Képcsemegék
Íme néhány screenshot, frissen, ropogósan, csak Nektek, csak…
Íme néhány screenshot, frissen, ropogósan, csak Nektek, csak…
A C&VG jóvoltából elérhető a még készülő Söldner: Secret Wars című alkotás physics demója. Ez a motor fizikai képességeit prezentálja, nem is akármilyen módon. Ha netán úgy gondolod, hogy szivesen megszemlélnéd, nincs más dolgod, minthogy ellátgatsz ide.
Előbukkant egy amolyan "kulisszák mögötti" videó, a közeljövőben debütáló EVE Online: The Second Genesis című MMORPG játékból. Az animáció mérete 85MB, és főleg azoknak érdemes megnézni, akik tudnak némileg angolul... az ő számukra nagyon sok érdekes infó hangzik majd el! Ha érdekel, klikk ide.
A JoWooD Productions ma reggeli leveléből megtudtam, hogy a játékosok hosszas kérésére, a Söldner: Secret Wars nevezetű online taktikai játékba belekerült az FPS nézet is. Persze bennemarad a korábban tervezett third-person is, de így talán még jobban tetszik majd a játékosoknak, vagyis nektek :) Ha nem ismernéd a játékot, feltétlenül el kell látogatnod ide!
Kissé visszafogott reggeli felhozatal, mely pontosan arra elegendő, hogy kihúzzátok valahogy a következő hírig :)
Szerény véleményem szerint erre a bizonyos stuffra sokan rátennék máris a kezüket :) Szóval a lényeg, hogy készül egy co-op mod a napokban megjelent Unreal 2-höz mellyel akár többen, csapatban is végigvihetitek a single player játékmódot! Az oldalán egyelőre elég minimális infó található, de elvileg napokon belül lesz egy amolyan giga site frissítés :D Klikk!!
Khhm... Egy kis érdekességre hívnám fel a figyelmeteket - Bad Sector mester rátalált a mobilra is elkészült Splinter Cell-re. Sőt, még egy animációt is talált róla, amit szerintem mindenkinek érdemes megnézni :) Mivel érdekel, kattansz itt, és a dobozkép alatt a "Game Trailer" feliratra kattansz :)
Úgy tűnik, hogy az FPS Central tagja, nevezetesen The BeastKing csak nem nyugszik :) Ezúttal két újabb olvasmányos vetületét szemlélhetitek meg. Az egyikben megismerkedhettek a Tron 2.0-val, a másikban pedig a Vivisector-ral. Mindkettő FPS akció, de legalább különböző témákban :)
Mint említettem, elég szétterjedt a mai felhozatal... van miből mazsolázni :)
Már épp csodálkoztam, hogy az Asus még mindig nem jelentette be GeForce FX kártyáját... nos, ugyan, még mindig nem árulták el, hogy lesz, de egy kis trükkel rá lehet jönni az infókra :) Ha kiváncsi vagy rá, menj el az ASUS-hoz (Global oldal), utána grafikus kártyák szekció, majd a bal oldalon található keresőbe írd be, hogy "FX". A megjelenő listában előbukkan a még secret V9900 :) Akinek túl magas volt az előbbi útmutató, az egyszerűen kattanjon ide :) Az oldal ugyan még készül, de ez legalább hivatalos infó :D
A Simon & Schuster Interactive jóvoltából előkerült egy elég jó kis videó, még készülő MMOG alkotásukból, az űrben játszódó Eve Online The Second Genesis-ből. Ezt természetesen máris letöltheted tőlünk, csak annyi a teendőd, hogy alant kattintasz. Bővebb infót a játékról itt találhatsz.
Nos úgy tűnik, hogy az eleddig Vivisector: Creatures of Dr.Moreau névvel fémjelzett gyilok akciójátékot ezentúl más címmel kell keresni. Egészen pontosan az alcíme változott meg, és mostantól Vivisector: Beast Inside fedőnevet viseli. Ettől persze a játék lényege még nem változott. Adott egy sziget, ami tele van pakolva különös lényekkel... nos nekünk ezeket kell majd aprítani. Ha nem ismernéd a játékot, csattogj el ide.
Itt hozom a mai adagot. Mint láthatjátok, van miből csemegézni :) Jó étvágyat:
Ugyan nem túl hátborzongatóan szétágazó a mai képvihar, de azért ezt a bizonyos Devastation-t érdemes lesz megfigyelni...!
Itt hozom az ünnepi felhozatalt! Aki teheti, az nézze meg még ma :)
Egy szépséges képviharral folytatom szokásos napi beköszöntőmet. Van egy olyan érzésem, hogy ez a bizonyos Dragon Empires sokak kedvence lehet...
Mostanra már biztosan mindenki, vagy legalábbis a legtöbben befejezték a reggelijüket, de szerintem azért jól jönnek még ezek a délelőtti képecskék valamire... jó szemezgetést mindenkinek!
A GameSpy legújabb előzeteséből megtudtuk, hogy a Linden Labs egy eleddig teljesen ismeretlen MMORPG játékon munkálkodik. Ebben a játékos akár saját magát is megalkothatja, hiszen amellett, hogy bárki beleteheti a maga arcképét, még tulajdonságait is beállíthatja majd. A játék elvileg 2003 nyarán jelenik majd meg. Addigis szemléljétek meg a cikket... Klikk.
Itt hozom a szépséges kis esti adagot :) Nem hinném, hogy ezek a játékok bármelyike is listavezető lesz, de azért érdemes velük foglalkozni!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)