Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2729

Jó Éjt! 2012. 01. 04

Hír | 2012.01.04 22:01

Furcsa volt így először leírni a Jó Éjt után, hogy 2012.

Erről írtunk szeptemberben és októberben - mazur is beszállt

Hír | 2011.12.30 12:50

Az iskolakezdés rettenetes stresszét érdekes hírekkel próbáltuk ellensúlyozni.

Erről írtunk júliusban és augusztusban - aDaM a tévében

Hír | 2011.12.29 15:00

A nyár általában uborkaszezon a játékiparban, de hírekre azért így is futotta.

Miről írtunk az év első két hónapjában?

Hír | 2011.12.26 14:47

Sokféle hírt, érdekességet, pletykát és szubjektív véleményt írtunk le az évben. Lássuk, melyek voltak a legolvasottabbak januárban és februárban.

Jó Éjt! 2011. 12. 20.

Hír | 2011.12.20 22:30

Szédítő sebességgel közelednek az ünnepek, már csak négyet kell aludni és itt a szenteste, bonthatjuk az ajándékokat.

Jó Éjt! 2011. 12. 19

Hír | 2011.12.19 22:00

Elindult a Steam szokásos nagy, karácsonyi árleszálíltása - össze is omlott a szerver.

Jó Éjt! 2011. 12. 16.

Hír | 2011.12.16 22:08

Ideje lenne már egy kis hónak is, kezd sok lenni ebből az esőből.

Jó Éjt! 2011. 12. 15.

Hír | 2011.12.15 22:06

Alig térek magamhoz, "véletlenül" ránéztem a Való Világ című össznépi butításra és mit látok? Egy Kinect-tel felszerelt Xbox360 előtt ugrálnak a villalakók és az azon lévő táncprogrammal szereznek maguknak védettséget. Na erre mondják, hogy nem semmi.

Jó Éjt! 2011. 12. 14

Hír | 2011.12.14 22:00

Tegnap még pletyka volt, mára ténnyé vált - lesz Alan Wake PC-re! Jeehaw!!!

Jó Éjt! 2011. 12. 13

Hír | 2011.12.13 22:00

Ehh, elindultak az SW: TOR szerverek - majdnem el is felejtettem a jó éjtet :)

Jó Éjt! 2011. 12. 12

Hír | 2011.12.12 22:00

Ma Endreman behozta a szerkesztőségbe a Star Wars: The Old Republic Collector's Editiont. Csöppet sem voltam irígy...

Jó Éjt! 2011. 12. 08.

Hír | 2011.12.08 22:30

Ma este nyomdába ment a decemberi Gamestar, szóval kicsit fáradtan, de azért lelkesen nézünk eme hideg és szeles éjszaka elé. Még az is lehet, hogy egy hét után bekapcsolom a Skyrimet.

Jó Éjt! 2011. 12. 07

Hír | 2011.12.07 22:00

Túléltétek Télapót? Nagyon helyes, mi is. Ugye, hogy ki lehetett bírni?

Grey mod - friss hírek a magyar modról

Hír | 2011.12.07 18:33

Már többször beszámoltunk a készülő magyar Grey modról - íme a legfrissebb hírek.

Jó Éjt! 2011. 12. 06

Hír | 2011.12.06 22:00

Remélem mindenki jó volt és kapott sok-sok virgácsot - az arany egyre többet ér :)

Jó Éjt! 2011. 12. 05

Hír | 2011.12.05 22:00

Remélem minden csizma, még a virtuálisak is ki vannak suvickolva....

Jó Éjt! 2011. 12. 04

Hír | 2011.12.04 22:00

Döbbenet - 3 hét múlva ilyenkor már Karácsony, négy hét múlva már 2012 lesz.

Jövő héten indul a RIFT raidkereső rendszere

Hír | 2011.12.04 12:30

Sokan vádolnak minket, hogy az MMO játékok közül csak a WoW és az SWTOR játékokkal kapcsolatos híreket preferáljuk. Itt az üdítő kivétel, következzen egy kis hír a márciusban megjelent "WoW gyilkos" Riftről.

Jó éjt! 2011.12.02.

Hír | 2011.12.02 22:35

Az idő nem nagyon javul, valami kis dara esett, de nem jelentős. Pedig az éjjel szép hóeséssel álmodtam, nem tudom az álmoskönyv szerint ez mit jelent.

Jó éjt! 2011.12.01.

Hír | 2011.12.01 22:40

Hivatalosan is beköszöntött a naptári tél, kezdődik az ünnepi szezon. Megvan ennek is a hangulata, az éjjel már azt álmodtam, hogy gyönyörű szépen esik a hó. Aztán felébredtem.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)