[KéPZ] Frissítés!!
Újabb, újabb adag frissítés. Nos, ha erre azt mondja valaki, hogy nem változatos... LOL :) Jó böngészést!
Újabb, újabb adag frissítés. Nos, ha erre azt mondja valaki, hogy nem változatos... LOL :) Jó böngészést!
TAsi mester küldött infót a SpyNews-ra, melyben a megújult Star Wars: Republic Commando weboldalát jelezte. A kicsike egészen jól sikerült, bár érdemi újdonságot nem tartalmaz. Hamarosan azonban várhatóak friss képek, háttérképek, és már a PC Demo felirat is megejelent a menüben - tény, hogy fájl még nincs mögötte...
Rajongói kesergés ide, vagy oda, demó továbbra sincs. Van azonban két új szép háttérkép és egy részletes leírás a Dungeon Siege 2 egyik főkarakteréről. A Valdis nevezetű élőlényről van szó, akinek külseje még a 150-szeres Diablokillereket is megriasztja. Nos, ezen anyagokat inkább látni kell, mintsem olvasni: a háttérképekért erre tessék, a leírásért pedig ide fáradjatok!
Brühü... sírok! Egyszerűen iszonyat mennyi jó játék lesz idén is. Itt van éldának okáért ez a Brothers in Arms: Road Hill 30. Szép is, hangulatos is, jó is, szép is, jó is... hmmm, szóval ez minden. Egyébiránt tényleg a hangulata az, ami megfogott, hogy miért? Hát nézd meg a lenti képeket, és, ha lemaradtál róla, csekkold a legutóbbi videót itt.
A Larian Studios csávókái megállapodtak az NDL-lel, így a készülő Divine Divinity 2-t az általuk kreált Gamebyro engine táplálja majd. Mit is lehet tudni erről a motorról... nos, csak néhány nevet említenék: Sid Meier's Pirates, Dark Age of Camelot, Playboy: The Mansion, Empire Earth II. Ezek és az itt felsorolt játékok mind ezzel a motorral készülnek. Továbbá az is köztudott, hogy a játék motorja még kiegészl a SpeedTree technológiával, theát annyira nagyon csúny tényleg nem lesz :)
Egyetlen új, nem rövid, nem kicsit, szóval szép testes darabka videó került elő a Star Wars: Republic Commando-ról. Noha a játék megjelenésére még mindig elég emberesen kell várni, ez a videó szerintem elég sokunk szívbillentyűit megdobogtatja. Nem is rablom az időtöket, nézzétek meg, mert kötelező!
A Ubi Soft komolyan vette, hogy az EA mekkora összegeket szakít a Sims frencsájznak köszönhetően. Éppen ezért ők is megalkották saját művüket, egy, férfiak számára mindképpen érdekesebb körítéssel. A Playboy: The Mansion-ben a híres nyuszikkal együtt bulizhatunk, élhetjük a mindennapokat és bulizhatunk... vagy ezt már mondtam? :D Mindegy, kukkantsatok bele. Erre tessék.
Újabb, iszonyat komolyságok futottak be a Lionhead Studios általam legjobban várt, friss fejlesztéséből. A Black & White első része önmagában is korszakalkotó volt, és amit eddig láthattunk a tényleges második részből (lévén ez ugyebár már nem csak egy kiegészítő), bizony komoly kedvet érzek a végigvitelére. Sajna azonban még mindig nem árulja el a csapat, mikorra tervezeik a befejezést :( Addig tessék gyönyörködni!
Ma esti szösszenő zörrenetünkben is akadnak okosságok. Különösen a Borther in Arms, illetve The Matrix Online képeckékre hívnám fel minden drágaszág figyelmét. Erre tessék:
A Ubi Soft igen büszkén jelentette, hogy nem kis sikert ért el a korábban megjelent Tom Clancy's Splinter Cell regény. A közelmúltban a New York Times hasábjain lehetett olvasni, hogy a könyv egyike a legjobban eladott olvasmányoknak. Ha valakit esetleg érdekel, a kicsikét David Michaels írta, és pontosan erről az alkotásról van szó.
A Voodoo Extreme irományában találhatóak szerint a GameSpy felmérése Half-Life vezetést mutat ki a legjátszottabb multis játékok toplistájában. 1. Half Life - 35645 / 93047 2. Half Life 2 - 8164 / 42614 3. Call of Duty - 5488 / 17792 4. Wolfenstein: Enemy Territory - 2806 / 9446 5. Americas Army: Special Forces - 1631 / 8220 6. Battlefield 1942 - 2546 / 7975 7. Unreal Tournament 2004 - 3178 / 7636 8. Neverwinter Nights - 1541 / 7029 9. Medal of Honor Allied Assault - 2420 / 5596 10. Quake 3: Arena - 2541 / 5026 11. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead - 1323 / 4626 12. Soldier of Fortune 2 - 1585 / 4106
A Gearbox bejelentésének értelmében a Brothers in Arms című alkotásból limitált példányszámú kiadást is terveznek - ez lesz a Brothers in Arms Limited Edition. Az FPS különleges csomagjában olyan finomságok lesznek majd, mint képeslapok, egy pofás könyv, valamint egy exkluzív DVD lemez hangokkal, zenékkel, dokumentumokkal, animációkkal és minden mással, mi szemnek, s második világháború-rajongónak ingere. Az érdeklődők további infót itt találhatnak.
Elkészült egy igen érdekes felmérés, melynek lényege, hogy megtudjuk; mely országok a legnagyobb spammerek. Magyarán, honnan érkezik hozzánk a legtöbb idegborzoló levélke. A végeredmény részletes eredményéért ide fáradjatok. "Toplista" alant: 1. Amerikai Egyesült Államok: 42.11% 2. Dél-Korea: 13.43% 3. Kína (+ Hong Kong): 8.44% 4. Kanada: 5.71% 5. Brazília: 3.34% 6. Japán: 2.57% 7. Franciaország: 1.37% 8. Spanyolország: 1.18% 9. Egyesült Királyság: 1.13% 10. Németország: 1.03% 11. Taiwan: 1.0% 12. Mexikó: 0.89% 12+1. Más országok: 17.8%
Kis érdekesség: a botrányok játéka cím büszke birtokosa, a GTA sorozat legújabb (és PC-re még perszehogy várhatunk rá) epizódja, a San Andreas nem csak a maga virtuális világában, hanem a valóságban is mérgezi az emberek szellemét. Pár amerikai kissrác (12-14 év) ugyanis arra vetemedett, hogy "összegraffitizzék" a városuk pár szebb épületét, így a múzeumot, templomot, satöbbi. A múzeum biztonsági őrét érte az a megtiszteltetés, hogy elkapja őket, akik a kérdésre, hogy miért csinálták mindezt, csak annyit válaszoltak, hogy a GTA: San Andreas-ból vették az ötletet. Szép, mondhatom... szegény Rockstar Games.
Bár igencsak eseménytelennek indult a nap, így estére mégis sikerült belemelegedni. Most például egy friss Star Wars: Republic Commando videóval szolgált a GD csapata. Ezúttal a játékban szereplő Delta csapat tagjait szemlélhetjük meg akció közben. Persze full új jelenetek a játékból, melynek mondjuk nem tudom pontosan mennyi közük van a tényleges Star Wars történelemhez, de mindenesetre látványos :) Erre tessék:
Az ünnepek kicsit megkurtították a galériák frissülésének gyakoriságát, de hát evvan' A ma esti felhozatal mindegyike valamely stílus kiemelkedő tagja. Érdemes mindet szemügyre venni:
A Gearbox Software hivatalos fórumain előbukkantak az első infók, a hamarosan (sajnos pontos dátumot nem mondtak) megjelenő Brothers in Arms: Road to Hill 30 demójáról. A kicsike két küldetést ölel majd fel. Az első a normandiai harcokat mutatja be, természetesen főhősünk, Baker szemszögéből. Megismerkedünk néhány nevezetes karakterrel, és némi harcot is tanulhatunk. A hossza körülbelül a fele lesz a teljes játékban fellelhető missziónak. A másik pálya a játék körülbelül felénél játszódik. Bakernek és csapattagjainak ezúttal igen komolyan együtt kell működniük, hogy sikerülhessen a küldetés. Minden porcikám akarja ezt a játék, és nagyon remélem, hogy nem vagyok egyedül!
Ahelyett, hogy a most következő videókat külön-külön hirre szabdalnám, most megkapjátok egyben! Csak most, csak Nektek! :) Akkor lássuk, miből élünk.
Manapság nagy divat ezek a gyűjtőknek szánt kiszerelések, teli jobbnál jobb cuccokkal, persze egy kis pluszpénzért. Láttunk ilyet a World of Warcraftnál, de szerintem máshol is előfordul. Nem kerüli el végzetét ("No man can!") a Splinter Cell következő része sem, név szerint a Chaos Theory. A csomag többek között plusz DVD-ket, "Így készült" videókat, meg még egy csomó mást tartalmaz. Az ára pediglen $54.99, szerintem ez még elfogadható :)
Na, most lehet örülni :) Na jó, annyira nem, de hátha akad olyan olvasó, aki jártas a Softimage XSI nevezetű modellező, és animáló program használatában. Ha igen, és ráadásul még a Half-Life 2-t is szereti, ne habozzon! A Softimage hivatalos oldalára felkerült egy mod tool, amivel egyszerűen és nagyszerűen készíthet mindenki karaktereket a Valve sikerjátékához! Magát a programot, a dokumentációt, valmint a HL-hoz tartozó segédprogit egyaránt megtaláljátok a gyártó hivatalos oldalán. Jó munkát mindenkinek :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)