Jó Éjt! 2012. 01. 04
Furcsa volt így először leírni a Jó Éjt után, hogy 2012.
Furcsa volt így először leírni a Jó Éjt után, hogy 2012.
Az iskolakezdés rettenetes stresszét érdekes hírekkel próbáltuk ellensúlyozni.
A nyár általában uborkaszezon a játékiparban, de hírekre azért így is futotta.
Sokféle hírt, érdekességet, pletykát és szubjektív véleményt írtunk le az évben. Lássuk, melyek voltak a legolvasottabbak januárban és februárban.
Szédítő sebességgel közelednek az ünnepek, már csak négyet kell aludni és itt a szenteste, bonthatjuk az ajándékokat.
Elindult a Steam szokásos nagy, karácsonyi árleszálíltása - össze is omlott a szerver.
Ideje lenne már egy kis hónak is, kezd sok lenni ebből az esőből.
Alig térek magamhoz, "véletlenül" ránéztem a Való Világ című össznépi butításra és mit látok? Egy Kinect-tel felszerelt Xbox360 előtt ugrálnak a villalakók és az azon lévő táncprogrammal szereznek maguknak védettséget. Na erre mondják, hogy nem semmi.
Tegnap még pletyka volt, mára ténnyé vált - lesz Alan Wake PC-re! Jeehaw!!!
Ehh, elindultak az SW: TOR szerverek - majdnem el is felejtettem a jó éjtet :)
Ma Endreman behozta a szerkesztőségbe a Star Wars: The Old Republic Collector's Editiont. Csöppet sem voltam irígy...
Ma este nyomdába ment a decemberi Gamestar, szóval kicsit fáradtan, de azért lelkesen nézünk eme hideg és szeles éjszaka elé. Még az is lehet, hogy egy hét után bekapcsolom a Skyrimet.
Túléltétek Télapót? Nagyon helyes, mi is. Ugye, hogy ki lehetett bírni?
Már többször beszámoltunk a készülő magyar Grey modról - íme a legfrissebb hírek.
Remélem mindenki jó volt és kapott sok-sok virgácsot - az arany egyre többet ér :)
Remélem minden csizma, még a virtuálisak is ki vannak suvickolva....
Döbbenet - 3 hét múlva ilyenkor már Karácsony, négy hét múlva már 2012 lesz.
Sokan vádolnak minket, hogy az MMO játékok közül csak a WoW és az SWTOR játékokkal kapcsolatos híreket preferáljuk. Itt az üdítő kivétel, következzen egy kis hír a márciusban megjelent "WoW gyilkos" Riftről.
Az idő nem nagyon javul, valami kis dara esett, de nem jelentős. Pedig az éjjel szép hóeséssel álmodtam, nem tudom az álmoskönyv szerint ez mit jelent.
Hivatalosan is beköszöntött a naptári tél, kezdődik az ünnepi szezon. Megvan ennek is a hangulata, az éjjel már azt álmodtam, hogy gyönyörű szépen esik a hó. Aztán felébredtem.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)