéz sport, csak vissza kell ütögetni azt a sárga izét, nem?:) Ha esetleg nem lenne ismerős a játék címe, régebben Rolland Garros 2003 volt, csak biztos nem fizettek eleget a név használatáért :)

    Új NFS!!!

    Hír | 2003.04.30 16:33

    Úgy érzem, az EA ezúttal kicsit elvetette nálam a súlykot. Most jelentették be legújabb Need for Speed játékukat, nevezetesen az NFS: Underground-dot. Ez szép és jó is, de, mint ős NFS fan joggal kérdezem, hogy miért nem lesz PC-s változata? Bizony srácok. Ezúttal már nem is fejlesztik PC-re. Remélem mihamarabb bejelentenek egy másik névvel ellátott gammát is, ami csak és kizárólag PC-re jön ki, mert, ha nem... akkor gáz van. Eljött volna az idő, hogy konzolt vegyünk? Update: VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! ÉS MÉGIS!!! SKACOK!!! MÉGIS LESZ PC-re! Valaki, valamit, valahol nagyon megkavart, de a most befutott hivatalos jelentés nem tévedhet! Aki nem hiszi, az... hááát, mondjam, vagy mutassam? :) Inkább mutatom. Íme.

    1 inch méretű háttértárolók

    Hír | 2003.04.17 15:25

    Az amerikai Cornice Inc. bemutatta az alig 1 inch méretű Cornice Personal Storage névre keresztelt mini háttértárolóját. A mini HDD-nek igen nagy jövője lehet a különféle hordozható szórakoztató elektronikai eszközökben, kamerákban, PDA-kban, mobilokban, mp3 lejátszókban. Az alig 2.6cm-es merevlemez mérete és súlya megfelel egy 50 Ft-osnak. A 2003-ban sorozatgyártásra kerülő termék 1-1.5 GB-os kapacitásban lesz elérhető, ára pedig a hírek szerint 100 USD alatt lesz. A Cornice Personal Storage nagyüzemi gyártását 2003 második negyedévében kezdik el. Akinek pedig nem lenne elég az 1.5GB-os kapacitás, annak figyelmébe ajánlom a nemsokára debütáló 3.6 és 4.7 GB-os Microdrive-okat, melyeket az év végén hoznak majd forgalomba.

    Korhatár az EU-ban?

    Hír | 2002.12.31 17:44

    Nos úgy tűnik, hogy az Európai Únióban jövő év márciusától bevezetik a játékok korhatár szerinti csoportosítását. Összesen öt kategória lesz. A három éveseké (ez a teljesen erőszakmentes), a 7+, a 12+, a 16+ valamint a 18+ (a plusz jel annyit tesz, hogy mondjuk 7 éves kortól). A nem besorolható játékokat előfordulhat, hogy be is tiltják... Vagyis mondjuk egy esetleges Carmageddon 5 elég nagy veszélybe kerülhet. Amennyiben valamey bolt árulja a betiltott terméket, súlyos büntetést is róhatnak rá a hatóságok. Thanx GamePro.

    'Reggelt...

    Hír | 2002.12.12 08:27

    Üdv mindenkinek! A mai reggel kicsit "nehézkesen" indult a számomra... :) A reggeli képvihar hiányát ellensúlyozza egy játékbejelentés, egy animáció, valamint egy demó... Felhívom figyelmeteket (bár biztosan sokan rájöttek már), hogy egy újabb cikkel bővült webes felhozatalunk. Ezúttal a Logitech legújabb megvalósításairól olvashatsz néhány sort, melyet jómagam követtem el. Szóval maradjatok velünk - megéri :D

    Ne szokd meg a WinXP-t!

    Hír | 2002.11.30 22:52

    Egy hivatalos még meg nem erősített forrás szerint, a Microsoft következő operációs rendszere (codename: "Longhorn") gyökeresen megváltozik majd a jelenlegi WindowsXP-hez képest. Megváltozik majd a fájlrendszer, a biztonság, a kezelés, és minden más is. Ha érdekelnek, a hangsúlyozom nem hivatalos infók, kukkants be ide!

    Képvihar estére!

    Hír | 2002.10.31 22:52

    A reggeli kis pangást talán némileg egyensúlyozza az esti felhozatal :) Jó szemezgetést!

  • Etherlords II
  • Galactic Civilizations
  • Hegemonia: Legions of Iron
  • Panzers
  • Spellforce: The Order of Dawn
  • Total Immersion Racing

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)